• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
petul kdyz nechces o tom mluvit, tak snad se to vyresi..pomuchluj se s vitkem a trosku te to rozveseli :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
carcul Víteček už spinká :slight_smile: Ale muchlovala jsme se :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
petul :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Carcul já to napíšu třeba zítra, ale dneska už ne i tak mě bolí už hlava :unamused:
A jak se vede tobě a malé?
22. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
nikde nikdo?tak paaa
22. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte :dizzy_face:
22. led 2010 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj...umyju se a jdu spát..
kdo se to ptal na nočníček Carcul? vpodstatě jde o BKM bezplenkovou komunikační metodu - jak tu Amal psala, že její známá dává dítě nad umyvadlo...no a já Vendulku vezmu do klubíčka, držím jí nad nočníčkem - květináčkem, řeknu jí zatlač, to ví o co jde, když jsme vyháněli prdíky..ve většině případů opravdu něco udělá a dávám jí tam po probuzení ( když neřve hlady) nebo když vidím, že tlačí..
Ono asi když se začne s látkovýma plínkama, tak to jde asi ruku v ruce s šátkováním, BKM, spaní v posteli a tak :sweat_smile:
22. led 2010 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj děvčátka, jdu vás dočíst...
22. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Sac s tou školou si běž až za rok a vůbec nad tím nepřemýšlej :wink: já jdu za rok taky do školy, dálkově na univerzitu, buď to zvládnu být bez Teri těch pár hodin nebo ne, nehrotím to, je to ještě daleko :wink: :slight_smile:

holkýýýý maminy, už jsem se včera ptala a nikdo mi neodpověděl.....jaký bývají reakce na hexu a na ten Synflorix? ptám se, protože tak za 14 dní nás čeká první hexa, tak na co se mám připravit...
22. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky všem moc díky. Ste zlatý :dizzy_face:

monci já neporadím :unamused: Sice bude mít Janička brzo půl roku ale eště nic krom tetanu očkovaný nemáme skrz to ramínko hnisající :confounded: Teď ale natírám genciálkou a vypadá líp. Ve středu sme byly u mudr a říkala ať příjdeme za týden že dostaneme už tu hexu a synflorix..no tak sem taky zvědavá. Jen aby to ramínko bylo už vážně dobrý
22. led 2010 ve 22:06  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
anget: jen mi není jasný, jak vyháníte prdíky, že jí řekneš zatlač a ona ví, co má udělat......... mně zas řekla instruktorka plavání, ať si s Amali domluvíme signál na zadržování dechu. To je to samý a jasný mi to teda není, jak tomu má to dítě rozumět? To kdybys mi vysvětlila, budu ráda :wink:

Sac: já mám trochu odlišnej názor, do školy bych šla, neb pro mě je vzdělání strašně důležitý a čím déle to budeš odkládat, tím míň se ti bude chtít.
22. led 2010 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásnou sobotu přeju,

huráááá po asi půl roce sem tu konečně taky jednou první já :grinning:

Amali my ten signál taky cvičíme a myslím že Janička už ví co příjde. Zavře oči a čeká co bude :grinning: Jen nechápu proč vždycky otevře pusu :sweat_smile: :confused: :grinning: To se bude muset eště dopilovat :grinning:
Ale u těch prdíku taky nechápu jak může chápat to slovo zatlač :sweat_smile:
Ale angethka nám to jistě vysvětlí :wink: :slight_smile:

Amali já už asi s malou nebudu moct ve vaně plavat. Naposledy sem myslela že se mi utopí co vyváděla :sweat_smile: Se tak strašně mlela že sem měla co dělat abych ju udržela..a pak si začla během toho plavání cpát nohu do pusy a to už byl úplnej konec :grinning: :grinning:

Holky ale poslední dvě koupání mně malá úplně prořvala a já nevím proč. Já koupu obden. Poprvé sem myslela že už má hlad tak že brečí. Koupala jsem v 19.30 a ona měla papat v 19h.takže to by se dalo pochopit ale včera byla po jídle..spokojená..a dala sem ju do vany a po chviličce zase začala tak strašně brečet. Ale jako úplně nešťastně. Tak sem rychle umyla a jak sem ju vytáhla pohoda..hned se usmívala. Já to nechápu. Tak z ničeho nic. Ona nikdy při koupání nebrečela. A teplota vody dobrá. Sem měřila i rukou zkoušela. A ani se ji nestalo při koupání nic hroznýho aby se potom třeba už bála. Tak nevím no..
23. led 2010 v 10:44  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky taky přejou všem krááásnou sobotu :slight_smile:
My jsme sami dneska , M jel na běžky ale posílá MMS a je tam krásně :dizzy_face:
23. led 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
sacvi to je zvláštní s tím koupáním :unamused:
My ještě na plavání nechodíme a ani nevím jestli budem chodit, spíše jen sem tam na bazén
23. led 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti to si užívá :slight_smile:
My sme taky samy. Muž (tchýně, tchán) je u tety na zabíjačce :grinning: Ale jako naštvali mě :angry: Ráno bylo -15 a oni musijó zabíjat. Chápete to?? :angry: To se nemohlo o týden odložit. Celej den se čvachtá ve vodě v tom mrazu. Teď tu je -10 a u nich je vždy zima eště větší.
23. led 2010 v 11:24  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sacvi a chodíš ven s Janičkou když tak mrzne?Já mám na korbičce takovou vymoženost, právě na ty mrazy, takže půjdu odpolko určitě se projít
23. led 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Vymoženost?? :confused:

ne já nikam nechodím. Mám strach aby malá nenachladla. Ale přes den dávám spát na chodbu do kočárku. Se tam netopí tak se jí na tom chladnějším vzduchu dobře spí a je skoro jak venku :grinning:
23. led 2010 v 11:30  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,hlásím,že tu máme taky pěknou kosu :slight_smile: ..a jsem doma těž sama,ale manža za chvilku přijde z práce :wink:

Jinak my ven chodíme,aspoň na chvilku :wink:
23. led 2010 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Vymoženost no :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3458884&vReferer=%2Fphotos%2Fp.e.t.u.l.k.a tady to jde trochu vidět, to modré pod hrastítkama můžu odepnout a zapnout nahoře na korbičce , dneska Vám to když tak vyfotím :wink:
23. led 2010 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
jj,už to vidím :wink: dobrá věcička :slight_smile: Já teda na kočárku žádnou vymoženost nemám,ale malýho zachumlám pořádně do fusaku,tak mu kouká jen čepička s kapucí :grinning: a když je jó ohromná zima,tak mu dám pláštěnku a on tam má trošku teplejc :wink:
23. led 2010 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
baes teda to je pracovní doba :grinning:
23. led 2010 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
teda to sem eště neviděla :astonished: :grinning:
Trošku to chápu ale eště raději vyfoť :grinning:
23. led 2010 v 11:39  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
sacvi ok :wink: To bude fotečka speciálně pro tebe :wink:
23. led 2010 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
no,jo,ale on zase dělá každý den od 8 do 18 hodin...takže malýho vidí jen v postýlce když už spinká..tak aspoň ty víkendy se trochu ulejvá a je s námi doma :slight_smile:
23. led 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
baes teda to mě mrzí , to M teď dělal v úterý do 18 a byl úplně nešťastný a baes co dělá když má celý týdne i víkend?
23. led 2010 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tý jo,já se ještě s Kryštůfkem nekoupla...nevím,jak je to technicky možný :confused: To jako máte dítko opřený o sebe?a když lezete z vany co s ním? :confused: :sweat_smile:
23. led 2010 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky Vítkovi ty příkrmy zeleninové teda moc nejedou, mrkev a brambor celkem jo ,ale dneska má naposledy cukety a ta mu teda opravdu nejela :frowning2:
23. led 2010 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
baes já taky ne , my koupeme pořád ve vaničce :slight_smile:
23. led 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Prodává počítače-takže v krámě-od rána do večera.Je z toho taky nešťastnej,že prcka nevidí,tak doufáme že se rozjede časem ten náš internetovej obchůdek a bude s námi moct bejt doma.
23. led 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
baes tak to je jasné :unamused: No snad se Vám to brzi podaří rozjet :wink:
23. led 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek