Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
p.e.t.u.l.k.a
23. led 2010
Vítek už spí půl hoďky 🙂
baeszinka
23. led 2010
z toho mám taky strach,že až budu Krykrymu vařit,nebude mu to chutnat :-| .zatím teda jen kojíme.
Peti,děkuju,uvidíme časem,jestli se to rozjede 😉
baeszinka
23. led 2010
my jsme vzhůru a zrovna kojím 😃
p.e.t.u.l.k.a
23. led 2010
baes kaše mu jede moc to sní celou tu misku co má ,ale u té zeleninky musím dělat kraviny 😃 , zítra bude mít brokolici 🙂
p.e.t.u.l.k.a
23. led 2010
m yuž jsme taky vzhůru tak zatím papa
sacvi
23. led 2010
já byla dát malá vařit bramboru. Mám skleničku se špenátem a bramborou tak do těch brambor co uvařím přidám trochu toho z té skleničky a jsem zvědavá na výsledek :-N
Malá skleničku vůbec nechtěla když sem ji ju zkoušela dát a všechnu mně vyhodila..a to se eště nikdy nestalo.
Jenže ona nechce ani zeleninku ani kašu. Včera sem do ní trošku nacpala ale to sou ksichtíky 😃 Přitom ty kaše sou fakt dobrý 😉

bae to je hrůza když je tak muž pryč..snad se brzo obchůdek rozjede a bude moct být víc s váma doma 🙂
sacvi
23. led 2010
beruška od 10hodin spí :-N
p.e.t.u.l.k.a
23. led 2010
Sacvi to se někdo teda má 😉
p.e.t.u.l.k.a
23. led 2010
hehenko krásné bříško x-)
hehenaautor
23. led 2010
Ahoooooooooj ženy 🙂

PETI děkuju ti!!!!!! 🙂 x-) x-) x-) mě fotil manža... zítra asi ještě něco zkusíme.. 🙂 mám toho tu víc, ale musím to nějako upravit, ořezat a tak 😃 z některých úhlů vypadám jako lochnes 🙂)))
hehenaautor
23. led 2010
teda tady to dneska žije 🙂) x-) dočtu vás potom, bo musím jít konečně připravit poooozdní oběd, bo zhyneme 🙂)) x-)

jen teda CAR - lněný semeno mi teda nechutnalo - nebylo to ani moc slizský - a to jsem to vařila - ale ten povlak v hubě... fuj ...🙂)) tak jsem si dneska dala drcený do bílýho jogurtu... mno uvidíme uvidíme 🙂))
p.e.t.u.l.k.a
23. led 2010
hehenko jaká lochneska , pěkná těhulinka přece 🙂 x-)
carculka
23. led 2010
ahojky holky..

hehe ja ale nikdy nerekla ze je dobry,ale ze se to da v poho,ze jsem to cekala o dost horsi
carculka
23. led 2010
hehe,krasny brisko 😉
hypo
23. led 2010
ahojky,
tak jsme o vikendu sami doma s amalkou bez tatinka a zvladame zatim paradne 🙂 mala se mnou spi v postely aspon se k ni nemusim porad naklanet do postylky...
jinak my ven teda nechodime ale my jsme jeste novorozenec tak to je neco jineho 🙂 dr. nam zakazal chodit ven pod -5C tak jsme doma, kocarkovat jsme byli vlastne jen jednou..... snad se nam pocasi umoudri pac me to doma teda doooost neba

jinak ja jsem poctive jedla lnene seminko a pila malinik a jak dopadl muj porod vite sami 🙂 takze dalsi tehu na to kaslu.... nic se neurychlilo nic se nezmekcilo a nezlehcilo 😞
hehenaautor
23. led 2010
šak já vím CAR, žes neříkala, že je dobrý... dyť jsem ti jen odpovídala, že mi to vůbec nejelo 😉 😉 😉

HYPO ahoooj... tak to je fajn, že si vedete dobře 🙂
a jak jsi pojídala lněný sem.? 🙂
hypo
23. led 2010
na sucho lzicku denne jsem kousala a kousala 🙂
hehenaautor
23. led 2010
holky já jsem taky zvědavá jak to bude s manžou a trávením času s prckem... teď shání co to dá novou práci a když je novej kšeft, tak je to většinou pár týdnů dost mizérie s časem, tak podobně jako u AMALLI - domů dojde většinou po 9, 10 hodině... někdy i k ránu (ale to naštěstí výjimečně), no a často je pryč i o víkendech...

se právě obávám, že se mnou nebude moct bejt ani chvíli po porodu, když do 14 dnů něco sežene...

všechny moje kamarádky to mají tak, že tatínkové většinou vidí prcky v postýlce, málokdo končí v práci dřív.... akorát kamarádka co má manžela vojáka - ten je doma většinou ve 4 a na přesčasy nehrajou.
hehenaautor
23. led 2010
HYPO a zapíjelas hodně??? právě přemejšlím jak to budu konzumovat... v tom jogurtu jsem to ani nepostřehla...
hypo
23. led 2010
tak u nas je manza brzo doma ale amalka to stejne vzdy prospi 🙂 vecer pak prebaluje, koupe a uspava.... jsem zvedava jak dlouho mu to vydrzi 🙂
carculka
23. led 2010
hehe tak u nas to taky bude jak kdy s tim casem..proste jak jsme se shodli s amal,si najdem s malou program..
ikdyz treba to prekvapi a tatinci cas mit budou o trosku vic..

a hehe pry je nejlepsi ten sliz
hypo
23. led 2010
zapijela normalne, zadny extra moooc....
jinak dle PA je jedno jakou formou do sebe seminko dostanes hlavne ze ho do sebe dostanes, no ale me teda nijak porod neulehcilo 😞
hypo
23. led 2010
jinak to seminko dojidam jeste ted, co mi zbylo, jediny na co to pomohlo byla stolice s po porodu jsem to uvitala s tema hemeroidama 🙂
cat79
23. led 2010
Zdarec ženy!!
Tak já total nestíhám na koníka🙂)
Včera jsem byla s kočárkem a s kámoškou z kurzíku poprve s malym v kavárničce na kakau a na prochajdě, bylo to supeer🙂
Pak přišly ségrušky a dělaly jsme tiramisu a koukaly na madagaskar a hráli si s Dendou a dneska tu od 11 byla celá rodinka a dělali jsme kuře zapečené s kaší a parmazánem...mazec🙂tatka má svátek, tak bylo veselo, te´d odešli🙂)

Malej vypil dneska 130ml a pak 2x 105 a 95!!!mazec!!!!!vzbudil se až v 6 ráno a pak jsme spali do 9.3😇)holky to dítě je snad zlatý🙂))

Hehenko nádherný fotečky, máte super foťák, to je jak od profíka!!!
Car já pila maliník a cpala se semínkem, i ty moje těhu kámošky a porod byl šílenej u všech🙂)takže jak už jsem psala je to jen babská pověra, ale to víš že je lepší tomu věřit a dodržovat než se na to vyprdnout, ale nemůžu říct že tomu věřím i nadále🙂))

Hypo a jak ti je kočko????

Holky maminky vy už tak krásně vyvařujete mimískům, jo???je, na to se taky těším!!!!
cat79
23. led 2010
..jo a 30.1. jdeme do ateliéru nafotit deníska.-))se strašně těším!!!!

Ale teda včera jsme byly s tou kámoškou a ta má o 15dní starší holčičku a oproti denískovi byla už taaak veliká, to je strašně znát každý týden!!!!já chci aby rostli pomaleji.-((((pr´dolka muj malinkatej, ale roste teď fakt před očima jak se rozpapal i na prstíčkách u ruky to vidím a na nožičkách😞ale zase bude pak koukat a smát se.jjjéééé
hehenaautor
23. led 2010
holky tady jsou další fotky (když budete klikat dál) 🙂
http://picasaweb.google.com/synackovi/PupendoGr...
hehenaautor
23. led 2010
akurát to na to picasa nahrává dost ve strašný kvalitě 😞 šmejd...

CAT to se máte... já bych taky chtěla mít rodinu tak blízko 🙂 fakt krása, když se můžete takhle navštěvovat a užívat si 🙂 x-) x-) x-)
carculka
23. led 2010
cat tak to mate fakt super ze si takhle uzivate i s deniskem🙂...a jinak ja to beru tak,ze to zkusim,ale jako nemyslim si ze to dela zazraky.. 😃 😃 ..Denisek je fakt zlaticko 😉

hehenko,fotecky hezounky 😉
cat79
23. led 2010
hehenko mooc krásný, fakt!!!!!!Jedna hezčí než druhá a tobě to strašně sekne, ten účes, fakt!!a máš teda to bříško překrásný!!!

..jo a te´d zpětně když si vzpomeneš jaks asi v 16tt řešila bříško, tak te´d se tomu asi směješ, ne??jsem ti to říkala...vy jste tady bláznily jaké máte pupíky a teď to teprve začne dorůstat do těch opravdových těhu rozměrů...🙂)
hehenaautor
23. led 2010
CARCUL díky .) x-) x-) x-)

CAT děkujeeem moc!!! a máš pravdu 🙂)) když se podívám na fotku z 16. týdne, tak je to fakt víc než vtipný 🙂))) 😃 teď je velikananááánský 🙂 ale všimnu si až na fotkách, jinak mi fakt nepříde 🙂 nevím čím to, ale sžili jsme se pupkem báječně a fakt se mi po něm bude stejskat! 🙂 x-) no a dobrý je asi i to, že mi nepříde nijak na obtíž nebo těžký nebo tak...