• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Vítek už spí půl hoďky :slight_smile:
23. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
z toho mám taky strach,že až budu Krykrymu vařit,nebude mu to chutnat :unamused: .zatím teda jen kojíme.
Peti,děkuju,uvidíme časem,jestli se to rozjede :wink:
23. led 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme vzhůru a zrovna kojím :grinning:
23. led 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
baes kaše mu jede moc to sní celou tu misku co má ,ale u té zeleninky musím dělat kraviny :grinning: , zítra bude mít brokolici :slight_smile:
m yuž jsme taky vzhůru tak zatím papa
já byla dát malá vařit bramboru. Mám skleničku se špenátem a bramborou tak do těch brambor co uvařím přidám trochu toho z té skleničky a jsem zvědavá na výsledek :sweat_smile:
Malá skleničku vůbec nechtěla když sem ji ju zkoušela dát a všechnu mně vyhodila..a to se eště nikdy nestalo.
Jenže ona nechce ani zeleninku ani kašu. Včera sem do ní trošku nacpala ale to sou ksichtíky :grinning: Přitom ty kaše sou fakt dobrý :wink:

bae to je hrůza když je tak muž pryč..snad se brzo obchůdek rozjede a bude moct být víc s váma doma :slight_smile:
23. led 2010 v 11:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruška od 10hodin spí :sweat_smile:
23. led 2010 ve 12:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sacvi to se někdo teda má :wink:
23. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko krásné bříško :dizzy_face:
23. led 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooooooooj ženy :slight_smile:

PETI děkuju ti!!!!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mě fotil manža... zítra asi ještě něco zkusíme.. :slight_smile: mám toho tu víc, ale musím to nějako upravit, ořezat a tak :grinning: z některých úhlů vypadám jako lochnes :slight_smile:)))
23. led 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda tady to dneska žije :slight_smile:) :dizzy_face: dočtu vás potom, bo musím jít konečně připravit poooozdní oběd, bo zhyneme :slight_smile:)) :dizzy_face:

jen teda CAR - lněný semeno mi teda nechutnalo - nebylo to ani moc slizský - a to jsem to vařila - ale ten povlak v hubě... fuj ...:slight_smile:)) tak jsem si dneska dala drcený do bílýho jogurtu... mno uvidíme uvidíme :slight_smile:))
23. led 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko jaká lochneska , pěkná těhulinka přece :slight_smile: :dizzy_face:
23. led 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..

hehe ja ale nikdy nerekla ze je dobry,ale ze se to da v poho,ze jsem to cekala o dost horsi
23. led 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,krasny brisko :wink:
23. led 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak jsme o vikendu sami doma s amalkou bez tatinka a zvladame zatim paradne :slight_smile: mala se mnou spi v postely aspon se k ni nemusim porad naklanet do postylky...
jinak my ven teda nechodime ale my jsme jeste novorozenec tak to je neco jineho :slight_smile: dr. nam zakazal chodit ven pod -5C tak jsme doma, kocarkovat jsme byli vlastne jen jednou..... snad se nam pocasi umoudri pac me to doma teda doooost neba

jinak ja jsem poctive jedla lnene seminko a pila malinik a jak dopadl muj porod vite sami :slight_smile: takze dalsi tehu na to kaslu.... nic se neurychlilo nic se nezmekcilo a nezlehcilo :frowning2:
23. led 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šak já vím CAR, žes neříkala, že je dobrý... dyť jsem ti jen odpovídala, že mi to vůbec nejelo :wink: :wink: :wink:

HYPO ahoooj... tak to je fajn, že si vedete dobře :slight_smile:
a jak jsi pojídala lněný sem.? :slight_smile:
23. led 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
na sucho lzicku denne jsem kousala a kousala :slight_smile:
23. led 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já jsem taky zvědavá jak to bude s manžou a trávením času s prckem... teď shání co to dá novou práci a když je novej kšeft, tak je to většinou pár týdnů dost mizérie s časem, tak podobně jako u AMALLI - domů dojde většinou po 9, 10 hodině... někdy i k ránu (ale to naštěstí výjimečně), no a často je pryč i o víkendech...

se právě obávám, že se mnou nebude moct bejt ani chvíli po porodu, když do 14 dnů něco sežene...

všechny moje kamarádky to mají tak, že tatínkové většinou vidí prcky v postýlce, málokdo končí v práci dřív.... akorát kamarádka co má manžela vojáka - ten je doma většinou ve 4 a na přesčasy nehrajou.
23. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO a zapíjelas hodně??? právě přemejšlím jak to budu konzumovat... v tom jogurtu jsem to ani nepostřehla...
23. led 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas je manza brzo doma ale amalka to stejne vzdy prospi :slight_smile: vecer pak prebaluje, koupe a uspava.... jsem zvedava jak dlouho mu to vydrzi :slight_smile:
23. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tak u nas to taky bude jak kdy s tim casem..proste jak jsme se shodli s amal,si najdem s malou program..
ikdyz treba to prekvapi a tatinci cas mit budou o trosku vic..

a hehe pry je nejlepsi ten sliz
23. led 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapijela normalne, zadny extra moooc....
jinak dle PA je jedno jakou formou do sebe seminko dostanes hlavne ze ho do sebe dostanes, no ale me teda nijak porod neulehcilo :frowning2:
23. led 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak to seminko dojidam jeste ted, co mi zbylo, jediny na co to pomohlo byla stolice s po porodu jsem to uvitala s tema hemeroidama :slight_smile:
23. led 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec ženy!!
Tak já total nestíhám na koníka:slight_smile:)
Včera jsem byla s kočárkem a s kámoškou z kurzíku poprve s malym v kavárničce na kakau a na prochajdě, bylo to supeer:slight_smile:
Pak přišly ségrušky a dělaly jsme tiramisu a koukaly na madagaskar a hráli si s Dendou a dneska tu od 11 byla celá rodinka a dělali jsme kuře zapečené s kaší a parmazánem...mazec:slight_smile:tatka má svátek, tak bylo veselo, te´d odešli:slight_smile:)

Malej vypil dneska 130ml a pak 2x 105 a 95!!!mazec!!!!!vzbudil se až v 6 ráno a pak jsme spali do 9.30:slight_smile:)holky to dítě je snad zlatý:slight_smile:))

Hehenko nádherný fotečky, máte super foťák, to je jak od profíka!!!
Car já pila maliník a cpala se semínkem, i ty moje těhu kámošky a porod byl šílenej u všech:slight_smile:)takže jak už jsem psala je to jen babská pověra, ale to víš že je lepší tomu věřit a dodržovat než se na to vyprdnout, ale nemůžu říct že tomu věřím i nadále:slight_smile:))

Hypo a jak ti je kočko????

Holky maminky vy už tak krásně vyvařujete mimískům, jo???je, na to se taky těším!!!!
23. led 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
..jo a 30.1. jdeme do ateliéru nafotit deníska.-))se strašně těším!!!!

Ale teda včera jsme byly s tou kámoškou a ta má o 15dní starší holčičku a oproti denískovi byla už taaak veliká, to je strašně znát každý týden!!!!já chci aby rostli pomaleji.-((((pr´dolka muj malinkatej, ale roste teď fakt před očima jak se rozpapal i na prstíčkách u ruky to vidím a na nožičkách:frowning2:ale zase bude pak koukat a smát se.jjjéééé
23. led 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. led 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
akurát to na to picasa nahrává dost ve strašný kvalitě :( šmejd...

CAT to se máte... já bych taky chtěla mít rodinu tak blízko :slight_smile: fakt krása, když se můžete takhle navštěvovat a užívat si :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat tak to mate fakt super ze si takhle uzivate i s deniskem:slight_smile:...a jinak ja to beru tak,ze to zkusim,ale jako nemyslim si ze to dela zazraky.. :grinning: :grinning: ..Denisek je fakt zlaticko :wink:

hehenko,fotecky hezounky :wink:
23. led 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko mooc krásný, fakt!!!!!!Jedna hezčí než druhá a tobě to strašně sekne, ten účes, fakt!!a máš teda to bříško překrásný!!!

..jo a te´d zpětně když si vzpomeneš jaks asi v 16tt řešila bříško, tak te´d se tomu asi směješ, ne??jsem ti to říkala...vy jste tady bláznily jaké máte pupíky a teď to teprve začne dorůstat do těch opravdových těhu rozměrů...:slight_smile:)
23. led 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL díky .) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

CAT děkujeeem moc!!! a máš pravdu :slight_smile:)) když se podívám na fotku z 16. týdne, tak je to fakt víc než vtipný :slight_smile:))) :grinning: teď je velikananááánský :slight_smile: ale všimnu si až na fotkách, jinak mi fakt nepříde :slight_smile: nevím čím to, ale sžili jsme se pupkem báječně a fakt se mi po něm bude stejskat! :slight_smile: :dizzy_face: no a dobrý je asi i to, že mi nepříde nijak na obtíž nebo těžký nebo tak...
23. led 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek