• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
se těším až uvidím Kubulu.. doufám, že bude taky tak krásnej jako Denísek :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: okatej, vlasatej :slight_smile:)
23. led 2010 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé, hehe ty jsi lichotnice, Kubulka bude určitě nááádhernej!!!

Hehe já si taky říkala že mi pupík bude chybět, ale jak porodíš, úplně na to zapomeneš a jedeš jen pro toho malého, žiješ a dýcháš pro něj a na bříško si vzpomeneš až ža čas doma a zjistíš, že ti nejen že nechybí, ale že si na něj ani moc nepamatuješ:slight_smile:)hihihihihi, je to prostě super zařízený, dobře to příroda vymyslela:slight_smile:)))
23. led 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
..Carcul jen zkoušej, za zkoušku nic nedáš a kdo ví, třeba tobě to pomůže.-))jinak denísek je fakt zlatej:slight_smile:)asi dám na modlení:slight_smile:))hihihihihi

Hehe jojo, s rodinkou je to super že je mám všechny tak blízko, taky bych chtěla aby děti ode mě potom nebydlely daleko, pak si ty vnoučata ani moc neužijou ty babičky co bydlí daleko:frowning2:((

...holky my jdeme koupat.-))..a pak jdu poslat 1000kč na haiti:slight_smile:)))ať taky pomůžeme světu s denískem:slight_smile:))
23. led 2010 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
cat tak se s brouckem mejte krasne..paaa :wink:
23. led 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
CAT no už se pomalu nemůžu dočkat :slight_smile:
ale je fakt, že se mi asi uleví, až mě nebudou tlačit žebra :slight_smile:))

mno právě... my budeme muset jezdit k našim na více dní, aby si vnoučka užili... ale už dopředu se fakt na ty cesty moc netěším. člověk se bojí i tak, natož až povezeme po D1 miminečko :sweat_smile:
ale tak nějak doufám, že i naši k nám teď budou jezdit častěji... a taky jsem si říkala, že bych si přála, aby se nám děti nerozutekly daleko...

užijte si koupáníčko :slight_smile: :dizzy_face:

CAR já taky budu zkoušet... asi teda vzdávám ten sliz - nebo možná ho ještě zkusím s ovocným čajem... né, že by to bylo nějak hrozný jak jsi psala... ale teda rvát to do sebe každej den :slight_smile:)) :grinning: brekeke
23. led 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
hehenko ,a ten malinik budes teda pit dal?
23. led 2010 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehenko to jsou nádherné fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

cat teda Denisek je jedlík :grinning:
23. led 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
amal Amálka je krásňoučká :dizzy_face:
23. led 2010 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
CAR určitě... maliník mi nijak nevadí :slight_smile: chutná mi to podobně jako kontryhelovej čajík (ten je zase dobrej po porodu)... teď ho zkusím pít 2x denně... další týden 3x denně...

PETULKO děkuju ti... huš je ti dnes líp? :dizzy_face:
23. led 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
hehnko jj ale dohru to ještě bude určitě mít , od včerejška jsem s nimi nebyla ani nemluvila
23. led 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ale proti tobě a blahu je to prkotina
23. led 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!!

tak jsem se tak trochu uz vylecila,ale porad jeste nejsem dobra,ale tak jeste je zitra nedele a tatku mame doma,takze se jeste zitra budu lecit...jen mam strach aby to nechytnul Davidek,to by mi asi srdce utrhlo :frowning2: :frowning2:

hehenko krasny fotky :dizzy_face: moc vam to s Kubickem slusi

cat mas teda zlatyho Deniska,snad mu to vydrzi...

Petu copak se stalo??

jinak ted Davidek ma vecerni papani,porad chce v noci jist...myslim,ze mame ten spurt,myslite ze spurt je i to kdyz ji hlavne porad v noci???pres den ma pravidelne jidlo a docela ve velkym mnozstvi,ale v noci to ma to samy,porad davame jen mliko
23. led 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ef tak to je dobře , že je ti líp :slight_smile: Ef Vítek taky má někdy noční kojení časté :wink:
23. led 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
petu,ale on je na UM a uz davame normalne prikrmy (svacinky,obedy),mliko ma hlavne rano,po obede na zapiti a pak az treba v noci...takze jako myslim,ze hlady nejak netrpi,protoze za den toho sni strasne moc...a muze to byt ten spurt?
23. led 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jo to víš že může :slight_smile:
23. led 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý večer :slight_smile:
Hehenko,fotečky úúúžasný!! Jste s Kubíkem fešáci :wink: :slight_smile:

Jinak manža semnou taky po porodu nebyl doma-bála jsem se,ale dalo se to zvládnout v pohodě :wink:
23. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

Hehe teda fotečky jsou naprosto úžasný :dizzy_face:

Bae taky se mnou manža po porodu nebyl doma a taky jsme to zvládly :wink: :slight_smile: on hlavně ani nemohl, protože nastoupil do nový práce, takže ani nárok na dovču neměl...

holkýýýýýý sím odpovězte mi někdo :frowning2: jaký bývají reakce na hexu a na ten Synflorix? ptám se, protože tak za 14 dní nás čeká první hexa, tak na co se mám připravit...
23. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
monci já ti neřeknu, my jsme byli jen hexe :unamused:
23. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti právě ta hexa....jaký bývají reakce?
23. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
petu tak to je asi ono :slight_smile:

monci my na hexu meli vzdycky tak maximalne do 37.5 a ted nemel vubec ani zvysenou a na Synflorixu jsme byli zatim jednou a to byl takovej podrazdenej,jako ze treba spal,ale porad knoural,a mel taky trochu zvysenou do tech 37.5 ale druhej den uz pohoda a to mudra rikala ze bude protivnej tam dva dny a byl jenom vecer a v noci a druhej den uz se smal
23. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
moni my naprosto normální, nebylo znát že by byl očkovaný :slight_smile:
23. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
uf holky díky :slight_smile: já myslela, kdoví jaký to budou reakce :slight_smile:
23. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
koukám každý dítko to snáší jinak :wink:
23. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jo monci kazdy dite je jiny a ma to jinak...treba moji segry chlapecek mel pri Synflorixu horecky a na hexu vubec zadnou reakci nemel...uvidite,ale kazdopadne drzim palce,aby to bylo vsechno uplne v pohode a mala vypadala tak ze ani ockovana nebyla
23. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
efi dík :slight_smile: snad to tak bude.....
23. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak se opet hlasim.... v praci uplne zlati jak vi ze sem tehu tak se kazdou chvilku ptaji zda mi neni spatne a nebo jestli si nechci vzit za pokladnu zidlicku a tak... zatim jim rikam ze sem ok ze se zatim pro ty tasky pod pult zvohnout muzu ale az nebudu moct tak to bude jina haha...

jinak nase stehovanicko je v plnym proudu... po praci sem sla rovnou na novy dum.. stihla sem v kuchyni utrit tak 3 policky a hned sme valili kupovat zaclony a zavesy.. mladej to povesil.. .a ja sla pro psika aby se provetrala a dovedla do novyho aby se koukla.. no cela stastna.. aji z toho nic nedelani sem uplne ko...zitra uz tam budem davat nabytek ale ja sem do 5 v praci takze jak dojdu uz to tam bude trosku vypadat.. a ja si vklidu vytru linku a koupelku a je to.. muzeme bydlet.. juchuuu
23. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holky, zkusila jsem Teri dát čajík....koupila jsem od Čajánku fenyklový, čaje od Čajánku jsou s laktózou a ne se sacharózou, z lahvičky ho nechtěla, ale ze lžičky jo, tak ji každý den pár lžiček dávám :slight_smile: pěkně se jí prdí :grinning:
23. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoooooooj holky zlatý....

tak jsem vyžehlila první várku a jsem vyfluslá jako blázen a to jsem se s tím dvakrát necrcala... teda ženy prahnu po sušičce, nejsem žehličkovej typ... prostě jsem ouplný béčko... :grinning:

PETI tak snad se nepobijete a vklidu všechno vyřešíte!!!
23. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky děkuju moc za pochvaly :slight_smile:

jste dobrý matky, že sjte to zmákly sami... to jsem na sebe fakt zvědavá, jak to zmáknu já, já nemehlo... :sweat_smile:
23. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
téééda LUCI to je paráda... krásně vám to odsejpá.... moooc se těším na foto novýho bydla! :slight_smile:

TERI tak čajík od Čajánku jo (snad si to budu pamatovat)... bych mohla vyzkoušet i na sebe :slight_smile:)) :sweat_smile:
23. led 2010 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek