• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
jj novy bydlo uz se nemuzu dockat.. konecne taky dorazil kocarek co nam pritelovi rodice koupili zatim ho maji u nich doma v garazi pac nam by ted akorad prekazel.. .no a v pondeli to vypada na ikei a tak mozna kdyz se zadari dovezme vanicku.. :grinning: :grinning: no ale kdovi s cim dalsim nedojedem hihi

mela bych jit neco sbalit ale nejak se mi nechce dala sem si vanu.. a tak sem uz v pyzamku.. ale tak vytahnu nejaky stary tasky a pytle a nahazu tam aspon boty a tak blbiny co nam tu jeste zbyly.. no sem zvedava jak rychle budeme mit v novym net pac nevim nevim jak to budu delat kdyz nebudu online..
23. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
holky vite co taky hrozne chci tu hracku pro mimi ten spinaci spendlik umely... uplne sem z neho okouzlena.. da se to nekde vzit online?
23. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee ja to nasla na netu... takovych stranek s hrackama a chrastitkama juchuuu... jejda ten muj me asi zabije haha
23. led 2010 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
tak sem se fakt rozcilila.. tak chrastitko stoji 45 korun ale doprava je min 90...to je snad vtip ne? paaaneboooze.. .asi reknu kamaradce co sem leti v breznu at mi to nekde v hrackarstvi koupi.. protoze takovy postovny ja platit nebudu... :angry: :angry: :angry:
23. led 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký večer holky,
tak muž kolem 19h.dojel ale jak je vyzmrzanej tak stejně šel brzo spát. Teď sem převařila vodu, umyla lahvičky a nádobí a taky půjdu zalehnout.

Hehenko fotečky jsou vážně krásný :dizzy_face: A tobě to moc sluší :dizzy_face:
A co těch 35dní?? :astonished: :astonished: To snad není možný :astonished: Už máš nachystanou aspoň tašku do porodky? :grinning:

luci super že se o tebe tak starají :slight_smile: A o tom poštovným ani nemluv :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 ve 21:58  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,prisla jsem jen pozdravit a informovat ze stale nerodim.Vcera jsme byli v TP v ty porodce...tak nerikali ze by se malej uz chystal.Pry monitor ukazkovy...tak nevim co si pod tim predstavit :slight_smile: Ja bych totiz brala ze uz tam budou videt nejaky kontrakce.Vysetreni dole trochu bolelo, dr. rikala ja tam ani nedosahnu :slight_smile: No kazda to umi asi jinak...od moji dr. jsem to ani necitila.Sestricka mi rikala vy mate tak maly brisko,ale treba jeste vyroste.Tak ji rikam ze to snad ani ne ve 40.tydnu ze uz bych rada rodila :slight_smile: Dr.mi taky rikala ze ditko asi prerostly nebude podle briska,tak ze mi ultrazvuk udelaj az priste...to je zase v patek...1 den po terminu.

Jinak Hehenko stromecek stale mame :slight_smile: Budeme ho odstrojovat zitra...presne po mesici :slight_smile:
A koukala jsem Hehe na tvuj pupik a je takovej akorat a hezky kulatouckej.
23. led 2010 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
LUCI tak už si objednej i pár hraček na kočárek a autosedačku.... já o to teda poprosila rodinu, ale zatím se nikdo nemá :slight_smile:)))

SAC děkuju ti moc!!! :slight_smile: mno jo, zítra už začíná 36. týden, takže rodit můžu klidně za dva týdny :slight_smile:))
a tašku sbalenou samořzejmě nemám... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

TERI tak držím palce... třeba tě malej překvapí a vyleze nečekaně... i když teď už to asi moc nečekaný nebude co.
děkuju za pochvalu břuška... no Kuba je právě větší, takže i to bříško je větší :slight_smile:)) teda aspoň tak si to vysvětluju :slight_smile:
ale děkuju, už jen za to, že se ti zdá akorát... jste na mě hodný! .) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2010 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no jdu si dát ten maliník... samozřejmě jsem na něj zase zapomněla :slight_smile:)) :sweat_smile:
23. led 2010 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hoj holky :slight_smile: tak jak jste se vyspaly?

já nif mof... manža chrápal celou noc... takže když už jsem nechodila na záchod, tak jsem do něj drbala :slight_smile:)) :sweat_smile:
24. led 2010 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
hehena.. ja nakonec napsala kamaradce co ke me leti v breznu at mi to koupi.. a rekla ze ano.. tak sem rada...

jinak ja vam dneska spala jako dite.. a vubec se mi nechtelo stavat kdyz zazvonil budik.. ale do prace se musi ach jol..
24. led 2010 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
fuj LUCI práci nezávidím :((( :slight_smile:)) zvlášť v neděli.... kdy jdeš zas k dr. LUCI?
24. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky...
zdravíme od babi :slight_smile:
Vendulka měla včera 3 hysteráky, poslední skončil o půlnoci :sweat_smile: ale předtím se smála hodinu v kuse..takže my jsme moc nepsali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehenko krásný fotečky :dizzy_face:
Luci tak už máte kočárek doma, tý jo...
Teri neboj porod se blíží :slight_smile:
24. led 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky§:slight_smile:
tak jm
sme dnes měli zase návštěvu,kamarády s rok a půl starou holčičkou, dělala denískovi mimi malá.-)))sladký:slight_smile:
pak jsmebyli s kočárkem na chvilinku a malej je ko z toho vzdoušku, chrní a vypil jej 70ml a odpadl, ale ráno vypil 135ml!!!!
jo a po kojení ve 22.30 se malej vzbudil až v 6.00!!!!!no neni zlatej,v neděli!!!:slight_smile:)))))

Luci super že už máte kocík!!!!a hehenka finišuje výbavičku:slight_smile:))
24. led 2010 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ANGE co pa to má Vendulka za stavy? :sweat_smile:
děkuju za pochvalu... :slight_smile:

no CAT Denísek je úžasnej... vy snad fakt máte dokonalý dítě bo co...

holky zlatý... mám zas dotaz ohledně výtoku na konci těhu... já ho mám teď posledních pár dní zase o dost hojnější... to je asi normální co?
24. led 2010 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
možná je to tím maliníkem i semínkem... fakt to nechápu... :sweat_smile:
24. led 2010 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe já nevím..já neměla žádný výtok, ani poslíčky, ani tvrdnutí bříška a stejně jsem rodila před termínem nečekaně:slight_smile:)hihiihihi, ale semínkem ani maliníkem to nebude:slight_smile:))

Jinak asi fakt máme zlatý miminko:slight_smile:3x klepu na zuby i na dřevo:slight_smile:)snad mu to vydrží!!!

Ange teeda jak to, že měla 3 hysteráky????a víš proč????zoubky???A máte to kousátko jak se dává do ledničky????My to dneska dostali od kamarádky a prej je to super, je dobré mít tak 3 a 2 mít na střídačku v lednici:slight_smile:je to takové to kousátko co má v částech vodu a ta pak chladí dásničky, asi to znáte, ne???
24. led 2010 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooj :grinning:
24. led 2010 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Carcul:slight_smile:)tak co nového???ještě nerodíš?:slight_smile:
24. led 2010 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
cat,ahuuj..nene ete neee..a ani se nechystam ete tak dva tydny..at vsechno stihnem:slight_smile:
24. led 2010 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
snad mala poslechne:slight_smile:..a jak se mas ty?
24. led 2010 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
my se máme krásně, malinkej tu chrní, koukám na loskutáka, tatínek je na hokeji:slight_smile:)tak si mlsám milku:slight_smile:))pak udělám véču a přepíšu si slovíčka z ruštiny:slight_smile:)))

Teda ty už začínáš pomalu 37tt, to ani neni možný, strašně to utíká, já pořád deníska pozoruju jestli mi neroste mooc rychle:slight_smile:))
24. led 2010 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no CAT to semínko má způsobovat zahlenění, proto mě to napadlo... :sweat_smile:

CAR ahooj a co ještě musíte připravit? :slight_smile:

já eště musím vyžehlit, kočárek ještě nedošel (teda ten zbytek ke sporťáku, vložná taška fusak atd.), autosedačku manža vyzvedne příští týden - ále to jsou detaily.... no a moje největší potíž je v tom, že to tu musím nějako přeuspořádat :slight_smile:)) to vidím na několik dní práce :grinning:
24. led 2010 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
cat..se to nezda jak to utika,vid:slight_smile:

hehe...no takjako chci vygruntovat-nejak jsem to ted flakala :sweat_smile: ,manza dodelava horni koupelnu,a ete mame naky dodelavky na baraku(jako neni to akutni ale rada bych to mela),pak musime ete zaridit naky veci,co se tyce baraku..no a dozehlit par vecicek pro malou a vyzv.autosedacku..kocarek az budu v porodce...jinak ted ve stredu chci koupit naky kravinky do pokojiku-ale zas to neni dulezity-ale rada bych
24. led 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak ete jako vyvarit dudliky atd ..ale to zas neni akutni..ze by se to u maly stihlo az bysme prijeli
24. led 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
..carcul tak si hlavně nevyvař ten s teploměrem jako tehdy já:slight_smile:))

a dneska dudlík omyju horkou vodou a je to:slight_smile:)hihihihi, se musím smát jak jsem se bála aby bylo vše nejhygieničtější a pak když to mimi máte doma pochopíte že to jde i jinak že ty miminka jsou fakt v pohodě a sterilní prostředí nejde udržet trvale a pak těch návštěv a tak...už v porodnici jsem pochopila že to nebude tak žhavý:slight_smile:))))))
24. led 2010 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
....ale jednou týdně sterilizuju, to zase jo:slight_smile:))a peru v lovele, ale malej přijde do kontaktu pak i snašima peřinkama a s dekama a tak a to v lovele prané není.-)))

..no vždycky si říkám, cikáni nemají ani teplou vodu a děcek mají a zdravý jsou:slight_smile:))hihihihihi
24. led 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mno jo :slight_smile:)) teploměr ve sterilce... a kupovalas asi nakonec novej viď CAT? :slight_smile:

jo CAT s tím sterilním prostředím máš určitě pravdu... i mamina mi říkala, že to s tím převařováním nepřeháněla, jen na začátku, pak stačila horká voda...
a myslím si, že pokud by opravdu byla nějaká velká epidemie, tak cikání to jednoznačně přežijou... :slight_smile:))

CAR no máte na starosti baráček, tak to chápu, to bych taky spoustu věcí chtěla mít hotových...

mno jo, vidíš, jsem si vzpomněla, že nemám dořešený to přebalovací místo...

CAT jsi ráda, že máš přebalovaák, nebo by ti bylo jedno, kde přebaluješ, stačila by podložka?
24. led 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
my se právě nevejdem ani s koupáním do koupelny - to je teda jediný, co mi trochu vadí, bo v těch horních pokojích je zima, neb je to blbě zaizolovaný, topíme na 21 stupňů a je to teda nic moc... jen v tý koupelně je krásně...
24. led 2010 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!!!

jak zijete??koukam pripravy se chyli ke konci,ale ty dodelavacky jsou nejhorsi a pak kdyz mate to mimco doma,stejne zjistite ze vam toho jeste docela dost chybi nebo ze to stejne bude jinak :slight_smile:

cat teda vy mate fakt zlaty dite...snad mu to vydrzi :dizzy_face:

ange copak bylo Vendulce??

my jsme zase v noci porad krmili,je to asi ten spurt,protoze jinak si to ani nedovedu vysvetlit... a pridala jsem nove fotecky,tak kdo ma zajem se juknout :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=534821
24. led 2010 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek