• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
hehe jestli muzu pridat svoji zkusenost,tak my prebalovak po nejaky dobe zrusili,protoze nam zabiral akorat misto a davam prebalovaci podlozku na postylku v obyvaku akorat pri koupani,jinak prebaluju normalne na ty postylce a na koupani jsme ze zacatku topili primotopem,protoze to bylo jeste leto,takze akorat v ty mistnosti kde se koupal jsme to vytopili a ted nekdy kdyz nam prijde ze je v mistnosti chladneji,tak to taky dotopime primotopem
24. led 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
téééda EFI Davídek je nádhernej kluk!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jj přípravy se chýlí ke konci :slight_smile:
pro mě je nejhorší to vymejšlení co kam narvu :slight_smile:)) z toho mám hlavu fakt šišatou... a už bych si teda konečně mohla sbalit tu tašku, ať má člověk klid, že nemusí v případě překvápka panikařit :slight_smile:)) :grinning:
24. led 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe diky :slight_smile: :dizzy_face:

ty jeste nemas sbalenou tasku :sweat_smile: :grinning: teda ty jsi dobra,kor kdyz mas porad takovy stavy jako kdyz to na tebe jde
24. led 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo ten přímotop vlastně zmiňoval i manža... to je fakt...

já chtěla akorát takovej přebalovací nástavec na komodu, kterou už máme... něco takovýhleho: http://www.bab-sro.cz/nabytek-z-masivu/postele-palandy-komody-hp-nabytek/-komody-a-knihovny/prebalovaci-pult.html
pak to dáš do skříně a máš to... ale i tohle mi příde drahý, navíc to zas není tak univerzální jak tam píšou... museli bysme mít komodu s hloubkou 45 nebo 55... a my máme myslím 51...

ale tenhle by šel: http://www.nabytek-online.cz/index.php?menu=produkty&akce=vyrobek&id_vyrobku=1494&pos=12x6
ale to už mi zas příde drahý...

manža teda nakonec říkal, že sjede do baumaxu a vymyslí to tam... on na to nemá nářadí, tak je to blbý, už by to chtělo něco opracovanýho no...

EFI a to je nějakej spešl nástavec??? něco takovýho? ::: http://detsky-eshopek.cz/produkty/prebalovaci-komoda/drevena/prebalovaci-pult-na-postylku-bukovy/210.html
24. led 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile:))) no jsem dežo no... :grinning: no už to musím pobalit... :slight_smile:))) mám jen na stolku připravený nějakou kosmetiku - jako ten Lactacyd a kojící čaj... to je zatím všechno na co jsme se zmohla :slight_smile:))) :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. led 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
24. led 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi,fotečky jsou krásný,Davídek je fešák :dizzy_face: :dizzy_face:
24. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE hooj :slight_smile: jak se máte? :slight_smile: :dizzy_face:
24. led 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že Vendulka od Ange měla hysterák..my ho máme občas taky,ale musím zaklepat,že poslední 4 dny je Kryštůfek úplně úžasnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Pořád se směje a vůbec nebrečí,pořád ho musím muchlovat a mazlit se s ním :sweat_smile:
24. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe my meli uplne ten nejjednodussi a z toho jsem sundala ten vrsek a to davam na tu postylku...jak mas ten posledni odkaz tak to ma kamoska a je to tak v urovni prsou na me je to nezvyk,protoze ja prebaluju v urovni pasu,jde o zvyk

ahoj Bae...dekujem za pochvalu...a jak si zijete??
24. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme se fajn hehenko :wink: a co vy?Koukám,že jste řešili přebalovák..já si ho teda nemůžu vynachválit,ale my máme domácí výrobu-starší PC stůl,takže přebalovák je ohromnej :slight_smile:
24. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko,ten výtok můžeš mít si myslím z toho semínka..a nebo se něco chystá :wink:
24. led 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae pro me je ted hrozne tezky jak jsem nemocna nemuchlovat se s Davidkem,je to fakt strasny...ja ho taky porad muchluju,mazlim se s nim :grinning: chudak uz ho to musi asi stvat :grinning:
24. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi,tak snad se brzo uzdravíš a budeš moct zase pokračovat v muchlání :grinning: Já si to užívám,protože zatím se ještě nebrání,chi chi :grinning: . A co Efi usínání?už dobrý?
24. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae taky treba milionkrat behas davat dudlik,nez Krystufek uplne zabere??nam tohle Davidek nikdy nedelal a ted posledni tri dny,tam Milan treba pres hodku porad lita a dava mu dudlik,protoze kdyz mu vypadne zacne knourat...
24. led 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae to on se taky nijak nebrani,spis je takovej neutralni :grinning: jo usinani uz v pohode,vecer po kasi ho dame do postylky a skoro hned spi...akorat pres den neusne jinde nez v kocaru,zkousela jsem ho davat k nam do postele,ale neuspesne,tak hlavne ze vecer usne v postylce,akorat ted to je zase s tim dudlikem :slight_smile:
24. led 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky si to budu užívat až se Kubík vyklube... přesně dokud se nebrání, tak se to prostě musí :slight_smile:))

BAE taky zřejmě spácháme domácí výrobu.. :slight_smile:))) a dáme to na tu naší komodu... ono by se dalo přebalovat i jen na nís, jenže je strašně úzká...
no tak třeba už se i něco chystá :slight_smile:)) by mi to nevadilo... rodit za dva týdny, to by byla pohoda :slight_smile:
24. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi,Kryštůfek se na štědrej den rozhodl,že dudlík bude jeho kamarád ( předtím ho udmítal) a od tý doby máme doma něco podobnýho co vy :slight_smile: .Kolem čtvrtý kojím a Krykrymu už se nechce moc spát,tak pořád vyflusává dudlík a pak kňourá a já vstávám z postele třeba 5x než usne :sweat_smile: .Tuhle jsem vstávala snad 8x a pak už jsem nemohla..furt ho flusal,tak jsem přivřela dvěře do pokojíčku,hodila si na hlavu polštář a hned usnula..tak ani nevím,jak dlouho fňukal,než usnul-to jsem ale matka co? :grinning:
24. led 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE vy už praktikujete vlastní pokojík?
24. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko,jj,od začátku spinkal ve svým pokojíčku
24. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jak se ti praktikovalo noční kojení? nevadilo ti to přebíhání?
24. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on v noci usne uplne krasne kdyz ho krmime,to ani nevstavame a dudlik nedavame,ale pri tom hlavnim usinani,tam Milan porad beha dokud fakt poradne nezabere
24. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevadilo,protože já v noci chodím často čůrat,takže jak ho slyším,že začne kňourat(on vůbec v noci nebrečí),v klídku si dojdu na záchod,napít a pak jdu kojit.Mám v pokojíčku kojící židličku,tak tam ho nakrmím,pak jdem "zkontrolovat" celej byt,aby si krknul a pak zase spinkat :slight_smile: .A navíc mě se v posteli špatně kojí,bolej mě z toho dnes záda..
24. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vstávám právě každej den kolem tý čtvrtý-pátý..to nám vypadává ten dudlík :grinning:
24. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bae ty jsi uz treba od 4 vzhuru :confused: ???
24. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo aháááá... ty takhle hodně chodíš čurdit i v netěhu jo? ty jo, tak to já spím normálka jako dudek... :grinning:
24. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
my vstavame tak v 7 - 7:30 a to mi prijde strasny,halvne kdyz v noci hodne ji jako ted...a to ted chodi spat tak v sest,protoze se tak ve tri vzbudi a kdybysme koupali dyl tak by byl zase pretazenej,takze koupeme jak se vzbudi odpo a to je ted tak v ty tri hodky
24. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím Hehe pořád..v těhu,před těhu i po těhu..a jsem radši,když se trochu proberu,než vezmu malýho z postýlky..jednou jsem šla hned k němu a jak jsem ještě skoro spala,pěkně jsem se zamotala a už jsem ho držela v náručí.. :unamused:
Efi,néé,ale jak nakojím,tak se malej probudí a pak si chvíli fluše ten dudlík a pak zase usne..ale vstáváme už asi 3 týdny přesně v sedm+- 1 minuta..malej má snad v sobě budíka,nebo nevím :grinning: takže nějaký pospávání nehrozí..
24. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda matky.... já tak miluju spáááánek... buééé to mi bude chybět...
24. led 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
My koupenme kolem pátý,půl šestý a pak se budí jak kdy.Někdy kojím v deset,někdy až ve dvě,pak kolem tý čtvrtý,pátý a pak v sedm vstáváme-a taky mi to přijde strašný.Hrozně mi chybí to válení v posteli celý dopoledne.
24. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek