• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
CAT já ti nevím, já i o aviváži uvažovala :wink: ..... jen nevím, jestli dám hned do prvního praní... zase si říkám, že třeba deky a ručníky budou krásně měkounký... :wink: a s tím císařem, jj, tam je to složitý, když je mimi koncem pánevním a myslím, že zrovna IVASA se sama rozhodla, že půjde do normálního porodu :wink: šikulka.....

NUKI taky tady někde pracuješ? já už jen 14 dnů :grinning:
2. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: jak se vchází do metra..:slight_smile:)) no to jsi mohla být Ty...:slight_smile:))
2. pro 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej já pracuji na I.Páku a na Florenci přestupuji...kdybys měla někdy chvilku tak si můžem někde na chvilku sednout..:slight_smile:))
2. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI tak to je dobrá haluz :grinning: :grinning: :grinning: ještě ti můžu říct, že se většinou tvářím dost nepřítomně a před vlezem do metra mi pořád šel do cesty nějakej ožrala (pletl se mi pod nohy), tak jsem měla možná vražednej výraz v očích :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI aha, ty přestupuješ na žlutý metro co?...... no to bychom klidně mohli, já budu přes Florenc jezdit i k doktorovi až budu na mateřské, navíc sem budu určitě chodit pak i s miminkem za kolegyněma :wink: ...... a většinou se kolem té čtvrté pohybuju u metra, já tak chodím skoro každej den :grinning:
2. pro 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hned naproti metra je docela super kavárnička v průchodu, tak klidně můžem někdy na něco dobrýho zajít :grinning:

ježiš a mě zase dneska berou ty žebra holky....... včera to bylo celkem dobrý, bolely jen ráno a pak to jakoby přešlo, až jsem se divila..... a hodně mi pomohla horká vana, prcek řádil, bříško mi skákalo, ale líbilo se nám to.... a dnes je to zase fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: tak to mi nepřišlo..:slight_smile:))) já ted odcházím, ale přijdu..:slight_smile:))
2. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostěj taky bych tam tu avivář nejradši šoupla, pak to krásně voní:slight_smile:
Deky a fusaky jsem teda s aviváží vyprala:slight_smile:))

Teda to je ta kámoška borec že šla rodit koncem pánevním, klobou dolů..já bych to nedala!!!!
Nuki tak vy s Prostěj jste sousedky v práci, jo:slight_smile:)jéééé

Holky já běžím, budu tu odpoledne
papapapaapa a krásný den všem
2. pro 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT tak to zkus...... maximálně se ti po tom malej osype a příště ji tam nedáš..... nebo si nech poradit od holek... já co vím, tak se nemá aviváž dávat na ty plenky látkový.... tak tam ji nedám.... ale upřímně já si zase ručník nebo tak nedokážu bez aviváže představit :sweat_smile:

a MONCI přidala nový fotečky.. jééééé, malá je úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já myslím, že IVASKA zjistila až u porodu, že je KP... :wink:
2. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak to nevím s tou IVASKOU...... jen vím, že říkaly holky, že šikulka, že rodila koncem pánevním a hodinu po porodu lítala po celé nemocnici jako čamrda :grinning:
2. pro 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TEREZCE už je měsíc??? :astonished: :astonished: :astonished: krásná! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE to tak letí že? :astonished: :astonished: :astonished:
2. pro 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jsem z toho jelen PROSTEJ.... nějaká černá díra nebo co :slight_smile:)) mizí mi v ní dny :slight_smile:)) :grinning:
2. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holčiny, přidala jsem pár foteček, ale poklábosit s vámi nestihnu, protože Téra se budí, chjo, a to jsem chtěla žehlit :sweat_smile: snad se sem ještě dostanu...
2. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE :grinning: :grinning: :grinning: černá díra... no asi.... :sweat_smile:
2. pro 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
s tema porodnicema to je indivindy..... ale neboj hehe my to zvladnem a nenechame se rozlozit :slight_smile: moje kamosky meli s podolim zatim jen dobre zkusenosti i kdyz vim u me to muze byt jinak tak si to proste nepripoustim a uvidime :slight_smile: buh vi jaka tam bude nalada na vanoce kdyz tam pujdu ja :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO ahoooj ty moje porodnicová předskokanko :slight_smile:)) jak se dneska máte s Amálkou? :slight_smile: :dizzy_face:

jj nějak to sarajevo pokoříme... :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
divný počasí, divně divný všechno, bo mě se chce zase spát... no je tohle možný? :fearful: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a vždycky takhle dopoledne... večer se ukládám nejdřív ve 12 a někdy vůbec nemůžu usnout... :angry:
2. pro 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mame se celkem OK, i kdyz bych uz nejradeji do toho podoli jela ted :slight_smile:
zavidim vam jak jste utahany a spite apod, ja cely tehu nespim, v noci je to totalni katastrofa kdyz cucim do 3 hod do rana do stropu a presvedcuju zebra at neboli, zaha at nepali a amalka at sebou tolik nesije.....
uz aby to bylo za mnou
2. pro 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno utahaná jsem, ale jak píšu, v noci sotva usnu... většinou jsem donucela manželem, ať jdu spát, někdy je tak nasranej, že mi tu všechno povypíná a jde nahoru.. včera jsme šli spát ve 2 hodiny v noci, ale to musím říct, že jsem usla docela rychle...
já si říkám, že když se to zhorší, budu muset pospávat ve dne, aby nabrala sílu na to vytlačování prcka ven... :sweat_smile:
2. pro 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma. Nataceli me tam Barunku na monitor, brali krev, stery, ...byla jsem tam dve hodiny :unamused: :unamused: A cekarna plna, to je radost....

K porodu se to pry nechysta, na preleceni vytoku mam nejaky tablety, ale asi to nic neni, nebot pri vysetreni nic nerikal. vysetreni teda bolelo, poprve...narustek vahy dohromady 15 kg, za posledni 3tydny 4kg. Tak jsem mu rikala, ze jsem z toho nestastna a on na me kouknul a rikal..."Ale, to je dobry, to bude v pohode, mam to ve voku:slight_smile:"

A napsal me velkym pismem do prukazky, ze me doporucuje ockovani proti praseci chripce. Dal me telefon, u nas se ockuje, on sam je pry uz ockovanej....ze prej naprosta vetsina chripek ted nejsou sezonni, ale prave praseci, ze to je strasne vysoky cislo....tak ja nevim :unamused:
2. pro 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko my reflux nevime jestli mame,pojedeme kvuli tomu do te plzne,vis,reflux je jednaz moznosti pricin zanetu ledvin :slight_smile: snad to nemame to se prave pak muze resit operativne :confounded:
2. pro 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja myslela ze ockovani v tehu se nesmi...... tak to cucuim
2. pro 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI a říkalas mu o tý zátce?

jinak add očkování, to je i tak na tobě... ber to jako doporučení.

jj já vím BLAHU. snad se vás to týkat nebude..
2. pro 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsem z toho taky takova rozpacita...ale zas tomu doktorovi svymi verim....tak nevim no...
2. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
achjo ženy.. co pijete??? já piju džusy, ale ředila jsem je 1/2 s vodou... teď musím ředit ještě víc tak 3/4 vody - žáha mě pálí snad ze všeho... jen voda mi vůbec nejede... :(
2. pro 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI já né, že bych dr. nevěřila, ale asi by mě nepřesvědčil...

nikdy se v těhu neočkovalo, nikdo neví, co to udělá s dospělákem, natož s miminkem v břuchu. ale nevím - neschválili už tu mimotělní léčbu??? :pensive:
2. pro 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rekla jsem mu, ze mam cele tehu vytok, kterej je ted o dost silnejsi aze ze me vysel i takovej hlen...nic na to nerikal...jen ze to je bezny a dal me neco na ten vytok, ze pry v tehu se mikroby radi mnozi....

Momentalne piju kakao :grinning:
2. pro 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek