• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
hehe ja nekdy dohanim odpolko...dam malyho spat do kocaru,zapnu chuvu a jdu spat
24. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko,to ti bude chybět..a strašně...mě taky chybí a ještě furt jsem si na to úplně nezvykla :confounded:
24. led 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mě zase malej v kočárku vůbec nespí :unamused: takže já se vyspím opravdu jen v noci.
24. led 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky mi to chybi...nekdy proste zalizt pod deku,spat nebo koukat na bednu a jen tak vegetit a jeste si asi na tohle pockam :grinning: ale stoji to za to,pak mi to zase bude chybte a budu vzpominat jak byl davidek malej
24. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu se divat na Chytte doktora...mejte se krasne a krasne se vyspete!!
24. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno jo... tak snad nám to Kubík fakt vynahradí :slight_smile: kéž by to tak bylo a byl aspoň hodnej, když už se nevyspím :slight_smile:))) :grinning:

EFI páááá a brou! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi ahój a dobrou noc :wink:

Hehenko,vynahradí :wink:.Já mám doma docela zlobivku..teď už se teda hodně polepšil..ale jakmile se na mě usměje,vše špatný je hned zapomenuto :sweat_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
24. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe neboj, třeba bude jako ten náš, já se taky bála jak nenávidím vstávání a malej je pohodář:slight_smile:))teda zatím..zase klepu:slight_smile:)

Jinak bez přebalováku si to nedovedu představit, ale asi je to spíš o tom na co si hned ze začátku zvykneš, víš,jakmile ti to začne vyhovovat a zautomatizuješ si určité činnosti, pak ti to bude nejlíp vyhovovat....

Efi davidek je nádhernej!!!
Bae ahoj:slight_smile:)neboj, zase se jednou budeš válet v postýlce:slight_smile:))
24. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT díky za odpověď... :slight_smile:

no nic holky, jdu se natáhnout, mě dneska nějak bolí záda...
24. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky mizím,jdu se věnovat manžoj :wink: Tak papa a dobrou,klidnou noc :dizzy_face:
24. led 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tak se prospis s prckem pres den :wink:
jinak vytok mam taky ale mam ho cely tehu-nekdy hodne nekdy min,ted zas hodne

a tasku-hmm na tu se chystam uz dyl a ete ne a ne se dokopat,ale mam uz nekolik veci na kopici nahazenejch u maly v satne :grinning:

cat..no jakpak se takovy hodny deti delaj? :grinning: a s tou prehnanou hyg.mas urco pravdu :slight_smile:

eef..super ze uz se maly naucil na tu postylku
a davidek je krasnej :wink:

ahoj bae
24. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL taky tě bolívaj kyčle? :confounded:

tak nám dneska psali kamarádi, že by dorazili s dětma v pátek navečer a odjeli v sobotu po obědě... dneska mi není zrovna nejlíp a jestli to takhle bude i v ten pátek, tak potěš koště... oni totiž s dětma nemají bohužel režim, takže děti chodí spát až jim se chce... vade to nevím, jestli dám... :(
24. led 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zenusky,teda fakt se omluvuju za dochazku,ale minulej tyden byl s programem proste fakt moc nastouchanej :grinning:

uj nas se nic noveho neudalo,vinekd byl rychlovka celkem v sobotu k nasim v nedeli ke tchanovcum - tak to nejak dopadlo jako vzdy,doma se nam objevila nova zpevacka,respektive zpevak - hulaka a to doslava na celej svat porad :grinning: :grinning:

jdu se mrknout na fotky a co je noveho
25. led 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak efi davidek zase hodne vyrtostl - fotka s tatinkem v klokance se mi moc libi :grinning: :grinning:
koukam,ze jste se bavilůi o rezimu,tak to ja musim rict,ze pres den uz je dost pevnej,malej si zvyknul a vecer ho pred osmou ulozime a do 5 minut je proste KO - uplne skvely,ani tam nemusime chodit a v noci teda bez jidla a jen chodime davat dudle,akorat rano je vzhuru teda kolem te seste a berem ho jeste k sobe do postele a bud usne na 45 minut,nebo si hrajem a vstavame kolem 6:45 . . . . coz mi chybi delsi spani :grinning:
25. led 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tu zase nikdo nejni . . . tak my si jdeme zatim hrat a dala jsem dve fotos

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=540999&vReferer=
25. led 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem po víkendu tady, tak co je za novinky? :slight_smile:))

My jsme byli s manžou v pátek u soudního znalce, kvůli posudku..stále se řěší jeho děti..:(
Ve čtvrtek jsme přespávali u kámošky a tak jsem od ní dostala k zapůjčení parádní velký kojenecký polštář..:slight_smile:)) tak ušetříme:slight_smile:
a o víkendu jsme byli u mé tety a strejdy, tak to bylo super, děcka se učili bruslit tak byla sranda až na tu zimu..(
25. led 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ahojkyx nuki,tak to jste si uzili,taky perny program,co???a uspeli jste s manzovejma detma???on by je chtel asi vic do pece a soudy nechcou,co?
25. led 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu: no bude se teprve sepisovat ten znalecký posudek...ještě musí vidět znalec děti a pak se uvidí...už minule bylo řečeno, že by byla vhodnější střídavá péče, že to takhle dětem nevyhovuje, ale soudkyně to stějně nechce slyšet..:( no jo táhne se to už strašně dlouho...:(

ale jinak to bylo super..:slight_smile:
25. led 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to verim,ale zase stridava pece mi neprijde tak strasna,pokud by vyhovovala i detem,ale zalezi taky na vzdalenost otce a matky,tuhle jsem cetla o rodicich co ji meli a bylo to super - bydleli v jedne ulici,jako ikdyz si jako matka nedovedu predstavit nebyt polovinu casu se svym ditetem (kdyby bylo u otce) je fer,ze se dostatecne vida i s orcem
25. led 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo je to strašně těžké ale ne vždy řeší děti...je to těžké pro oba, ale děti mají právo na oba rodiče..:slight_smile:

radši se budeme bavit o něčem jiném....:slight_smile:
25. led 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj holky :slight_smile: japa se máte? :slight_smile:

BLAHU, NUKI čtu, že jste měli našlapanej víkend... :slight_smile: užili jste si vůbec manželů? :slight_smile:
25. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hehe,jo to jo uzily,zase to bylo bezproblemu s malym,takze jsme si uzivali pres den rodinych chvilek a v noci sami sebe :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU Ondrášek je jak přes kopírák... to je až neskutečný!!!! :dizzy_face: :wink:
25. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé BLAHU já už si chci taky užívat v noci :slight_smile:))))) :grinning: :sweat_smile:
25. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vid hehe ja preklikavala z ty manzovi fotky na tu predeslou a je to strasny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hehe my si uzivali zase po delsi dobe :grinning:
25. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je bře BLAHU! jen si užívejte! já už se na to taky těším... teda až budu zase v kondičce :slight_smile:)) :grinning:
25. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kdepa máme PROSTEJku? .)
25. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ten Onda to je hejkalek tu hulaka na cele kolo a smeje se :grinning: :grinning:

ja nevim prostejka tu od rana nebyla,ale tak po ranu tu byva mrktvo :grinning: hehe jukala jsem na fotky i na picasu a krasa hezky jste fotili :grinning: pekna rodinka z vass bude
25. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: Ahojky, ale jo, zase trošku jinak...)))
jak se vede? dobrý ?
25. led 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek