• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
BLAHU mno konečně pořádně zkouší hlasivky a vaší trpělivost :slight_smile:)) :sweat_smile:

NUKI vede se bře :slight_smile: pěkně si spokojeně těhulím a připravuju se psychicky na den D, ale netuším, jestli to jde :slight_smile:)) no a užívám si poslíky včetně bolestí kyčlí a tak vůbec...

co ty a břuško? koukám, že už ti tam skočila 12! to je super.... teď už to pofrčí jedna dvě :slight_smile:) :dizzy_face:
25. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak si tak přemejšlím, jestli si mám spáchat nějakej hudební výběr k porodu :slight_smile: :sweat_smile:
25. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, zdravím a jdu zkusit dočíst :grinning:
25. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to mám problémy co? :slight_smile:))) ale tohle je naprosto dokonalý... tohle a něco podobnýho bych mohla poslouchat pořád...
http://www.youtube.com/watch?v=SnL1e4-NfaA
25. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe hlasivky jo,trpelivost ne,az na to,ze misty neslysim televizi nekdy,tak mi to nevadi - akorat pes zase vije a knoura,jako ten kluk nesmi ze sebe pred ni vydat fakt ani hlasky :unamused: :frowning2:

hehe a co by sis tam nahrala,co mas rada?
autor
jééé PROSTEJkaaaaaaaa..... ženo to mi nedělej... člověk už ti pomalu píše, jestli nerodíš... :sweat_smile:
jj hehe tak tuhle mam moc rada taky :grinning: :grinning: :grinning:

ahojky prostejko a mimisku/o :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ták jsem to samozřejmě všechno zapomněla, že? :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přelítla jsem, TERINKA nerodí, to je hlavní zpráva :grinning:

omrkla jsem fotečky BLAHU a EFI, máte ty klučíky úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ANGE pěkně pěstuje už bezplenkovku :grinning: je to ale super, když se takhle Vendulka vykaká do nočníčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pak jsem postřehla problémy SAC se školou, je to strašně těžký, nikdo moc neporadí, ale určo doporučuju to někdy dodělat... asi teď na rok odložit, ale za ten rok se do toho s plnou vervou a pomocí rodiny vrhnout, věř mi, že bys toho SAC jednou litovala... ale zároveň tě chápu, že teď nechceš od malé, to je naprosto jasné :wink:
25. led 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: Ahojky, tak doufám, že se máš taky dobře a užili jste si víkend..:slight_smile:
25. led 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak jsem mrkala, že máte tatínky rozlítaný..... no holky, u nás to vypadá taky bledě....... u manži v práci bude probíhat neuvěřitelná reorganizace, propouštění a podobně.... takže manža nechce čekat a v pátek má pohovor na jiném pracovišti...... mají o něj velký zájem, on o tu práci taky..... jenže jde o utajovanou složku armády, takže za celej den nesmí telefonovat, nesmí u sebe mít ani mobil, nic..... fakt super, když potřebujete třeba napsat SMS, že se něco stalo, tak se to chlap stejně nedozví, až se dostane z práce..... no ale co naděláme.... jo a s časem po porodu, manža si nechával dovolenou z minulýho roku, aby mohl být 14 dnů po porodu s náma doma a prdlajs, taky nám to asi nevyjde, protože jeho moc milá a chytrá kolegyně si musela naplánovat nějakou operaci zrovna na únor a bude 5 týdnů doma a šéf manžovi řekl, že když nebude v práci ona, tak musí být v práci on.... není nad ochotné kolegy :frowning2: :angry:
25. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a ještě musím pochválit HEHE pupíno a taky, že zkouší to lněný semínko :grinning: no já uvidím ve středu :grinning: kdyžtak budu pobírat zkušenosti, jak vaříte..... a taky, že pomalu balíš tašku.... se musím pochlubit... já mám sbaleno :grinning: :grinning: :grinning: komplet, kromě přezůvek a županu :dizzy_face:
25. led 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a HEHE kdybych rodila, tak ti dám určo vědět pomocí SMS :wink:

ahojky BLAHU, mimíska/u pozdravím :grinning: :grinning: :grinning:

ahojky NUKI, víkend byl docela super, nic moc jsme nedělali, jen trošku poklidili, manža mi pomohl dát krabice na skříň a tak, protože v dětském pokoji to vypadalo jako po výbuchu jak jsem tam třídila oblečky :grinning: a jinak jsme si užívali tak nějak sami sebe, protože přes týden to je docela o ničem :sweat_smile: a co vy?
25. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE nad tou hudbou jsem taky přemýšlela.... manža říká,nechce tam nějaký CD přibalit.... tak říkám, že asi jo, ale že vůbec nevím jaký a že ani teda nevím, jestli na to budu mít náladu.... ale uvažuju nad tím taky :wink:
25. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE nás tu hltí odkazama.... :grinning: to než projdu.... ale jdu na to... :wink:
25. led 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ taky nevím, jeslti bude nálada, ale kdyby byla, tak by byla škoda nemít s sebou CD :slight_smile:

no snad v pátek neodrodíš holka zlatá! neboj se nic! ještě máme čas :slight_smile:))
ty už máš sbaleno... safra se musím pochlapit už :slight_smile:)) :grinning:

já furt zvažuju tu víkendovou návštěvu... jsem asi padavka nebo co...
25. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ to nemusíš :slight_smile:))
25. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE moooooc hezkej výběr... :wink: poslouchám podobnou muziku..... a jak říkáš, asi by byla škoda to CD nemít, ale tak nějak si nedokážu představit, že mi to tam bude vyhrávat :grinning: něco ale taky budu muset přibalit :wink:

HEHE rodit se ještě nechystám :grinning: ty to myslíš asi kvůli té práci manžové že? no on jde v pátek na pohovor a když to klapne, tak tam bude nastupovat až v létě, takže pohoda...... horší je to, že mu po porodu s největší pravděpodobností nedají tu dovču no :rolling_eyes: chtěl zůstat se mnou a s miminkem doma těch 14 dnů a asi prd, když tam nebude kolegyně, tak bude muset být v práci on a většinou když tam není ona, tak to znamená i přesčasy no.....a je to blbý, že to vychází zrovna na to období těsně po porodu, kdy asi budu ráda, že si dojdu na záchod :sweat_smile:

a sbaleno mám no :grinning: v sobotu jsem se do toho tak vrhla, měla jsem na hromadě nějaký věci, tak jsem to šupla do tašky a je to.... už jen papíry tam přibalím tento týden a jsme hotoví.... a jakou návštěvu HEHE?
25. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se teď dočetla, že v tomto období nám miminka přibírají průměrně 250 g za týden :astonished: :astonished: :astonished: jsem zvědavá kolik budeme ve středu vážit...... :grinning:
25. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já zatím běžím na obídek..:slight_smile: pak se tím taky prokoušu..:slight_smile:
25. led 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI nech si chutnat :wink: já se za chvíli taky musím najíst a odpoledne mám tu obvoďačku :rolling_eyes: se mi tam děsně chce fakt.... :frowning2:
25. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ jj chápu... taky bych chtěla, aby tu s náma po porodu byl manža aspoň tři dny... ale když to nepůjde, tak se nedá nic dělat... tenhle týden má jeden pohovor za druhým, tak snad něco z toho klapne... :slight_smile:

no v pátek by měli dovalit příbuzní-kamarádi... měli by tu spát do soboty, ale zvažuju to proto, že mají dvě děti, který jaksi taksi nemají režim... na minulý návštěvě jsme si s jejich starší dcerou museli ještě o půlnoci malovat... .(((( no je to síla jako. takže neexistuje, že by šli spát v 8 a my tu měli klid a aspoň něco si řekli že jo... tož jsem z toho rozladěná... navíc jsou to 4 lidi a já tu ani nemám peřiny :slight_smile:))) kde bych tu asi skladovala další čtyři peřiny navíc že jo :slight_smile:)) nějak jsem to nedomyslela a asi to radši zruším, bo když mám posly, mám tak akorát chuť si lehnout a nic nedělat a né se tady v noci starat o dvě děti, co nemůžou jít spát a rodiče je ani neokřiknou....
25. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI pá a brou chuť!!!! :dizzy_face:
25. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ taky se mi nechce k obvoďačce... zvlášť když mě sestra objednala na polední pauzu - to bude dr. určitě moooc milá :D :grinning:
25. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak držím manžovi palce :wink: :wink: :wink:

tu návštěvu bych asi raději zrušila nebo co..... tohle by se mi taky nelíbilo a když vidím, jak mám teď ráda svůj klid, lehnout si, kdy chci a tak, tak tohle bych asi nerozdýchala.... :sweat_smile:

a kdy jdeš? já jsem zvědavá, jdu k ní poprvé, prý je super, tak snad to bude rychlý.... ale ještě mě určo požene na to EKG..... a mě se v tomhle počasí nikam nechceeeeeee :grinning: a ve středu jsem mrknout na prďolku, jak se pěkně otočil/a hlavou dolů :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ no samozřejmě by mi návštěva nevadila, ale bohužel musím říct, že bez dětí, i když to zní blbě... prostě kdyby ty děti fakt měli režim a šli bez problémů spát tak je to OK, ale takhle se toho docela děsím no.

PROSTEJ já jdu v úterý na další monitoring :slight_smile: a ve středu k tý obvoďačce - obojí v jednu.
a jsem na toho vašeho prďolu zvědavá a držím palce! :slight_smile: :dizzy_face:
25. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a já jdu k tý obvoďačce podruhý :slight_smile:)) :sweat_smile: minule jsem tam byla s nachlazením a nebyla mi schopná poradit ani ten bioparox... takže to asi žádná výhra nebude no...
25. led 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE s tou náštěvou tě plně chápu :wink: zní to sice blbě, ale v tvým stavu to každej musí pochopit..... takže jdeš zítra na monitor? a ve středu k doktorce jo? na toho našeho prďolu jsem taky zvědavá, ale hrozně :sweat_smile: a jinak tvoje obvoďačka asi odborník :grinning: jsem zvědavá na tu svoji, každej si ji tu chválí, tak snad to bude za něco stát..... :grinning:
25. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek