• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
HEHE s tím počasím, se modlím ať lezeme fakt až v březnu, jinak ani nevím, jak toho prďolu budu převážet v autě.... :rolling_eyes:
25. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ jj vypadala na odborníka :slight_smile:)) i v lékárně mi poradili líp... :slight_smile:)) dokonce mluvili při větším vykašlávání o nějakých přírodních kapičkách... a ona mi říkala, že prostě nic nesmím :slight_smile:))) nechápu no!

no mě ta návštěva zaráží tak nějak z jejich strany, že je vůbec napadlo to přespání, zvlášť dvojnásobná mamina by mohla vědět... ale oni si asi neuvědomujou, že jejich děti jsou prostě pro nás obyčejný smrtelníky moc! :grinning: :grinning: :grinning: nejhorší je, že za to můžou ty rodiče, ale ty prostě nejsi rovnou odvázaná z těch dětí že jo... a to je fakt škoda...
25. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ no asi tak, že by manža musel v autě předtopit a pak bysme tam asi s prckama vlezli no... při přenášení domů bysme na ně na chudáčky asi museli hodit deku i přes hlavičku...
25. led 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
takovou obvoďačku jsem taky měla..... :grinning: jsem si někdy říkala, jestli fakt vystudovala... :sweat_smile: :rolling_eyes:

HEHE a ještě ta návštěva vzešla z jejich strany jo? tak rodiče to nějak nedomyslely ne? :sweat_smile:
25. led 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiši to je legrace... my budeme mít dítě .))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já to fakt jako ale nechápu holky... to už je na pováženou takhle před koncem těhu, že furt jako nevím, o co jde :slight_smile:))) :grinning: :sweat_smile:
25. led 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám někdy podobný pocity HEHE..... stejnak si to furt nedokážu představit, že ho nebo ji přivezu domů a dám do postýlky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nejdřív z nich vypadlo, že potřebujou do Ikea, že bysme se tam sešli a pak jako asi zajeli na návštěvu k nám...
ale pak se to nějako zvrhlo, že by přespali... jsem sice zalapala po dechu, pak si řekla, že proč ne, ale pak mi to teprva nějak všechno došlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to, že ho přivezu a dám do postýlky si ještě dovedu představit .))) i když tak nějak mlhavě... ale CO PAK??? :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já jsem si třeba v sobotu večer říkala, kruci, jak to vlastně bude probíhat..... to jako porodím dítě a teď mě dají i s ním na pokoj a co jako????? :astonished: :grinning: co když začne plakat? ukážou mi vůbec, jak ho přebalit? a kdy ho přebalovat? a jak kojit? no těch otázek byla fůra HEHE a já si najednou řekla, kruci, na tohle nejsem připravená :sweat_smile:
25. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holčinky a mimískové:slight_smile:)
My dneska po kojení ve 23.30 vstávali až v 7!!!to je zlatíčko, co:slight_smile:)my tomu pořád nemůžeme ani uvěřit:slight_smile:))

Tak jsme teď ráno cvičili zvedání hlavičky, dávali jsme kapičky a za týden jsme přibrali 330g!!!!!!!
Už pijeme jen 100ml minimálně:slight_smile:))ale teda zvládne to za 15min z 1 prsíčka, ale v tom levém mám pořád jen max 45ml:frowning2:(((

Blahu krásný fotečky, ta s tim stejnym tričkem se mi mooc líbí:slight_smile:)
ty mrazy to je děs, tady je teda -7, ale pod -5 s kočárkem nechceme.-((((

Ale teda kdxž je malej dlouho vzhůru, chce papat dřív než po těch 3h, asi se časem budu orientovat víc podle jeho potřeb než podle časů:slight_smile:)že jo??:slight_smile:))
25. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak k těmhle otázkám jsem se ještě nedostala... :slight_smile:)))) já nějak asi doufám, že mi nějakej základ ukážou že jo. jim musí bejt jasný, že učenej z nebe nespad... :sweat_smile: no prostě spolýhám na to :slight_smile:))

já si ani neříkám, že na to nejsem připravená, bo si myslím, že se ani moc připravit nejde... jsem jsem si říkala, že už se takhle před porodem prostě budu těšit víc a víc si uvědomovat, že budemem mít špunta no.
25. led 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT ahoooj vy šikulové! no užívej si takovýho anděla! :slight_smile: a prosím tě řekni mě, jak na to!!!! to musím jako nutně teď hned vědět :slight_smile:))) :grinning: :sweat_smile:
25. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo připravit se na to asi moc nejde HEHE to je fakt....... a tak nějak taky spolíhám, že mi řeknou co a jak...... no prostě v tu sobotu jak jsem nabalila tašku, tak mě tyhle otázky začaly přepadávat...... :grinning:

ahojky CAT.... :dizzy_face: krásně papáte, jste šikulkové...... a to hodný miminko zááááávidíííím a chci takyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: a s těma mrazama je to fakt děs.... jak říkám, doufám, že vevnitř vydržíme co nejdýl, jinak pak nebudeme moct ani s kočárkem :rolling_eyes:
25. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heh v porodce ti ukážou přebalování, kojení, koupání, čištění nosíčku, mazání, lihování pupíčku, tu manipulaci jak se přetáčet a jak zvedat hlavičku, neboooj!!!!!

Jinak návod na takhle hodný mimčo asi sepíšu(od početí) a budu za strašný sumy prodávat hihihihihihihihi

my pláčeme jen když nás trápí prdíky a to si sám krásně řachne:slight_smile:)jen cvičíme nožičkama a když je nejhůř, tak teploměr do prdelky a je po problému:slight_smile:))pak chvilku pláče když má velikej hlad než ho přebalím a pak zimou když vyleze z vaničky, ale to ho hned zabalíme do plenky aje klid:slight_smile:))

Holky mooc vám přeju takové pohodové miminečko jako je denísek.-)))
25. led 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT strachy jsem měla spíš já, ne HEHE :grinning: :grinning: ale předpokládám, že mi všechno ukážou.... :wink: a to hodný miminko fakt závidím, neskutečný........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já mám největší strach, že budu mít nějakýho křiklounka :sweat_smile:

a teď jsem se dočetla, že jak jedu k té obvoďačce, tak tam ještě bude internista, takže možná sfouknu i to EKG v jednom dni :dizzy_face:
25. led 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem maleho ulozila a mam klidek

prostejko no s tou praci je to dobry,ale zase si neumim predstavit,ze se neco malemu stane a manza by nemohl prijet :unamused: ikdyz mas ty mas ridicak,tak by jsi se holt musela osmelit do viru velkomesta,ale i tak :unamused: ale zase by jsi mela doma pomalu Jamese Bonda :grinning: :grinning: :grinning:

hehe s tou navstevou souhlas,taky bych to zrusila v 36 tt to jsem byla rada,ze jsem se plazila :grinning:

catus teda otesanka mas doma :grinning: :grinning: :grinning: nic si z toho nedelej,ze tak moc nepije z druheho,hlavne,ze se tvori mlicko a je ho dost

a prostej k te dovolene,pokud by jsi nemela nejake velke zraneni tak by ta dovca ani moc nestala za to (pokud by manza zustal ve stare praci) - miminko stejne porad spinka,manza si ji chtel vzit,ale rekla jsem,mu at si ji schova az bude Onda starsi tak ji mel az na vanoce
25. led 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Blahu já v tom levém ani víc mlíčka nemám, víš, vždycky mi ty prsíčka vysaje úplně do měkka, a to já poznám že už tam nic nejni, ale v pravém je prostě mnohem víc, ale holky tady psaly že to mají taky a i kamarádky z kurzu to tak mají, tak to neřeším, budu pak zamrazovat, tak zkusím to levé rozpumpovat odsavačkou, ale nechci si je strhnout..hihihih

Prostějko tak neměj vůbec strach, vše ti poradí a ukážou a několikrát!!!!
25. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU no radši bych normálního chlapa, než Jamese Bonda :sweat_smile: pak se dostává k takovým informacím, že není radno o jeho práci něco vědět.... to mám doma už teď...... o spoustě věcí se nemůžeme bavit vůbec..... ale je to jen pohovor a má toho víc, tak snad vyjde něco jinýho...... :wink:

a k té dovolené, nám šlo spíš o to, že pár prvních dnů stráví taťka s náma, uvidí, jaký to vůbec je s miminkem, vždyť sám bude určitě z toho malýho tvorečka vyplašenej, kdykoliv to malý zabrečí, tak to bude novinka do začátku..... a aspoň prvních pár dnů jsme si mysleli, že budeme spolu, jako rodinka..... proto si tu dovolenou šetřil.... ale když to nepůjde, tak to nepůjde no, s tím nic nenaděláme....
25. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat ja ti zavidim ty kamosky na drncani - tu nikdo neni :confounded: ani tehule,dyt pak se zamrazeny hodi az bude hlidat tatinek :grinning:
25. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT super :grinning: :grinning: to byly prostě takový otázky, dají mi miminko do náruče a co dál.... člověk si to prostě nedokáže představit.... :sweat_smile: ale už se na to moooooc těším.... příští týden půjdu asi na první kontrolu do porodky, tak uvidíme :wink:
25. led 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko pri nejhorsim ma alespon na jeden den pravo ze zakona a treba ti to vyjde pak tak hezka,ze by vas pustili v patek a byl by pred vama jeste vikend - si pamatuju,jak jsme jeli z varu z porodky,tak me najednou prepadl takovej strach,ze uz od sebe nemam ty sestricky jen par metru a co ted,ale doma to okamzite opadlo
25. led 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU naštěstí má právo ze zákona na 2 dny na porod a jeden den na odvoz do porodnice... :grinning: tak uvidíme, jak to u nás bude no..... snad by mu šéf dal třeba ten první den volno..... uvidí se...... hodně záleží na prckovi, jak si tam hoví....... :grinning:
25. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ mno vidíš aspoň se těšíš..... o mě by ségra řekla, že jsem emotivně plochá! :grinning: :grinning: :grinning:

CAT no snad jo. Podolí sice nemá moc dobrý reference na šestinedělí, ale když tam nebude ouplně nával, tak to snad půjde.

BLAHU taky bych jako PROSTEJ brala pár dní, už jen proto, abysme ty první dny zažily společně... to víš, když by došel každej den v 9 večer, tak by to bylo tak trochu smutný. takhle zaznamená ty první dny a taky se nebude tolik bát pak jakkoliv manipulovat s mimčem... ale je fakt, že manža to určitě zmákne líp než já sama! :slight_smile:
mno ale jak říkám - uvidíme jak to vůbec bude...

aha, tak už to chápu PROSTEJ s tou novou prací... já jsem myslela, že ten mobil by nesměl mít vůbec zapnutej jen na tom pohovoru, že pak už by ho šlo nějak kontaktovat, kdyby tam makal... no tak to bych taky nebyla nadšená. měla bych z toho divnej pocit. holt by ses musela v řadě situací spolýhat jen na sebe.
25. led 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo i na porod???tak to manza si musel vzit pul dne volno - no tchan ani radsi nekomentuju,zname to,ze :rolling_eyes:

pani holky stejne za chvili uz tu bude valna vetsina jen maminek,snad nas pak admini zase nebudou stehovat :grinning:
25. led 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU a co zkusit nějaký cvičení s mimčama, mateřský centrum... tam určitě kamarádky na drncání najdeš :slight_smile: :wink: já myslím, že CAT je má právě z těch kurzů cvičení ž ejo...
25. led 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE to jo, těším se a přijde mi, že každej den víc a víc........doufám, že mi to prcínek nezkazí ve středu opět svým KP :rolling_eyes: s tou prací je to naprd no, já bych ani moc nechtěla, aby to vyšlo, ale tak to před manžou říkat nemůžu...... pro něho by to byl postup...... ale uvidíme, třeba vyjde něco jinýho, přijatelnějšího :wink:

BLAHU jenže manža nejede podle zákoníku práce :wink: tohle mají asi jen vojáci..... oni jsou zaměstnávaní podle jinýho zákona :wink: proto mají tyto věci jiný :wink:
25. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak me zrovna prepadla takova uleva ze je tehu a porod za mnou ze jsem si na vas vzpomela a jdu konikovat....
amalka spinka (jak taky jinak) vzdy prospi cely den :slight_smile:
ja jsem asi divna ale ja jsem desne rada ze je to vsechno za mnou, jak tehu tak porod a hlavne tech par dnu po porodu kdy jsem nevedela jestli me vic boli siti nebo hemeroidy a do toho ten zanet prsou......
uz se tesim na dobu kdy budu natesene na tohle obdobi vzpominat zatim se tak nedeje ..... :sweat_smile:
hoj kočandy, jdu vás dočíst...
dnes se mi uplne vybavila ta desna uleva kdyz jsem po porodu lezela a zjistila jsem ze me nepali zaha :slight_smile: ze si muzu lehnout na bok a neboli me zebra a trochu me mrzelo ze necitim zadny pohyby :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BLAHU admini nás nestěhovali... do těhulek jsme se stěhovali dobrovolně. mi to přišlo přirozený. i tak k nám už snažilky nechodily, neb jsme tam bu byly samá těhule :slight_smile: admini mi jen rušily tabulky... smíme mít max. dvě tabulky a musela jsem vyhodit některý odkazy a smajlíky.

tak volno ze zákona je jo? to jsem ani nevěděla... BLAHU tchána fakt nekomentuju! :( zrovna ten mohl mít teda pochopení!!!
25. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek