• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahojky holky :slight_smile: koukám,tady se stále nerodí :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky HYPO :dizzy_face: neboooj, ta doba určitě přijde..... :wink: měla jsi těžký porod, tak je jasný, že jsi ráda, že je to za tebou.... těhu taky nebylo z těch bezproblémových, to se pak dá pochopit... jinak jsem taky zvědavá, jestli mi bude to bříško a pohyby chybět :sweat_smile:

ahooj MONCI :dizzy_face:
25. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím volnem ze zákona nechci mystifikovat..... v zákoníku práce nic takovýho asi není :wink:

ahoooj BAE :dizzy_face: nestraš, my máme ještě čas :grinning:
25. led 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím,jen ať si ještě ty vaši broučci chvíli hoví v pupíku :wink:
25. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO ahoooooooooj :slight_smile:)))) to je hezký...
a ta doba příde určitě, teď je přeci jen ještě brzo :slight_smile:

taky se těším, až budu mít porod a prvních pár dní doma za sebou a bude mi líp a v lecčems si budu jistější!

mě teda posledních pár dní Kubula tak kope, už to začíná bejt i bolestivý... ten závěr mi asi taky nebude chybět :slight_smile:)) ale jinak se mi stejská už teď. těhuhu je báječný! :slight_smile:)) :grinning:
25. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko,klííída,já třeba vůbec nevěděla co se s miminem dělá,jak se drží,přebaluje..ale člověk do toho najednou spadne a už není cesty zpět :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE na nás to nepřivolávej (zvlášť na lemply co ještě nesbalily tašku :slight_smile:)))... na TERINKU musíš :slight_smile:)) :grinning: ale to se asi stejně dozvíme až po porodu!
25. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
volno ze zakona na porod neni, ale je tam doprovod manzelky k lekari coz se muze vyuzit ne? :slight_smile: pokud se nebude rodit 2 dny :slight_smile:
25. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE já jsem zatím ouplně v klidu :slight_smile:))) to teprva příde. až prcka vyflusnu, tak začne kolotoč a trochu i nervy co si počít a tak... ale tak jako doufám, že za pár dní to budu zvládat bez problémů :slight_smile: :dizzy_face:
25. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hypo neni divu,vzdyt jsi prenasel a to musela byt sakra fuska a porod taky,no a pak ten zanet,hlavne,ze je ted vse ok a jste v poradku a muzete uzivat

ty jo hehe a ja myslela ze u nas zadny centrum neni a ono je tak to cucim jsem si zadla na seznamu a neco tu mame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ahojky monci a baes,monci jeste vas trapi ten ekzem??? chudera jsem cetla vas proces koupani
25. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno pokud najde manža novej kšeft, jako že jiná možnost prostě není :slight_smile:)), tak stejně nám může bejt nějakej zákoník volnej... bo když bude manža externě na fakturu, tak to jaksi asi nikoho zajímat nebude no...
25. led 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Hehenko,písničky krásný,ale mě osobně by při porodu sr.ly :grinning: .Mě nejvíc vyhovoval klid,manža to naštěstí pochopil,tak byl potichu :wink:
25. led 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se toho zacatku taky desne bala, ale diky tomu ze mam spaci miminko tak se nekdy az nudim :slight_smile: jak nemam co delat protoze amalka porad spi :grinning:
no a kdyz pak nahodou nespi a trva ji treba 3 hodiny nez zas lehne tak jsem nervozni co s ni mam delat :slight_smile:

jinak vse jde tak nejak samo..... asi fakt nejakej insktinkt nebo co :slight_smile: uz si nedovedu predstavit co bych bez ni delala.....
autor
MONCI jsem na vás před pár dny myslela, v chytrý knize jsem četla, že děti s ekzémem musíš nejpozději do tří minut pořádně promazat... čím se mažete vůbec?
autor
BAE mno chci mít CD pro jistotu, kdybych je zrovna ocenila... ale chápu o čem mluvíš... a je mi jasný, že při porodu může bejt všechno jinak, že je to prostě stav, kterej jsem nezažila a těžko můžu vědět, co mi bude dělat dobře a co vyloženě blbě... takže s tím počítám, že ho vypálím třeba ouplně zbytečně.. :wink:

holky co třeba aromalampa při porodu? měly jste tu možnost v porodce?
25. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,važte si spících miminek!!!Ten náš kuliferda moc nespí :slight_smile: a teď to u nás vypadá jak u Blahu,pořád mi tu huláká a povídá si nahlas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO no tak na tohle jsem hooodně zvědavá... na ten pocit, že už si nedovedu představit, co bych bez něj dělala.... :dizzy_face:
25. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:)jojo Blahu kamarádky mám z kurzíku, ale my se znaly některé i před těhu:slight_smile:))

Ahoj hypo jak je???
Monči no ahooj!!!!
25. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO tak ty máš taky tak hodný miminko...jéžiš holky, jak to děláte? :grinning: :grinning: :grinning:

jinak HEHE mě to naše mímo taky poslední dobou tak kope, no spíš bych řekla, že se protahuje nebo co.... občas to pěkně bolí :sweat_smile:
25. led 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však jo Hehe,jen si to CD vem,.třeba zrovna hudba ti udělá dobře..mě vadilo všechno,hluk,nechtěla jsem ani masírovat od manži,ani žádný opírání o něj,žádný skákání na míči..nic..jen ticho a žebřiny :slight_smile: :grinning:
25. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE taky si to zatím s tou hudbou nedokážu představit, ale CD taky nějaký připravím....... ale zatím si to představuju (jak se znám :grinning: ) asi tak jak jsi to měla ty.... :grinning: ticho a klid a nic moc šahání :grinning:
25. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi Davídek je švihák, ten vyrostl, je nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jak jste se bavily o tom režimu, tak my, respektive já, jsem ho nastavila hnedle od začátku, pravidelně koupeme v 18:00, Teri se pak nadlábne a do půl 8 nejdýl usne, pak kojím mezi 1 a 2 hodinou a pak mezi 5 a 6 hodinou, než ale pořádně zabere, tak taky chodím a dávám dudlina :wink: po tý 6 hoďce ráno když se vzbudí, vezmu ji k sobě do postele, dám jí tam její polštářek a peřinku, pak se nadlábne a chce blbnout, tak si poblbneme a pohrajeme tak do půl 8 a to ho znovu zalomí tak cca do půl 10 a to někdy spím s ní :slight_smile:

Blahu fakt, Ondrášek je přes kopírák :wink: :grinning: jinak stále nás ekzém trápí, teď se ji ještě udělal v obočí :frowning2:

Hehe tak na pátek ti přeju pevný nervy, děti bez režimu jsou fakt mazec, vidím to u ségry :rolling_eyes: jinak Terez mažu Leniens mastičkou, v lékárně ji prodávají 100g za 36,- a nádherně promaže pokožku (mazala jsem se s ní i v těhu), děti s ekzémem se musí do 3 minut po koupeli promazat, to máš recht, ale my to do tý doby nestihneme, protože ji po koupání masíruju bříško, takže to sichrujeme tím olejíčkem, kterým ji mažu před koupáním, když ji vyndám z vany, tak je mastná :wink:

Cat to je paráda, jak Denísek dlabe :dizzy_face: a nedělej si hlavu z toho, že v levým máš míň mlíka, to já mám taky, Terinčino oblíbený prso je pravý :grinning: ale stačí častěji přikládat k tomu levýmu, nebo si po kojení z toho levýho odstříkat a udělá se ti tam víc mlíka :wink:
25. led 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se musím holky pochlubit, Terez se včera poprvý řehnila nahlas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: byli jsme s manžou úplně hotový :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe já měla na nadstandardu notebook a koukali jsme na přátele a sex ve městě a pak na manipulaci a to kojení, sestřičky se smály:slight_smile:)ale když přišly ty velké kontrakce, tak jsem nevnímala nic jného:slight_smile:))ale hudba je super nápad:slight_smile:)
25. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic holky malej se za chvili vzbudit,tak jdu neco delat a pak nam prijde kamaradka,takze se pro dnesek zatim loucim :slight_smile:
25. led 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky,jakpak se mate?nedocitam,nezůlobte se ,jdu zehlit
25. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU ahojky :dizzy_face:

CARCUL ahojda..... :dizzy_face:

a já se jdu najíst holky a pomalu chystat k tomu doktorovi :confounded:
25. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej na gyndu?tak drzim paluchy
25. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jájsem chvilku na obědě a Vy toho nakecáte...:slight_smile:))

Prostej: neboj, v porode tě to naučí a ukážou...ta nejistota, že nevíš do čeho jdeš je normální..:slight_smile:

Holky no vVy máte hodný miminka..:slight_smile:))
25. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL neee, k obvoďákovi :rolling_eyes: a doufám, že stihnu i EKG, ať to mám z krku..... na gyndu jdu ve středu :wink:

tak já jdu baštit holky :wink:
25. led 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek