• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
jsem se zrovna nabaštila :slight_smile: mlask... :slight_smile:

CARCUL hoooj :slight_smile:)) neříkej slovo žehlit nebo začnu rodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: dobrou chut a dobrý pořízení..:slight_smile:

Carcul: Ahojky:slight_smile:)
25. led 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
Asi vím proč měla Vendulka hysteráky, je nenažraná a dvakrát v poledne snědla celou skleničku mrkve s bramborou a nějak to nemohla strávit, v neděli ráno se vykakala a pak ten den ještě třikrát, dnes už dvakrát - holt jí strašně bolelo bříško..no a včera večer usnula krásně, v 10 se teda ještě vzbudila na napití, pak v 10:45 :confounded: ap, pak byla vzhůru a něco se jí nelíbilo, tak jsem jí "vynadala" u sebe v náruči, našli jsme pak v postýlce jinou polohu, dvakrát zakníkla ze spaní a spala do 5....ALE pak se vzbudila na jídlo v 7, v 9, a pak jsme spaly do 11 :sweat_smile:
tak vzbudila se na oběd tak papa
25. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem koukala, že Prvsenky snažilky pokračují...to je super..:slight_smile: :dizzy_face:
25. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anget: no jo než člověk zjistí, proč má to malé trápení, tak to někdy trvá... :frowning2:
25. led 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky nuki

prostej..dobrou chut

hehe..no z toho kose narvanyho pradlem co tu na me cumi porodim asi ja :sweat_smile:

ahojky nuki
25. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo paráda NUKI co? :slight_smile:)) jsem ani nečekala, že bude diskuse dál pokračovat! to je fajn :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE teda vy jste měly krušnou noc :(
25. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL já taky z toho našeho koše... půl jsem teda už odžehlila no. ale huš se mi do teho nechce .)))
a zas tu musím vysávat, mě z toho fakt jebne z těch chlupůůůůůů.... :(((((
25. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme nakojili a uz zase spime,
porad premyslim jestli nevyrazit ven, mam na meteostanici -2,5C coz ujde.....
jsme byli venku jen jednou a ja si uz pripadam jak lev v kleci
25. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, tož jsme se nadlábli :grinning: a teď se půjdu trošku zkulturnit, za hoďku nám jede bus :wink:

ANGE mrkám, že jste měli krušnou noc...... tak Vendulka byla hladná asi....

a taky jsem mrkala, že ta diskuze pokračuje, to je fakt super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

o žehlení mi moc nemluvte :rolling_eyes: vypráno mám, ještě 2 pračky a na prcka je hotovo, ale vyžehleno nemám nic a do toho se mi kupí naše prádlo na žehlení... já u toho už dlouho nevydržím, začne mě bolet bříško, takže musím po něčem......
25. led 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: jojo je to super, že to pokračuje..:slight_smile:))
holky mě žehlit taky nebaví a taky budu muset..:(
25. led 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO tak to bych na chvilku prubla, aspoň na pár minutek, malou bych pořádně nabalila a razila...... nemá se myslím až když je minus 5 nebo tak nějak ne? :wink:
25. led 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě hlásí počítač stav počasí z nějaký pražský stanice bo co a mám tam -6 stupňů HYPO... no jestli vyrazit, tak dneska, zítra a zbytek týdne bude hůř...
25. led 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si myslím, že na konci týdne už bude daleko hůř.... takže bych na pár minut vyrazila dnes... :wink: já se jdu teda chystat holky, tak na mě myslete, ať to sfoukneme najednou a nemusíme už nikam, jen na gyndu....mějte se zatím krásně a já se pak ukážu.....papa :dizzy_face:
25. led 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo: já bych to tak prubla, však tam nebudete dlouho..:slight_smile:
25. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahu tvůj manža taky otcovství nezapře :grinning:
Efi i vy máte suprový fotky :slight_smile: Hypo jen běžte ven, dokud můžete :slight_smile:
Hehe, Carcul, Prostěj...běžíte do cíle :dizzy_face: Prostěj ty se dozvíš jak je mimi otočený?
Jo a chápu ty polohy na mytí obličeje v něžné náruči rodičů :grinning:
25. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jdu nabalit malou, stejne musim do lekarny a nakoupit tak misto manzela dnes nakoupime my :slight_smile: zatiiiiim pa
25. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky.tak jsem dozehlila zbytek na malou a ted se chystam na nase-ale davam si furt naky pauzy a ted mam nejakou dlouhou :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo:tak si to tam holky užijte.:slight_smile:
25. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR já jsem se tak parádně najedla, že kdyby teď žehlila, tak to dopadne tak, že to můžu znovu vyprat, bo bych to poblindila :slight_smile:)))) jen pauzíruj, ono to neuteče :slight_smile:))

ANGE mám pocit, že sprintujem do cíle :slight_smile:))) to je fakt fofr jak blázen :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO pá a užijte si prochajdu :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sakraaa mi došlo zase mlíko... :slight_smile:)) piju zředěnej džus, ale stejně zas ta žáha :slight_smile:))
25. led 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul: přestávky jsou potřeba..:slight_smile:
25. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki a jakpak ti je?
25. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul: jo mě je dobře, už mě žádné neduhy netrápí..:slight_smile:) jen mi přijde, že toho tolik nezvládám jako předtím..:slight_smile:
25. led 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY ... japa je po víkendíku?

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak teda nestíhám dočítat, sakriš! ...... něco hodně zásadního? Co TERRINKA? Ještě 2v1?

Ahoj CAR.... tak jsem v sobotu zvládla Tesco a ještě něco dokoupila, přijde mi, že tam přidali dost nových věcí od posledně..... tak hadříky máme už všechny! A co bude chybět, koupíme po porodu. :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
25. led 2010 ve 14:27 • debiiii
nuki,tak musis pekne odpocivat :wink:

ahoj zuzi,jak se mate?
25. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek