Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
hehenaautor
25. led 2010
jsem se zrovna nabaštila 🙂 mlask... 🙂

CARCUL hoooj 🙂)) neříkej slovo žehlit nebo začnu rodit 😃 😃 😃 😃 😃
nuki
25. led 2010
Prostej: dobrou chut a dobrý pořízení..🙂

Carcul: Ahojky🙂)
angetha
25. led 2010
Ahoj holky..
Asi vím proč měla Vendulka hysteráky, je nenažraná a dvakrát v poledne snědla celou skleničku mrkve s bramborou a nějak to nemohla strávit, v neděli ráno se vykakala a pak ten den ještě třikrát, dnes už dvakrát - holt jí strašně bolelo bříško..no a včera večer usnula krásně, v 10 se teda ještě vzbudila na napití, pak v 10:45 :-S ap, pak byla vzhůru a něco se jí nelíbilo, tak jsem jí "vynadala" u sebe v náruči, našli jsme pak v postýlce jinou polohu, dvakrát zakníkla ze spaní a spala do 5....ALE pak se vzbudila na jídlo v 7, v 9, a pak jsme spaly do 11 :-N
tak vzbudila se na oběd tak papa
nuki
25. led 2010
holky tak jsem koukala, že Prvsenky snažilky pokračují...to je super..🙂 x-)
nuki
25. led 2010
Anget: no jo než člověk zjistí, proč má to malé trápení, tak to někdy trvá... 😞
carculka
25. led 2010
ahojky nuki

prostej..dobrou chut

hehe..no z toho kose narvanyho pradlem co tu na me cumi porodim asi ja :-N

ahojky nuki
hehenaautor
25. led 2010
ty jo paráda NUKI co? 🙂)) jsem ani nečekala, že bude diskuse dál pokračovat! to je fajn 🙂 x-) x-) x-)
hehenaautor
25. led 2010
ANGE teda vy jste měly krušnou noc 😞
hehenaautor
25. led 2010
CARCUL já taky z toho našeho koše... půl jsem teda už odžehlila no. ale huš se mi do teho nechce .)))
a zas tu musím vysávat, mě z toho fakt jebne z těch chlupůůůůůů.... 😞((((
hypo
25. led 2010
tak jsme nakojili a uz zase spime,
porad premyslim jestli nevyrazit ven, mam na meteostanici -2,5C coz ujde.....
jsme byli venku jen jednou a ja si uz pripadam jak lev v kleci
prosteja
25. led 2010
holky díky, tož jsme se nadlábli 😃 a teď se půjdu trošku zkulturnit, za hoďku nám jede bus 😉

ANGE mrkám, že jste měli krušnou noc...... tak Vendulka byla hladná asi....

a taky jsem mrkala, že ta diskuze pokračuje, to je fakt super x-) x-) x-)

o žehlení mi moc nemluvte 8-( vypráno mám, ještě 2 pračky a na prcka je hotovo, ale vyžehleno nemám nic a do toho se mi kupí naše prádlo na žehlení... já u toho už dlouho nevydržím, začne mě bolet bříško, takže musím po něčem......
nuki
25. led 2010
Hehe: jojo je to super, že to pokračuje..🙂))
holky mě žehlit taky nebaví a taky budu muset..😞
prosteja
25. led 2010
HYPO tak to bych na chvilku prubla, aspoň na pár minutek, malou bych pořádně nabalila a razila...... nemá se myslím až když je minus 5 nebo tak nějak ne? 😉
hehenaautor
25. led 2010
mě hlásí počítač stav počasí z nějaký pražský stanice bo co a mám tam -6 stupňů HYPO... no jestli vyrazit, tak dneska, zítra a zbytek týdne bude hůř...
prosteja
25. led 2010
taky si myslím, že na konci týdne už bude daleko hůř.... takže bych na pár minut vyrazila dnes... 😉 já se jdu teda chystat holky, tak na mě myslete, ať to sfoukneme najednou a nemusíme už nikam, jen na gyndu....mějte se zatím krásně a já se pak ukážu.....papa x-)
nuki
25. led 2010
Hypo: já bych to tak prubla, však tam nebudete dlouho..🙂
angetha
25. led 2010
Blahu tvůj manža taky otcovství nezapře 😃
Efi i vy máte suprový fotky 🙂 Hypo jen běžte ven, dokud můžete 🙂
Hehe, Carcul, Prostěj...běžíte do cíle x-) Prostěj ty se dozvíš jak je mimi otočený?
Jo a chápu ty polohy na mytí obličeje v něžné náruči rodičů 😃
hypo
25. led 2010
tak ja jdu nabalit malou, stejne musim do lekarny a nakoupit tak misto manzela dnes nakoupime my 🙂 zatiiiiim pa
carculka
25. led 2010
holky.tak jsem dozehlila zbytek na malou a ted se chystam na nase-ale davam si furt naky pauzy a ted mam nejakou dlouhou 😃 😃 😃
nuki
25. led 2010
Hypo:tak si to tam holky užijte.🙂
hehenaautor
25. led 2010
CAR já jsem se tak parádně najedla, že kdyby teď žehlila, tak to dopadne tak, že to můžu znovu vyprat, bo bych to poblindila 🙂)))) jen pauzíruj, ono to neuteče 🙂))

ANGE mám pocit, že sprintujem do cíle 🙂))) to je fakt fofr jak blázen 🙂
hehenaautor
25. led 2010
HYPO pá a užijte si prochajdu 🙂
hehenaautor
25. led 2010
sakraaa mi došlo zase mlíko... 🙂)) piju zředěnej džus, ale stejně zas ta žáha 🙂))
nuki
25. led 2010
Carcul: přestávky jsou potřeba..🙂
carculka
25. led 2010
nuki a jakpak ti je?
nuki
25. led 2010
Carcul: jo mě je dobře, už mě žádné neduhy netrápí..🙂) jen mi přijde, že toho tolik nezvládám jako předtím..🙂
zuzka.o
25. led 2010
Ahoooj PRVUŠKY ... japa je po víkendíku?

x-) x-) x-)
zuzka.o
25. led 2010
Nějak teda nestíhám dočítat, sakriš! ...... něco hodně zásadního? Co TERRINKA? Ještě 2v1?

Ahoj CAR.... tak jsem v sobotu zvládla Tesco a ještě něco dokoupila, přijde mi, že tam přidali dost nových věcí od posledně..... tak hadříky máme už všechny! A co bude chybět, koupíme po porodu. 🙂
debiiii
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
carculka
25. led 2010
nuki,tak musis pekne odpocivat 😉

ahoj zuzi,jak se mate?