Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
zuzka.o
25. led 2010
Žehlení.....fuuuuj! Mám doma 14dní 2 pračky a nějak se na to práší a práší a práší....

CAR...máme se fajn... a co ty a ucho?
zuzka.o
25. led 2010
Manža jel dneska na týden do Vyškova a tam mají -14°C!!! My tady s našima -6,5 jsme fakt žabaři!
carculka
25. led 2010
zuzi,no docela to jde,trosku zas pobolivalo ale ted dobry ,tuk tuk..at to nezakriknu
nuki
25. led 2010
holky mě se chce dneska děsně spát...hrůza..😞

Ahojky Zuzi: tak jak se vede? Vám třem? 🙂
carculka
25. led 2010
zuzi,takze jsi sama?a kdy jdete na to foceni?

nuki tak si dej slofika 😉
zuzka.o
25. led 2010
AHoj NUKI.... je mi fajn, jen hůř spím, v pátek měli v noci prcci snad diskošku nebo co! 😃 A ty sny.... už se to zae vrací. Včera ráno to byl horor! Umřela mi ve snu babička a my jsme jí v černém pytli měli naložit do auta a odvézt na pohřeb.... a taťka nevěřil, že v tom pytli je jeho mamka, tak jí chtěl vidět, abychom prý nepochovali někoho jiného.... já jsem byla proti, že je z pitvy určitě hodně rozřezaná a že to nebude hezký pohled, že si jí radši zapamatujeme živou....... a taťka na mě křičel a křičel...a v tom jsem se probudila, bulela jsem, tekly mi slzy...fuj!!!

CAR... jsem do pátku sama, ach jo.... a na focení je ještě brzo, nemám moc velký břicho.... tak to šacuju tak na březen.... a co vy, už jste byli s focení s manžou?
zuzka.o
25. led 2010
No stejnak jsem zvědavá, která z vás 3 porodí první 🙂

Já si tipuju 🙂
1.HEHENKA
2.CARCULKA
3.PROSTEJKA (a bude to holčička)
carculka
25. led 2010
zuzi...nene nebyli,ve ctvrtek jdem 😃 jsem zvedava jak to dopadne
hehenaautor
25. led 2010
ahooooooj ZUZI...

no teda bych se nasmála, kdybych rodila jako poslední, bo mě zatím všichni tipujou na první 🙂))) 😃 😃 😃
teda na konci už bych se asi nesmála... :-N

ZUZI taky dobrej sen.. fuj!!! 😞

NUKI ty stavy totální únavy si pamatuju... sice si už přesně nepamatuju, kdy to odeznělo, ale v třetím trimestru mě to určitě už tak nepřepadlo...
nuki
25. led 2010
Zuzi: tak to jsem ráda, že á mám sny opravdu zřídka, ikdyž zrovna o víkendu se mi zdálo, že jsem byla omylem v kleci s gorilami a museli me zachranovat, abych se ve zdraví dostala ven...no nic příjemného to nebylo..😞

Car: no dám si šlofíka až přijdu z práce...))

holky pordtě co mám dělat k večeři ....něco rychlého vůbec nic me nenapadá.... :-|

Zuzi: dobrej tip a ještě před nimi Terinka...)
carculka
25. led 2010
zuzi,to je fakt hnusnej sen... :-S

hehe..no uvidime co ty nasi prcci na nas vymysli 😃
hehenaautor
25. led 2010
se taky ještě chcem vyfotit s manžou na památku...

ZUZI já taky přidala pokus o umfoto 🙂)) http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
a tady zbytek... http://picasaweb.google.com/synackovi/PupendoGr...
carculka
25. led 2010
nuki..me nejak nedoslo ze jsi v praci :-N
hehenaautor
25. led 2010
no my na mateřský už zapomínáme CAR 🙂))) ostatní musí makačit 😞 to je hnus velebnosti..

já taky ještě furt pracuju, ale jen tak trochu... nic extrémního... ale musím sebou hodit, mám tu teď tendr a bylo by asi dobrý to připravit radši dřív než později 🙂)) :-N
hehenaautor
25. led 2010
jdu poklidit a vysát nahoru, vytřít schody, vysát dole, narvat pračku, poklízet a pak zas budu klikat... ta žáha mě spálíííí 🙂)))) ble
carculka
25. led 2010
holky ja se chystam jako prerusit tu pauzu a jit zehlit nase veci,ale nejak se mi nechce
nuki
25. led 2010
Carculální, když je člověk doma,tak to bere jinak..🙂
nuki
25. led 2010
Carcul: promin, co jsem to tam napsala....🙂

Hehe: úplně jsem Ti zapomněl pochválit fotečky, jsou moc krásné..🙂
cat79
25. led 2010
🙂tak jsem podala daň. přiznání na daň z nemovitosti a mám to z krku🙂)
Koukáme na krok za krokem, to je boží🙂))

Holky taky jdu nabalit malýho a jdeme si pro fotečky a do lékárny🙂))zatím papapaap

Hehe žáha přejde hned jak kubula vyleze ven🙂)nebooj🙂)
Ange teeda ty si užíváš, to mě mrzí😞(((
Nuki ahooj, teda tobě ty týdny naskakují🙂)
carcul čus🙂))
nuki
25. led 2010
Cat: Ahojky🙂)) hezky si to venku užijte..🙂))
carculka
25. led 2010
nuki..nic se nedeje 😃 😃 😃

ahojky cat 🙂
zuzka.o
25. led 2010
HEHENKO... krásné umělecké foto.... fakt bomba!!!! Krásný bříšánko x-)
hehenaautor
25. led 2010
NUKI, ZUZI děkujiiii 🙂)) ale umfoto je to jen jako, neb my nejsem žádní fotografové žejo 🙂)) jsme tak možná akorát "umělci" 😃 😃 😃
zuzka.o
25. led 2010
ale vypadá fakt skvěle... ještě se mi líbí jak sedíš zepředu a ruku máš pod pupíkem x-)
zuzka.o
25. led 2010
Ahoj CAT x-)
zuzka.o
25. led 2010
Já bych dneska chrápala......... ach jo! Jsem po víkendu mrtvá, jako by žádný snad ani nebyl..... nic mi nebaví, jsem nějak bez náladičky.....
carculka
25. led 2010
zuzi,jakpak to?

hehe-ty odbornice pres ikeu-myslis ze tam sezenu naky pekny prehoz pres postel?
nuki
25. led 2010
holky tak já už pádím domů..mějte se..🙂)
zuzka.o
25. led 2010
Pa NUKI x-)

CAR...já ani nevím, jsem asi prostě z té zimy a mrazu otrávená.... do toho mám od 19hod zase školení po skypu :-|
hehenaautor
25. led 2010
ženy bacha... manža dovalil vysílačky - alias chůvičky 😃 😃 😃