• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
a už fungují?
25. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky balim tu tasku :grinning:

cat vyuzila jsi taky ty jednor.kuch.uterky?jak si doporucovala?
25. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR podívej se spíše na stránky... to je těžký... není tam tak velkej výběr jako třeba v KIKA, ale zase je to o dost levnější... záleží i na barvě - třeba fialovou tam vůůůbec nevedou...

ZUZI tohle jsou nový... koupili jsme do firmy vysílačky, co by měli jít použít i jako chůvy s dosahem 10 km :slight_smile:))) ale stály 1800.- tuším... takže levnější než kvalitní Philips chůvy... tak jsem zvědavá jak to skutečně bude fungovat :grinning:
25. led 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko,my máme taky vysílačky a jsem spokojená :wink: Taky s dosahem 10km,ale to není až taková pravda...jsme to zkoušeli s manžou a asi po 4 km se mi ztratil :slight_smile: .ale jinak super :wink:
25. led 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE jj 10 km se samozřejmě bere v ideálním případě, za ideálního počasí a nejlépe na rovině :slight_smile:)))) na tyhle slinty už taky neskočím :wink:
tak to je dobrý, že máte taky vysílajdy :slight_smile: co je to za značka?
25. led 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pro mě je důležitý - po tom předchozím fópá s těma vysílačkama od tchána - aby to vůbec fachalo, snímalo a fungovalo skrz patro a na zahrádku... eště se nabíjej... pak tady asi budem poletovat jako magoři a testovat :slight_smile:)))
25. led 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,je fakt,že když jsme to zkoušeli,moc ideální počasí nebylo,tak možná by byl jinak dosah ještě o chloupek lepší :grinning: .Značka je to BRONDI
25. led 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to máme stejný BAE :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja to nemuzu do ty tasky narvat a s tOU MEGA NECHCU JET
25. led 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže odposlech malýho je dobrej jo BAE? :slight_smile:
25. led 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR :grinning: :grinning: :grinning: jj zvlášť když člověk ví, jak nemají v porodce velký tašky rádi co? jsem zvědavá jak to tam nacpu já :slight_smile:))
25. led 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ty chválím :wink: :grinning: .Dosah přes patra to má na 1*,máme to vyzkoušený :wink: akorád co mě štve,že když je někdo na stejným kanále,ruší ti signál a hrozně ty vysílačky řvou a šustí,ale stačí jen přeladit na jinej kanál a je klid-akorád já to neuměla a tak jsem myslela že je rošlapu,když mi probudily malýho :slight_smile:
25. led 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAE aha, tak to se stává i normálních chův, proto jsem i na chůvách ty kanály... tož díky, se to musím naučit, abych věděla, co s tím :slight_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky mám asi dost blbej dotaz, ale tak mě napadá - praly jste si předem ty jednorázový kalhotky??? :sweat_smile:
25. led 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
odposlech dobrý,ale dá ti to vědět,až když ten zvuk-řev v našem případě :grinning: trvá dýl jak tuším 3 vteřiny.Ale to myslím maj i chůvičky.My máme doma půjčený taky ty od philips (ale už nějaký starší) a hrůza,proto jsme koupili tyhle.
25. led 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je teda neprala :confused:
25. led 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE... tak paráda, ať vám dobře slouží :slight_smile:
25. led 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tak se hlásím od doktorů.... zvládli jsme to všechno i s EKG a všechno ok :grinning: tak teď už jen zubař a pak jen gynda, gynda, gynda :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a letím se něčím zahřát a přivítat manžela..... pak na vás ještě juknu :wink:
25. led 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ...gratuluju :dizzy_face: ... teď jen aby byla Natálka otočená hlavičkou dolů a máte vyhráno :slight_smile:
25. led 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko super ze mate uz novy chuvicko vysilecky..

ahuj prostej..tak ve stredu jsem zvedava jestli se ti prcek otocil
¨
holky,tak mam cast veci zbaleno,zbytek dodam ve stredu-podle toho co mi reknou ze davaj a nedavaj-takze por.vl jsem tam dala jedny protoze pry j tam mozna davaj..a taaak
25. led 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
..:slight_smile:omrknu ty vaše nákuopy holky:slight_smile:))

Carcul ty kuch. utěrky používám pořád, ty papírové.Mám na přebalováku ty papírové přebalovací podložky a pod zadeček dávám jestě natrhané ty kuchy´ˇnské, jako po 2 dílech, takže když třeba začne z ničeho nic kakakat nebo tak tak se to zachytí na tom papíru a nemusím hned měnit tu podložku, páč to by bylo peněz mít jednu na den:slight_smile:))

takže vřele doporučuju, ono i když sundáš plínku a začneš otírat zadeček, ten papír se ušpiní, takže je to vychytávka nej nej nej:::slight_smile:))

Zuzi tak oblečky už máte všechny,jo??
prostěj držím palečky ať se malá nebo malej otočí:slight_smile:)))

Carcul já taky žehlím na 3x:slight_smile:)nejdřív o tom 2 dny mluvim a pak se na to vrhnu:slight_smile:))

Hehe super že máte chůvičky:slight_smile:)my máme ty od aventu, jsem málem padla když jsem v elektrowordu viděla cenu 3990,-!!My je dostali k Vánocům od dědečka:slight_smile:je zlatíčko!!nám se stanice naladí sama a nemůže se nám to vyrušit jinou frekvencí a měří nám to i tepplotu a vlhkost a má to 8 ukolébavek:slight_smile:))božííííííííííííí
25. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat ja myslela v ty porodce ,jak si rikala ze je budes brat
25. led 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem si nebrala:slight_smile:)Carcul nejlepší je po spše se dole utřít do staré košilky a zbytek ručníkem, takhle nám to radily sestřičky:slight_smile:))
25. led 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
proto se ptam jsi rikala ze je budes brat:slight_smile:a toaletak dve rulicky?
25. led 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, měla jsem 2.ono stejně ze začátku čůráš jen ve sprše, páč si na zadek moc nesedneš a na wc se pojíš:slight_smile:)a na velkou jdou jen ty otrlejší z nás.-)))já musela hned 2.den a bylo to teda bájo.-))hihihi
25. led 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL zbal si jednu ruli, zbytek si připrav do igelitky, aby ti to manža kdyžtak mohl dovalit, kdybys potřebovala... tak to udělám já... plín si vezmu taky jen pár na první den a zbytek doveze manža...

CAT to je parádní chůůůva :slight_smile: skoro jak živá, když i zazpívá ukolébavku .) a děda je moooc hodnej!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,tak dam na tebe,tak jednu zas vyndam :grinning:
25. led 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky furt resim v cem z porodky-chci to dat do tasky,jelikoz budem v ty praze a treba v cem tam pojedu bude zasvineny nebo tak..
mam jedny tehu kalhoty a ty jak budu sesita-nevim nevim..jsou uply a taky je budu nosit az do konce

tak bud saty a leginy nebo teplaky..co myslite?
25. led 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo CARCUL tak to já sama moc nevím... pojedu v těhu riflích, ale ty jsou velký a i takhle se mi sunou dolů a myslím, že břicho trochu lehne, takže nachystám manžovi druhý těhu gatě... jinak ten zbytek neřeším... to si vezmu v čem dovalím do porodky...
25. led 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek