• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
jo a i kdyby byly rifle nějak zašpiněný, tak na to prdím... je to jen na převoz :slight_smile: doma jdu do volných tepláků :grinning:

tak vysílajdy fungujou... ještě zkusíme ten odposlech... ale jinak je to parádní hračka - manža šel na prochajdu a celou dobu jsme testovali :slight_smile:))) :grinning:
25. led 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..ja prave mam jen jedny tehu..do svych se beztak nevejdu pak-neni sance ..
no tak nevim jestli ty teplaky a nebo saty s leginama
25. led 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak si nech ty svoje těhu ne? se ti zdají moc popnutý? já myslím, že přeci jen aspoň o fous splaskneme, takže by se to dalo... v legínách nebo šatech zmrzneš matko...
25. led 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky devcata,i ja taky pomalu,ale jiste premyslim v cem pak pojedu domu z te porodnice....
25. led 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
KRAKENKO hooj :slight_smile: to jsou plány co :slight_smile:)) už abysme z tý porodky byly doma a měly tohle přemejšlení za sebou .)))
25. led 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..prave ze jsou a hur se oblikaj-proste fakt uply dziny..takze nevim jak bych je na sebe rvala sesita
25. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL mno tak to nevím, co ti poradit no... tak nějaký pěkný sportovní tepláky a máš to... víc bych to neřešila... v šatech ti bude zima... v autě si tě nikdo prohlížet nebude... :wink:
25. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehenko,presne tak,uz aby jsem to meli za sebou a meli miminko doma...
25. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO :slight_smile:))

holky řeší s vám rodina nějak zásadně jméno? mluví furt o tom, že se jim to třeba nelíbí a co by se jim líbilo víc než to, co jste vybrali?
25. led 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ze zacatku se to nekomu moc nelibilo,ale uz si zvykli,vzdyt to bude Nase mimčo a ne jejich!Hlavne,ze se libi me a mymu chlapovi,to je nejdulezitejsi... :wink:
25. led 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno já jsem chvíli před rozpadnutím a tchán má s tím naším jménem furt strašnej problém... :(((( a mě už to samozřejmě moc nebaví... na názor jsme ptali to jo, zajímalo nás to, co se jim líbí a tak... ale teď už je to prostě moc... a jak jsem už tyhle dny nějak nervozní a protivná, tak nějak nejsem schopná na to nějak normálně reagovat...
25. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj, zdravím všechny, jdu vám sem dát foto naší sbalené tašky a jak mi to "sluší" v nové kojo košilce :grinning:

HEHE co má tchán za problém se jménem? :confounded:
25. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooj PROSTEJ... je něco zajímacího, co si tam zabalila? :slight_smile:)) já mám pocit, že nemám seznam a že to ani nesbalím nějak kloudně :slight_smile:)))

no prostě se mu nelíbí Jakub, prý je jich moc a navíc má Kubu manžův bratranec - tzn. tchánů synovec má syna Jakuba a prý je to blbý když je to v rodině... a to i přesto, že se s nima vidí tak jednou ročně...
a až nebude babička, tak už se vůůbec neuvidí, tak nevím, že zrovna on s tím má takovou potíž... jinak to nevadí jak bratranci, nevadí to babičce (prý to bude mít jednodušší), i teta se strejdou nám řekli, že je to vyloženě naše věc a že je to krásný jméno, tak že se nediví a tak dále prostě... mě to akorát trochu mrzí no... :confounded: :confounded: :confounded:
25. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale teda ženy ty hormony asi dělají svoje... fakt jsem poslední dobou dost protivná a jak mi někdo dělá něco, co se mi trochu nelíbí, tak si neberu moc servítky... děsný... :frowning2:
25. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE s tím jménem se na to vykašlete.... já chápu, že to mrzí, mě by to taky mrzelo...... :pensive:

HEHE no zajímacího, já ti napíšu seznam, takže mám tam:
- 2 obyč ručníky (takové menší spíš na spodek, kdyžtak pak vyhodím když budou zničený) + 1 větší osušku do sprchy
- boty do sprchy (obyč žabky, co vyhodím, jak pojedu z porodky)
- balení porodnických vložek (i když prý jich je k dispozici fůra, tak raději)
- 2 balení těch síťovaných kalhotek
- 1 krabičku vložek do podprsenky
- 2 kojo podprsky
- 2 kojo košilky
- 2 teplé ponožky
- malé balení plenek (je to takové malé balení z DM drogerie, je jich tam asi jen 28, pro jistotu)
- toaletní papír + nějaké balíčky papírových kapesníčků
- kosmetiku (gel na intimní hygienu + ubrousky Lactacyd, sprchový gel, kartáček + pastu, gumičku do vlasů, hřeben, jelení lůj, krém na ruce)
- léky (dala jsem si tam raději léky na alergii, inhalátor, prášky a sprej do nosu, raději platíčko Rennie a mám tam ten Bepanthen a nějaký spešl krém na bradavky, taky jen pro jistotu)

no a to je asi všechno.... chci dobalit ještě to CD, nějaké ty papíry, co musíme mít a pak už jen přezůvky a župan..... jestli jsem na něco v tom seznamu nezapomněla... :sweat_smile:
25. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady jsou fotos.... jen se moc nekoukejte na ten ksicht :grinning: http://prosteja.rajce.idnes.cz/Budeme_rodina/#album
25. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko..jako u nas nam do toho nikdo nekecal..tchyne mela snahu si psat jmena co by se JI libili,ale jako navrhovala tak jako s opatrnosti..a i rikala ze se ji treba nase nelibi taky s opatrnosti..proste vi,ze stejne bude po nasem...
a hlavne to bylo u kluc.jmen..a radsi se neptej ani na jeji navrhy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
..holky já jela do porodky v punčocháčích a dlouhém svetru a v tom jsem jela pak i domů, je to pohodlné a nemusíte nic vymýšlet,manža vám to po příjmu dá do igelitky a pak to zase donese i s ponožkama a kalhotkama a botama:slight_smile:))

Ahoj Kraken a jaký máte vybrané jméno???

Holky jdu koukat na tv, malej je napapanej, vykoupanej a chrní tu v kojo polštáři:slight_smile:))
...ještě se chci zeptat v kolik mám dávat malýho jako do postýlky do ložnice???má to mít pravidelně ve stejnou hodinu????
asi ho tam už odnesu, i proto že v tom kojo polštáři neleží rovně, aby neměl pak problémy s páteří....

tak dobrou a papapapa zítra!!!mě čeká zase test z ruštiny, takže se budu učit celé dopolko:frowning2:
jo a pro prcka na cestu z porodky to nabalím manžovi do sedajdy a nachystám tam radši i tu laclovou sukni a triko pro mě..... kdybych náhodou po cestě do porodky zaprasila kalhoty :wink:
25. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT tak nevím jestli bych v punčocháčích a dlouhém svetru v tomhle počasí nezmrzla teda...... já teda taky uvidím jaký bude můj příjezd do porodky že jo... jestli prcek není otočenej hlavičkou dolů a pojedeme tam plánovaně, tak je to zase o něčem jiném, než když se vzbudíte uprostřed noci v mokru a razíte :sweat_smile:
25. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

koukam, ze se jeste nerodi:slight_smile: tak uz se tesim na nova miminka:slight_smile:

my si to uzivame. Barunka je strasne hodna. pisti jen kdyz ma hlad a ja ji hladovou prebaluju. spinka krasne. ted uz dvakrat vynechala pozdnevecerni kojeni a spinkala od 20h do cca 3 hodin. jinak kocarkujeme i v zime, je nabalena, tak at se trosku otuzuje. kdyz ji vyndavam je teploucka, oblicejik ma zachuchnanej, aby nedychala ten mrazivej vzduch.

uz pozoruje hracky a dneska se smala na lvicka:slight_smile:zlato nase:slight_smile:

hezky vecer:slight_smile:
25. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT nemám punčocháče, ani dlouhej svetr... takže jsem to vymyslela takhle...

PROSTEJ díky za seznam...
na spodek si vezmu rudý ručníky :slight_smile:)) to bude nejlepší :slight_smile:))

CARCUL tak ty návrhy jmen mě zajímají :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!

Milanek se jde divat na Kobru a Davidek spinka,uz asi od pul sedmy,tak se jdu na vas podivat :slight_smile:

koukam pripravy do porodky jsou v plnem proudu...a jak se holky tesite na prcky??asi blba otazka co?? :grinning:

my davame Davidka v tehle mrazech do mistnosti k mrazaku,je tam zima a kdyztak mu tam otevru jeste okno a spinka tam krasne...spi tak dvakrat za den po dvou a pul hodine...ale uz chci aby bylo teplo a jaro!!!tohle uz me fakt stve
25. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE kdybys balila ještě něco, tak dej vědět, nechám se ráda inspirovat, co mi ještě chybí :wink: a ty ručníky, no to bude asi nejlepší.... :grinning: já vzala takový 2 starý, co se dají kdyžtak vyhodit......

SVOJI ahojda, tak to je dobře, že se máte takhle fajn...... máte všechny tak hodný miminka....mám strach, jestli vy jste si to v té trojici nevybrali a my teď budeme další trojice s křiklounkama :confounded: :sweat_smile:
25. led 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
car me taky zajimaji navrhy jmen :slight_smile:

to u nas me moje mamka porad rikala at dame Milanka po tainkovi,ale to jsem byla proti...a vcera jsme se tak bavili a rikali si ze kdybysme NAHODOU meli druhy a byla to holcicka tak by se nam libilo i jmeno Josefinka,ale to mam zase strach aby ji nerikali treba Pepičko :confounded:
25. led 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda EFI :dizzy_face: tak my se těšíme strašně...... :grinning:

jo jinak jsem mrkala, že ZUZI pěkně odpoledne pojmenovala naše miminko už Natálka :grinning: :grinning: :grinning: to bude Davídek jak vyšitej :grinning:
25. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji,jezis vy mate zlaticko hodny :dizzy_face: :dizzy_face:

hehe...takze Valdemar,Prokop a pak teda normalni pekny-Tadeas,Vojta,Kuba...ale ty prvni dve byly jeji nej a ty nas dostaly :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej pekne nachystano :grinning: :grinning:
25. led 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my mame doma svetly rucniky,tak jsem koupila tri tmavy 30kc v akci :grinning:
25. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL díky :grinning: hlavně jsem čučela, že se mi to vlezlo do celkem malé tašky..... kromě županu teda, ten by zabral tu tašku sám pro sebe :grinning:
25. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek