• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
prostej ty neberes zupan?
25. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej ja nevim,ale jak jsme te ted videla na tech fotkach,tak te taky tipuju na Natalku :slight_smile:

tak car Valdemar me dostal :grinning:
25. led 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL beru :wink: ale vezmu ho až pojedeme a dám ho jen přes tašku :wink:
25. led 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
eeef..souhlasim taky s tipem Natalka :grinning: :grinning: :grinning:

a valdemar masakr co :grinning:
25. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI :grinning: :grinning: :grinning: právě že každej tipuju tu Natálku..... tak já tipuju Davídka :grinning: pamatuješ na SAC? jak jsme si z ní ještě utahovali, že se nemohli shodnout na klučičím jménu a že to určo bude kluk a že vyleze ven až se dohodnou na jméně? :grinning: já to mám v živé paměti, jak mi pak psala, že už je JANIČKA na světě :grinning:
25. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja zupan nebrala,mela jsem tam ten nemocnicni i kosilku,ktery teda byly strasny a desne sem se v tom v tech vedrech potila,kdybych to vedela koupim si svoji,ale zupan by byl asi zbytecnej
25. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
co máte proti Valdemarovi? :grinning: :grinning: :grinning:
autor
taky mi tchán řekl, že máme velký břicho a jestli náhodou neporodím rovnou manžova dědu... :confounded:
eff,no ono preci jenom si zas rodila kdyz bylo teplo
25. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI tak v létě by asi župan zbytečnej byl, ale teď v zimě.....myslím, že budu ráda, že až přijde manžel na návštěvu budu mít župánek pěkně na sobě na té studené chodbě :wink:

jinak teda holky jsem zvědavá jestli jste se s těma tipama trefili...... ještě nikdo neřekl, že tipuje kluka.... všichni holku..... :wink: jen tchýně řekla, že ona by si přála holčičku, tak že prý to bude určo kluk :sweat_smile:
25. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tchán je pěknej nezdvořák :astonished:
25. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..coze?,,,bych mu dala :angry: :angry: :angry:
25. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prostej ja ji taky tipovala na kluka,to by tady bylo davidku :grinning: a to jsem si Davidka vybrala proto,ze se tak casto nedava,ale ted pozoruju,ze zase jede,hodne tady na konikoj maji Davidka a i ted kolem me jich se dost...ale tipuju te na holku jak vysitou :wink:

jo a kojo prdprdu jsem taky nemela,nez se mliko rozjede tak to tak dva dny urco trva a ty prsa mate tak palivy a bolavy,ze ty podprsenky je nosit za trest,teda aspon prome to tak bylo...pak ji tam Milan musel dovizt s i tema vlozkama,protoze me pak mliko teklo dost...a jak jsem tu podprsenku mela porad tak me to teda vsude svedilo a po par vyprani i tlacilo,takze se urcite vyplati do ni vice investovat,ja mela takovou levnou bavlnenou

a z porodky jsem jela ve volnych riflich,ale stejne jsem vsechno citila a opatrne si sedala a vstavala...prave ze jsem si tou cestu asi jeden steh nejak rozdrazdila,protoze pak tak 3 dny to bylo strasny
25. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI ahoooooj... tak to čučím, že ti dali v porodnici župan... :astonished: :astonished: :astonished:

CAR dobrý jména :slight_smile:))

jo na SAC si pamatuju přesně... jsme si snad všechny myslely, že to bude kluk !.)))
25. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíte a manža to moc nechápe... já jsem řekla, že to je silně netaktní a to jsem ještě slušná... on to prostě vidí tak, že se mu taky všechny břicha zdály veeeelkýýýý a že te'd mu to tak nepříde...
ale mě to fakt příde naprosto neslušný no!!!! :angry:
25. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky musí bejt do porodky průkaz pojištěnce??? já ho asi ztratila... :fearful:
25. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no EFI uvidíme :wink: za pár týdnů........

jinak tu kojo podprsku a vložky do podprsky, to mi tam moc místa nezabírá, takže to vezmu hned :wink:
25. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tak to je teda peknej voresprut,nechci byt sprosta :confounded: fakt takovy kecy miluju!!!

jj holky v lete je to neco jinyho,to je fakt,ale myslim,ze v tech porodkach je stejne pretopino kvuli miminkum,kor v zime a navstevy stejne chodi az k vam na pokoj,ale v zime je asi fakt lepsi mit teplejsi zupan :slight_smile:
25. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE takový kecy a lidi co je vypouští nesnáším :rolling_eyes: toť asi můj názor....

jinak k té průkazce pojištěnce, já ji mám napsanou v seznamu přímo z porodnice, že ji musím mít :sweat_smile:

EFI v Krči kde budu rodit návštěvy na pokoj nesmí :wink:

a jdeme si dát s manžou čajík, než se odebere na kutě.... pak na vás ještě mrknu, jestli tu ještě někdo bude ponocovat.... :grinning:
25. led 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej ja mela jen takovou mensi tasku,hlavne proto,ze jsem sla jeste nejdriv na tu vyvolavacku,takze abych to tam neskladovala,takze mi to Milan postupne dovazel a zbytecnosti zase odvazel,abych toho pak domu najednou moc netahla :slight_smile:

hehe jo dali,to bylo taky s kosili asi jediny :grinning: a prukaz pojistence ani ted ti nevim :grinning: ale myslim,ze asi potreba je ne??ty jo ja uz ani nevim :sweat_smile:
25. led 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej fakt nesmi...to v ty nasi tam chodi na navstevy jako na normalni jina oddeleni...ty jo to cumim,jak je to vsude jinak,ze nekde navstevy jo a nekde ne
25. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to jsme byly na pokoji tri a kazda vzdycky takovy zastupy,ze se tam ani nekdy nevesli...no je to zvlastni,ze nekde to povoli a nekde ne...

tak si prostej pochutnejte...my si uz dali kaficko :slight_smile:
25. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostejko,mas moc hezky fotecky,aji se me libila ta koj.noc.kosile,vypada dost dobre,ja mam taky,ale uplne jinou.Jinak Nase jmena pro miminko jsou,pro holcicku Viktorie a pro chlapecka Sebastian,asi 4 krat nam rekli,ze to bude holcicka,tak budeme moc radi,kdyz to tak bude.A co se tyce te vybavy,oni prej v porodnici,neradi vidi,ze ta maminka pouziva sprch.gel,me bylo receno,ze si mam koupit nejaky to detsky klas.mydlo,co je na tom pravdy,sama nevim...
25. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI já mám tašku taky celkem malou, na to kolik jsem tam dala věcí :grinning:

a s těma návštěvama, co jsem četla, tak to nakonec ženský docela přivítali.... oni jsou v Krči malý pokoje a když se ti tam pak nakvartýruje víc lidí, tak ta druhá maminka nemá žádný soukromí.... :confounded: takže já to taky vítám..... a jinak já třeba byla za 2 kamarádkama v Podolí, kde se na pokoj smí, ale vždycky se mnou šly stejně na chodbu, protože nechtěly rušit ty druhý maminky, že jsou tak domluvený...... :sweat_smile:

a letím na ten čajík, zatím páčko :dizzy_face:
25. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
krakenko ja se teda mydlem dole vubec nemyla...to jsem byla rada,ze jsem se aspon vysprchovala...ani zadny ten intimni sprchac jsem nemela,protoze nevim jak bych se s tim myla...ale co doporucuju,i kdyz je teda ted zima,davat si vlaznou az studenou sprchu na spodek...vzdycky jsem se sprchovala vlaznou cela,protoze to se ani v tom lete jinak nedalo a pak jsem na spodek dala jen studenou a to byla uuuuuleva a to jsem se sprchovala treba i 7 krat za den,protoze se to fakt nedalo
25. led 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holkyyyy kde jste vsechny :slight_smile:

to jsem tu zustala sama :frowning2:
25. led 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI a dávala jsi vždycky Davídka sestrám, když ses šla sprchovat?

taky myslím, že většinu času budem trávit s návštěvama na chodbě...

si musím ještě objednat jednu tu kojící práskajdu, jak objednávala SVOJA...
25. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha Efi,asi me neceka zadna hitparada,uz abych to mela za sebou...Jinak Davidek je moc krasnej,je to uplnej frajer a kocour!Kdyby jsi me neco jeste dobryho doporucila,tak klidne pisni,necham si rada poradit...od zkusenejsi
25. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky o tom detskym mydle jsem taky slysela ze je nej
25. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo jsem se náhodou podívala do diskuse kouření v těhotenství... :confounded: :confused:
25. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek