Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
carculka
25. led 2010
prostej ty neberes zupan?
eeefffaaa
25. led 2010
prostej ja nevim,ale jak jsme te ted videla na tech fotkach,tak te taky tipuju na Natalku 🙂

tak car Valdemar me dostal 😃
prosteja
25. led 2010
CARCUL beru 😉 ale vezmu ho až pojedeme a dám ho jen přes tašku 😉
carculka
25. led 2010
eeef..souhlasim taky s tipem Natalka 😃 😃 😃

a valdemar masakr co 😃
prosteja
25. led 2010
EFI 😃 😃 😃 právě že každej tipuju tu Natálku..... tak já tipuju Davídka 😃 pamatuješ na SAC? jak jsme si z ní ještě utahovali, že se nemohli shodnout na klučičím jménu a že to určo bude kluk a že vyleze ven až se dohodnou na jméně? 😃 já to mám v živé paměti, jak mi pak psala, že už je JANIČKA na světě 😃
eeefffaaa
25. led 2010
jinak ja zupan nebrala,mela jsem tam ten nemocnicni i kosilku,ktery teda byly strasny a desne sem se v tom v tech vedrech potila,kdybych to vedela koupim si svoji,ale zupan by byl asi zbytecnej
prosteja
25. led 2010
co máte proti Valdemarovi? 😃 😃 😃
hehenaautor
25. led 2010
taky mi tchán řekl, že máme velký břicho a jestli náhodou neporodím rovnou manžova dědu... :-S
carculka
25. led 2010
eff,no ono preci jenom si zas rodila kdyz bylo teplo
prosteja
25. led 2010
EFI tak v létě by asi župan zbytečnej byl, ale teď v zimě.....myslím, že budu ráda, že až přijde manžel na návštěvu budu mít župánek pěkně na sobě na té studené chodbě 😉

jinak teda holky jsem zvědavá jestli jste se s těma tipama trefili...... ještě nikdo neřekl, že tipuje kluka.... všichni holku..... 😉 jen tchýně řekla, že ona by si přála holčičku, tak že prý to bude určo kluk :-N
prosteja
25. led 2010
HEHE tchán je pěknej nezdvořák :-o
carculka
25. led 2010
hehe..coze?,,,bych mu dala ]-( ]-( ]-(
eeefffaaa
25. led 2010
no prostej ja ji taky tipovala na kluka,to by tady bylo davidku 😃 a to jsem si Davidka vybrala proto,ze se tak casto nedava,ale ted pozoruju,ze zase jede,hodne tady na konikoj maji Davidka a i ted kolem me jich se dost...ale tipuju te na holku jak vysitou 😉

jo a kojo prdprdu jsem taky nemela,nez se mliko rozjede tak to tak dva dny urco trva a ty prsa mate tak palivy a bolavy,ze ty podprsenky je nosit za trest,teda aspon prome to tak bylo...pak ji tam Milan musel dovizt s i tema vlozkama,protoze me pak mliko teklo dost...a jak jsem tu podprsenku mela porad tak me to teda vsude svedilo a po par vyprani i tlacilo,takze se urcite vyplati do ni vice investovat,ja mela takovou levnou bavlnenou

a z porodky jsem jela ve volnych riflich,ale stejne jsem vsechno citila a opatrne si sedala a vstavala...prave ze jsem si tou cestu asi jeden steh nejak rozdrazdila,protoze pak tak 3 dny to bylo strasny
hehenaautor
25. led 2010
EFI ahoooooj... tak to čučím, že ti dali v porodnici župan... :-o :-o :-o

CAR dobrý jména 🙂))

jo na SAC si pamatuju přesně... jsme si snad všechny myslely, že to bude kluk !.)))
hehenaautor
25. led 2010
no vidíte a manža to moc nechápe... já jsem řekla, že to je silně netaktní a to jsem ještě slušná... on to prostě vidí tak, že se mu taky všechny břicha zdály veeeelkýýýý a že te'd mu to tak nepříde...
ale mě to fakt příde naprosto neslušný no!!!! ]-(
hehenaautor
25. led 2010
holky musí bejt do porodky průkaz pojištěnce??? já ho asi ztratila... 😕
prosteja
25. led 2010
no EFI uvidíme 😉 za pár týdnů........

jinak tu kojo podprsku a vložky do podprsky, to mi tam moc místa nezabírá, takže to vezmu hned 😉
eeefffaaa
25. led 2010
hehe tak to je teda peknej voresprut,nechci byt sprosta :-S fakt takovy kecy miluju!!!

jj holky v lete je to neco jinyho,to je fakt,ale myslim,ze v tech porodkach je stejne pretopino kvuli miminkum,kor v zime a navstevy stejne chodi az k vam na pokoj,ale v zime je asi fakt lepsi mit teplejsi zupan 🙂
prosteja
25. led 2010
HEHE takový kecy a lidi co je vypouští nesnáším 8-( toť asi můj názor....

jinak k té průkazce pojištěnce, já ji mám napsanou v seznamu přímo z porodnice, že ji musím mít :-N

EFI v Krči kde budu rodit návštěvy na pokoj nesmí 😉

a jdeme si dát s manžou čajík, než se odebere na kutě.... pak na vás ještě mrknu, jestli tu ještě někdo bude ponocovat.... 😃
eeefffaaa
25. led 2010
prostej ja mela jen takovou mensi tasku,hlavne proto,ze jsem sla jeste nejdriv na tu vyvolavacku,takze abych to tam neskladovala,takze mi to Milan postupne dovazel a zbytecnosti zase odvazel,abych toho pak domu najednou moc netahla 🙂

hehe jo dali,to bylo taky s kosili asi jediny 😃 a prukaz pojistence ani ted ti nevim 😃 ale myslim,ze asi potreba je ne??ty jo ja uz ani nevim :-N
eeefffaaa
25. led 2010
prostej fakt nesmi...to v ty nasi tam chodi na navstevy jako na normalni jina oddeleni...ty jo to cumim,jak je to vsude jinak,ze nekde navstevy jo a nekde ne
eeefffaaa
25. led 2010
a to jsme byly na pokoji tri a kazda vzdycky takovy zastupy,ze se tam ani nekdy nevesli...no je to zvlastni,ze nekde to povoli a nekde ne...

tak si prostej pochutnejte...my si uz dali kaficko 🙂
krakenka
25. led 2010
Prostejko,mas moc hezky fotecky,aji se me libila ta koj.noc.kosile,vypada dost dobre,ja mam taky,ale uplne jinou.Jinak Nase jmena pro miminko jsou,pro holcicku Viktorie a pro chlapecka Sebastian,asi 4 krat nam rekli,ze to bude holcicka,tak budeme moc radi,kdyz to tak bude.A co se tyce te vybavy,oni prej v porodnici,neradi vidi,ze ta maminka pouziva sprch.gel,me bylo receno,ze si mam koupit nejaky to detsky klas.mydlo,co je na tom pravdy,sama nevim...
prosteja
25. led 2010
EFI já mám tašku taky celkem malou, na to kolik jsem tam dala věcí 😃

a s těma návštěvama, co jsem četla, tak to nakonec ženský docela přivítali.... oni jsou v Krči malý pokoje a když se ti tam pak nakvartýruje víc lidí, tak ta druhá maminka nemá žádný soukromí.... :-S takže já to taky vítám..... a jinak já třeba byla za 2 kamarádkama v Podolí, kde se na pokoj smí, ale vždycky se mnou šly stejně na chodbu, protože nechtěly rušit ty druhý maminky, že jsou tak domluvený...... :-N

a letím na ten čajík, zatím páčko x-)
eeefffaaa
25. led 2010
krakenko ja se teda mydlem dole vubec nemyla...to jsem byla rada,ze jsem se aspon vysprchovala...ani zadny ten intimni sprchac jsem nemela,protoze nevim jak bych se s tim myla...ale co doporucuju,i kdyz je teda ted zima,davat si vlaznou az studenou sprchu na spodek...vzdycky jsem se sprchovala vlaznou cela,protoze to se ani v tom lete jinak nedalo a pak jsem na spodek dala jen studenou a to byla uuuuuleva a to jsem se sprchovala treba i 7 krat za den,protoze se to fakt nedalo
eeefffaaa
25. led 2010
no holkyyyy kde jste vsechny 🙂

to jsem tu zustala sama 😞
hehenaautor
25. led 2010
EFI a dávala jsi vždycky Davídka sestrám, když ses šla sprchovat?

taky myslím, že většinu času budem trávit s návštěvama na chodbě...

si musím ještě objednat jednu tu kojící práskajdu, jak objednávala SVOJA...
krakenka
25. led 2010
aha Efi,asi me neceka zadna hitparada,uz abych to mela za sebou...Jinak Davidek je moc krasnej,je to uplnej frajer a kocour!Kdyby jsi me neco jeste dobryho doporucila,tak klidne pisni,necham si rada poradit...od zkusenejsi
carculka
25. led 2010
no holky o tom detskym mydle jsem taky slysela ze je nej
hehenaautor
25. led 2010
ty jo jsem se náhodou podívala do diskuse kouření v těhotenství... :-S =-)