• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
carculko,a co budes mit ty za mydlo do porodnice?
25. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem župan měla na sobě jen jednou :wink:

s návštěvama jsem trávila čas v pokoji, neb jsem si nemohla sednout, ani stát bych nevydržela, takže jsem ležela

při sprše Amálku hlídala spolurodička :wink:

vlastní košili jsem neměla taky ani jednou na sobě
25. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já si beru teda ten Lactacyd gel... ale taky teda nevím, jestli budu mít odvahu si tam sáhnout.. spíš se osprchuju jen vodou, utřu se a pak se jemně "ošetřím" těma vlhčenýma Lactacyd ubrouskama... :sweat_smile:
25. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a mejdlem jsem se doma myla poprvé až 14 dní po porodu :wink:
25. led 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
na utírání doporučuju vzít kuchyňské utěrky, ručníkem to nejde, takže buď vložkou, nebo utěrkama, já se teda utírala vložkama, ale kdyby jich nebylo dost.............
25. led 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to asi vypada,ze to mydlo ani potrebovat nebudu,ale vzit si ho musim...Holky poradite me jak si mam udelat nejaky to fotoalbum?Vubec nevim,jak na to...
25. led 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa uz se to tu zase rozjelo :slight_smile:

krakenko no me to spis vzdycky napada az kdyz to tady ctu co pisou holky,ale takhle si na nic moc nevzpomenu a hlavne nevim co by zajimalo

hehe deti jsme si hlidaly navzajem s holkama na pokoji,malyho jsem mela akorat dve noci u sestricek,protoze prvni noc to jsem byla po porodu,ale je o tak silnej zazitek,ze ani prasek na spani nezabral a po prvnim dnu jsem byla uplne hotova,po porodu,veyspala,starani o malyho kdyz je to pro tebe novy to byla fuska,takze jsme ho tam dala jeste na jednnu noc abych se vyspala,jinak byl pak porad se mnou jo a kdyz mel tu zloutenku tak byl parkrat pod svetlem,prinesli ho akorat na kojeni a kdyz byli navstevy

amal taky jsem se mydlem dole umyla asi az po 14 dnech :slight_smile:
25. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahuj amal..¨
krak..mam lactacyd a ete premyslim ze tam hodim to detsky taky a uvidim na miste
25. led 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a krakenko dekujeme za pochvalu...uz se tesim na tvoji Viktorku jaka to byla krasna slecna :dizzy_face: :dizzy_face: a album,jak mas udelanej profil tak tam mas u toho "vytvorit album" ,nebo klikni na "moje alba" atam bude zalozit album,teda ja uz ani presne nevim,jak to je kdyz jeste album nemam :sweat_smile:
25. led 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
krakenko ja tam chtela napsat neco jinyho a uz jsem to byla neprepsala :sweat_smile: jsem tam chtela napsat jaka to bude krasna slecna... :slight_smile:
25. led 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Vendulka chrní, jsem zvědavá, jestli se bude opakovat dnešní noc...tak teď jsem tam byla kvůli dudlíku...
Prostějko moc ti to sluší..moc moc a stejně tipuju holčičku :slight_smile: :slight_smile:
Car Prokop je originální jméno, pokud si to teda pamatuju dobře, ale Sofinka je hezčí..
Efi, Pepička je taky krásný :dizzy_face: :dizzy_face: ale myslím, že dle vzoru Pepiny z Ulice jich bude hodně..

V porodnici jsem se myla jen vodou, nejlépe studenou v těch vedrech, i 10x za den, Vendulka většinou spala, nebo hlídaly maminky..trochu jsem se osušila ručníkem..

Hehenko tchán je vůl..to se přece neříká :pensive:
jo a do porodky jsem jela v teplákách, manžel mi je pak odvezl domů a zase přivezl

hajzlpapír, plíny, atd........ to všechno bylo, já svého z domova použila jen pastu na zuby a šampon na vlasy
Viktorka je taky krásný jméno Krakenko :slight_smile: a ty fotky do alba se musí většinou zmenšovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ange ja se na Ulici nedivam,takze o tyhle Pepicce nic nevim :grinning:

ange tak snad dnes bude Vendulka pekne spat...my asi meli ten spurt...dneska jako kdyz ustne,malej uz pred pul 7 usnul a od ty doby ani dudlik nechtel dat zpatky do pusinky a ani jeste nejedl,takze to byl asi spurt,jsme s Milanem jak na trni a cekame jestli zacne knourat nebo bude spat :grinning:
25. led 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal to ja musela mit vsechno svoje,krome kosile a zupanu...akorat pri porodu my davali jejich vlozky,ale po produ i ty vlozky jsem musela mit svoje,toaletak,plinky,ubrousky,mazani,proste komplet vsechno svoje
25. led 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem z toho nočního buzení hotová, ale maminky se přizpůsobí všemu, přes den musím fungovat..ale přála bych si spát dýl jak 4 hodiny v kuse :dizzy_face: :dizzy_face: jen vzpomínám na dobu, kdy spala od 9 do 7 rána :sunglasses: nevím čím to je..
25. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
angeth me se dneska stalo,ze Davidek byl uz od sesti vzhuru a nechtel uz zabrat,ale ja byla hotova a chtela jeste spat,protoze kvuli jejimu nocnimu krmeni jsem toho moc nenaspala a usnula se a vzbudila se az o pul osmy,takze nevim jestli jeste usnul nebo ne :sweat_smile: ,ale povidal si tam no spis uz tak knoural,protoze uz ho to tam asi nebavilo :grinning: ale asi nespal,protoze o pul devaty uz byl fest ospalej a pak spal az do pul 12...jsem si pak rikala co jsme to za matku,ze si takhle spim a jeho tam necham :frowning2:
25. led 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc diky,efi...,uz jsem na to prisla jak si udelat svolje 1 album,takze co nevidet budu mit nejaky ty fotecky i ja :slight_smile: !
25. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
krakenko tak uz tam brzy nejaky soupni :dizzy_face:
25. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
anget: já krmím o půlnoci, pak se budí ve 3-4 a pak vstává v 6-7 :confounded: Taky bych si přála spát!!!!!!! Snad až bude Amali a Vendulka větší?

Jo a holky, přes den Amálka nespí ani minutu :confounded: Třeba usíná v náručí, když jí položím, tak se rozeřve. Takže buď spí venku na prochajdě, nebo prostě jede celý den. Tím pádem je unavená a protivná. Ještě před 14 dny spávala v poledne 2 hodiny, ale od té doby ani ťuk. Jen v kočáru venku. Se jí i snažím dávat spát, že kolem poledne jí dám do postýlky, jenže ona tam brečí. Klidně jí i nechám brečet a jdu se umejt, nebo si udělat jídlo, někdy i usne, ale za 4-5 minut je vzhůru zas :confounded:
25. led 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu delat pudink,povlict periny a spat..brooou
25. led 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amalko, no normálně se Vendulka budí v jednu, pak v pět a pak už zase po dvou hodinách, ale vždy usne a pořádně se probere kolem deváté..někdy i dýl :sunglasses: zkoušeli jsme posunout spánek, ale nějak to nefungovalo..
Amalko tak zkus dát malou na bok, ručičky do plínky, plínku do ručičky, plínku k hlavičce, celou Amálku do zavinovačky..na Vendulku platí i hlazení před nos směrem dolů a taky když si k ní lehnu v posteli a má tvářičku přitisknutou ke mě...
25. led 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou Carcul já jdu taky zkusit spát..
25. led 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal tak ji zkus davat pres den jen do kocaru spat,ja to delam taky a Sac taky...zkousela jsem pres den postylku,spani u nas v posteli,chodila jsem si s nim lehnout,ale trvalo treba i hodku a pul nez usnul a ted mi pres den spi v kocaru a vecer uplne v pohode usne v postylce..uz je tak nauceny...jestli ji mas doma kam dat,treba do chodby tak to zkus...me trva trba deset minut nez zabere a pak spi pres ty dve hodky,dvakrat denne...

asi jdu taky spat,musim vyuzit toho ze davidek snad bude konecne zase normalne spat a nebude porad jist...
25. led 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
anget: na bok dávám, do zavinky taky, ale řve jak tůr, jen co jí položím :confounded: Když si k ní lehnu, jo, to jo, to chvíli ječí a pak usne............na 5 minut :confounded:

efi: můžu jí dát v kočáru tak akorát na terasu, v chodbě atd je teplo. Zkusila jsem to jednou. Řev. Ona nevydrží sama ani chvilku. A mám-li kočár vozit, tak jdu radši na procházku.

Každopádně, zítra jí zkusím svázat, jak říká anget, třeba to pomůže
a kočár zkusím taky, jen musí přestat tak moc mrznout, v minus 10 jí ven radši nedám

musím to nějak vyřešit, páč jednak přes den nemám ani minutu a jednak je pak tak unavená, že je maximálně protivná
25. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak treba ji dat na chodbu domu a obliknout ji slabinko...dat ji treba hodne slaboulinkou cepicku a obliknout ji vic nez kdyz spi doma,aby jako vedela ze pres den se bude spat tak a v noci v postylce...nebo treba na ty chodbe vypnout radiator...
25. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi: my bydlíme v bytě v novostavbě, na chodbě je teplo a radiátor tam není :confounded: Musím to nějak vymyslet, ještě před 14-ti dny spala a pak nic. Zítra něco budu zkoušet, máme vlastně Amálčin pokojík, kde je jen 15 stupňů, neb se zatím nepoužívá, strčím jí s kočárem tam a uvidíme :wink:
25. led 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidis,to je super napad,bude tam mit aspon i klidek a nebudes muset chodit jak myska po byte...a az ty mrazy prestanou muzes ji davat zase ven...ja taky cekam az mrazy prejdou a budu ho davat ven,aspon zatim dopolko a odpolko zase domu k mrazaku,jeste hned nebude takovy pocasi aby byl venku dvakrat denne na dve a pul hodky,ale muze se taky za chvili statmze uz mi taky tolik spat nebude
25. led 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted Milan krmil Davidka,takze vydrzel 4 hodky a to mel jako vzdy jeden a pul davky kase,tak uvidime jak v noci,ted vypil 130ml mlika,treba mel jen zizen po ty kasi a bude spat az do rana :slight_smile: jsem ale vtipna :grinning:

tak ja jdu na kute,kdyz jsme ted krmili tak bude zase chvili klid,teda doufam...

holky preju vam i detickam klidnou a trochu prospanou noc a tobe amal drzim palce at to s kocarem klapne :slight_smile:
25. led 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek