• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
car asi si rika,ze takovejma malickostma se zabyvat ani nebude,proc marnit silami ze jo :grinning:
28. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci ahojky

ja taky asi pujdu...dokoukam Slavika a pujdu do sprchy a spat...Davidek zase nejak knoura a ma spani jak na vode,uz tam Milan bezel,tak doufam,ze bude spat...

mejte se krasne a hezky se vyspete
28. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci,tak si to zitra pekne natrenuj..brou :wink:

eeff..jojo presne tak :grinning: :grinning: :grinning: prce naky takovy kravoviny,se zbytecne namahat kdyz vi ze je to tak lehky a zvladne o dost vic a s tim ale preci musi chvilku pockat-jako prekvapeni :grinning:
28. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou eeff
28. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja taky jdu...mejte se, diky a pa zitra :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
svojenky brou :wink:

tak teda jdu taky kdyz jste vsechny utekly...

brou holky a mimiskove :grinning:
28. lis 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jsem tu taky...... zas nemuzu spat tak cucim na net a vidim prestehovani :slight_smile:
28. lis 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky budete mi chybět, ted už u nás nebude žádný motor.....mějte se krásně....snad se ještě uvidíme....snad se k Vám brzy připojím....jinak tam budu asi sama... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Díky za všechno holky..:slight_smile:))
28. lis 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko při neděli:slight_smile:)
Tak a jsme v těhulkách:slight_smile:))
Mě v noci chytla žáha tak, že jsem myslela že padnu:frowning2:(bléééééééééééééé

Dneska jdeme na chatu na husu, tak si tu dám trošku cvíčo na míči a musím převlíct peřinky, abych skoncovala s tou chorobou.
Už je mi mnohem líp, ale kašel a rýmu mám pořád:frowning2:(((

Tak holky hezkou neděli a vítejme v novém:slight_smile:))
29. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky.,.. tak uz sem taky tu.. musim neco vymyslet ke snidani.. ale nejak nevim co...
cat ta zaha me chytla predevcirem byla to hruza ale me zabira sklenka mlika...
29. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci mě už sklenka mlíka nepomáhá:frowning2:((ale gaviscon a renie, ale teda to byla dneska mega bolest....:frowning2:(((
29. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nastesti gaviscon mam doma taky ale rikam si zkusim mliko kdyz nezabere jdu do toho....

no fuj.. to jako nezavidim.. ja sla radsi spat... pac sem se kroutila na sedacce a nevedela co driv...
29. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Luci a až bude miminko větší tak pak víc tlačí na žaludek, ale ten gaviscon i renie zabíraj, takže si to fakt nakup do zásoby:slight_smile:

...holky tak jsem vyluxovala a budu žehlit a v 1 jedeme na husu...to je fakt obžérství..ale což, shazovat budu až po porodu:slight_smile:))je tu nádherně..sluníčko a 10´...
29. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat.. hmm husicku bych si dala taky teda.. se zelim a knedlikem... no my jedeme za 3 hodky ke znamym na mimi se podivat a pak k rodicum na veceri.. mnamka...
29. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, miminko:slight_smile:
no my zatím pořád ještě když vidíme miminko tak se jen culíme, ale že bychom si ho pochovali...to ne:slight_smile:)se bojíme:slight_smile:
Ale zítra máme kurz manipulace s miminka pro tatínky..takže by se to mohlo zlepšit:slight_smile:))

...no nic my jedeeeeeeeeeeeeem na husu.paapa
29. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...

luci,uzijte si navstevu :wink:

cat..pekne se nabastete :wink: a ty se setri a odpocivej :slight_smile:
29. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat. nejsi jedina kdo se boji malych miminek.. ja si jen sednu oni mi to daji do naruci a je to.. ja se ani nehnu hihi... pac se toho taky bojim... a pritel? ten je na tom tisickrat hur nez ja haha...

ahojky carcul... jj uzijem.. ted si delam vajicka.. .musim koupit majonezu a udelat vajickovou pomazanku to mam hrozne rada...

vcera sem byla u kamaradky a delali rizky s mrkvovym salatem.. me se ti tak zbihaly sliny ze sem si rekla ze to v tydnu udelam...
29. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pomoooc...je mozny, ze by me odesla treba cast nebo uz hlenova zatka? nebo to mohl byt treba srazenej vytok?...to by byl teda poradne srazenej....jezisi :unamused:
29. lis 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI co to co to? no možný to určitě je... :fearful: :fearful: :fearful:

ahoooj všem... jsme doteď zas trajdali, tak jsem tu až teď... budu trochu poklízet a hlavně chci něco pokoupit na netu :slight_smile:)) mám nákupní mánii, ale nechce se do přeplněných nákupních center, a hlavně tam nemají takový ceny že jo - jako např. v internetovým sekáčku :slight_smile:)) :grinning:
29. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky psala mi LENKA_Bohousek do IP.. všechny pozdravuje, přeje hodně zdravíčka a štěstí se špuntíkama a krásný svátky... :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. lis 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poboliva me porad brisko, ale to beru jako normalku porad....ale ten "kus zlatiny" me teda dostal....jako pardon, ze to tady tak pisu...cetla jsem diskuzi o hlen.zatce tady na konoj, snad poradi...auau...jeste neeeee :sweat_smile:

HEHE jeee, zavidim...my byli v telocvicne a v hospudce...uplne me z toho sezeni boli ocasek :grinning: A zacala jsem prat :grinning:

LENICKU taky zdravim moc moc moc!!!!
29. lis 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
co to je hlenova zatka jejda?
29. lis 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem šla automaticky do snažilek..
Svoji já myslím, že by to mohlo být ono, ale buď v klidu, porod může přijít i za tři týdny...
29. lis 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci hlenová zátka uzavírá dělohu, tak aby se dovnitř k miminku nedostala žádná infekce
29. lis 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGET no ja jsem v klidu, ale manzel vysiluje :grinning: :grinning: :grinning: ale na porod je snad jeste brzo....porad me posila si sbalit "kufrik", musim se strasne smat....ale i ten vytok je takovej silnejsi...ja to porad povazuju za normalni....dyt je caaas
29. lis 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky měla koncem těhu bílý tekutější výtok..ale až jednou mě tlačil podbřišek, jako při menstruaci a pak jsem i trochu víc špinila, takže až takhle jsem poznala zátku..
29. lis 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak tohle bylo zluto-bily....takovej jakoby "smrkanec" (pardon!!!)...ale prej to muze byt tak i tak....tak ja nevim :unamused: :unamused:
29. lis 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to se uvidí, jak to bude :grinning: buď pojedete nebo ne :wink:
29. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim, ze manzela klepne pepka :grinning: :grinning: :grinning:

jako ja si myslim, ze to nic neni a ze rodit nebudu, ale....ve skrytu, kdyby nahodou, tak mam strach, ze je jeste moc brzy :frowning2:
29. lis 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj rodit nebudeš :wink: teď ne
29. lis 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek