• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ja piju hlavne mliko, prave kvuli tehu, ale ted uz nezabira ani mliko jen jsem si na nej nejak zvykla, klidne bouchnu litr za den, spotreba jak blazen, a to jsem nikdy mliko nepila
jinak dzusy muzu max hrusku nebo banan a hoooodne naredit, urco ne pomeranc :slight_smile:
a jinak me pali zaha i s obycejne vody takze to si nevyberes
ted piju malinikovej caj a premyslim kdy zacnu zobat lneny seminko, jako varit ten sliz nebudu a v kurzu rikali ze se muze klasicky zobat :slight_smile: vysledek stejny :slight_smile:
2. pro 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja teda to kakao piju kvuli chuti...zaha me netrapi :sweat_smile:
2. pro 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tak koukam ze jsem napsala blbinu, mliko piju kvuli zaze a ne kvuli tehu :slight_smile: ale uz nepomaha
2. pro 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
takže lněný semeno můžu i baštit? tak to je fajn... :dizzy_face:
2. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
na kurzu rikali ze si ho treba oprazili na chleba s maslem :slight_smile: kamaradka ho normalne jedla u televize, teda jen doporucenou lzicku denne ne ze budes se cpat pul kilem :slight_smile:
2. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem tu ,mi to trochu trvalo,zkouseli jsme mrkvicku,uz je to lepsi,za chvilku bude papat jedna basen,ale lepsi to bylo bez mlika a ted spinka,je to teda fuska,prebalit,mrkvicka,kapky,prevliknout (byl celej oranzovej :grinning: ),mliko ,odkrknout,ulozit,odsat a uspat,jsem se ted teda zapotila :grinning:
2. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOOOJ PRVUŠKY :dizzy_face: japa je?

SVOJI.... četla jsem o tom očkování a zrovna včera jsem narazila na tenhle dotaz a odpověď:
http://poradna.dama.cz/tehotenstvi.php?akce=odpoved&id_d=17419
2. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
holky na ty zahy a papkate renie????to bylo totiz jedine co me v tehu pomahalo,mliko ztroskotalo a palilo me ke konci uz skoro po vsem

svoji,tak hlavne,ze to nebyla zatka,to by bylo horsi :wink: :grinning: to vis,co mudr,to nazor :grinning:

ahojky zuzi!!!!

hehnko no ten reflux se ukaze az v te plzni,ale to muze byt i az za pul roku . . . do te doby bude brat porad ATB :unamused: ale ty druhy uz mu trochu chutnaj
2. pro 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
rennie bastim jinak bych vecer neusla ale nechi ho do sebe rvat i pres den tak skousim i jine veci nic nepomaha :slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no hypo to holt uz bude az do konce,me teda nevadil v lete meloun,ale tak ten ted moc nesezenes

mi ty pitomy sireny vzbudily malyho :rolling_eyes: ale uz jsem ho trosku uspala,tak snad zabere :slight_smile:
2. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
BLAHU jj já vím.... a ty ATB budete brát celýho půl roku? :fearful:

a na žáhu tu mám zásobu Rennie, bez nich též ani ránu.... po jídle je to většinou ale dobrý, nemám nijak extrémní potíže, horší je to právě s pitím no... taky ho do sebe nechci moc rvát, ale když to na mě příde v noci, tak si ukousnu třeba půlku tablety a za chvíli je klid... jednu dobu jsem ho ale žrala furt, snad po každým jídle, to se fakt nedalo... teď už se mi zdá lepší...
2. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
no je tam pry hehe dlouha doba,nez te pozvou,takze jedna maminka v nemocnici mi rikala,ze jeji malej bebre je uz pres pul roku,nekoho pozvou za tri mesice,ale vetsinou to trva dyl :unamused: chrani je to,aby se neco nerozjelo v ledvinach
2. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem tu zase na skok.....

SVOJI takže k porodu se to zatím nechystá?.... s tím očkováním, já ti nevím, kámošce dali dokonce podepisovat nějakej papír (něco jako revers), že nenesou odpovědnost za to, že se něco stane miminku..... v tvým případě, za chvíli budeš rodit, asi bych nešla..... ale samo je to tvoje rozhodnutí, si zkus o tom třeba něco najít na netu :wink:

zdravím HYPO :dizzy_face: takže lněný semínko klidně i jíst jo? paráda :grinning:

na tu žáhu, já jedině rennie a pak mě ještě pomáhá těhu čaj od Teekanne :wink: je takovej větrovej :wink:
2. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
žjůůů mě tak nááádherně natekla noha... no krása pohledět... :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
teda HEHE až tak jo? :astonished:
2. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nene :slight_smile: jen trošičku hele na těhotnou nohu :slight_smile:) http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3590196&vReferer=
2. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no i tak HEHE :confounded: nezávidím..... tohle zatím neznám..... zatím mám nožky jak Popelka :grinning: :grinning: :grinning:
autor
na tý druhý noze mám normálně vidět žíly :slight_smile: já mám jako pocit, že mám oteklý i stehno, cítím to vždycky když si dřepnu.. :sweat_smile:
Hehe: tak to Ti teda nezávidím, chudinko...neboj bude líp..:slight_smile:))
2. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
NUKI já myslím, že bude jen hůř... ale nic to není holky, jen je to prostě oteklý a poznáte to aniž byste se na tu nohu dívaly... prostě tak divně tlačí... ale musím říct, že jak mi v tom 22. týdnu otekly poprvé, tak mě i o dost víc bolely... teď je to ještě dobrý :slight_smile:
2. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak si říkám HEHE, zlatý moje žebra :grinning: :grinning: :grinning: i když dnes si opět užívám.. a víte co je zvláštní ženy.... že mě to bolí víceméně jen na pravé straně :confused:
2. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a to normálně nosím jen fusky bez těch gumek... ouplně volný v kotnící, přesto tam mám otlačeniny :slight_smile:))
aspoň můžu všem, který mi budou říkat, jak jsem přibrala, říct, že je to těma otokama :slight_smile:)))) když jsem byla nemocná, tak jsem z nějakýho důvodu měla oteklej i ksicht :slight_smile:)) :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no tak to teda ne e PROSTEJ... ty žebra musí bejt teprve hukot... jenže ty nám je nemůžeš vyfotit... já vám tu těhotnou nohu blejsknout mohla :slight_smile:)) a až si jako oholím nohy, tak vám blejsnu i tu netěhotnou jen pro srovnání :slight_smile:)) :grinning:
2. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jsem si jako uvařila strašlivě dobrej oběd :slight_smile:) kuřecí směs na houbách a super dobrou bramborovou kaši :slight_smile:)))
2. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Hehe: po porodu bude líp.. :grinning: do té doby to musíš vydržet..:slight_smile:))
2. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
já jsem v podstatě už na mateřský... práce žádná, si vysávám, uklízím vařím, peru :slight_smile:))) no masakr :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
já se dneska chystám na tvarohový knedlíky plněný jahůdkama... mňam :grinning:

jinak ty žebra vám klidně vyfotit můžu HEHE :grinning: :grinning: :grinning:
autor
NUKI ženský vydrží všechno... :slight_smile: šak uvidííííš.... :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
no tak je vyfoť PROSTEJ :slight_smile:))) sem s žebramá :slight_smile:) :grinning: :grinning: :grinning: akorát na nich tak nepoznám, jak tě bolí no :slight_smile:
2. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
a pobavila jsi mě HEHE s tou těhotnou a netěhotnou nohou... :grinning: já mám v tom případku těhotný a netěhotný žebra :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek