• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
efi co delame kazdy den

6:30 vstavame tak zhruba
udelame mliko - snidane
dam ho do lehatka a pustim tv koukame ja na zpravy a malej na pohadky
pak snidam ja a nebo taky v lehatku je pohoda tak mu dam hracku a tak
tak 8:30 az 9:00 uz chce zase spat a to mi spinka tak tech 45 mnut vic ani tuk jen vyjimecne
kolem 9:30 mame svacinku ta nas zamestna skoro do deseti a pak ho davam vzdycky do ohradky,to je jeho kralostvi,obcas na nej juknu,nebo udelam opicky,kdyz ho to nebavi krajeme si spolu,nebo ho dam do lehatka a pustim pohadku
kolem 11:30 uz zase obed a jde se spat ve 12 je tuhej vzdycky to mi spinka tu hodku a pul vzdycky
tak 13:30 je vzhuru vetsinou jdme ven,nebo prijde kamaradka,nebo jedeme nakoupit a vratime se tak na tu pul ctvrtou
to zase svaca a koem 16:00 jde spinkat (nekdy usne pozdeji odpoledne usina hur) no vzbudi se po 45minutach a to uz tu je pak tatka a je pan casu on a ja mam cas na domacnost nebo pro sebe
kolem 19:00 az 19:15 jdeme koupat a do osmi hodin uz je tuhon a tak to jde den co den :grinning: :grinning: :grinning:

rezim supr malej opravdu je jak hodinky
a hry no chovani,malej by byl nejradsi kdybych vyhozovala porad do vzduchu jak to dela tatinek,ma rad adrenalin,ja mu hodne rikam rikanky,muchlujeme se,nebo treba jen tak sedim v kresle a malej na me lezi a tuli se ke me :grinning:
26. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
wau nuki,ze ty tam mas dve teda tobe opravdu roste ze dne na den :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:

ahojky prostejko tak vyspinkano??????
26. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooj holky :grinning: prej jak jsme se vyspinkaly s Natálkou EFI :grinning: :grinning: :grinning: vtipný.... ale dneska nic moc, usnula jsem hluboko po druhé v noci a ráno mě budili sousedi :frowning2:

NUKI mrkala jsem na fotečky, bříško už se krásně rýsuje :wink:
26. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostejko jako to je megabubnos co mas jsem ted jukala na rajce,podle bricha nepoznam,takze jen tipuju ze to bude Davidek,podle toho co rikal mudr :grinning:
26. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu to mi to mame nejak podobne,ale my to mame rozhozeny jinak tim jak malej spi dopolko dve a pul hodky a odpolko taky...takze vetsinou rano kdyz se vzbudi tak dam mliko a pak treba uz svacu moc ani nehce,ale neco mu dat jeste musim aby nebyl od rana do obeda bez niceho...asi ho taky zacnu nechavat dyl v postylce at si hraje sam,on vydrz treba deset minut,ale pak zacne uz krucet ze ho to tam samotnyho nebavi...takze zase nosim apod. a koupeme tak mezi sestou a pul sedmou,nekdy i driv podle toho jak se odpolko vzbudi...

nuki mas krasny brisko,nemas tam miminka dve :grinning:

ja si ted udelala kafco,dneska se mi nic nechce delat,proc bych taky porad musela neco delat ze jo :grinning: malej uz asi od 8:45 spinka,takze mu davam jeste tak pul hodky
26. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU prvnííííííí dušička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a upřímně jsem si myslela, že bříško bude větší..... když se na něj dívám shora, tak mi přijde takový maličký :sweat_smile:
26. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI toť, dej si dáchla, nemusíš pořád makat :wink:
26. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej ja ti vcera psala ze jak jsem te videla ze tipuju holcicku :dizzy_face:

tak Davidek uz mi sedi na kline :grinning: dneska se probral nejak driv...s kouka mi ns ruce jak pisu :grinning:

uzmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm c v-.--,lkíloáoooooéioooooooooooooooooooooooooo
). tohle vam napsal Davidek :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI já vím, že jsi mi to včera psala..... já jen, že jste si všichni tak jistí..... však já ti na to včera psala, jestli si pamatuješ jak to bylo se SAC..... :grinning:

jéééé Davídku ahoooooj :dizzy_face: :grinning:
26. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi tady do toho porad busi ze ani nemuzu poradne psat :grinning:
26. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi: jen odpočívej pokud můžeš.:slight_smile:

Holky nestrašte.....žádný druhý tam nebylo..!!! :grinning: :grinning: :grinning:
holt budu mit mega buben už brzy..:slight_smile:
26. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dyt efi domacnost neutece,ze :grinning: :grinning: :grinning: aha tak my koupeme vecer pred spanim a malej uz vim,ze jak se koupe pujde do hajan a s tim spankem spinka mi takhle od malicka takze uz to ma zajety jen jsem do programu soupla ty svacinky a bylo,ale koukam,ze vy porad bastite dost i v noci,vid a to krmis ty,nebo stridate?

prej vetsi jen nekric prostejko jeste nerodis,nezapomen,ze jeste bude hodne pribirat mimi :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu dyt my taky vykoupeme,da se mu kase a jde spat...kolikrat kdyz se odpolko brzy vzbufi tak v sest uz spi :grinning:
26. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI tě tady holky straší co? mě to nepřijde, že bys měla velký bříško :wink:

EFI to bude spisovatel :grinning:

BLAHU jo to je fakt, ale prostě jsem čekala, že v tomhle týdnu bude tak nějak větší no :sweat_smile: mimi teď bude přibírat hodně no, prý tak 250 g za týden :astonished: a musím říct, že cítím, že je prďolka větší a větší, pohyby jsou pěkně bolestivý :confounded:
26. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahu a ted mel asi spurt,jinak v noci krmime uz jen jednou,kdyz normalka spi...ale to chci odbourat zacnu mu asi snizovat davky a pak zjisti ze uz se to ani nevyplati se budit kvuli trosce mlika :grinning:
26. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem mu ruce zacpala obalem od minonek,ale na ruce mi kouka porad :grinning:
26. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky, koukám že tu včera byla i Svojenka s barunkou, jsem si říkala kdepak je máme holky jedny:slight_smile:)

My dnes vstávali až v 6.00:slight_smile:))po kojení ve 23.00:slight_smile:))paráááááááááááááááááda:slight_smile:))teď zase usnul, dneska se musím učit, večer na rustine píšeme testík:frowning2:(((

Copa nového?????
26. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej ja mela na konci pocit ze mi bricho praskne :grinning: prislo ze se neroztahuje ale Davidek tam porad rostl a rostl :grinning:
26. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
EFI tak takovej pocit mám já.... přijde mi, že bříško mám stejný, ale to mimčo si tam z toho snad dělá apartmán nebo co :grinning:

ahooj CAT :dizzy_face:
26. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Cat.:slight_smile:)) tak hodně štěstí u testu, nebo spíš hodně vědomostí.:slight_smile:

Prostej: je fakt, že večer už mi přijde docela velký..:slight_smile:)
26. led 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo efi a kdyz jde spat vecer v sest tak vydrzi spat treba do sesti rano????nepocitam krmeni,tak to je bomba,to neznam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

cat ty furt jen testikujes,ja taky tuhle uz jsem byls nesva,uz je to,pres 60dni co jsem to nedostala,tak jsem delala o vikendu test,pro jistotu,prece jen tehu nesmim byt 2roky,manza uzsi na tu myslenku zase zvyknul a delal si srandu jak se tesi na holcicku

no prostejko a tak uz to bohuzel bude az do konce pohyby min,ale bolestivy :unamused:ale uz to vydrzite a za chvilku bude mimisek :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
BLAHU jj, je mi to jasný...... pohyby budou méně časté, ale o to krutější :sweat_smile: držím se držím...... :grinning:
26. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI no ale vždyť máš za sebou první trimestr.... bříško musí růst... :wink:

BLAHU teda tebe to tak napíná ta mrcha jo?
26. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no blahu spi tak do tech 6 az sedmi jak kdy...mamka mi rikala ze i kdyz to posunu ze to na to vliv mit nebude...a ja potrebuju aby byl nez jde spat tak ty tri hodky predtim vzhuru,jinak se mu nechce spat a kdyz se odpolko tak v ty tri vzbudi tak v sest uz je docela ospalej a dyl ho taky nechat nemuzu,to by byl zase pretazenej...a spat uz ho davat nebubu od tech tri,to by sel zase spat az treba kolem paty a to bysme mohli koupat tak v devet :grinning: a to ne
26. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky to pred porodem byl opravdu stav pred explozi bricha.presne jak pise efi bricho nerodtlo,ale dite jo :grinning: :grinning: :grinning:

no prostejko me nechybi,ale napina,jestli me bude napinat jeste chvili,tak pujdu na vyvolavacku
26. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: no právě, mimísek se musí začít ukazovat..:slight_smile:)) a mamince se to líbí .:slight_smile:
26. led 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nestrašte s tím napínáním břicha :grinning: :grinning: :grinning: a BLAHU je mi jasný, že ti nechybí, komu by chyběla.... :sweat_smile:

no holky, jdu něco dělat, ať se mi nezkrátí žíly :grinning:
26. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jdeme papat...zatim ahoj holky moje zlaty a zdravim i deticky a hlavne teda Davidek zdravi kamose :grinning:
26. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: tak zatím papa a nepřeháněj to..:slight_smile:
26. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my nasledujeme efovce a jdme taky krmit,papa
26. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek