• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Holky tak Vítek mi konečně od rána usnul, rychle jsem mu dala vařit zeleninku a jukla na vás :slight_smile:
M dneska příjde zase až v 18:00 hod :frowning2:
26. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zítra jdme na to rehabko teda vůbec se netěšm :unamused:
26. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:)Blahu to by byla paráda kdybys byla zasejc těhu:slight_smile:)

Ahoj Patul a Efi a Nuki a všechny..))
JÁ SE JDU UČIT, MUSÍM...TAK PAPA VEČER:slight_smile:))krásný den všem!!!
26. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: cat budu ti držet pěstíky :dizzy_face:

Nuki krásné bříško , ty jo už se těším ajk tu vložíš foto tak v 37 tt :slight_smile:
26. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti: Ahojky.:slight_smile: neboj rehabko určitě dobře dopadne..:slight_smile:

já za chvilku půjdu na oběd a pak už tady nebudu..:(
26. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teď sjme si dělala kvíz na facebooku "co tě čeká v roce 2010" a vyšlo mi miminko :grinning: Tak že by Vítek měl dalšího sourozence? :grinning:
26. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme napapany a jdu si udelat papani ja :grinning:

ahoj petu!!!a to jde jen na facebooku si to udelat??ze bys dala kdyztak odkaz...ja mam teda taky facebook ale vubec tam nechodim
26. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a petu bylo by to super,kdyby jsi zase byla tehu...holky ja se tam tesim az budete mit zase briska :dizzy_face: aspon budete psat jaky to je mit miminko a byt zase tehu,jak se to da zvladat,budeme srovnavat briska jestli bude ted vetsi atak...to bude supeeer :dizzy_face:
26. led 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ef mě to poslala kámoška :slight_smile: No musle abych tě mít pasi přidanou jinak nevím :unamused:
A co si dáváš dobrého Ef na obídek? já jogurt
26. led 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti: tak to si ještě chvilku počkáš..:slight_smile:) :dizzy_face:
26. led 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si udelat kasi...ted je doma mamka,takze vetsinou vari ted ona,coz mam super,ale dneska lehla s nejakou virozou,takze si udelam krupicovou kasi,varit se mi nic nechce :sweat_smile:

aaa Davidek zacal asi tlacit bobana,tak jeste chvili pockam :grinning:
26. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ef no klidně můžu třeba být těhu , já nevím :grinning: Ale MS mi mešká tak jak blahu , tak uvidíme :grinning: Ef mě by to ani nevadilo já jsme se segrou o 1 rok a 4 měsíce ale spíš by mě štvalo , že teď už je dané na jak dlouho jít na mateřskou a přišla bych teda o dost penízku :unamused:
26. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ef teda krupičku bych si taky dala ,ale já teď hubnu :sunglasses:
26. led 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale možná že si jí uvařím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki uteče to jak voda :wink:
26. led 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Davidek usnul,tak snad aspon do tech tri bude spat...

peti a co je na krupicovy kasi nedietni?? :sweat_smile:

ja ted drzim dietu podle krevnich skupin a moc jsem tomu teda neverila,ale citim se celkove tak nejak lip a kazdy den se snazim jezdit aspon 10minut na rotopedu...a pry je to trochu videt,hlavne na bocich a stehnech..coz me prijde jako blbost,protoze to drzim tam 14 dni :grinning: a cely den nosim stahovaci pas,treba to taky jeste pomuze
26. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ef teda do 3 hodin fakt ti to zááááááávidím :dizzy_face:
Ef já to beru s tou krupici podle sebe, dávám na to kakao :grinning:
No já jezdím na orbitreku taky každý den a 3krát týdně cvičím podle DVD 1 hodinu a taky se mi zmenšujou boky a stehna poznám to podle kalhot tak jsme ráááááááááda :wink:
Psala mi od Cat sestra ten jídelníček na týden je moc hodná aspoň mě nastartovala, ale jídelníček podle toho nedržím :unamused:
26. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Vítek mi spal přesně 30 mon ale po obídku mi spinká a už 51 min :astonished:
26. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Volala mi kámoška, že se staví odpoledne tak mi to aspoň uteče, když je M do večera v práci , vozí léky tak jí vždycky napíšu a doveze mi co potřebuju, velká výýýýýýýýýhoda , dneska mi doveze tu rýžovou instantbí mouku na zahušťování jídel pro Vítka
26. led 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a tady nikdo :frowning2: Zrovna když mám chvilku :unamused:
26. led 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
petu a kolik si za to segra cat rekla??
26. led 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
petu to Milan chodi na sestou domu normalne...uz se hrozne tesim az bude takhle se vubec neda nic delat :rolling_eyes:

a do cviceni ja se teda moc nedokopu,pro me i ten rotoped je neco kdyz se ukecam :grinning:
26. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak obědvám, jsme zpět z nákupů a od dr., tak malá váží 6,3kg..má nové náušničky, menší, klasické dětské :slight_smile:
teď chrní i s tatínkem..
Nuki koukala jsem na bříško, přijde mi akorát, ty jsi totiž určittě krásně štíhlá tak je to asi optický klam :slight_smile:
Efi tak jste měli taky fajn noc :slight_smile:
TAky by mě zajímalo jak zabavujete děti, my ráno blbneme v posteli, většinou si zpíváme a hrajeme si s nožičkama a ručičkama, pak jdeme do obýváku, na dece jí dám buď chrastítko, knížečku, hrajeme si i s tím nafukovacím válcem, tak že do něj kope nožičkama, nebo jí dám na bříško na polštáž a ona si strká hračky do pusy, občas chodíme po domě, koukáme do zrcadel, blbneme i při přebalování, dlouho nám trvá koupání, to se jí líbí, teď se zabaví i u oběda, občas jdeme za babičkou..jo a strašně ráda kouká do kamen :grinning: tv radši nezapínám, nechci aby si zvykala
26. led 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
angeth tak nějak i my prožíváme den :slight_smile:

aaaaaaaaaaaaa už je vzhůru prďolík :slight_smile:
26. led 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky čekám na draka kdy se vzbudí :grinning:
no a samozřejmě občas procházka, nákupy, návštěvy dr. a, dědečka, druhé babičky, prababičky, kamarádek...ono to uteče..
26. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda tady dneska nikdo není..... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: holky mamky asi krmí a baví děti, těhulenky odpočívají..... tak já jdu jukat na Krok za krokem :grinning:
26. led 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás ještě všichni spinkají tak taky koukám :grinning:
26. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, marně hledám,kam se přidat. Dnes mi bylo potvrzeno těhu doktorem, jsem prvotěhulka, tak jsem si myslela,že bych se k Vám vetřela :slight_smile:
26. led 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem u toho normálně vytuhla :grinning: :grinning: :grinning:

ahojky MAAXINO, vítám tě tady, klidně se přidej mezi nás :wink: tady jsme všechny prvotěhulky a už jsou mezi náma i prvomaminky :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
až mě vzbudila ta moje prdelka, jak se mi mlela v bříšku :grinning:
26. led 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek