• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
čekám jestli se tu ukáže HEHE, dneska měla jít na monitor..... tak doufám, že nerodí :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady opět nikdo, tak jdu nachystat salát k masu.... za chvíli mi přijde miláček, tak ať má co baštit :grinning:
26. led 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak opět nakukuju a tady nikdo :frowning2: No to jsme zvědavá na hehenku :slight_smile:
26. led 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak Vendulka se předtím vzbudila, vyčurala se, chytla hysterák, trochu se napila a spí dál..to asi ta hexavakcína.. :frowning2:
26. led 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se teď musela začít smát :grinning: dneska měli poslanci hlasovat o té mateřské, jestli ji dají na původní výši nebo ne... a po 46 dnech volna se ztratili v programu, tak se raději rozpustili :grinning: :grinning: :grinning: ježiš to je komedie... :rolling_eyes: no nic, jdeme s manžou baštit......
26. led 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky... tak jsme konečně doma... teď jsme dovalili...

jak se máte? nějaký novinky?
26. led 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no PROSTEJ málem jsem porodila... celodenní ježdění autem bylo něco neskutečnýho... pořád mi tvrdlo břicho chvílema bolestivě, malej tlačil co to dalo a každou chvíli jsem mylsela, že se počůrám...

monitor byl dost divokej - kontra skákaly od 0 do 50, tep od 110 do 195 - chvílema to nešlo ani změřit, takže se na monitoru objevilo - - - nebo tam nebylo vůůůbec nic...
cukr opět zvýšenej, takže musím znovu na glukozovej test kvůli těhu cukrovce, dr. proto dělal pro jistotu UTZ, jestli se prckovi daří dobře, sledoval průtoky a znovu měřil, aby věděl, jak je na tom...
vyšetření bylo poprvé bolestivý a špinila jsem po něm... no a CS 6 (což jsem tak tady pochopila, že to nemusí znamenat brzkej porod, jen přípravu čípku... )
mno říkal, že kvůli tomu cukru by bylo lépe, kdybych rodila dřív...

jo a dle obvodu hlavičky je Kubík 36+2, dle průměru 39+1... tak důležitej je asi ten obvod... prostě má jen asi šiškovatou hlavu...

tož jsem z toho celej den taková přepadlá... navíc mi chvílema není moc dobře, jakoby se mi snižoval tlak, blít se mi chtělo.... manžovi se nepovedli schůzky ani trochu - ouplně zbytečná cesta... pohádal se s babičkou...

ále máme autosedačku a je krásná :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky nikde nikdo... jdu se převlíct a na chvíli se natáhnout... :wink:
26. led 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a nesmím nic sladkýho, ani banány... buééé co já budu dělat... slint slint :slight_smile: ))))))
26. led 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zase tady...bez Davidka,ten ted prave usina :slight_smile:

premyslela jsem jak udelat aby nechodil takhle docela brzy spat,ale teda nic me nenapadlo,dokud bude mit dlouhy spankovy intervaly tak s tim asi nic neudelam...protoze jak je dyl jak dve hodky vzhuru uz zacina byt protivnej a ospaůej...ted byl vzhuru od 14:45 do ted a to uz je na nej neco...takze nezbyva nam asi nic jinyho nez vydrzet a pockat do ty doby dokud se mu nebude chtit min spat

ale musim rict ze jsem uvitala uz to ze ted spi...protoze Milan teprve ted prijel a za ten den jsem tak vyflusana,ze jsem rada ze spi ze mam volno :slight_smile: neni to ode me asi zrovna hezky,ale asi to znate jak jste unaveny vy vecer,kor kdyz jste na vsechno samy

HEHE teda tys mela bourlivou prohlidku :sweat_smile: a ten TT dle hlavicky to je taky dobry...no jsem zvedava kdy to na tebe prijde,ale myslim,ze to dlouho trvat nebude :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI mno spíše hororová... ten tep byl teda šílenej, jsem se fakt jako lekla.. :( dr. říkal, že se sice malej dost hemží a může to být tím, ale i tak je to vyšší a že nemůže vyloučit arytmii... samozřejmě mě ujišťoval, že těžko z toho soudit...

EFI teď už bude Davídek spát asi čím dál míň co....
26. led 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám tu od včera sestřičku a dom pojede až zítra tak si užíváme :dizzy_face: Jen se netěšíme až nám ujede :frowning2:

Holky já nevím co s malou. U toho koupání to je děs..ona začne jen ju dám do vody tak příííšerně brečet :cry: Tak nikdy nebrečela a nebrečí pokuď ji nedám do té vany..nechápu. Nikdy ji koupání nevadilo. Se mi ani nechce jí koupat když vím jak bude zase brečet :unamused:
Zítra dem na kontrolu ramínka tak sem zvědavá esi budeme očkovat nebo ne.
26. led 2010 v 18:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pridala jsem fotecky z dneska a uz zase na chvili musim brzdit :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=534821&vReferer=%2Fphotos%2Feeefffaaa

hehe tak hlavne odpocivej a nic neprehanej!!!

no on ted prave spi vzdycky po dvou intervalech tak ty dve hodky,coz mi dost nevyhovuje,protoze musime prave takhle brzy koupat...spis by bylo dobry kdyby spal min a casteji..ja prave potrebuju aby tak ty tri hodky pred koupanim byl vzhuru,protoze jinak se mu nechce spat,ale normalka je uz tak po 2 hodkach unavenej ale na noc musi byt vic a kdyz se ve tri vzbudi,tak uz spat jit nemuze protoze to bysme museli koupat snad az v devet

sac ahoooj!!tak to mate dobry,ze tam mas segrusku...ja uz jsem z ty izolace od sveta hotova :rolling_eyes: uz aby bylo pekne a ja mohla s malym nekam zacit jezdit,treba za holkama,na plavani,do mamaklubu a tak,ale ted se to moc neda

a co to tak Janicku najednou popadlo,to u nas je to naopak,kdyz je ospalej tak strasne knoura az breci,ale jak ho dam do vody tak ho ospalost nezajima,az pak zase kdyz ho vyndam :grinning:
26. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi já nevím co se tak najednou ze dne na den změnilo :frowning2:

Fotečky krásnéé :dizzy_face: Malej čím dál větší fešák :dizzy_face:

A o izolaci nemluv..mně už taky hrabe ještě že mě ségra na 3dny zachránila :sweat_smile: Ale až odjede to zase bude :unamused: Taky chci aby už bylo pěkně a někam sme mohly
26. led 2010 v 19:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..nedocitam..jsem tu jen na skok..

hehe v praze je ikea na zliciine a cernym moste vid?
26. led 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsichni pryc,tak zas paaa.no...jdu makat a pak spat,zitra jedu do ty prahy hned rano
26. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
EFI díky... dala jsem si sprchu a jdu si lehnout.... ať mám i lepší náladu.....
zítra to EKG a večer další kurz.
Davídek je prostě nádhernej... víc se nedá napsat. prostě kluk kouzelnej.. ach... :slight_smile:

CAR jj!
26. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Efi bomba fotky, hlavně ta jak tatínek krmí :grinning:
Hehenko...no teda, už se ukazovaly kontrakce docela veliký..fakt myslím, že budeš rodit jako první :sunglasses:
Sac nemáte v koupelně třeba zimu? nebo už se tam nudí, tak co jí tam dát kačenku nebo nevím..
dobrou holky
26. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Áchjoooo Vendulka má "denní režim" krásně usnula ale po 45 min. se vzbudila a už na mě normálně koukala, tak jsem jí krmila a ještě nespí..nechala jsem jí jejímu osudu tak tam kňourá a dělá různý zvuky..
26. led 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angethko zima tam není. Mám takový to topítko tak tak vždy eště přitopím a kačenky máme čtyři. Ona začne brečt hned jak ju tam dám. :frowning2:

Janička taky dnes usla v 19.30 a po 20h. se vzbudila. Hodila si šlofíčka takže byla vyspaná a usla asi před 15min. :unamused: Nějak se nám ten večerní režim rozpadá :sweat_smile: :rolling_eyes:
26. led 2010 ve 22:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to si dovedu predstavit :confounded: to se nam driv stavalo porad,nez jsme prisli jak na to a dali mu rezim,protoze to jinak asi neslo...my ted dali mliko a snad bude do rana zase spinkat...tak uvidime

jsem myslela ze dorazi amal a rekne jak dopadla s kocarem,tak snad prijde zitra..docela by me zajimalo jak dopadla :slight_smile:

tak holky ja jdu spat...preju vam dobrou a hlavne aspon chvili klidnou noc
26. led 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer přeju.... mrkám co HEHE... noooooo, já to říkám pořád že půjdeš první :grinning:
26. led 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fakt že třeba to CS jsem taky pochopila, že nic moc neznamená..... fůra holek má velký to číslo už třeba od 30. týdnu a pak ještě přenášejí........ ale je fakt, že se to asi chystá HEHE :wink: držím palec, hlavně na ten cukr, aby to bylo ok, důležitý je, že Kubíkovi je dobře, je vyživovanej a to je podstatný...... :wink: doufám, že bude líp i tobě, dneska bylo cestování, tak zítra pěkně odpočívej....

já jsem teda zvědavá na nás zítra..... jestli jsme tou hlavinkou dolů nebo ne...... začínám být celkem nervózní, člověk si říká, buď ráda, že je mimi zdravý a zbytek neřeš, ale nedá mu to no :pensive: .....

mrkala jsem na fotečky Davídka, EFI to je krasavec :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a taky že SAC má problémy s koupáním.... :confounded: to mě mrzí :frowning2:
26. led 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE, SAC, tak snad je to jen výjimečný a za pár dní budete mít klid...

PROSTEJ moc ti na zítra držím palce!!! snad je prďolka hlavičkou dolů a už se to tam chystá... a jsem též zvědavá na monitor.

ten cukr snad dopadne dobře. ale bohužel zvýšenej byl už minulej týden, takže to nevypadá dobře... a ten tep mě teda taky dostal... tuším, že CAT tu psala, že malej měl při porodu 165... no a Kubík dneska 195 a pak už u srdíčka svítila červená a nebylo na monitoru nic... jako dr. je furt v klidu, a s tou arytmií to asi jen tak plácl... ale já jsem z toho lehce nervozní, aby bylo všechno v porádku... :frowning2:

co má AMALL s kočárkem?
26. led 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak nevím, jeslti půjdu první, ale tajně doufám, že to bude aspoň trošku dřív než v den termínu... nedej bože abych přenášela... mám pocit, že mám permanentně měsíčky... někdy slabší, jindy silnější... pak mě dost berou ty kyčle... no žáha, to už je jen vrcholek.. nějak se to za ty poslední dny zvrtlo... anebo mám dneska horší náladu či co...
26. led 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE ty nespíš???? já myslela, že jo....... díky moc za palec, ale přijdu domů až večer, tak ti schválně napíšu SMS, jestli jsme hlavinkou dolů nebo ne ju?.... jinak na monitor nejdu HEHE, můj doktor nemá.... a v porodce se chodí až od 38tt, takže já si ještě 14 dnů na monitor počkám :wink:

a s tím srdíčkem, to nebuď vyplašená, to bude ok...... já jak byla v tom 31. týdnu v porodce a dělali mi ten monitor, tak jim to tam taky začalo takhle blikat a házelo jen pomlčky a vřískalo to, tak přišla PA a říkala, že se to občas stane, když je miminko živější..... bude to určitě v pohodě, uvidíš :wink:
26. led 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já myslím, že co nevidět porodíš.... :wink: tipuju 14 dnů maximálně...... :wink: a přeju ti to, ať takhle netrpíš....
26. led 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já třeba mám taky občas bolest jak na měsíčky, ale fakt jen občas...... co mě teda trápí teď druhej den je průjem.... :frowning2: ale to přisuzuju železu, který beru... zítra to řeknu doktorovi a bude.....
26. led 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé tak tos mě uklidnila... tak jo... :slight_smile:

ještě nespím. ležela jsem tu na sedajdě... teď ještě chvíli skajpuju se ségrou a jdu za chvíli do hajan....

mno jo vidíš... mi to nedošlo, že nejdeš na monitor... jsem si myslela, že se chodí v 36. týdnu... mám to popletený...

na sms jsem natěšená, doufám, že to bude tak jak má být :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE uvidíme zítra no..... já si ani netroufám doufat...... minule jsem fakt věřila, že to co nahoře cítím je zadeček a prd... tak teď si radši nemyslím nic :grinning: a prďolka mě třeba překvapí....

taky už se chystám do hajan, minulou noc jsme blbě spali..... a na ten monitor, ono jak kde..... prý jsou důležitější průtoky pupečníkem a to kontroluje doktor pokaždé.... :wink: tak jsem v klidu...
26. led 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek