• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
a co ségra? dneska měla to stání ne? :wink:
26. led 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
železo máš od dr. na co?

no jako není to trpění, i když teda to celodenní popojíždění po pze to byl už fakt masox, protože při sebemenší jamce mě Kuba čutnul, nebo mi trvdlo břicho a nebo mi čím dál víc nalýhal hlavou dolů a já fakt furt myslela, že se počůrám... jsem hekala v tom autě jako debil a v duchu si říkala, jak že chci porodit, když nedojedu tím autem ani do nemocnic :slight_smile:)))) no jsem asi nějaká přecitlivělá, nebo tomu nerozumím už...

mě už to břicho bolí fakt snad furt... :( a někdy už je to fakt jak při silnější MS a je to prostě už takový dost nepříjemný no... tak fakt se modlím, aby tohle nebylo ještě další měsíc...

ale třeba teď bylo blbých pár dní a zas bude nějakou chvíli klid...
26. led 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
špatný krevní testy HEHE, něco mi chybí, prý to má vliv na červený krvinky a železo se dává, aby ženská neztratila u porodu moc krve.... ale to ti dělali určo taky :wink:

je možný, že jsi trošku přecitlivělá,navíc toho bylo dnes na vás asi moc :wink: a snad to už měsíc trvat nebude....... musíš nám to zahájit HEHE :grinning:
26. led 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stání má ve čtvrtek .)

aha aha... tak to mě dr. pokaždý nekontroloval...
26. led 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, já myslela, že dnes...... tak že držím palec... :wink:

ty průtoky ti určo kontroluje HEHE, ani ti to neříká :wink:
26. led 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no dělali a něco mi vyšlo divně... dívala jsem se na výsledky až dneska, tak se musím zeptat dr. co jako má bejt, když to není v normě...

třeba leukocyty mají REF. MEZ 3,9-11,0 a mě to vyšlo 14,9
nebo Neutrof.abs.NEU - RF 1,5-7,5 a já mám 10,6
eště mám zvězdičku u hemoglobinu, ale tam je to jen o bod, či jak to napsat... RF je 115-153 a já mám 114

ale dr. sám se na to díval a nic neříkal, já si ten papír prohlídla až doma...
26. led 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no průtoky kontroloval při posledním UTZ a pak dneska... to jde snad jen při UTZ ne?
26. led 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE ty průtoky kontroluje jen na utz :wink: takže záleží, jak často ti dělal utz :wink:

a ty krevní testy se mě ani do ruky nedostaly :sweat_smile: tož nemůžu říct....
26. led 2010 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jasný... UTZ dělal v podstatě 5x (ty první kvůli krvácení nepočítám) - 8tt, 11tt, 14tt, 22tt, 33tt no a teď pro jistotu :slight_smile:
26. led 2010 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se zejtra musím doplazit na to EKG, doufám, že se někde nerozplesknu... ráno má bejt snad až mínus 26 stupňů.... to je normálně sibiř!!! :fearful:
26. led 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha HEHE...... tak mě dělá utz pokaždý, takže mi říkal, že to kontroluje :wink: hold každej doktor to dělá jinak.... a ty jdeš zítra na to EKG že?
26. led 2010 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj jdu v 1 a ve 4 na ten kurz...

PROSTEJ tak jdu spát... jsem nějako mimo... pá, brou noc moc a zítra určitě napiš... budu jak kšandy! :dizzy_face:
26. led 2010 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to počasí je děs, vůbec se mi zítra nechce...... :rolling_eyes:

taky se jdu na to vyspat, prďolka už má řádění dneska za sebou :grinning: tak krásnou dobrou noc a zítra písnu :wink: papa :dizzy_face:
26. led 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
manža tady testuje ještě vysílačky... tak vyfotím ještě tu autosedajdu :slight_smile:)) :dizzy_face:
26. led 2010 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE četla jsem, že jste koupili.... a že máte sedajdu jsem taky četla... tak vyfoť, těším se.. ale mrknu na to asi až zítra....jdeme nakutě.... tak papa a sladké sny :dizzy_face:
26. led 2010 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak jsem na to ještě mrkla.... odepisovala jsem na mejlíka kámošce a ty jsi to stihla... :grinning: ta vypadá teda parádně HEHE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt moc hezká, i barvička...... tak doufám, že se v ní Kubíkovi bude dobře jezdit :wink: a už se fakt loučím, jdeme do hajan.... brou noc :dizzy_face:
26. led 2010 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem se vubudila a uz hodinku nemuzu usnout jak se malej vrti....
Jen informuji ze stale nerodim a ani nemam stale zadne priznaky ze by se to melo blizit :frowning2:
A to termin mam uz za 2 dny...Uvidime zase v patek co nam reknou,ale ja prenaset nechci ach jo.
To vypada ze me HEHE fakt predbehnes :slight_smile: Jo a sedejda moc pekna.
Prostejko tobe preju aby dnesni kontrola dopadla na jednicku a mala byla hlavickou dolu!
27. led 2010 ve 02:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,hlásím,že u nás je -21,4stupňů!!
Hehenko,CS 6 je teda docela dost :wink: ,Koukala jsem na ty tvoje výsledky krve a nic hroznýho tam není,akorád trochu zvýšený bílý krvinky,ale důvod nevím..třeba je to před porodem normální???????Hemoglobin taky dobrý,kdyby byl málo,dostala bys právě to železo :wink: .Jinak sedačka móc hezká :wink:

Prostějko,myslím na tebe,ať je prďolka otočenej hlavinkou dolů :wink:

Terinko,huš do porodnice!! :slight_smile:
27. led 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli jít dnes na RHB a s maminama do cukrárny(chodíme každou středu),ale všechno jsem kvůli těm mrazům zrušila :frowning2: .Jinak Kryštůfek už druhej den vstává ve čtvrt na pět,tak jsem vážně vyspalaá :pensive:
27. led 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky u nás -23 :grinning: v obýváku +26 :sunglasses:
Hehenko opravdu krásná sedajda :wink:
Prostěj držíme palečky...myslím na tebe :wink:
Bae to je hrozný vstávání :confounded: mě Vendulka usnula až tak v půl jedenáctý, prostě se jí nechtělo spát tak jsem jí tam nechala, dělala hu hu hu, pak začala kňourat, tak dostala dudlík a spala do půl druhý..pak byl hlad..
27. led 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak prostejko držíme palečky...:slight_smile:))
hehe: moc hezká sedajda..:slight_smile:))

Holky dneska se mi zdál teda sen... porodila jsem mimi v 22 tt, bylo velký jak malý kuře...já neměla mlíko...nemohla jsem malou ani rozbalit, ale pak jsem nakonec z prsa vytlačila nějakou bílou tekutinu a už to bylo lepší, a pořád jsem ji měla na sobě a pusinkovala, atd...
27. led 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky :dizzy_face: tak se vám ještě s prďolkou hlásíme od snídaně..... tady je minus 14 a co myslíte, chce se mi tam? :grinning: :grinning: :grinning: neeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale musím se navlíknout, teplý punčocháče, kalhoty, pořádně teplej svetr, čepici a kapucu a razit :grinning:

děkujuuuu moc všem za palečky holky, musím tomu věřit, že je hlavinkou dolů, ale nervózní jsem pěkně teda..... :sweat_smile:
27. led 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE nedivím se, že jsi všechno zrušila, to počasí je děs.... :rolling_eyes: já kdybych nemusela tak nevystrkuju nos :grinning:

TERINKO šup do porodky, nebo tě HEHE fakt předběhne.... :grinning: držím palec, aby to bylo co nejdřív :wink:

NUKI teda takový sny.... huš, pěkně vydržet ještě 28 týdnů :grinning:
27. led 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: tak at je cesta v pohodě a prostě všechno..:slight_smile:))
27. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostejko,úplně tě chápu,já měla Kryštůfka taky hlavičkou nahoru :wink: ale nakonec si dal říct a otočil se..u tebe to bude určitě taky tak :wink:

Nuki,to byl teda sen..22TT je móóc brzy,jen ať ti v bříšku vydrží tak dlouho jak má :wink:

Ange,Kryštof spal už v šest,pak vstával o půlnoci a o půl třetí na jídlo a pak v těch půl pátý a to už nechtěl spát..v postýlce kňoural a nadával...kdyby manža nešel do práce,tak ho tam chvilku nechám,ať si kňourá,ale takhle si jdem hrát do obýváku.
NUKI díky..... jezdí to v Praze? myslím tramvaje a tak
BAE vzpomínám si.... já už jsem dnes podle ms v podstatě v půlce 36tt, takže jestli není otočený mimi, tak dostane na prdelku a bude :grinning:
27. led 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: jsou to jen sny, tak bude vše v pohodě..:slight_smile:
jojo v Praze je vše v pohodě, tady taková zima není..:slight_smile:
27. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI já tu mám minus 14 :grinning:
27. led 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!

tak ja nevim kolik bylo u nas,ale topeni jsme vypnuli ve 23 a zapnuli ho asi ve 4 rano a teda byla kosa dost...

jinak u nas noc strasnaaaaaaaaaaaaa!!!!malej mel zase asi o pul dvanacty zizen,pak jsme ho dali spat,jenze on porad vyplivoval dudlik tak jsem si postylku soupla k posteli abych nemusela porad vstavat a on se vzbudil a pak nechtel vubec spat,asi ho to rozhodilo,takze do tri do rana byl vzhuru a ja taky,protoze on si nepovida nic on hned rve a rval jak tur...hrkali jsme s postylkou ale jak jsme prestali tak zase hysterak...pak jsme mu dali jeste kolem treti teda najist a pak diky uhrkani usnul a v sedm uz byl zase vzhuru...takze jsem spala vsehovsudy 4 hodky :confounded:

a rano mu rikam,mas nekdy prijit ze chces sourozence :grinning:
27. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek