• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ták holky, já se pomalu loučím, jdu se nabalit jako cibule a razím na bus :grinning: držte nám palec.... HEHE tobě napíšu SMS... :wink: a večer přidám pupíno.... zatím papa :dizzy_face:
27. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ tfuj tfuj tfuj tfuj tfuj...... no prostě mega flusanec pro štěstí... držím palceeeee!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOOJ PRVUŠKY :dizzy_face:
27. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu se připravit... musím tam bejt nakonec v půl jedný :slight_smile:)) ty jo já jsem nudle fakt... :grinning: :grinning: :grinning:
PROSTEJKO... držím palečky, ať je mimi konečně hlavičkou dolů :slight_smile:
autor
jj tak to opravdu je ZUZI... my teď pořídili vysílačky s odposlechem na 10 km... a ve včerejším počasí měly dosah tak 2 kilometry a už mi manža dost šuměl...
27. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je děs, tak proč píšou, že mají dosah třeba 500m, když stěží projdou zdí???!!! :angry: S vysílačkama jste to HEHE vyřešili nejlíp :slight_smile:
27. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE... co to čtu? Je ti blbě? Snad nám nepředběhneš TERINKU :confused:
27. led 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jé, holky to je odkazů a informací...snad ty naše chůvičky budou OK.-)))

hehe to na tom lýtku zmizí, neboj!!!
Prostějko tak ať ti to dobře dopadne!!!
hehe že bys rodila jako prgo????:slight_smile:)))
Zuzi co miminka???musím ti omrknout pupíka,jak vypadá bříško ve 25tt s dvojčátkama:slight_smile:))
27. led 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj CAT :slight_smile: .... co Denísek, je hodňoučkej a nezlobí maminku?
27. led 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miminka už se mnou mluví, to jsem ráda. V pondělí jsem celý den proseděla u compu, školení bylo až do 20,45,...no a prcci se na mě naštvali. Úplně přestali kopat,.... no a trvalo to celý večer až do rána,...fakt ani ťukaneček. Tak už jsem se bála, co se stalo... ale už zase kopískají, tak mi to mačkání v břiše odpustili. :grinning:
27. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:)Zuzi já se taky vždycky začala nervovat když malej v bříšku spinkala a dlouho nekopal jsem si vyčítala že jsem byla cvičit a že neležim a pak jsem byla mega happy když začal kopat:slight_smile:))

Denísek je asi vtělenej andílek:slight_smile:)vůbec nezlobí, celou noc spinká, jen prdíky ho občas rozčílí a dudlík když vypadne, ale ráno vypil 155mkl a pak 125ml, jedeme rekordy:slight_smile:)))
27. led 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT.... to je teda ale šikulka, zachvilku to bude velkej chlapák... kolik teď váží a kolik měl po porodu?
27. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ženské!
nedočítám.. ale jak to vidím zběžně, tak jste všecky v celku a to je dobře, ještě máte čas.
hehe to jsou strienky.. ale neboj, ty se ztratí raz dva. měla jsem je kdysi stejné taky, jak jsem se rychle vytáhla a na lýtku se to ztratí krásně. furt lepší než kdekoli jinde.
jinak cat vy jste papálci. to je dobře, to je pak radost pro mamku co? a velká úleva když se tohle jezení/nejezení nemusí řešit. spokojené miminko.
zuzi mně se nadouvá břicho, hlavně večer to jsou cviky :grinning: ale je to sranda a už sem tam ty bouličky bolí. no a teda mít tam prcky dva.. to musí být rodeo :sunglasses:
27. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj TOLTEC.... to je paráda, že se ti tam už prcek hezky boulí. :dizzy_face: Včera večer jsem měla normoš šišaté břicho, tak jsem se smála a přemýšlela, která část kterého mimi to může být :grinning:
Máš pravdu, ono je to občas rodeo.... v noci z neděle na pondělí to byla hotová diskoška!!! A to si fakt nedovedu představit, co tam budou dělat až budou větší :grinning: :sweat_smile:
A jak se jinak máš? Kdy jdeš na cukrovku?
27. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět z oběda..:slight_smile:))

Hehe: tak to asi budou strie.ale určitě to zmizí raz dva.:slight_smile:

zuzi: Ahojky, tak to je dobře, že už miminka s Tebou zase mluví..:slight_smile:))

Toltec: Ahojky, hezky si to užívej...a už se na to taky moc těším.:slight_smile:
27. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj NUKI :slight_smile: Cos měl dobrýho... udělej mi chutě :slight_smile:

Tady je dneska děsná kosa!!!! Fuj! Už abych si lehla do pelíšku :slight_smile:
27. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: měla jsem smažený sýr a brambůrky..:slight_smile:))

do kanceláře mi svítí sluníčko, tak je to super..:slight_smile:
27. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI...mňáááám... to bych si dalaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
Já jsem na Sever a stejně u nás žádné sluníčko, jenom doba ledová!
... krásné mini bříško :dizzy_face: Necháte si říct pohlaví?
27. led 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: někdy už mi tak mini nepřijde, ale co bych chtěla vždyt za chvilku budu v 2.trimestru..:slight_smile:
pohlaví pro nás bude překvapení..:slight_smile:
27. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink:

Nuki: ta cestovní postýlka je značka 4 baby, stála 1300 kč, má závěsniou matraci pro miminka a je super :wink: Už jsme jí vyzkoušely :wink:
27. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amall: Ahojky a díky za info....tak Amálce se líbí? :slight_smile:) to je dobře..:slight_smile: jak je?
27. led 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Amal, mrknu na tu postýlku,taky chceme pořizovat tu cestovní:slight_smile:)
Zuzi malej se narodil a měl 3530g, pak klesl na 3240g a po té žloutence na 3180g a teď máme 3910g!!!jupí:slight_smile:

Nuki smažák bych si dala, ale nesmím při kojení smažený a zrající sýry:frowning2:a ty bys v těhu taky neměla:slight_smile:))popichuju:slight_smile:
27. led 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat:jojo. já vím, že bych smažený neměla, ale mám to jednou za uherák..:slight_smile:
27. led 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amall: koukala jsem zase na Amálku...ta je tak kouzelnááá..:slight_smile:)
27. led 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kouzelná to ona je :wink:

Jen teda s tím jídlem dělá potíže, dnes jsme musely na odběr krve, u toho jsem teda řvala a ještě musíme zítra donést moč. Hm, to jsem zvědavá, jak to chytím :astonished: :astonished: :astonished:

Chtějí vyloučit nějakej problém, když tak málo jí.

Jinakm postýlka se jí moc líbila, spinkala jak dudek. Včera jsem jí do ní ještě koupila matraci navíc, neb tam bude spát na chatě často
27. led 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte, kde se najdou recepty z toho pořadu prima vařečka? V tv sice psali na obrazovce, že na iprima.cz, ale nenašla jsem to :unamused:
27. led 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amall: a ona je pořád prima vařečka? :slight_smile:))
27. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek