• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
zuzi na cukrovce jsem už byla. negativní! měly jste to někdo pozitivní?
27. led 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
*** holky psala PROSTEJKA:::::: že teda miminko bohužel pořád KP... dojde večer... ***
27. led 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: zrovna jsem si říkala, jestli už něco nevíš....sice to není moc dobrá zpráva...ale ještě pořád se může otočit..:slight_smile:
27. led 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak to už se otočí jen na málo procent, ale pořád může!!! :sunglasses:
27. led 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tak pořád KP? to je potvůrka...jsem zvědavá kolik váží..
27. led 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já pádím..papa :wink:
27. led 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak sestřička už odjela. Ale v pátek by měla dojet na návštěvu eště aji s mamkou :sunglasses: :grinning: Esi nebude nějak hnusně teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak Angethko koukám že malá taky usla nějak pozdě. Janička taky až nějak po 22h. Ona si schrupne mezi 19-20h. a pak se jí samo nechce spinkat :sweat_smile: Jenže bránit jí v tom aby usla nejde..
Dneska sme byly na tom očkování tak už konečně máme tu první hexu a Synflorix. Sem zvědavá jak to bude prdelka moje snášet. Doufám že dobře. Jak jí to píchly tak brečela prdelka že sem aji já měla slzy v očích :pensive: Ale jak sem ju pochovala tak hned dobrý :dizzy_face:

Sem se ptala na to jídlo. Říkala mně ať s tou zeleninou volím nějakou střední cestu..prostě to střídat. No takže to tak nějak udělám no.

Jinak sem nechala malu zvážit a má 7,70kg :dizzy_face:

Na půlroční prohlídku máme dojít za 14dní a pokuď bude hnusně tak až za měsíc na další očkování a že by zároveň udělala tu prohlídku tak uvidíme :slight_smile:

Prostejko teda Natálka zlobí. Asi se jí hezky hačá :sweat_smile: Já si taky myslím že to bude holčičkáááááá :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 v 15:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha tak jsem koukla do diskuze kouření v těhotenství. kdybych mohla sterilizovat tyhle kuřácké matky, tak to dělám. prej všichni jsme zdraví.. kouření je v pohodě.. TRUBKY! Hnus blicí.
27. led 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak rehabilitace v pohodě :slight_smile:
A s tím kouřením, já jsem tedy před těhu kouřila, ale jak jsem zjistila že jsme těhu tak jsem přestala i můj M a vlastně moje mamaka i taťka po naši svatbě , takže s velké kuřácké rodiny je jedna velka NEKUŘÁCKÁ :slight_smile:
27. led 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toltec máme podobný názor na kouření :sunglasses:
Petul a co jste dělali na rhb?
27. led 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu diskuzi taky četla, dokonce jsem tam jednou něco napsala

ani mi tak nesere, že kouřej, jako to, že vykládaj, jak to vlastně vůbec nic není a jak mají zdravá miminka, husy blbé :angry:
27. led 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tady už nikdo není??:slight_smile:)
Prostějko to mě teda mrzí že je mimi pořád KP:frowning2:jestli se neotočí tak teda u nás dělají císaře ve 38tt, tak to byste měli už za pár!!!!

Vlastně holky vy už budete pomalu rodit, to snad ani neni možný!!a nám bude v pátek už měsíc!!!!
A jak se má asi Verled a tadeášek??Dlouho tu nebili a Svoja tu také moc nebýva...no až porodí prostějka a Hehe a car tak tu bude asi chvíli pěkně mrtvo:frowning2:ale alespoň pak nemusím mooc dočítat:slight_smile:))

Ta prima vařečka bude stropro na webu primy!!!!
Jinak teda velice zajímavý ten článek o fyzioterapeutovi pro mimi jak sem někdo vkládat!!!

Já akorát docvičila, snad se děloha už zatáhla, ještě poctivě cvičím pánevní dno kvůli inkontinenci..taky holky cvičte denně min 3x tak 10x pomalu a 10x rychle, je to pro vaše dobro do budoucna, lepší rada než maliník a semínko:slight_smile:)))))

Jdu okouknout fotečky
Amal mooc držíme palečky aby malé nic nebylo, ale jak chytneš tu moč, to teda nevím:slight_smile:)))
27. led 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zeny,

tak asi zase spurtujeme...a ja mam misto prsou takovy dve mechuriny...ale poslechla jsem moudrou radu a vypila teple caro a hned je to lepsi. Holky, doporucuju. Mmch me to poradila Verled...jsme v kontaktu, maji se s Tadou dobre a zvlada to v pohode, holka nase sikovna:slight_smile:

Nemam moc docteno, jen zbezne...PROSTEJ neboj, tak bude cisar no...HEHE ja myslim, ze porodis brzy :wink:

Vahu mam lehounce pod predtehotenskou....ale necvicim... :sweat_smile: ...ale chci :grinning:
27. led 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je zvláštní, že všechny děti se cpou a to moje nejí :unamused: Amí má teprve 3,9 kg :cry:
27. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Svoji...
Amal klid ta moje jí a stejně je menší jak ostatní..holt prostě to jsou modelky..
27. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak chytit moč nevím..zkus jí Amalko rozbalit a foukat jí mezi nožičky :sweat_smile:
27. led 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak zdravíme z poradny :dizzy_face:
27. led 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
samé dobré zprávy, až na jednu a tu nejdůležitější.... KP, KP, KP, KP, KP :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
27. led 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc se chyta dobre pry tak, ze detatko "posadis" na talir, kterej jsi mela predtim v lednicce...jakoze jde zadkem do studeneho....chudak ale...

Holky, ja se teda vazila s malou a pak bez a vyslo me, ze ma uz 5kg :sweat_smile: Zitra jdem k dr...jsem zvedava co nam rekne...
27. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mrkám, že to sem psala HEHE..... no holky, byla jsem z toho odpolko docela špatná :confounded: jinak další zprávičky napíšu později a přihodím i bříško, teď se letím nabaštit :wink:
27. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange napsal mi Dr doporučení , že má trochu zploštělou hlavičku, ale sestra co rehabilituje Vítka moc chválila a říkala že je kliďas a pohodář a taky i mě pochválila , no tak jsme dneska ráda a navíc mi kamarádka oznámila, že našla // na testíku (jednou ve 3 měsíci potratila :frowning2: a navíc má 32 let tak jsme fakt ráda :slight_smile:

Svoji já Caro taky piju , moc dobré :slight_smile:

Prostej neboj to se nejak vyvrbí :wink:
27. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, ahoj svoji!!!Taky pijeme Caro:slight_smile:))snad se nám spurt zase vyhne...3x klepu:slight_smile:)

Peťul sploštělou hlavičku?a dáváte pokaždé na jiný bok spinkat?my teda ano, tak snad budeme mét hlavičku ok:slight_smile:)
Prostějko tak holt bude císař, no, taky to má ňáká +, nevytrpíš si tu mega bolest:slight_smile:)ale snaž se pak mimi dávat k prsu pořád, po císaři je to špatenka s mlíčkem, tak ať máte kontakt hned od začátku!!!!Vidíš, asi je to tím žes nechodila na kurzy a mimi si řeklo nejsme ready mami, peču na to:slight_smile:))néé, asi je to tím menším množstvím plodovky, že?

Jo a ver je teda OK, to jsem mooc ráda a kdypa se tu ukáže???

Ange ahooj:slight_smile:))
Amal my máme taky teprve 3910g, tak neplaš:slight_smile:))jo a to chytání moči na studeném talířku je asi sichr:slight_smile:))
27. led 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a rve a rve a rve....
27. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,není to sice k této diskuzi ale chtěla jsem se vás zeptat jak upravujete údaje v albu abych měla rozdělené věty po řádcích?
27. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat polohovala jsme od malinka ale on se v noci otočí i na záda, rád tak spinká , ale sestra říkala, že to je dobré , on Dr je takový moc opatrný ale raději ať je takový , než kdyby něco zanedbal :slight_smile:

Svoji ten spurt nezávidím-drž se :dizzy_face:
27. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooooooj..jakpak se mate?

prostej ..to my mrzi :frowning2:

holky mala uz ma odhadem 2800 :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já ti bohužel neporadím :unamused:

Holky a zítra jdu s lidičkama z práce jedné spolupracovniici do kouta za Vojtíškem a moc se těším :dizzy_face:
27. led 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul tak malá bude menší :slight_smile:
Vítekměl na UZ ve 33 tt 2400g :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul..no mala ted nabrala nak hodne...aby to ted nedohnala,ma prece jenom cas ete,sna nebude obrik..petul a pak ke konci mel kolik?ja si dnes rikala ze prave je velika uz a ono mensi?
27. led 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul ty odhady jsou na prd:slight_smile:))musíš počítat plus mínus půl kila a to je dost.-))mě řekli že malej bude mít 3900 a měl 3500 a kamarádce řekli taky 3900 a malej měl 4710!!!!

Aha pe´tulko:slight_smile:)tak to je fajn

holky věříte na přední a zadní mlíko??nebo je to jen teorie.......
27. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek