Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
p.e.t.u.l.k.a
27. led 2010
carcul Vítek měl porodní váhu 3130g a rodila sjem v 39 tt
p.e.t.u.l.k.a
27. led 2010
cat já na to mlíko věřím 🙂
carculka
27. led 2010
ahoj cat...s mlikem netusim jak to je,kazdej rika neco jinyho

petul...no tak to jsem zvedava kolik bude mit ta nase potvurka 😃
cat79
27. led 2010
Pe´tulko a myslíš že dělám dobře když malému dávám 15min z každého prsíčka a to pokaždé z obou?Páč já mu z toho levého nemůžu dát to co z pravého, víš.
Z levého mi max vytáhl 45ml a z levého i 100ml na jedno kojení, takže já jen střídám prsa jako že když dávám na jedno kojení první z levého, potom další kojení dávám z pravého, ale nevím jak kojit jen z jednoho aby teda měl to nejkvalitnější a měl toho dostatek😞

Někteří pediatři tvrdí, že je to jen teorie to přední a zadní, ale komu se dá věřit, nevím, každopádně my krásně přibíráme za min. týden 330g a třeba ze včera na dnešek 70g...tak co myslíš???děkuju za odpověď🙂
p.e.t.u.l.k.a
27. led 2010
Cat já kojím pokaždé ze dvou prsou a jak byl tak malinký jak Denisek tak jsme kojila 10 min z každého a Cat pokaždé začínej kojit z prsa kterým jsi zkončila 😉

Carcul 4 kg mít určitě nebude , to buď v klidu 🙂
carculka
27. led 2010
cat..kdyz krasne pribirate,malej spokojenej,tak bych pokracovala jak do ted
cat79
27. led 2010
To právě dělám Pe´tulko, tak super a díky díky🙂))

Carcul taky si říkám🙂)))

Holky jdu koukat na telku a relaxovat, zítra mám velký úklid a snad i prochajdu a mám úřadování🙂))tak papapapa a krásný večer a svoji přeju ať vás špurt brzy přejde, nebo to může být i laktační krize.....jestli teda laktační krize není totéž co ten špurt🙂)hihihihi
carculka
27. led 2010
paaa cat 😉

petul a malej spinka?a budi se hodne v noci?
hehenaautor
27. led 2010
PROSTEJKOOOOO tak co jsou další zprávy???? co ti říkal dr. ? a tak?
hehenaautor
27. led 2010
Všechny moc zdravím... byli jsme na kurzu, pak jedli a odpočívali... tak jsem tu až teď...

jdu dočíst..
p.e.t.u.l.k.a
27. led 2010
Carcul jj spinká chodí spát po 19 hodině a budí se ještě kolem půlnoci a 5 hod ale po jídle hned usne a když jsem dneska na te rahabilitaci říkala té sestřičce, že mi malý spí většinou jen 1,5 hod tak říkala, že mu to asi stačí , že je zpokojený a to spal půl hoďky po 9 hod a rehabko bylo na 13 hod, tak jsme byla fakt ráda, že mi ho pořád tak chválila, no pýšná matka jsem x-)
prosteja
27. led 2010
tak holky, akorát jsem vyfotila bříško a jsem ještě víc smutná 😞 😞 😞 od včerejška mi neuvěřitelně vylezly strie a zrovna v oblasti pupíku 😢 😢 😢 ježiš dneska je teda den
carculka
27. led 2010
petul..no mate sikulku 😉
prosteja
27. led 2010
dělo se tu něco důležitýho holky? nějaký nový zprávičky? nějak nemám náladu ani sílu dočítat...... |-|
prosteja
27. led 2010
jinak moc všem děkuju za povzbudivý slova, holky teď už to beru tak, že hlavně, že je mrně v pořádku a jeho polohu už neřeším 😉 ale odpolko když jsem šla od doktora jsem z toho byla hodně špatná |-|
amallie
27. led 2010
holky, tak ráno zkusím ten talíř teda, jsem zvědavá, asi řeknu taťkovi, aby nám pomohl

prostej: se ještě může otočit, kamarádce se otočil až ve 38. týdnu 😉 a uvidíš, kdyby se neotočilo, tak se uvidí, třeba bude zadečkem a malý a půjde porodit spontánně 😉
p.e.t.u.l.k.a
27. led 2010
prostej to se nedá nic dělat ,ale neboj budeš po porodu mazat a to zmizí 😉 JJ Hehenka a Prostej jsdou na noční debatu 😃
prosteja
27. led 2010
jinak holky další zprávy od nás... vaginální vyšetření v naprostém pořádku, nic se k porodu nechystá, CS 0, bodejť by taky ne, čím bychom se tlačily do pánve ]-( ..... zavřená, čípek drží...... vypadá to tam prý všechno klidně, ale udělány stěry na streptokoka.... výsledky v pondělí.... tlak, moč v pořádku 😉
p.e.t.u.l.k.a
27. led 2010
amal ahojky a na co potřebuješ moč? Někde jsem to asi přehlídla :-|
hehenaautor
27. led 2010
PROSTEJ určitě je nejdůležitější, že se vám oběma daří! co dr. teda navrhuje dál, nepředá dřív do Krče?
p.e.t.u.l.k.a
27. led 2010
prostej no vidíš hlavně že je mimísek v pořádku 🙂
prosteja
27. led 2010
jinak holky, absolutně nechápu svoji váhu, zhubla jsem... :-o minule jsem měla 63 kg a dneska 62,6.... ale prý je všechno ok 😉

PETUL no nedá se nic dělat, ale počkej až uvidíš ty fotky, je to hnusný |-|

AMAL díky, doktor tomu moc nevěří, sedíme takhle už 4 měsíce, takže se mu viditelně nechce..... a já rodit KP spontánně nechci, takže jestli se neotočí během 2 týdnů, tak chci císaře......
hehenaautor
27. led 2010
tak to je i dobře, že je CS 0 !
prosteja
27. led 2010
HEHE doktor mi dneska ukončil poradnu, zítra si mám zavolat do Krče a předává mě tam.... jinak mi toho císaře víceméně doporučil.... máme už 2,5 kg a miminko prý roste tak jak má, takže za týden teď přibírá cca 250g a nebude to podle odhadu žádnej drobek 😉 i když vím, že jde jen o odhad, může mít klidně o půl kila míň.... tak uvidím, jak mě objednají v Krči a co tam řeknou na ten KP 😉
prosteja
27. led 2010
ale jinak mrňous se má holky prý víc než dobře, plodovka pořád na hraně, takže napsal zprávu do porodky, aby to kontrolovali a uvidí se co tam no....... já mám takovej pocit, že ten KP a ty strie a tak je jakási daň za jinak bezproblémový těhu nebo co |-|
p.e.t.u.l.k.a
27. led 2010
prostej tak zítra budeš chytřejší a už se nenervuj
hehenaautor
27. led 2010
já do toho nějak nestíhám dočítat... . :-N

CAT nám dneska PA na kurzu říkala, že kojit z obou prsou rozhodně doporučuje do zruba 3 týdnů života miminka a i po tu dobu se snažit kojit určitě po třech hodinách, spíše míň... (mezi střídáním prsů doporučovala malou pauzu, případně zkusit odříhnout)... prostě to podporuje tvorbu mlíčka... jestli se ti v jednom prsu tvoří o tolik míň, tak to určitě není od věci...

PROSTEJ já taky zhubla 🙂))) ale ze 75,4 na 75,3 🙂)))) ále byla jsem tentokrát po obědě, tak to taky považuju pomalu za zázrak 🙂))
p.e.t.u.l.k.a
27. led 2010
prostej se striema nic nenaděláš k blížícímu se porodu se dělají víc a víc , to je osud
hehenaautor
27. led 2010
PROSTEJ Kubík má cca 2750 g

na takový daně ani nemysli... hlavně buď v klidu.. uvidíš, co ti řeknou v tý Krči a jak se domluvíte... 😉 x-)
hehenaautor
27. led 2010
jo PROSTEJ mrkni ke mě do alba... mě se ty svině udělaly i na lýtku :-o :-o :-o a to nechápu jako vůbec, já mám hrozně hubený lejtečka... ]-( ]-( ]-(