• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
carcul Vítek měl porodní váhu 3130g a rodila sjem v 39 tt
27. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat já na to mlíko věřím :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj cat...s mlikem netusim jak to je,kazdej rika neco jinyho

petul...no tak to jsem zvedava kolik bude mit ta nase potvurka :grinning:
27. led 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pe´tulko a myslíš že dělám dobře když malému dávám 15min z každého prsíčka a to pokaždé z obou?Páč já mu z toho levého nemůžu dát to co z pravého, víš.
Z levého mi max vytáhl 45ml a z levého i 100ml na jedno kojení, takže já jen střídám prsa jako že když dávám na jedno kojení první z levého, potom další kojení dávám z pravého, ale nevím jak kojit jen z jednoho aby teda měl to nejkvalitnější a měl toho dostatek:frowning2:

Někteří pediatři tvrdí, že je to jen teorie to přední a zadní, ale komu se dá věřit, nevím, každopádně my krásně přibíráme za min. týden 330g a třeba ze včera na dnešek 70g...tak co myslíš???děkuju za odpověď:slight_smile:
27. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat já kojím pokaždé ze dvou prsou a jak byl tak malinký jak Denisek tak jsme kojila 10 min z každého a Cat pokaždé začínej kojit z prsa kterým jsi zkončila :wink:

Carcul 4 kg mít určitě nebude , to buď v klidu :slight_smile:
27. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat..kdyz krasne pribirate,malej spokojenej,tak bych pokracovala jak do ted
27. led 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To právě dělám Pe´tulko, tak super a díky díky:slight_smile:))

Carcul taky si říkám:slight_smile:)))

Holky jdu koukat na telku a relaxovat, zítra mám velký úklid a snad i prochajdu a mám úřadování:slight_smile:))tak papapapa a krásný večer a svoji přeju ať vás špurt brzy přejde, nebo to může být i laktační krize.....jestli teda laktační krize není totéž co ten špurt:slight_smile:)hihihihi
27. led 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
paaa cat :wink:

petul a malej spinka?a budi se hodne v noci?
27. led 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJKOOOOO tak co jsou další zprávy???? co ti říkal dr. ? a tak?
27. led 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Všechny moc zdravím... byli jsme na kurzu, pak jedli a odpočívali... tak jsem tu až teď...

jdu dočíst..
27. led 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul jj spinká chodí spát po 19 hodině a budí se ještě kolem půlnoci a 5 hod ale po jídle hned usne a když jsem dneska na te rahabilitaci říkala té sestřičce, že mi malý spí většinou jen 1,5 hod tak říkala, že mu to asi stačí , že je zpokojený a to spal půl hoďky po 9 hod a rehabko bylo na 13 hod, tak jsme byla fakt ráda, že mi ho pořád tak chválila, no pýšná matka jsem :dizzy_face:
27. led 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, akorát jsem vyfotila bříško a jsem ještě víc smutná :frowning2: :frowning2: :frowning2: od včerejška mi neuvěřitelně vylezly strie a zrovna v oblasti pupíku :cry: :cry: :cry: ježiš dneska je teda den
27. led 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul..no mate sikulku :wink:
27. led 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělo se tu něco důležitýho holky? nějaký nový zprávičky? nějak nemám náladu ani sílu dočítat...... :pensive:
27. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak moc všem děkuju za povzbudivý slova, holky teď už to beru tak, že hlavně, že je mrně v pořádku a jeho polohu už neřeším :wink: ale odpolko když jsem šla od doktora jsem z toho byla hodně špatná :pensive:
27. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak ráno zkusím ten talíř teda, jsem zvědavá, asi řeknu taťkovi, aby nám pomohl

prostej: se ještě může otočit, kamarádce se otočil až ve 38. týdnu :wink: a uvidíš, kdyby se neotočilo, tak se uvidí, třeba bude zadečkem a malý a půjde porodit spontánně :wink:
27. led 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej to se nedá nic dělat ,ale neboj budeš po porodu mazat a to zmizí :wink: JJ Hehenka a Prostej jsdou na noční debatu :grinning:
27. led 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky další zprávy od nás... vaginální vyšetření v naprostém pořádku, nic se k porodu nechystá, CS 0, bodejť by taky ne, čím bychom se tlačily do pánve :angry: ..... zavřená, čípek drží...... vypadá to tam prý všechno klidně, ale udělány stěry na streptokoka.... výsledky v pondělí.... tlak, moč v pořádku :wink:
27. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal ahojky a na co potřebuješ moč? Někde jsem to asi přehlídla :unamused:
autor
PROSTEJ určitě je nejdůležitější, že se vám oběma daří! co dr. teda navrhuje dál, nepředá dřív do Krče?
prostej no vidíš hlavně že je mimísek v pořádku :slight_smile:
27. led 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, absolutně nechápu svoji váhu, zhubla jsem... :astonished: minule jsem měla 63 kg a dneska 62,6.... ale prý je všechno ok :wink:

PETUL no nedá se nic dělat, ale počkej až uvidíš ty fotky, je to hnusný :pensive:

AMAL díky, doktor tomu moc nevěří, sedíme takhle už 4 měsíce, takže se mu viditelně nechce..... a já rodit KP spontánně nechci, takže jestli se neotočí během 2 týdnů, tak chci císaře......
27. led 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je i dobře, že je CS 0 !
27. led 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE doktor mi dneska ukončil poradnu, zítra si mám zavolat do Krče a předává mě tam.... jinak mi toho císaře víceméně doporučil.... máme už 2,5 kg a miminko prý roste tak jak má, takže za týden teď přibírá cca 250g a nebude to podle odhadu žádnej drobek :wink: i když vím, že jde jen o odhad, může mít klidně o půl kila míň.... tak uvidím, jak mě objednají v Krči a co tam řeknou na ten KP :wink:
27. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jinak mrňous se má holky prý víc než dobře, plodovka pořád na hraně, takže napsal zprávu do porodky, aby to kontrolovali a uvidí se co tam no....... já mám takovej pocit, že ten KP a ty strie a tak je jakási daň za jinak bezproblémový těhu nebo co :pensive:
27. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej tak zítra budeš chytřejší a už se nenervuj
autor
já do toho nějak nestíhám dočítat... . :sweat_smile:

CAT nám dneska PA na kurzu říkala, že kojit z obou prsou rozhodně doporučuje do zruba 3 týdnů života miminka a i po tu dobu se snažit kojit určitě po třech hodinách, spíše míň... (mezi střídáním prsů doporučovala malou pauzu, případně zkusit odříhnout)... prostě to podporuje tvorbu mlíčka... jestli se ti v jednom prsu tvoří o tolik míň, tak to určitě není od věci...

PROSTEJ já taky zhubla :slight_smile:))) ale ze 75,4 na 75,3 :slight_smile:)))) ále byla jsem tentokrát po obědě, tak to taky považuju pomalu za zázrak :slight_smile:))
prostej se striema nic nenaděláš k blížícímu se porodu se dělají víc a víc , to je osud
27. led 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ Kubík má cca 2750 g

na takový daně ani nemysli... hlavně buď v klidu.. uvidíš, co ti řeknou v tý Krči a jak se domluvíte... :wink: :dizzy_face:
27. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo PROSTEJ mrkni ke mě do alba... mě se ty svině udělaly i na lýtku :astonished: :astonished: :astonished: a to nechápu jako vůbec, já mám hrozně hubený lejtečka... :angry: :angry: :angry:
27. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek