• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
tak my dle odhadu mame nejvetsi :grinning:
27. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko Vítek má 6 měsícu a stále tak kojím , když mu dám jen z jednoho prsa tak čeká , kdy vytáhnu to druhé, no sranda :grinning:
27. led 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkujuuuu mooooc za povzbuzení...... prostě to tak na mě dneska padlo no....... :pensive: ale to bude zase zítra dobrý :grinning:

HEHE mrknu :wink:

CARCUL ale vy jste 37tt a my jsme podle té váhy konec 35tt :grinning:
27. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI Víteček měl v 33tt docela velkej váhovej odhad... já byla vyděšená i z těch 2200g co odhadovali Kubovi :slight_smile:))

jinak jsem se dneska konečně dozvěděla, kolik že to vážil můj muž při narození - takže neměl přes 4 kila, jak nám celou dobu tvrdila jeho matka... ále 3750 g - co je ale zajímavější, že byl docela dlouhán - 54 cm :slight_smile: tak to jsem se docela divila... :slight_smile:))
27. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL taky jsi o týden napřed... :wink: :wink: :wink:
27. led 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI no hlavně, že vám to naprosto vyhovuje že jo :slight_smile: ale teda jen ta představa je fakt srandovní :slight_smile: :sweat_smile: :slight_smile:
27. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko ale líbil se mi Dr v den porodu, příšel , chytil bříško a řekl,že nanejvýš budeme mít 3300 g tak mě uklidnil :slight_smile:
27. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ženy no každopádně dle odhadů zatím nemáme ani jedna nějakýho obříka nebo chudáčka podmíráčka... a to je důležitý... takže si myslím, že můžeme být v klidu, jsme naprosto v normě! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko já jsme moc ráda, že kojím, je to pohodlné a navíc zdravé , jsme zvědavá jak dlouho budu kojit :grinning:
autor
PETI zlatej dr. nějakýho takovýho bych brala :slight_smile: :dizzy_face: je důležitý, že dokáže před takovým výkonem uklidnit!
hehnko mě totiž skrz tu cukrovku hrozili větším miminkem a vidíš jak to nakonec dopadlo :slight_smile:
27. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my dneska na tom kurzu probírali hodně šestinedělí a pak to kojení, polohy a jak držet miminko a tak... jsem ráda, že jsem to takhle viděla a vyzkoušela aspoň s panenkou :slight_smile:))) byla to navíc docela sranda .))) no a taky doufám, že budu kojit co nejdýl... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. led 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI mno jo... tys vlastně měla těhu cukrovku co???

já jdu zítra na opětovný testy, protože mám dost zvýšenej cukr takhle v závěru.... co ti říkali, že můžou být případný komplikace???
27. led 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já vám ti bříška moc závidím :dizzy_face:
27. led 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ krásný bříííško... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty strie jsou hnusky svinský, ale musíme doufat, že se to po porodu ztratí, musíme furt mazat a mazat, snad to bude dobrý...
27. led 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETULKO tak šup do dalšího kola :slight_smile:))) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bože mě zas poslední dny pálí žáha, to je hrůůza... i z toho maliníkovýho čaje, prostě ze všehoooo... bleeee... jsem furt doufala, že už by to mohlo ustupovat... grrrrr
27. led 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehnko kvůli cukrovce jsme musela rodit ve Zlíně a to jsme od Rožnova pod Radhoštěm , ke konci jsme jezdila do Zlína i na diabetologii a nakonec v tom 39 tt mi naměřili vysoký tlak tak mě poslali na tu rizikovou gynekologii a Dr mi řekla, že sjem otevřena na 2 prsty tak si mě tam nechali , ve Zlíně je novorozeneká JIP - hrozí větší krvácení a pak nevím co ještě, moc jsme si nic takového nepřipouštěla
27. led 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a add to kouření v těhu a ještě ty řeči, že to přeci nic není... tak to je nechutnej alibismus... k tomu se nedá nic říct!!!! snad každej vůl už ví, co všechno to způsobuje. navíc ta zátěž pro tak malej organismus, všechny možný hrozící choroby... hnus fialovej fakt!!! :unamused:
27. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej brisko paradni a ty strie snad co nejvic zmizi..hlavne maz i po porodu
27. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehnko ať to nezakřikneš dnes jsme 58 DC :grinning:
27. led 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha aha PETI... no já myslím, že jestli se potvrdí ta cukrovka, tak mě dr. asi radši předá porodnici... je lepší si nic takovýho nepřipouštět! takže celou dobu jsi měla tlak ok a nakonec vyskočil? ... no to jsou věci ...
27. led 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI nezakřiknu nebo nepřivolám??? :slight_smile:)))
27. led 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ mrkalas na lejtko??? bych to radši už smázla :slight_smile:))) :grinning:
27. led 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nepřivoláš já jsme b.... :grinning:
27. led 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky musíme doufat, že ty strie vyblednou........ mazat bude klidně 3 roky po porodu :grinning:

HEHE no mrkala jsem na lejtko... :grinning: tohle já mám na stehnech, takže to asi fakt budou strie.... ale na lýtku :astonished:
27. led 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE mě ta žáha už skoro nepálí.... ťuk ťuk :grinning:
27. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky přišel mi mejlos od MALVÍKU:::

...dárek pro každé miminko..

Připravili jsme pro vás milou pozornost - po celý rok 2010 od nás dostane každé miminko malý dárek - rychlozavinovačku, a to i když u nás nic nenakoupíte. Stačí jen přijít k nám a o dárek si říct. S sebou těhotenskou průkazku nebo rodný list miminka, kterému není více než 2 měsíce (jinak už byste dárek ani nevyužili)...

http://www.malvik.cz/Stranky/Darek-2010?utm_source=email&utm_medium=e-mail&utm_campaign=nov%C3%BD+rok
27. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek