• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
HEHE to já na té tvé noze taky nepoznám jestli tě bolí nebo ne :grinning: jen poznám, že ji máš nateklou....... :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe. tak to máš naprostou pravdu...)) :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky to jsou starosti...asi jako ten vtip....

...malá holčička v kočárku hlásí...sedla jsem si na dudlík, jsem panna, nejsem panna.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no prááávě PROSTEJ :slight_smile:) kdybych vám fotila těhotně bolavou nohu, tak na ní vidíte jen tu nohu, takhle jsem vám blejskla těhotně oteklou nohu :slight_smile:)) to aby jste taky viděly, že bych si krom oholení nohou měla udělat ještě pedikúru :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a já si budu přehazovat nohy: jsem v tom, nejsem v tom :slight_smile:)) :grinning:
2. pro 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky normálně... asi mám i těhotnou půlku prdele :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bacha de manžel... jdu mu nandat dobrotu, aby mi nenadával, že jsem nic nedělala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE :grinning: :grinning: :grinning: já se skrz ty žebra nemůžu tak moc smát :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale hlavně, že vše berete holky s humorem...:slight_smile:))
2. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI občas ti nic jinýho nezbývá...... :grinning:
2. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: vždy by to šlo brát i pesimisticky, ale s úsměvem jde všechno líp..:slight_smile:)
2. pro 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekna nozka hehe :slight_smile: ja jsem na tom podobne ale rovnou na obouch nozickach a o rucickach ani nemluvim.....
jsem se dala do vareni nez dorazi manzel a nejak toho mam vseho po krk..... uz ani varit me nebavi
vyzehlila jsem amalce vyprane oblecky, vyfotila vam pokojicek ale jeste porad neni dokonceny :slight_smile: a na peceni uz nemam silu, snad o vikendu neco upecu.....
jdu vlozit pokojicek do alba
2. pro 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI no to je fakt, někdo je od přírody spíš pesimista :wink: ..... tak trochu až katastrofálně bere všechno jedna moje známá :confounded: a musím teda říct, že to je děs pak......... s úsměvem jde opravdu všechno líp......

HYPO krásný pokojíček, tam se bude maličké bydlet jedna báseň :grinning: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo: krásný pokojíček....:slight_smile:) šikula:slight_smile:
2. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO můžu se zeptat, kde jsi koupila ten fusak zimní? myslím konkrétně tu hnědou barvu, co máš v albíčku...... já ho nikde ve vzorníku emitexu nemůžu najít a hrozně se mi ta barvička líbí :sweat_smile:
2. pro 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL tak kojící košilky z www.tehotne.cz už jsou na poště, takže fofr s nima... večer je snad vyzvednu, když teda ukecám manžu, aby tam se mnou zajel :slight_smile:)) :grinning: :sweat_smile:
2. pro 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a já se loučím přiblížila se mi doba odchodu z práce, mějte se krásně a zítra páčko :dizzy_face:
2. pro 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO parádní roztomilej pokojíček... :slight_smile: a propo... malá bude spinkat ve svým pokojíčku hned?
2. pro 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bude u nas v loznici, teda pokud nebude rapidne budit manzela, jinak se postehuje i se mnou do pokojicku......
postylka je tam zatim jen zaparkovana :slight_smile:
2. pro 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fusak jsem koupila i s kocarkem na www.slune.cz
2. pro 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prisla vam uz maminka a darky? ja jen ze dnes jsem mela v poste maminku ale nide darek co jsem si objednala, tak nevim kdy to poslou.....
2. pro 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO čoveče to je odkaz na nějakou jazykovku či co... :sweat_smile:
2. pro 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak jeste jednou :slight_smile: jsem to popletla
www.slune-cz.cz
2. pro 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: já se taky loučím...mějte se ..papa všem..:slight_smile:))
2. pro 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi tady PROSTEJKO http://www.slune-cz.cz/emitex-zimni-pytel-combi/

PROSTEJ, NUKI pááá :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem prisla z kurziku...beseda s anesteziologem a vsech zpusobech "umrtveni", o cisari...beseda s detskou dr o resuscitaci a prvni pomoci+ nazorne ukazky+prakticke vyzkouseni....zachranila jsem "miminko":slight_smile::slight_smile:
2. pro 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a krom toho jsem vam pridala brisko...tak se pokochejte...82 kg zive vahy:slight_smile:
2. pro 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI parádní pupííííík :slight_smile: se mi krapítek zdá, že změnilo tvar, ale nevím jestli mě jen nešálí zrak...
2. pro 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe aj me se to zda...ale fotila jsem to rano po probuzeni, citila jsem, ze se Baru bouli...ona tak nejak meni tvar jak se ji chce :dizzy_face:

mmch...pekna noha :sweat_smile: ...a taky mam pocit, ze mam natekla stehny...a prdel :rolling_eyes:

a vlastne ani nevim, jestli to byla hlen.zatka nebo ne, on me k tomu nic nerekl... :rolling_eyes:
2. pro 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek