Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
prosteja
2. pro 2009
HEHE to já na té tvé noze taky nepoznám jestli tě bolí nebo ne 😃 jen poznám, že ji máš nateklou....... :-N
nuki
2. pro 2009
Hehe. tak to máš naprostou pravdu...)) 😃 😃 😃
nuki
2. pro 2009
teda holky to jsou starosti...asi jako ten vtip....

...malá holčička v kočárku hlásí...sedla jsem si na dudlík, jsem panna, nejsem panna.... 😃 😃 😃
hehenaautor
2. pro 2009
no prááávě PROSTEJ 🙂) kdybych vám fotila těhotně bolavou nohu, tak na ní vidíte jen tu nohu, takhle jsem vám blejskla těhotně oteklou nohu 🙂)) to aby jste taky viděly, že bych si krom oholení nohou měla udělat ještě pedikúru 🙂))) 😃 😃 😃
hehenaautor
2. pro 2009
NUKI 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
hehenaautor
2. pro 2009
a já si budu přehazovat nohy: jsem v tom, nejsem v tom 🙂)) 😃
hehenaautor
2. pro 2009
holky normálně... asi mám i těhotnou půlku prdele 🙂)) 😃 😃 😃 😃 😃 😃
hehenaautor
2. pro 2009
bacha de manžel... jdu mu nandat dobrotu, aby mi nenadával, že jsem nic nedělala 😃 😃 😃 😃 😃 😃
prosteja
2. pro 2009
HEHE 😃 😃 😃 já se skrz ty žebra nemůžu tak moc smát 😃 😃 😃
nuki
2. pro 2009
ale hlavně, že vše berete holky s humorem...🙂))
prosteja
2. pro 2009
NUKI občas ti nic jinýho nezbývá...... 😃
nuki
2. pro 2009
Prostej: vždy by to šlo brát i pesimisticky, ale s úsměvem jde všechno líp..🙂)
hypo
2. pro 2009
pekna nozka hehe 🙂 ja jsem na tom podobne ale rovnou na obouch nozickach a o rucickach ani nemluvim.....
jsem se dala do vareni nez dorazi manzel a nejak toho mam vseho po krk..... uz ani varit me nebavi
vyzehlila jsem amalce vyprane oblecky, vyfotila vam pokojicek ale jeste porad neni dokonceny 🙂 a na peceni uz nemam silu, snad o vikendu neco upecu.....
jdu vlozit pokojicek do alba
prosteja
2. pro 2009
NUKI no to je fakt, někdo je od přírody spíš pesimista 😉 ..... tak trochu až katastrofálně bere všechno jedna moje známá :-S a musím teda říct, že to je děs pak......... s úsměvem jde opravdu všechno líp......

HYPO krásný pokojíček, tam se bude maličké bydlet jedna báseň 😃 x-)
nuki
2. pro 2009
Hypo: krásný pokojíček....🙂) šikula🙂
prosteja
2. pro 2009
HYPO můžu se zeptat, kde jsi koupila ten fusak zimní? myslím konkrétně tu hnědou barvu, co máš v albíčku...... já ho nikde ve vzorníku emitexu nemůžu najít a hrozně se mi ta barvička líbí :-N
hehenaautor
2. pro 2009
CARCUL tak kojící košilky z www.tehotne.cz už jsou na poště, takže fofr s nima... večer je snad vyzvednu, když teda ukecám manžu, aby tam se mnou zajel 🙂)) 😃 :-N
prosteja
2. pro 2009
holky a já se loučím přiblížila se mi doba odchodu z práce, mějte se krásně a zítra páčko x-)
hehenaautor
2. pro 2009
HYPO parádní roztomilej pokojíček... 🙂 a propo... malá bude spinkat ve svým pokojíčku hned?
hypo
2. pro 2009
bude u nas v loznici, teda pokud nebude rapidne budit manzela, jinak se postehuje i se mnou do pokojicku......
postylka je tam zatim jen zaparkovana 🙂
hypo
2. pro 2009
fusak jsem koupila i s kocarkem na www.slune.cz
hypo
2. pro 2009
holky prisla vam uz maminka a darky? ja jen ze dnes jsem mela v poste maminku ale nide darek co jsem si objednala, tak nevim kdy to poslou.....
hehenaautor
2. pro 2009
HYPO čoveče to je odkaz na nějakou jazykovku či co... :-N
hypo
2. pro 2009
aha tak jeste jednou 🙂 jsem to popletla
www.slune-cz.cz
nuki
2. pro 2009
Prostej: já se taky loučím...mějte se ..papa všem..🙂))
hehenaautor
2. pro 2009
asi tady PROSTEJKO http://www.slune-cz.cz/emitex-zimni-pytel-combi/

PROSTEJ, NUKI pááá 🙂 x-) x-) x-)
svoja
2. pro 2009
Tak jsem prisla z kurziku...beseda s anesteziologem a vsech zpusobech "umrtveni", o cisari...beseda s detskou dr o resuscitaci a prvni pomoci+ nazorne ukazky+prakticke vyzkouseni....zachranila jsem "miminko"🙂🙂
svoja
2. pro 2009
No a krom toho jsem vam pridala brisko...tak se pokochejte...82 kg zive vahy🙂
hehenaautor
2. pro 2009
SVOJI parádní pupííííík 🙂 se mi krapítek zdá, že změnilo tvar, ale nevím jestli mě jen nešálí zrak...
svoja
2. pro 2009
hehe aj me se to zda...ale fotila jsem to rano po probuzeni, citila jsem, ze se Baru bouli...ona tak nejak meni tvar jak se ji chce x-)

mmch...pekna noha :-N ...a taky mam pocit, ze mam natekla stehny...a prdel 8-(

a vlastne ani nevim, jestli to byla hlen.zatka nebo ne, on me k tomu nic nerekl... 8-(