• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
hehnko mě žáha pálila taky snad až do porodu :unamused:
27. led 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chjo PETI :((( jsem doufala, že jak trošku bříško poklesne, tak že bude líp no... ale myslím, že HYPO i AMALL tu psaly, že se pálení nezmírnilo no... :(
27. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ já mám na stehnech taky něco podobnýho... na tom lýtko to není tak výrazný a navíc do fialova no... fakt nechápu. minulej týden to tam ještě nebylo... :(((( :frowning2:
27. led 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE to je dobrý, super dáreček :wink: ..... jinak ty strie, no chce to fakt neřešit..... a doufat, že zblednou :sweat_smile: já to na tom bříšku taky před pár dny neměla.... :frowning2:
27. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mějte se krásně jdu za těma mýma chlapíkama do hajan :slight_smile:
27. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a spi a spi a spi....sama se uspava v postylce :grinning:
27. led 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Vendulka zatím spí..
Prostějko no, tak při "nejhorším" císař..ale mimi má ještě 5 týdnů...šlo by se kdyžtak domluvit na lokální anestezii?
Caro taky piju :slight_smile: a teď Vendulce taky dávám z obou prsou, holka jedna hladová :sunglasses:
Hehenko na tu žáhu taky už nic nepomáhá? :frowning2:

Tak dobrou noc kočky..
27. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
PETUL dobrou noc :dizzy_face:

ANGE ahojky...... mimi má ještě teoreticky čas..... ale moc šancí mu nedávají....jinak já mám právě strach z domluvy v Krči :pensive: abych se na tebe ještě neobracela se zkušenostma z Benešova :sweat_smile: .... tady prý hrozně přemlouvají k normálnímu porodu a to já bych neriskovala.....
27. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou holky...

svoji..a uspala se teda? :grinning:
27. led 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostějko držím palečky..teď poslouchám TopStar a je tam Csáková, rodila dřív, měla míň plodovky a chlapeček KP :grinning:
Carcul Sofinka bude mít krásný míry při porodu :dizzy_face:
27. led 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANGE taky na to mrkáme :grinning: a díky moc :wink: uvidíme co příští týden v Krči, teda já myslím, že si mě objednají na příštíi týden
27. led 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dneska spinkají princezny dobře? :slight_smile: to je fajn...

ANGE téměř ne... někdy na chvíli zabere Rennie, ale za hoďku to je znovu, i po vodě... :angry: no se nedá nic dělat... :slight_smile:))
ANGE a rodila taky CS ?
27. led 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Hehenko nevím, to jsem nezaznamenala...holka snad už brzy porodíš..
Taťka Paroubek :grinning:
a teď je tam těhotná Belohorcová
27. led 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic neslysim, tak snad spi...parkrat jsem k ni sla...ted uz delsi dobu dobry...

jsem vypila snad 2litry kojocaje a pul litru cara...at ma mala co jist:slight_smile:

jezisi ta belohorcova je hnusna....to je hrozny...
27. led 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
csakova rodila cisarem
27. led 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno Svoji každopádně má hezčí tělo jak já :confused: :sunglasses:
Ty se v noci učuráš :grinning:
27. led 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dam si pod sebe prebalovaci podlozku:slight_smile:)))

ang nene...je hnusnaaaaaa celaaaa

a bartosova s pomejem jsou trapny uz
27. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel mi před půl hodinou říkal, že doufá, že brzy přijdu..tak ho nezklamu a už fakt jdu..
dobrou noc holky
27. led 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jdu taky...brou
27. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidite jak jsem blba...uz jsem mohla spat...tak ja jdu....dobrou
27. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a já stále tu :slight_smile:)) tak se dobře vyspěte ženy :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem stále tu.... dala jsem uložit manžílka a teď budeme ponocovat :angry:

všem přeju dobrou noc :dizzy_face:
27. led 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zase máte diskošku PROSTEJ ? .)))
27. led 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE ještě ne :grinning: až tak kolem půl dvanácté :wink:
27. led 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jsi vlastně dopadla na tom EKG.... já jsem nedočítala vůbec :sweat_smile:
27. led 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vtipně jsem tam dopadla... :slight_smile:))
jako prošla si kartu, bo jsem tam byla podruhý a včera jsem jí vyzvedla u tý starý... tak koukala na ten ikem, změřila tlak, poslechla si mě, prohmatala a jelikož jsem měla EKG v 18 nebo 19 týdnu, tak si vzala ten papír a přepsala to do průkazky :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: no dobrý no. co na to říct. že prý určitě nemají ani tak dobrej stroj jako můj kardiolog :slight_smile:))

co ty?
27. led 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čoveče už začínám být nervozní z těch příprav... nejsem schopná to tu dát moc do kupy... furt dělaáme něco jinýho, buď pereme, žehlíme, přendaváme, někde trajdáme, pracujeme, nebo nevím co... jestli to neudělám tenhle víkend, tak už snad nikdy, bo samozřejmě už nevydržím hodiny pochodovat po baráku a přenášet věci z místa na místo.. :( děééésný :slight_smile:)))) do teho mám teď nějakou nutnou práci... zítra jdu zas na ten cukr - to máš pomalu na tři hodiny, pak musíme konečně do porodky s těma blbýma papírama.... no to zas bude půl dne naprosto zabitej... :(((
27. led 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak to je fakt vtipný :grinning: :grinning: :grinning: bože,doktoři...někteří jsou fakt odborníci...... já v pohodě, mám napsáno v průkazce že mám fyziologickou křivku a dal mi k tomu i tu sjetinu :wink:
27. led 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE naprosto tě chápu... já to mám podobný..... zítra musím zavolat do té porodky, uvařit komplet oběd,páč mi miláček vyžral lednici :grinning: a do toho teda chci vyprat 2 pračky.... no a mám tu horu prádla na prcka na žehlení.... a tak nějak nevím, co dřív..... do toho chci dát dokupy trochu přebalovák a postýlku, po manželovi chci přidělat světýlko nad postýlku...... vzdali jsme nakonec focení bříška, že zkusíme něco sami doma.... to bude taky šou.... ale nejsou moc penízky, tak jsem se rozhodli, že k profíkovi si zajdeme raději s prťouskem :wink:
27. led 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ten zítřek budu držet palec.... mrzí mě, že to musíš absolvovat znovu... :confounded: zrovna příjemný to nebylo...
27. led 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek