• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
jj s tím šitím je mi to jasný... ale taky nemusíš být moc sešitá... :wink: tak jsem to myslela..... když budš mít fůru stehů, tak to asi taky bude víc bolet, než když tam budeš mít 2 pidistehy.. :wink: ..... uvidíš...... a přeju dobrou noc a zítra držím palec na ten cukr... :wink: zvládněte to :dizzy_face: sladké sny :dizzy_face:
27. led 2010 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ta mateřská prošla do dalšího kola.... prvním čtením.... a teď jsem slyšela, že ČSSD bude žádat, aby byla ta vyšší částka proplácena od ledna zpětně.... tzn. že pokud už by nám došla nižší mateřská tak by šlo požádat o to doplacení zpětně... prý by sice došlo k posunu, že by to doplatili později, ale doplatili..... tak to by bylo super.... no jsem zvědavá..... a jdeme s prďolkou taky na kutě..... tak dobré ránko všem, co přijdou po mě :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,my ho máme od 4:15 :unamused:
28. led 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano...my uz mame po koupani:slight_smile: mala se chudak v noci tak strasne zridila...a ani nerekla, ze chce prebalit, spokojene v tom spinkala...tak sla do vany:slight_smile:...zlate latkovky- ani neni opruzena :sunglasses:
28. led 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

tak ja zase od pulnoci do peti skoro nespala....nevim co to snim je...v deset jsme ho nakrmili a krasne usnul,jenze o pulnoci vypadal ze chce zase jist,tak jsem se snazila to co nejvic oddalit a porad k nemu vstavala a daval dulik a krmila ho pred treti,jenze od ty doby do peti nespal vubec :confounded: ja uz jsem to vzdala a nechala ho proste rvat,Milan vstaval do prace a nakonec ho teda uhrkal a spal asi jen do sedmi...takze jsem zase uplne nevyspala a hotova :frowning2: by me zajimalo co mu je,ma trochu rymu,ale to neni skoro zadna,nevim no,jestli treba zoubky,ale to asi tezko

bae zase jste meli taklhe brzy budicek :confounded: koukam,deticky jsou ted nejaky rozdovadeny :grinning:

jinak jsem nedocitala jen to jsem postrehla tak od prostejky Natalka :slight_smile: dela drahoty a nechce se otocit,no snad se jeste otoci...a hehe ze jde dneska zase na cukr,tak drzim pesti at je to v poradku

jinak jsem asi moc nic nepostrehla,nedocitam :grinning: ja zase mizim,jdu se dat do kupy,najist se a uspat malyho...zatim holky!!
28. led 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Efi,já to svádím na počasí :slight_smile: U nás už třetí den taky hrůza.Nechce v noci spát,vzbudí se v ty čtyři a už nechce usnout,tak kňourá a fluše dudlíky,tak vstáváme abychom nebudili manžu.Přes den ho nic nebaví,ani hraní,ani nošení,ani sezení na klíně..nic,jen prudí,kňourá,vzteká se a nadává mi :slight_smile: Doufám,že to přejde,páč už třetí den spím jen 3 až 4 hodiny :unamused:

Prostejko,to mě mrzí s tou KP polohou :frowning2:

Hehenko,ať je cukr v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. led 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ahoooj... co vám ty vaše miminka zlatý vyvádějí???
mi ani nepiště, nebo nerodím... :slight_smile:))

BAE děkuju ti... nakonec jdu na cukr až zítra. manža mi až ráno řekl, že by se mu to hodilo víc :slight_smile:)) - on je totiž tak hodnej, že tam jede se mnou, bo musíme z Phy 9 na Phu 4 a jela bych tam sockou víc než hodinu a několikrát přestupovala...
28. led 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
hehnko snad ty cukry budeš mít v pořádku :wink:
Holky to vám to noční raubíření nezávidím :frowning2:
28. led 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko!!!teeda tady se toho od včera zase napsalo:slight_smile:)něco zásadního??

Svoji teda takhle se malá zřídila, jo???My teda kakáme zatím celkem po malých dávkách:slight_smile:)hihihi a co špurt?paly jste dobře???

Prostějko a co ti vlastně včera řekl Dr.???super že se o mateřské ještě jedná!!Holky já do dnešního dne nedostala od sociálky ani korunu, chápete to?A to jsem na mateřské od 22.11!!!!!!to je hnus!!!
28. led 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat dělají si co chtějí na socce :angry: A teď si vem holky které jsou samy, třeba verled :frowning2:
28. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme měli super noc probudil se kolem půl 12 a pak ve tří a v 6 jak odešel tatínek do práce tak se probral tak šup ke mně do postele a spali jsme do půl 8 :grinning:
28. led 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky :slight_smile: nestíhám dočítat, nějaké novinky?
28. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci zatím se nerodí :wink:
28. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci dívám se že Terezka je taky TV divák :grinning: A na té fotečce jak píšeš že se vzteká, tak mě příjde že se směje :grinning:
28. led 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zběžně jsem pročítala....

Prostejko, třebas se ještě mimís otočí....budeme držet pěsti :slight_smile: jinak taky ti tipuju Natálku :wink:

Peti, taky chodíte na rehábko na vojtovku? brečí u toho Vítek? Terez někdy podle nálady...ale u jednoho cviku teda brečí dost :frowning2: ale když jsem pročítala zběžně co jste nabrebentily, tak jsem si pročetla odkaz co jsi sem dávala ohledně fyzioterapeuta, je to fakt, že to chce klidnou matku a jistou ruku, mimčo se nesmí utěšovat, ale povzbuzovat jako třeba při sportovním výkonu, ale je to fakt boj...

jinak na porod první tipuju Hehenku, pak Carcul a pak Prostejku :wink:
28. led 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, já ji nenechávám dívat se na telku, nechci aby si na to zvykala, ale zrovna jsem jí šla pro kapičky, tak toho využila :grinning: na té druhé fotečce se vztekala, protože měla už hlad, ale zatím se vztekala jen decentně, asi věděla, že ji fotím :grinning:
28. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul viď?Čekat na mateřskou 3 měsíce je teda nehoráznost, ještě že mám své tajné konto:slight_smile:)hihihi

My kojilli včera ve 23.00 a vstávali jsme v 5.30:slight_smile:)teda ve 3.00 si začal pobroukávat, ale vytuhnul u toho, tak jsme pak vypili 120ml a v půl 8 chtěl papat zase a vypil 110ml.do teď byl vzhůru, tak jsme cvičili a krkali a blbli:slight_smile:)je sladkej!!!!

Tak jsem dočítala noc a byly tu jen hehe a prostějka, spolutěhulky, už se jim to blíží!!!!No jsem mooc zvědavá kdo bude první, tipuju Prostějku s tim CS a pak asi Hehe...ale těžko říct:slight_smile:)))svoja taky překvapila:slight_smile:))

Jinak hehe díky za radu o kojení, budu i nadále kojit z obou a jak psala petulka vždy začínám tím prsem kterým jsem zkončila, je to tak správně a mlíčka je teda zatím dost, ale ta bilateralita prsou je normální, každý člověk je asimetrický a tudíž má jednu stranu silnější, takže to souvisí i s množstvím mléčných žláz..to asi neovlivním, ale snažím se opravdu kojit 15až 20min z každého prsíčka:slight_smile:))
28. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak Terez se už začíná převalovat na bříško a zkouší se zvedat do sedu, ale převažuje převalování na bříško, je to dračice, protože se mi převaluje třeba v noci, leží na polštářku a bojuje :grinning: já ji teda dávám na spaní polštářek, vysypaný peřím, je měkkoučký, takže stejnak leží na tvrdým, ale dávám jí to kvůli tý predilekci hlavičky :wink:
28. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci byli jsme tam ,a le pochválila nás , že je Vítek v pořádku a že je kliďas a pohodář a neplakal vůbec , jen mi ukázala jeden cvik , protože máme postýlku vedle postele a tak se na nás dívá od narození na pravou stranu, tak mi ukázala jeden cvik , jak cvičit levou stranu, přišlo mi to , že aby nuděla z Dr blbce že mě tam posílá tak aspoň něco mi ukázala, ale říkala, že tím trpí většina miminek a a ni o tom maminky neví , byla moc příjemná a já pyšná matka :sunglasses:
28. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci tak to je Terezka moc šikovná :dizzy_face:
Cat teda Denisek je fakt jedlík :grinning:
28. led 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat já jsme taky vážila ale pak jsem se na to vyprdla
28. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj Cat :slight_smile:
no když mluvíš o tý noci, my teď máme sprutík :unamused: Terez se vzbudila dnešní noc v půl 12, pak v půl 3, pak v 5, no fakt zase probdělá noc, ale spíš si myslím, že je to tím, že včera navečer usnula v půl 5, vzbudila se v půl 6, v 6 jsme koupaly, ona pak hned po kojení usnula, dneska má smolíka a takhle pozdě spát nebude....
28. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítek mi teď spinká od 10 hod ale za chvíli už bude určitě vzhůru , poskládala sjem oblečení a ponožky , uvařila soju , apk udělám obídek a hurááááááá ke kamarádce :slight_smile:
28. led 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My pak budeme vážit asi jen každé pondělí, ať máme údaje do grafu:slight_smile:)hihihihi, tatínek chcve mít graf jak malinkej roste:slight_smile:))

Jinak já teda poctivě malého dávám pokaždé na jiný bok, dneska jsem i zkoumala jestli nepreferuje jednu stranu nad druhou, ale sám si otáčí přes den hlavičku a řekla bych že rovnoměrně jak napravo tak nalevo..ale Dr. pak řekne....

Ale zvedání hlavičky v leže ho fakt nebere, hodně ji zvedá když ho mám jako na brsou bříškem ke mě, to ji zvedá pořád a dost, ale jakmile to po něm jako chci a tlačím mu na tu prdelku, tak si začne cucal ruce a ne a ne:slight_smile:))
Jo a v rom článku psali že děti u toho nemají mít ručičky v pěst, ale malej je má pořád v pěst.-(((((
28. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, skoro poledne přejeme :grinning:
28. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti naše Terez tak koukala od narození víc na pravou :slight_smile: ale teď už je to o hoooodně lepší, měla zkrácený i svaly na krku a od tý doby co s ní cvičím, je to čím dál tím víc lepší....akorát že tam budeme muset docházet do tý doby než začne chodit, ale to už je fuk, hlavně, že bude v pořádku a nebude mít skoliózu páteře :slight_smile: ....a děkujeme za pochvalu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a co Vítek? jak dlabe mrkvičku?chutná mu?

holky já budu muset jít, pračka mi přestala vypouštět vodu, asi je ucpaný filr nebo je čerpadlo v prčicích, takže musím jít postupně vypuštět pračku, oteřít dvířka, nechat vytéct vodu, zavřít a vytřít :angry: to je fakt děs, nemůžu tam to prádlo nechat ve vodě, když opravář přijde až ve středu :unamused:
to bude zase práce :rolling_eyes:
28. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat, ale Denískovi je teprve měsíc, ty pěstičky nesmí mít tuším v 6. měsíci a to je nejzazší termín, do 6. měsíce musí mimčo zvádnout pasení přesně jak je tam popsaný, to máte ještě čas :wink: Terez už pěstičky nemá, ale ještě to taky nedělá podle toho :wink:
28. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sleduju, že HEHE jde na cukr až zítra..... tak držím palec

a holky děkuju za všechny palečky, co jste nám drželi palečky..... :wink:

CAT k tomu KP mi můj doktor řekl, že mám spíš počítat s císařem... ale už jsm předaná do porodky a tam se budu domlouvat..... :wink:
28. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš já píšu jak tatar :grinning: :grinning: :grinning: chtěla jsem napsat, že děkuju všem, co držely palečky a myslely na nás :wink:
28. led 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT a ta sociálka je děs, být tebou tak tam volám.. v televizi se chlubili, že všechny dávky vyplácí do těch 30 dnů, což je zákonná lhůta..... a že jen jedno procento se zpožďuje...... :wink:
28. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek