• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Monči nemusíš otevřít dvířka u pračky!!!!Stačí jen otevřít to malé kolečko jak je filtr a vodu vypustit odtamtud, já to dělala asi před 2 měsíci, většinou tam najdeš ponožku nebo tanga a proto to nevypouští!!!...snad si tohle přečteš dřív než si vyplavíš koupelnu:slight_smile:)hihihi

Prostějko myslíme na vás pořád!!!!:slight_smile:))ale neboj, vše má své výhody, i císař má něco pozitivního:slight_smile:))
28. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat jo dík :grinning: ale když otevřu ten filtr, tak mi stejně voda vyteče na zem ne? nebo tam mám pod to něco dát? já jsem tele, věděla jsem, že ten filtr musím čistit a kašlala jsem na to :unamused:
28. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj Moni, dej pod to lavor a voda pomalu vyteče, neboj a pak pračku nakloň ať to dovyteče, ale nejdřív ji vypni a vytahni ze zásuvky,jo?.-)
28. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zase na chvilku zde :slight_smile: zběžně jsem dočetla..ale kolik má Prostěj CS??Nikde jsem to nenašla :slight_smile:
28. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Cat jsi zlato a drahý kamínky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uspím Terez a jdu na to :wink:
CAT děkujuuuu.... :wink:
BAE 0 :grinning:
28. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda musím zaklepat,ale problémy s matešskou nemám,chodí mi celkem pravidelně :wink:
28. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha Prostej..tak jsem asi něco blbě pochopila :grinning: jsem četla,že někdo psal,že první tipuje tebe na porod dle CS.. :sweat_smile: :sweat_smile: ..tak nevím teda,nula mi nepřijde nějak vysoký číslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAE to byla HEHE, ta má 6 :wink:
28. led 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monči není vůbec zač:slight_smile:)hihihiihi, tak ať to dobře dopadne!!!a nemáš někde návosd k té pračce?Tam to píšou polopaticky jak postupovat..ale jinak tak jak jsem ti psala:slight_smile:)

...přidala jsem fotečky deníska:slight_smile:))
Ahoj bae!!!jak se s Kryštůfkem máte?:slight_smile:
peťul aha, tak až do 6.měsíce.to je času až až:slight_smile:
28. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT ten tvůj klučina je sladkeeeeej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat jo v návodu je napsáno viz obrázek na pračce, ale tam je to tak debilně namalovaný :angry: tak to udělám podle toho jak jsi mi poradila :slight_smile:
fotečky úúúúžasný :slight_smile: ta fotečka vzdávám se je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ,to vím,že Hehenka má tolik,ale myslela jsem,že ty máš ještě víc...no jak to člověk jen tak rychle prolítne,má z toho maglajs :grinning:

Ahojky Cat,koukám,že máš doma Zlatíčko-ZÁVIDÍÍM :slight_smile: a hezky baštíte,to je fajn :wink: .My se máme ospale..teda aspoň já,Kryštůfek si právě chrupčí v postýlce :slight_smile:
28. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat,Monči,krásný fotečky :dizzy_face: ..Monči,to vztekání velmi dobře znám :sunglasses:
28. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONCI k vám jsem taky kukala na fotečky, jéééé, já už chci takyyyyyyyy :grinning:
28. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak po očkování večer měla malá přes 38 tak sem dala parelenovej čípek a ráno už pohoda bez teploty :slight_smile: Jen byla večer trošku brečená a nějak přes hoďku sem uspávala ale jak usla tak už dobrý. Vzbudila se jako už poslední dny kolem 3 a pak v 6.30 a to ještě tak na hodinku usne..jak kdy. Teď taky spinká :dizzy_face:

Holky kde je blahu??
A myslíte že mudra musí říct že mimi může začít jíst maso? Mám se jí zeptat nebo mi sama řekne??

Všechny fotečky kráásný :dizzy_face: Aji tvoje bříško prostejko..strie jsou daň za miminko..taky si to říkám :sweat_smile:
28. led 2010 v 11:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bae :wink: však je dobře, že se vztekají, aspoň o nich víme viď :grinning:

Prostejko neboj už se brzo dočkáš :wink: a až budeš držet ten uzlíček v náručí, tak ti to bude připadat neuvěřitelný :dizzy_face: teda já si připadala jak Alenka v říši divů, když jsem Terez uviděla poprvý, to se nedá popsat, to si musí každá zažít sama :wink: :dizzy_face:

ahooooj Sac, tak se mudry zeptej, za to nic nedáš :wink:
28. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Terez je nadlábnutá, uspaná tak jdu na tu pračku.....se mi vůbec, ale vůůůůbec nechce :unamused:
28. led 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
MONCI fakt už se na to těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ahojky SAC :dizzy_face:
28. led 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a já jdu klohnit.... stejně mi nějak blbne net, tak jdu něco dělat, to bude užitečnější :grinning:
28. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj tak jsem zde... :slight_smile:)) klikám jak o život :slight_smile:))

budu pomalu dočítat a jdu se nabaštit...

CAT ty jsi ještě jako nedostala mateřskou?????????? tak to fakt no comment... to snad není ani možný!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
28. led 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já nás na porod tipuju naráz :slight_smile:)) bo to jinak nende :grinning: zvlášť jestli bude mít Prostejka CS, tak zřejmě půjde dřív než v 40tt... a fakt bych se picla smíchy, kdyby zrovna já měla březňátko... :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě by holky zajímalo, jak to vypadá "tam uvnitř" když mám CS 6 :slight_smile:))
28. led 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT Denísek je fakt frája :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a z Terezky je už kus baby, to je neskutečný.... a ty ksichtíky :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a tuhle fotku baštím BAE.... http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3606927&vReferer=%2Fphotos%2Fbaeszinka

teda mít takovýho krasavce, tak se normálně každý ráno rozpouštím... Kryštůfek je krááásnej!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu se nažráááát... čus baby .)))
28. led 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju Hehenko,je roztomilej,ale někdy bych ho..grrrrr,vrrr,chlamst,hmmm...třeba teď se opět vzteká...no prostě je k sežrání :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,jdu taky jíst,tak přejem dobrou chuť :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za pochvalu malého:slight_smile:))
sac tak to je fajn že teplotka hned klesla., to dělá to očkování,no.-(

já si udělala pomazánku z tuňáka...ňááááááááááááááááám
omrkla jsem fotečky vítka, krykryho, davídka a holčičky janičku a vendulku a terezku a amalku...krááááááááááááááása!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ještě omrknu pupenda a další dětičky..rostou jak z vody!!!!
28. led 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek