Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
cat79
28. led 2010
Monči nemusíš otevřít dvířka u pračky!!!!Stačí jen otevřít to malé kolečko jak je filtr a vodu vypustit odtamtud, já to dělala asi před 2 měsíci, většinou tam najdeš ponožku nebo tanga a proto to nevypouští!!!...snad si tohle přečteš dřív než si vyplavíš koupelnu🙂)hihihi

Prostějko myslíme na vás pořád!!!!🙂))ale neboj, vše má své výhody, i císař má něco pozitivního:-)))
moncicak3
28. led 2010
Cat jo dík 😃 ale když otevřu ten filtr, tak mi stejně voda vyteče na zem ne? nebo tam mám pod to něco dát? já jsem tele, věděla jsem, že ten filtr musím čistit a kašlala jsem na to :-|
cat79
28. led 2010
joj Moni, dej pod to lavor a voda pomalu vyteče, neboj a pak pračku nakloň ať to dovyteče, ale nejdřív ji vypni a vytahni ze zásuvky,jo?.-)
baeszinka
28. led 2010
jsem zase na chvilku zde 🙂 zběžně jsem dočetla..ale kolik má Prostěj CS??Nikde jsem to nenašla 🙂
moncicak3
28. led 2010
jééé Cat jsi zlato a drahý kamínky x-) x-) x-) uspím Terez a jdu na to 😉
prosteja
28. led 2010
CAT děkujuuuu.... 😉
prosteja
28. led 2010
BAE 0 😃
baeszinka
28. led 2010
já teda musím zaklepat,ale problémy s matešskou nemám,chodí mi celkem pravidelně 😉
baeszinka
28. led 2010
Aha Prostej..tak jsem asi něco blbě pochopila 😃 jsem četla,že někdo psal,že první tipuje tebe na porod dle CS.. :-N :-N ..tak nevím teda,nula mi nepřijde nějak vysoký číslo 😃 😃 😃 😃 😃
prosteja
28. led 2010
BAE to byla HEHE, ta má 6 😉
cat79
28. led 2010
Monči není vůbec zač🙂)hihihiihi, tak ať to dobře dopadne!!!a nemáš někde návosd k té pračce?Tam to píšou polopaticky jak postupovat..ale jinak tak jak jsem ti psala🙂)

...přidala jsem fotečky deníska🙂))
Ahoj bae!!!jak se s Kryštůfkem máte?🙂
peťul aha, tak až do 6.měsíce.to je času až až🙂
prosteja
28. led 2010
CAT ten tvůj klučina je sladkeeeeej x-) x-) x-)
moncicak3
28. led 2010
Cat jo v návodu je napsáno viz obrázek na pračce, ale tam je to tak debilně namalovaný ]-( tak to udělám podle toho jak jsi mi poradila 🙂
fotečky úúúúžasný 🙂 ta fotečka vzdávám se je nádherná x-) x-) x-)
baeszinka
28. led 2010
JJ,to vím,že Hehenka má tolik,ale myslela jsem,že ty máš ještě víc...no jak to člověk jen tak rychle prolítne,má z toho maglajs 😃

Ahojky Cat,koukám,že máš doma Zlatíčko-ZÁVIDÍÍM 🙂 a hezky baštíte,to je fajn 😉 .My se máme ospale..teda aspoň já,Kryštůfek si právě chrupčí v postýlce 🙂
baeszinka
28. led 2010
Cat,Monči,krásný fotečky x-) ..Monči,to vztekání velmi dobře znám 😎
prosteja
28. led 2010
MONCI k vám jsem taky kukala na fotečky, jéééé, já už chci takyyyyyyyy 😃
sacvi
28. led 2010
Ahoj holky,

tak po očkování večer měla malá přes 38 tak sem dala parelenovej čípek a ráno už pohoda bez teploty 🙂 Jen byla večer trošku brečená a nějak přes hoďku sem uspávala ale jak usla tak už dobrý. Vzbudila se jako už poslední dny kolem 3 a pak v 6.30 a to ještě tak na hodinku usne..jak kdy. Teď taky spinká x-)

Holky kde je blahu??
A myslíte že mudra musí říct že mimi může začít jíst maso? Mám se jí zeptat nebo mi sama řekne??

Všechny fotečky kráásný x-) Aji tvoje bříško prostejko..strie jsou daň za miminko..taky si to říkám :-N
moncicak3
28. led 2010
Bae 😉 však je dobře, že se vztekají, aspoň o nich víme viď 😃

Prostejko neboj už se brzo dočkáš 😉 a až budeš držet ten uzlíček v náručí, tak ti to bude připadat neuvěřitelný x-) teda já si připadala jak Alenka v říši divů, když jsem Terez uviděla poprvý, to se nedá popsat, to si musí každá zažít sama 😉 x-)

ahooooj Sac, tak se mudry zeptej, za to nic nedáš 😉
moncicak3
28. led 2010
holky Terez je nadlábnutá, uspaná tak jdu na tu pračku.....se mi vůbec, ale vůůůůbec nechce :-|
prosteja
28. led 2010
MONCI fakt už se na to těším x-) x-) x-)

ahojky SAC x-)
prosteja
28. led 2010
holky a já jdu klohnit.... stejně mi nějak blbne net, tak jdu něco dělat, to bude užitečnější 😃
hehenaautor
28. led 2010
ahoooj tak jsem zde... 🙂)) klikám jak o život 🙂))

budu pomalu dočítat a jdu se nabaštit...

CAT ty jsi ještě jako nedostala mateřskou?????????? tak to fakt no comment... to snad není ani možný!!!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
hehenaautor
28. led 2010
holky já nás na porod tipuju naráz 🙂)) bo to jinak nende 😃 zvlášť jestli bude mít Prostejka CS, tak zřejmě půjde dřív než v 40tt... a fakt bych se picla smíchy, kdyby zrovna já měla březňátko... 😃 😃 😃
hehenaautor
28. led 2010
mě by holky zajímalo, jak to vypadá "tam uvnitř" když mám CS 6 🙂))
hehenaautor
28. led 2010
CAT Denísek je fakt frája 🙂 x-) x-) x-) a z Terezky je už kus baby, to je neskutečný.... a ty ksichtíky 😃 x-) x-) x-)
hehenaautor
28. led 2010
a tuhle fotku baštím BAE.... http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...

teda mít takovýho krasavce, tak se normálně každý ráno rozpouštím... Kryštůfek je krááásnej!!! x-) x-) x-)
hehenaautor
28. led 2010
jdu se nažráááát... čus baby .)))
baeszinka
28. led 2010
Děkuju Hehenko,je roztomilej,ale někdy bych ho..grrrrr,vrrr,chlamst,hmmm...třeba teď se opět vzteká...no prostě je k sežrání 😃 😃 😃
baeszinka
28. led 2010
No,jdu taky jíst,tak přejem dobrou chuť 🙂
cat79
28. led 2010
holky díky za pochvalu malého:-)))
sac tak to je fajn že teplotka hned klesla., to dělá to očkování,no.-(

já si udělala pomazánku z tuňáka...ňááááááááááááááááám
omrkla jsem fotečky vítka, krykryho, davídka a holčičky janičku a vendulku a terezku a amalku...krááááááááááááááása!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ještě omrknu pupenda a další dětičky..rostou jak z vody!!!!