• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
holky pračka funguje :dizzy_face: Cat dík moc za radu :wink:
jdu nakrmit Terez a razíme na prochajdu, tak zatímky
28. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dneska jsem se dostala k netu az ted..:slight_smile:
musím omrknout novinky..:slight_smile:
28. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky jsem prihodila par fotek ...... teda to je des nez je vzdy zmensim a nataham do konika.... a taky nez nejaky vyberu..... amalka ma vic fotek nez ja za cely zivot :slight_smile:

jak je? dneska hlasi teplomer nejaky hezky pocasko, takze vyrazime na prochajdu.... konecne na cerstvy vzduch :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,pro ty otrlejší..můžete mrknout,jak naše dítko miluje kočárek :grinning: je to už starší nahrávka,ale stále aktuální,jen s tím rozdílem,že hlásek je silnější a řev vytrvalejší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=F2cvu4WCMD8
28. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ps:ztište si repráky :grinning: :dizzy_face:
28. led 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
vy máte ale mimča.. jsou to všechno spokojení bobánci, no jestli budou krásné, tak to se teprv uvidí :sunglasses: hlavně že jsou a jste všichni zdraví!
28. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak koukám na nové fotečky...dětičky josu k sežrání prostě všechny.:slight_smile:))
28. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo Amálka je krásná!!!!!
Ale teda taky máte korbičku taktak až zkončí zima, co?My když dáme fusak a navlečeme prcka, tak teda nechápu jak by se mi tam vešel půlroční...ale to už budou ve spor´táku, že jo??:slight_smile:))

..tak my jdeme papat a pak stavět sněhuláka a babička se půjde projet s kočárkem.-)))
28. led 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já půjdu za chvlku taky domů, tak se mějte krásně..:slight_smile:
28. led 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mame v 7tydnech a dvou dnech 5,1kg a 56cm:slight_smile:))
hezky den:slight_smile:
28. led 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji: Ahojky, tak to už je taky velká holka..:slight_smile:) mějte se krásně...)
28. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak papa
28. led 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyyyy rostou nam dva zoubky dole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak uz vim,proc ted je v noci takovej... :frowning2: tak ja zase letiiim,jen jsem se chtela pochlubit :slight_smile:

jo a svoji tak to je teda poraaaadnej kus zensky :dizzy_face: ,to ma Barunka skoro o kilo vic nez mel Davidek kdyz mu bylo tolik co Barunce :slight_smile:
28. led 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji teda to už je velká slečna:slight_smile:
Nám bude zítra 1 měsíc a budeme mít 4kg, páč dneska ráno jsme navážili 3995g:slight_smile:))

Monči to jsem ráda žes to zvládla:slight_smile:))
Efi, tak vidíš, oni ty dětičky jsou zlatý když jim nic nechybí, ale jakmile něco bolí, je hlad nebo se něco nelíbí, dají nám to najevo...tak ať vás to prořezávání nebolí!!!
Nuki ahoj!!

Holky jdu koukat na TV snad nezaspím zase manželky...jako vžy.-))hihihihi
DOBROU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. led 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vsichni uz jsou fuc...

krasny miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

cat a vy mate fakt modela malyho a ete uplny zlaticko :slight_smile: :slight_smile:

svoji..mala pekne roste vid,fesanda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, hlásím se po celém dnu, který jsem proležela, bylo mi strašně špatně, dokonce jsem zvracela, asi mi něco nesedlo :confounded:
28. led 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkala jsem na ty vaše děťátka, hlavně HYPO, CAT a SVOJI na nové fotečky, no jsou úžasný holky, už se moooc těším na to naše prtě.... :wink:
28. led 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a u nás na diskuzi k porodnici v Krči se narodilo jedné mamince miminko, začátek 28. týdne, tak držte všechny palečky, aby malá Terezka byla velká bojovnice a pořádně sílila a dělala mamince radost...... :dizzy_face:
28. led 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej..terezka bude urcite kus zensky za chvilinku:slight_smile:

a uz je ti lip?
28. led 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL no ale je to síla.... :confounded: držím jim moc pěstičky, mají ji po umělém oplodnění, chodila do toho centra co já :wink:

jj, mě už je líp, ale odpoledne bylo fakt krušný :confounded:
28. led 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nevím, asi jsem to sem ani ráno nenapsala, ale volala jsem si do porodky, aby mě objednali do poradny.... tak jdu 8.2. tzn. od pondělí za týden a budu 37tt+0, tak jsem zvědavá, jestli budeme pořád KP, tak jak se to bude řešit.... :wink: a jinak jsem sestřičce hlásila, že jsme KP, tak prý jak dlouho a když jsem řekla, že už dobrý 4 měsíce se nehneme, tak se smála a říkala, no maličký zlobí co? tak uvidíme.......
28. led 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže mi zbývá holky jen příští týden zubař a pak už jen ta porodka...... no a holky na diskuzi ke Krči mi říkali, že se se mnou spíš na tom císaři budou domlouvat...... holky mám z toho děsnej strach, ale jestli budeme stále KP, tak mi nic jiného asi nezbývá, zkoušet to normálně nechci, přece jen jde o moje miminko a ne nějakého pokusného králíka.... tak uvidíme :wink:
28. led 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej tak snad se prcek pretoci,treba dela jen drahoty :grinning:
28. led 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL no já bych tomu ráda věřila, ale už minule doktor říkal, že s tím nemám spíš počítat a když jsem se ptala proč, tak říkal, že jasně, že šance je a nechce mě o ni obírat, ale zároveň, že to by byl asi zázrak (který se ale dějí občas), protože tak sedíme strašně dlouho víš.... kdyby jsme se přetočili třeba teď, tak to neřeší a řekne,že se přetočí zpátky... ale říkal, že jestliže ty miminka zaujmou nějakou polohu a jsou v ní tak dlouho, tak ví moc dobře proč tak prý v miminku leží.... :wink:
28. led 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jak když máš 2 měsíce miminko hlavičkou dolů, taky už nemá důvod se přetáčet na KP..... no ale tak uvidíme toho 8.2..... třeba se u nás stane ten zázrak :grinning:

CAR a kdy jdeš ty k doktorovi?
28. led 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: neházej flintu do žita, uvidí se :slight_smile:

a co ty víš, třeba bude mít dobrou polohu a půjde porodit spontánně bez rizika :wink: Kdyby bylo zadečkem a do 3,5 kg, tak bych do toho já osobně šla, ale uvidíš, co ti řeknou mudři a kdo ví, třeba to nebude ani nutný řešit
28. led 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej byla jsem vcera a zas pristi tyden ve stredu...uz jsem byla v porodce..a pristi nedeli uz bude presun do prahy,jelikoz to budem 37plus4dle puv.utz a dle novejsich by to bylo ete vic....tak preci jenom uz to bude moct prijit kdykoli
28. led 2010 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car: a vůbec nebudete jezdit domů? Budete nakonec kde?
28. led 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL no po těch zkušenostech a zklamáních z posledních utz už jsem asi trošku pesimista..... :frowning2: a do spontánního porodu bych šla při odhadu váhy do 3 kg a když bych se krásně sama rozrodila a to říkal můj doktor, že je tak v 1% případů.... že jakmile se porod musí vyvolávat, tak by to normáně nerodil...... a já bohužel asi načetla moc smutnejch příběhů, kde se to většinou při KP poserkalo....... takže do toho jít nechci... :pensive: ale třeba se nebudu muset vůbec rozhodovat :wink:

CAR a? chystá se něco?
28. led 2010 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mrkala jsem, že tu dnes nebyla vůbec BLAHU a ani HEHE se tady moc nezdržela, tak doufám, že nerodí :grinning:
28. led 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek