• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
amal..manzilek obcas zajede ale ja ne..a budem tam-dle tveho doporuceni :grinning:

prostej,dr zatim nic nerikala..ale jen rekla ze nekdy se muze stat raz na raz...ze mam kdyztak volat :grinning:
28. led 2010 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL tak to jsme viděli v téhle diskuzi na vlastní oči, že někdy to jde ráz na ráz :grinning:
28. led 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
viz svojenka,vid :grinning:
28. led 2010 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dnes jsem teda zas mela posly,jsme museli zastavit,jelikoz mi vadil kazdej otres...jsme se taky dneska byli fotit s manzilkem :grinning: ..no uvidime

jooo a holky jak vypada hlen zatka?jsem mela dva dni takovy vetsi hrudky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nazloutly
28. led 2010 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak vytok furt hlenovitej ale tohle takovy divny a zapomnela jsem se dr zeptat
28. led 2010 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj CARCUL viz SVOJA :grinning: :grinning: :grinning: a ta hlenová zátka.... já ti nevím CAR, já mám pocit, z toho co čtu, že to snad nepoznám :grinning: hodně lidí to popisuje jako výtok, kterej já mám celý těhu, pak to někdo popisuje jako třeba ty hrudky..... no řekla bych, že to každej má trošku jiný.... tak uvidíš.... :wink:
28. led 2010 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej..no ten tehu vytok mas ho taky ted ke konci ete vic?
28. led 2010 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL jj, mám... :wink: i jsem se na to ptala doktora, že někdy je ho fakt hodně a je i víc vodnatej, tak jsem měla strach, jak mi říkal, že mám málo plodovky, jestli neuniká.... a říkal, že ne, že to je ok.... :wink: prý se ty porodní cesty připravují :wink:
29. led 2010 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale uz me pekne stve :angry: :angry:
29. led 2010 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL no to mě taky... :sweat_smile: ale co naděláme no..... vždyť to máme za pár :grinning:
29. led 2010 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt jsem hrozne zvedava v jakym poradi porodime :grinning:
29. led 2010 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
CARCUL no to si rozdáte nejspíš ty a HEHE :grinning: mě ve středu doktor říkal, že jsem naprosto zavřená, nikde se nic nechystá a navíc ten KP se ven asi jen tak nežene :wink:
29. led 2010 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se hlásím na poslední místo :grinning:
29. led 2010 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky jsem dnes nějaká unavená, tak si asi půjdu lehnout...... třeba s prďolkou usneme.... tak se mějte krásně a přeju sladké sny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej,tak me rekla ze to ted taky nevypada v nejblizsich dnech...prukazku neprelustim...no jsem fakt zvedava..a zas nemuzes spat?ja si dam ete neco mnam a asi za chvilku pujdu na kute..

kdepa je ta hehenka :grinning:
29. led 2010 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou :wink:
29. led 2010 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

tak ze bych tu dneska byla asi po roce prvni?? :grinning:

uz jsme od sesti vzhuru a Davidek spal asi od 23 az do sesti,coz byl pro me luxus :grinning: a jedl naposledy kasi v sedm vecer
29. led 2010 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Efimtak davidek byl dneska móóc šikovnej...já chci takýýý :grinning:
29. led 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my šli spinkat v šest,pak jedl o půl dvanáctý,ve dvě,ve čtyři a o pů lsedmý jsme vstávali..tak nevím,jestli už to kojení ho nasytí,když se tak často budí na jídlo??????Nevím,za tři týdny jdem k doktorce,tak se zeptám..
29. led 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my jdem dnes na kontrolu ramínka a pak na RHB,tak to bude super kočárkovat v tom sněhu :pensive: :angry:
29. led 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Bae!!!ale stejne bych jeste spala,jsem takova jeste nedospala :slight_smile: a jak v sest jedl,tak jsem ho kousela jeste uspat a kdepak,tak jsme po pul 7 vstavali no a pred chvili zacal knourat a je desne ospalej,tak jsem ho jeste dala do postylky,tak uvidime...ale stve me,protoze mohl spat a ja taky,takhle to bude mit zase vsechno rozhazeny...

bae tak nikde nezapadnete...ja uz se tak tesim az ten snih sleze a bude zase pekne a hlavne uz chci aby bylo tepleji :rolling_eyes: tohle uz je desny!!!a to kojeni nevim no...treba uz mu to nestaci a nebo mel jen vic hlad :slight_smile:
29. led 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Efi,nedospalý budem ještě asi nějakej ten den,týden,měsíc,rok.. :grinning: :grinning:
My vstávali v půl sedmý a samozřejmě že si teď taky mnul malej očka,tak jsem ho dala do postýlky a taky chrupčí :sweat_smile: No,tak se jdu aspoň oblíct,trochu upravit a hurá ven..fuj,dnes mě čeká vyšlapat samej kopec :unamused:
29. led 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Davidek taky usnul....premyslim,ze si pujdu jeste lehnout,ale mam tady veset pradlo,prat pradlo,nasnidat bych se mela.....dneska aspon nemusim malymu varit polivku,milan mu koupil tu ve sklenicce,tak zkusime jednou to,jestli mu to bude vic chutnat...ovocnou presnidavku s piskotem sni behem par minut,ale polivku v poledne do nej musim skoro cpat nasilim
29. led 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooooooooooj holky.... tak jsem byla na tom cukru, ještě se tam musím vrátit na jeden odběr... jak už jsem na tom jednou byla a vůůůbec mi to nejelo, tak teď podruhý jsem se přesvědčovala asi 10 minut než jsem se vůbec napila... nakonec jsem to dala na 2x bo kdybych se s tím crcala tak se totálně zebluju... ani žáha mě tentokrát tolik nepálí :slight_smile:)) hurá! ťuk ťuk... :slight_smile:

jak se máte? nějaký novinky?

PROSTEJ neboj fakt nerodím.. teď to zas nějak nevidím.. jak jsem si myslela ten minulej týden, že to bude dřív, tak myslím, že vydržíme určitě do 39tt :slight_smile:))
29. led 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
tak mala v noci zlata...vcera jsme meli navstevu a byla moc hodna...

mame na vyzkouseni SATEK a MANDUCU a chvalim a doporucuju. v satku sice trosku teplicko, ale male se to libi. ted ji mam v manduce- okamzite usnula, spokojena....a vejde se mi do bundy. huraaaa:slight_smile: asi budem kupovat:slight_smile:

hezky den!
29. led 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SVOJI ahoooj... a co se ti zdá lepší teda?

CARCUL já mám pocit, že hlen. zátku nepoznám prostě. bo se mi dvakrát stalo, že jsem měla výtok takovej jinak silnej a slizskej, že už jsem si myslela, že je to jako ono no... a nakonec myslím, že to ono to nebylo :slight_smile:)))

no nic... jdu čurdit a pomalu pojedem ještě na ten druhej odběr krve... čekali jsme v mekáči, manža si dal aspoň snídaničku.. :slight_smile:)) tak holky zaítm pá a ozvu se snad z domova...
ale ještě musíme nakoupit a budu asi hned vařit, neb přijede na oběd ségra... včera měla ten rozvod, tak je rozvedená... samozřejmě to obečela, ale to se dalo čekat...

ahoooj .)
29. led 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jak se máte při koncu ledna?
Je něco nového, co bych měla vědět? Moc se omlouvám, ale dočítat ta kvanta... uffff :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak manduca je lepsi na nandavani i pro chlapy treba...nemusis uvazovat, jen zapnes. Je do 20 kg, lehce jde nosit i na zadech potom vetsi ditko.

Satek trosku trva nez zavazes, i kdyz potom asi ziskas cvik. Osobne bych rekla, ze tam neni tak pohodlne noseni vetsich deti.

U nas vede manda.

Hlen zatka je jina nez vytok. Je to sopel, neni to tekuty. Jsem koukala, ze jste o tom vcera mluvily. U me to podle me bylo ono...i kdyz v ten moment jsem si to nemyslela :sweat_smile:

hehe chudak segra..i kdyz zas lepsi nez bejt s takovym debilem, zejo.
29. led 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji manda :grinning: :grinning: :grinning:

musela jsem si to najít na netu, abych věděla co to je, ale ta zkratka je fakt parádní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak koukám že se všude moc nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jááá bych táák spalááá :rolling_eyes: Už se nemůžu dočkat až se jednou pořádně vyspím. Malá čím později usne tím dřív je vzhůru - já to nechápu.Jedla o půl osmý. Před devátou sem začala uspávat a před desátou ještě nespala :rolling_eyes: Pořád kňourá a kňučí a navíc se naučila vytahovat si dudlík takže ho pořád tahá ven a pak řve pře ho chce zpět a to jí samo nejde :confounded: Vzbudila sem už o půl druhý a to sme šli s mužem spát o půl dvanáctý. Pak spala do čtyřech a od té doby zase kňourání a kňučení a nevím co ještě. Tak sem jí dala v 5 najest..chvilku byl pokoj a pak zase začla hra s dudlíkem a kňourání apod. a tak to trvalo až do teď. Sem teď uspala v kočáře tak sem zvědavá na jak dlouho.

Dneska dojede mamka s bráchem a snad i sestřička tak se těším :slight_smile:
29. led 2010 v 10:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek