• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
HEHE jde vidět, že myslíme na to stejný :grinning: s tím počasím......

SVOJI taky díky za zkušenosti....... a určitě nejsi matka prase, tak stačilo to aby jsi se ospršila večer, tak proč ne..... někomu to třeba nestačí, tak se sprší i doma po každé návštěvě WC..... aspoň ze začátku.... asi je to individi... jinak jsem si taky říkala, že kdybych šla do sprchy a nikdo nebyl doma, tak si mimi vezmu v lehátku do koupelny, abych na něj viděla..... :wink: takže jsem ráda, že to tak někdo praktikuje, já už jsem si říkala, bože ty budeš paranoidní matka :sweat_smile:
29. led 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji, krásné fotečky Barunky, téda nejvíc mě zaujala ta spací pozice u mamky na bříšku, to je suproš :grinning:

Nuki, Ty ses teda do toho nakupování dala :slight_smile: to já jsem zatím koupila jen jedno bodýčko a jedny tepláčky - ale dost věcí jsem dostala od mamky a od švagrovky a od kamarádky....

Holky to je tak zvláštní pocit cítit toho prcka uvnitř jak kope...nějak si na to nemůžu zvyknout. Včera se povedlo i manžovi zachytit dva kopance, tak se s tím nějak nemohl srovnat, že to nedělám já břichem, ale jeho vlastní dcerka :dizzy_face: přišlo mi to docela humorné... jak na první kopance reagovali vaši chlapi?
29. led 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE tak já tady naštěstí najedu na dálnici a za 5 minut v noci, za 10 ve dne jsme v porodce..... takže u nás bude horší ten odhrab auta :grinning: :grinning: :grinning: ale manža po něčem odhrabuje, když to napadne, tak to jde raději odhrabat, prý aby měl klid....... jo a jinak s parkováním je to u Krče taky děs... :rolling_eyes: teda jako tam je velký parkoviště, ale asi 2 kilometry od té porodnice :grinning: dá se ale vjet autem až do areálu, tam mě manža může vyhodit v porodce a než mě přijmou, tak odvézt auto na parkoviště před nemocnici a přijít......

no nic, jdu taky vařit holky, ať máme nějakej dlabanec :grinning:
29. led 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe a Prostej, budete muset holt počkat do jara :slight_smile: musíte to těm prckům vysvětlit, že teď se nerodí, protože je špatné počasí, mrzne a sněží, lépe že se rodí, když je nad nulou a cesty jsou suché :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela to krvaceni celkem silny zezacatku v porodce, pak uz jen silnejsi spineni a pak slabe spineni-dost dlouho...takze to nejhorsi jsem si vyzrala v porodce, ale hrozny to nebylo, nebyla jsem ani potrhana, cili jsem sedela v poho uz v den porodu...hehe, treba to taky budes mit bez problemu :wink:

to neni paranoia...to je materstvi prej:slight_smile:

...a pocasi je fakt na houno... :rolling_eyes:
29. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendel- zejo...dik...zrovna ted me zase lezi na brise:slight_smile:...a silene prdi- rano mela kapicky:slight_smile: :grinning:
29. led 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji, ale je krásná, víš? to prdění si k ní nějak neumím představit :grinning:
29. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VENDEL obávám se, že to jen tak nevysvětlím a halvně, kdoví kdy to fakt opadne :slight_smile:))) zas bych nechtěla přenášet, to už bych se bála tý váhy při porodu a vůbec už tak je člověk někdy slušná pajdající kačenka :slight_smile:)) a taky ten tlak na močák :slight_smile:)) mno začíná to být fakt zajímavý:slight_smile:))

SVOJI kéééž by.. brala bych to tak jak ty :slight_smile:)) to by se mi tááák lííííbilo sedět už v den porodu... ach to je pohááádka...
já bych řekla, že právě jak jsi měla lehčí porod, tak možná i proto nešly tolik ty očistky... někdo prostě krvácí silně dlouho a mě se nechcéééé :slight_smile:))) :grinning:
prej mateřství jooo :slight_smile:)) no tak jsem hned klidnější...
29. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já krvácela dlouho i doma a ano dítě usnulo a šla jsem pryč, v postýlcre monitor..no i teď usne a já jdu pryč, honem honem něco podělat :grinning:
29. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE, tak já Ti to teda řeknu. Sice má v nedělu ještě mrznout, ale podle mě už hned ten další týden bude nad nulou. To se udrží až do března a pak bude hnedka jaro. Takže jestli budeš rodit v termínu, tak je to v klídku, neboj :grinning:
29. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vidíme my, optimisté :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no včera jsem se dozvěděla, že jedna známá porodila ve 26 tt - miminko má 34 cm a nějakých 800 g, to je mazec, co?
29. led 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tak si tu horsi variantu vubec nepredstavuj :wink:

vendy: chachaaaa...to bys koukala, ceho je malicka neznoucka holcicka schopna:slight_smile: tedy, alespon ta moje....co, ANG?:slight_smile:
29. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANG
tohle je bozi:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3499064&vReferer=%2Fphotos%2Fangetha

...jak jsou ty deticky vynalezavy...me to uplne dojima:slight_smile:
29. led 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Svoji..hlavně když má k obědu mrkev :confused:
29. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem z5...) jojo holky jsou kouzelné a taky dokážou co by donich člověk ani neřekl..:slight_smile:
29. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
..jsme kojili a uklízeli:slight_smile:))

Nuki krásné fotečky a Svoji kočka v kojo polštáři...sranda:slight_smile:))

No Hehe já mám manžu doma pořád, my máme kancelář doma, víš, takže já to mám jednodušší:slight_smile:))
Já se teda sprchuju ráno, jakmile malej vytuhne po kojení v 9, nebojím se ho nechal ani samotnýho, on se ještě neumí překulit a v obýváku ho máme v kojo polštáři a tam je zapadlej že nemůže vypadnout..do lehátka ještě moc nedáváme kvůli páteři, ale začnu už brzy.-))
Já používala ty velké vložky asi 14 dní a pak už jen intimky a ty mám teda ještě do teď, ale už špiním jen slabě.
Myslím, že o to sprchování jde hlavně v porodce, tam je to tak 4x denně, ale to i proto že se do sprchy chodí i čůrat páč na záchod to nedáš:slight_smile:))

Prsa si teda po každém kojení otírám ručníkem na mokro a na sucho a pak mažu bepanthenem, ale bradavky si už zvykly, tak supeer!!!!
29. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat: tak to máš super, že je manža doma ..a udělá vůbec něco není pořád u malého..:slight_smile:)
29. led 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ANGE to je skvělá fotka :slight_smile:)) Vendulka je prostě nejlepší! :slight_smile:))

CAT díky... jj to chápu, že to je jiná situace, člověk ji klidnější, kdyby cokoliv, tak manža pohlídá... u nás jsou taky období, kdy bejvá manža vyloženě doma a odjíždí jen na nějaký schůzky a vyřizování... teď to ale vypadá tak, že bude minimálně měsíc docela v tahu a silně vytíženej, tak proto se trošku obávám... ale samozřejmě vím, že jsou mamky sami a taky to zvládají, je to asi o tom, aby byl člověk v klidu, že když je novorozenec v postýlce v zavince, tak je nepravděpodobný, že by se cokoliv stalo, no a pak samozřejmě o zvyku... když se člověk zaběhne a ví co a jak, tak je to hned i s tou psychikou lepší :slight_smile:)) no chci se vidět holky .)))

tož sestra nepřijela... měla tu být kolem 12 a až 12.30 mi napsala, že se teprva probrala a že až v pondělí... no kdybych tu dělala super jednohubky, tak mě naštvala, ale takhle se prostě oběd strčí do lednice a bude aspoň na zítra :slight_smile:))
29. led 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: tak to je škoda, že sestra nepřijede, tak holt v pondělí a ty máš aspon navaříno..:slight_smile:
29. led 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už nějak dlouho nebyla Lucka....snad je vše v pohodě..:slight_smile:
29. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI jj :slight_smile:

LUCI je asi ve stěhovacím kolotoči... taky říkala, že neví, jak budou mít v novým bydlisku net, takže asi ještě nemají připojení... :slight_smile:
29. led 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe asi tak:slight_smile:)ale teda já měla malýho v zavince jen v porodnici:slight_smile:))a když máš monitor dechu tak jsi totálně v klidu...teda když ti nezlobí jako nám...hahahaha

...no mmj to si představte že my ten novej ještě nekoupili a ten půjčenej už 3 noci ani nehlesnul, chápete, takže jakmile jsme chtěli jet pro novej, tenhle se uklidnil a asi je to i tím že je malej o 500g těžší a asi jak byla ta matrace silná tak když měl těch 3200g tak ho to si nesnímalo..nechápu..ale uvidíme, každopádně pro novou se jede okamžitě jakmile to jen jednou začne řvát:slight_smile:))

Kdo je Lucka?můsíte mi psát ty přezdívky, já jsem ráda že alespoň ty si pamatuju:slight_smile:)hihihihi
29. led 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
...už vím LucieBX, že jo?Já jsem truhla:slight_smile:)hihihii
29. led 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat. to je v poho..mě taky občas hned něco nedocvakne..:slight_smile:
29. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se holky mějte krásně, já už pádím domů..:slight_smile:) krásný víkend všem.:slight_smile:
29. led 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak jsem přidala pupíno... a to mi přišlo, že už neroste :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :frowning2: bojim bojim... :confused:
29. led 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. hehe ty blázníš?? dyť to je krása..!! Co by kdekdo za takový pupik dal??? Žádné praskance, pěkně se kulatí.. neboj, za chvilku Ti bude chybět :wink:
29. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se nadlábli holky a půjdeme si asi chvilku dáchnout, než nám dorazí taťka :grinning:
29. led 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE na foto jsem koukala a takovej krásnej pupík mít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásnej, kulatej, nepopraskanej........ závidíííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek