• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
a zasejc tu dneska nebyla BLAHU co? doufám, že jsou ok :pensive:
29. led 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuju holky, jste zlatý :slight_smile:)) mě vždycky příde normální a u fotky se leknu, zvlášť když to pak porovnám s tou předchozí :slight_smile:)) no snad už nepopraská, i když teda roste závratnou rychlostí... aúúú .)))) :grinning:
29. led 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL dej taky pupíka ... fňuk... :dizzy_face:
29. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no snad BLAHU nic není...
29. led 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE se podívej na moje pupíno jak je samá strie...... máš krásnýho pupíka a nepřijde mi, že by byl extra obrovskej..... je nádhernej :dizzy_face:
29. led 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já vám popřeju hezkej víkend, protože se sem asi nedostanu...... budeme s manžou nahotovo chystat postýlku a přebalovák :wink: tak se mějte krásně, hlavně hezkej a klidnej víkend a já se zase v pondělí ukážu :dizzy_face:
29. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe nedám, já zas nejsem takový exhibouš... :grinning: mrňous nabírá váhu, tak někam se musí vrazit. :confused:
29. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL mno já taky ne... právě proto tam nikde nemám hlavu :slight_smile:)) :sweat_smile:

PROSTEJ pááá, my taky budem makačit a připravovat, hlavně to tu už musíme uspořádat, takže to bude asi docela velkej boj. no a v sobotu přídou majitelé na návštěvu a večer kamarádi... :dizzy_face:
29. led 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holciny,to je telepatie,jste me privolaly - holky nic nam neni jen moc nestiham,vy stebetate v case kdy uz mam pulnoc a rano tu nikdo neni,ale je pravda,ze vcera rtu byla cele odpoledne babicka a konecne dorazila MS asi po 65 dnech,ale teda pekne bolela

koukala jsem na bricho hehe krasa no rostete porad

a cetla jsem prostejku,ze porad konec panevni a plodovka malo . . . :unamused:
29. led 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostějo tak to krásně připravte :slight_smile:
Hehenko máš krásný bříško, je fakt,že vyrostlo..
Totlec tak se vyfoť bez hlavy :wink:
No a Hehenko manžel taky věčně není doma a dá se to zvládnout neboj :wink:
29. led 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Tak jsem to teda dnes venku přežila,ale takovejch sprostejch slov ze mě ještě nikdy nevypadlo :sweat_smile: Hrůůůza,katastrofa!!!Nevyhrabaný chodníky,všude mraky sněhu,vůbec nešlo najíždět na chodníky...navíc bydlíme za městem na véélikým kopci-tak než jsem se od nás vyhrabala,byla jsem zpocená až za ušima..dokonce jsem psala mužoj,že zhynu,padnu a až na jaře roztaje sníh,tak mě najdou :sweat_smile:

Hehenko,krásný břííško :slight_smile:
29. led 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prvni prochazka v manduce uzasna. mala spokojena jak nikdy...ja taky:slight_smile: jednu cestu nesl manzel, druhou ja...bomba, fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak jsem byla na nehtíkách.-))na zítřejší focení musíme být krásný:slight_smile:)

Hehe bříško nádherný!!Teď je to teprve vono,co?:slight_smile:))si pamatuju jaks řešila ten první špíček, teď to neřešíš,viď?:slight_smile:))

Svoji vy jste byli na prochajdě s tim šátkem,jo???a vyfotilas to?To by mě teda zajímalo:slight_smile:))já teda jsem proti šátkům, četla jsem článek o tom jak je to špatné na páteř a kór tahle malých miminek, ale byl to jen jeden názor....

...jinak rychle zkusím dočíst....ale pak jdu koukat na zprávy a Zora...malej svoje měsíční narozky celé prospal, tak jsem zvědavá jestli bude spát i v noci:slight_smile:)))
29. led 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..

cat,tak maly zacina byt uz zivejsi,jo?a furt hodnej? :grinning:

nuki..fotecka paradni :grinning: a hezoucky oblecky

svoji..malinka je fakt uuuuzasna :dizzy_face: :dizzy_face:

hehe..me neprijde brisko nejak hodne velky..prijde mi akorat a krasny :dizzy_face: :dizzy_face:

a jakpak se jinac mate holky?jen jsem to prelitla
29. led 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat mame satek a manducu...satek je v albu, manducu pridam- v te jsme byli venku...

a satek, pokud je kvalitni a spravne uvazanej, tak je naopak dobrej na pater :wink:
29. led 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dnes jsem mela teda stesti..ztratila jsem penezenku-doklady,hromadu penez,karty...vynervena jsem prevratila vse doma a rychle jsem jela zpet,kde jsem ji naposledy mela..a vite co?nasla se :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: se vsim
29. led 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočandy :slight_smile: tak jsem vás letmo dočetla.....

Hehenko krásný bříško, je vidět jak pěkně vyrostlo :wink: :slight_smile:

Prostej hezky to Natálce připravte :wink:

Svoji nádherný fotečky, Barunka je krásná, jinak Terez má taky oblíbenou polohu u mě na břiše :wink: :dizzy_face: hlavně v noci :dizzy_face:

Nuki pěkně se vám výbavička rozrůstá :slight_smile:

jinak já taky přispěju svoji troškou do mlýna, po návratu z porodky jsem se sprchovala ráno a večer, teda podle toho jak jsem byla splavená, jak ze mě odcházela ta voda a potila jsem se, tak jsem se teda musela sprchovat častěji a normálně jsem nechávala Terez v postýlce, máme teda taky monitor dechu, ale teď když se jdu třeba osprchovat, tak už dávno spokojeně chrupká :dizzy_face:

taky jste se tu bavily jak vám dětičky spinkají....Teri je taky teď nějaká divoká v noci :confused: vždycky se budila mezi 1-2 hodinou a pak mezi 5-6 hodinou, teď už po dvě noci se vzbudila okolo půlnoci a pak okolo půl 5, tak jsem zvědavá na dnešní noc....
29. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Car to jsi teda měla štěstí, že jsi péňu našla, to je dobře, když si představím to lítání kvůli dokladům :confounded:
29. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdybych věděla jak se vkládá video na youtube, tak bych vám ukázala jak se Terez snaží otočit na bříško, je to sranda :grinning:
29. led 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci ,sakra stesti,fakt jsem byla na nervy..a hlavne ze i penizky tam byly vsechny,proste vse :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jeee,skoda..treba nekdo poradi jak to tam dat
29. led 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car už to zkoumám jak se tam ty videa dávají :slight_smile:
29. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem na to přišla, tak moment...
29. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci..jee to jsem zvedava :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už snad hotovo, ale teda dalo mi to práce :grinning: snad to teda bude fungovat, Terez se snaží otočit na bříško http://www.youtube.com/watch?v=JSBM_3Vh-r4
29. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci..to je paradni ,za chvilku ji to urcite uz pujde :wink: to musi byt sranda na zivo,vid :grinning:
29. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car tobě to jde spustit? :confused: mě to tady ukazuje nějakou chybu
29. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už mi to taky jde :grinning: je to teda šílená kvalita no, ale trochu to vidět je :wink: na živo je to faktis hrozná sranda :grinning:
29. led 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci..tak videt to jde a na zivo to fakt musi byt bomba :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Car myslím, že nejdýl do měsíce se otočí :wink: no už ji stejnak nenechávám třeba na rozloženým gauči bez dohledu, ona se sice ještě neotočí, ale co kdyby náhodou, je hrozně živá potvůrka :dizzy_face:
však už se taky za chvilku budeš kochat tím, co vaše maličká umí :wink: :dizzy_face:

tak si jdu něco smlsnout, Terez chruní, manža šel na piv, já skáknu do sprchy a jdu taky chrunět s mojí berundě :dizzy_face: tak pááá a brou noc
29. led 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moc se tesim az budem mit prcka u sebe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

papa monci ,hezky se vyspete obe(v ramci moznosti)
29. led 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek