• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
carcul tos mela stesti teda!!!

mala usnula bez koupani, potvurka:slight_smile:))

nove fotky do alba jsem dala....s manducou:slight_smile:
29. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
monci hlavne v noci:slight_smile: tak tak:slight_smile:
29. led 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..jsem uz koukala a psala ti do ip jaka je krasna kocicka
29. led 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: mala se dnes otocila sama na bok- skoro na bricho, kdybych ji nechytla (bylo to na stole, tak jsem mela strach) :dizzy_face: ...a uz skoro uplne pase koniky...ja se z ni potentuju :dizzy_face:
29. led 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji tak to je sikulka..a takhle brzy jo?
29. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji a kleslo ti brisko pred porodem nebo moc ne?
29. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuju

no taky nas prekvapila...ona taky koukala jak puk:slight_smile:

ty me se zda ze trosku, ale spis to byl takovej muj pocit, asi to ani videt nebylo...ono to ani moc nestihlo to bricho:slight_smile:
29. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji no jsem zvedava kdy tedy mala vyleze...uz se moooc tesim az ji budeme mit u sebe..
29. led 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti verim...ale rikalas, ze mas poslicky, tak to treba nebude dlouho trvat
29. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji..no mam..ale na druhej diskuzi uz dr rik ze porodi kazdym dnem uz nekolik tydnu a poslicky ma jakou dobu a nic :sweat_smile: tak myslim ze to na tom uplne nezalezi
29. led 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, je to individualni
29. led 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ty svoji,jakpak se mate?
29. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, mame se krasne, jen ja byvam dost protivna na muze, chudaka, hormony no....ale polepsim se:slight_smile:
29. led 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji a jakpak to?a jako hodne?no si pak budu davat bacha snad-aby to neodnasel...
29. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
blbne mi net :angry: :angry:
29. led 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to si davej bacha...on se, chudak, tak snazi a ja jsem jak furie....nekdy...
29. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
svoji a to ze jsi unavena?
29. led 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky asi...ja nevim, jedno s druhym...furt ho napominam, rikam co a jak ma delat...no jsem sibla no...
29. led 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem tu první jo :slight_smile:

dneska Terez překvapila v noci, vzbudila se až ve 2 ráno, pak v půl 7, v půl 8 jsme ještě usnuly a v půl 9 byla vzhůru, teď si hraje v ohrádce, je to zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak u nás noc zase žádná sláva :confounded: Teď prdelka ale spinká..teď jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dobrej odkaz koho zajímají šátky :
http://nosenideti.cz/clanek.php?clanek_id=94

Jinak přidávám fotečky kdo bude chtít kouknout :slight_smile:

Tátu máme od včera v Praze a vrátí se až večer..

Krásnou sobotu
30. led 2010 v 10:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky:slight_smile:
Taky u vás svítí sluníčko?Tady je nádherně!!!
Malýho jsme na kojení museli budit v 6 na kojení, rozhodli jsme se pro určitý režim, takže kojení v 6,9,12,15,18,21 a 24..zatím se nám to daří, s tím že koupání je před kojením v 6, po každém kojení cvičíme pasení koníků a kojení ve 21h už je v ložnici a v pyžámku a pak šup do postýlky...snad nám to vydrží:slight_smile:))

Jinak když malej pobrekává, vezmu ho do náruče a skáčeme na tom těhu balónu(pomalinku) a ihned je klidnej..tak doporučučju!!!

Jinak Svoji nevím co je manduka, jsem zvědavá a o šátcích si ještě něco přečtu:slight_smile:)abych nebyla předpojatá:slight_smile:)
Jo a Barunka je teda strašná šikulka, že už pase koníky a překuluje se, jak často jsi trénovala?Ten náš to nemá rád ani jedno:frowning2:((mám strach abychom to pak uměli!!!ale u toho strašně řve...je mi ho líto....

Carcul tys teda měla z pr... kliku..))))hihihihihi

Monči tak asi se vám blíská na lepší časy se spinkáním:slight_smile:)

...my jdeme dnes do ateliéru tak se těšíme, vyfintim deníska tatínka i sebe:slight_smile:)
30. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsem omrkla manducu a líbí se mi:slight_smile:))asi pořídíme na jaro:slight_smile:))sice teda 2900,- ale zase je to až do 20kg, což teda mi připadá vtipný že se někdo bude tahat s 20kg prckem,a le proč ne:slight_smile:)

Sac díky za odkaz, tam je to super vysvětlené a popsané a nakreslené!!!
30. led 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MONCI díky :slight_smile:

takže jak tak zjišťuju, tak spršení několikrát denně jste všechny prováděly jen v porodce co? ... no tak to jste mě uklily, bo když jsem si představila, že bych měla 8-12x denně zkoušet kojit a pokaždý se potom sprchovat, tak bych asi nedělala nic jinýho než tyhle dvě aktivity a to ještě abych s Kubou byla radši furt svlečená v koupelně :slight_smile:))) :grinning:

Mancuda je dražší mno... ale to i ten kvalitní šátek stojí tolik, takže je to asi o tom, co člověk upřednostní...
SVOJI je fajn, že si to můžeš ozkoušet a poreferovat :slight_smile:

CARCUL taky mám posly, mám pocit, že každej den, břicho mi tvrdne určitě víc jak 10x denně, ale taky mám pocit, že to není ukazatel a klidně můžem přenášet... fakt se každý tělo chová a připravuje jinak no... :sweat_smile:
30. led 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT zas mě bere to tvoje motto... :slight_smile:)) nějak to teď poslední dny opravdu perfektně sedí!!!!!
30. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny..
Svoji ta manduca vypadá dobře a Barunka je spokojená :slight_smile:
Sac taky máš boží fotky :grinning:
Monci dobrý video, Terezka se pěkně snaží :slight_smile:
Cat jsem zvědavá na fotečky :wink:
No a já byla včera na plese, manžel to doma zvládl, a dnes zkusíme dát mrkev s brokolicí..
By mě zajímalo co Terinka :sunglasses:
30. led 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, ANG plesala:slight_smile:

mame nabidku na satek cca za 1300 (kvalitni celkem) a mandu cca za 2600. pujdem do mandy, uz jsem se rozhodla. dnes jsem zkousela doma dat malou do satku a knourala a me to vydesilo. dala jsem ji do mandy a usnula. takze u nas je to jasny. zrovna se chystame na prochazku. krasne tady sviti...

mmch, zkousela jsem odsavacku- kvuli tvorbe mlika a ze zvedavosti...jsem si pripadala jsem si jako krava pri dojeni, manzel prej jakou chci pustit hudbu, jak v hosticich....hahaha. vytahla jsem 30ml a mala to hned z flasky vycucla...byla teda strasne prekvapena odkud to tece, ale zvladla to. hura. caro dela zazraky, fakt!

cat no ja ji mam hodne casto doma na nahato a davam na brisko. ona na brisku je strasne rada a u toho trenuje no. i v naruci kdyz ji drzim, tak zveda hlavicku. je to gymnastka:slight_smile: obdivuju vas rezim!!!

vcera vecer poprve pozorovala a poslouchala kolotoc...jsem byla dojata. a rano se smala na hrajiciho slona lamaze....se me chce vzdycky uplne brecet z toho:slight_smile:
30. led 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak svoji nám taky krásně zvedá hlavičku když ho mám na bříšku jako na sobe:slight_smile:))

Jo a Svoji BACHA!!!na lahve a gumový dudlík, ona miminka jakmile zjistí že to z lahve teče líp už nechtějí prsíčko!!!pozor na to, to je proč řeším jak má nakojit manža kdybych byla pryč, ale my máme stříkačku, takže na lahvičky radši ještě zapomeň, ať pak nemáte problémy!!!!

Ange ples závidím, my si asi letos plesání odpustíme, asi jako i lyže a tak:slight_smile:))
30. led 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
...No už se taky těším až bude Denísek dělat pokroky, zatím jen roste před očima:slight_smile:)myslím že nás už pozoruje a otáčí se za zvukem, ale jinak pořád jen tak kouká do blba:slight_smile:))hihihi
30. led 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ženy jestli si ještě do porodu pozvu nějakou návštěvu, tak mě zastřelte... to je děs...
30. led 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek