• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
ahojky

nakukuji kvůli svoje tak co kontrola???byla jsi??a odchází ještě něco??
2. pro 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mury ahojky...byla jsem, hlen nekomentoval, rikala jsem , ze mam silnejsi vytok a odesel ze me nejaky kus hlenu...rekl,ze to je bezne a daĺ me neco na preleceni toho vytoku :unamused: ...bolesti mam furt, ale k porodu se to pry nechysta :grinning: :grinning: dekuju, ze sis vzpomnela....pozdravuj princeznicku :dizzy_face:
2. pro 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
2. pro 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Amalko, gratuluju k Amálce, je to nádherná holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
amalie moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: krásná holčinka :dizzy_face: :dizzy_face:

svoja to jsem ráda že je vše o.k :dizzy_face: :dizzy_face: my ted krmili a koupali :grinning: a pozdravovat budu dneska má měsíc :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem jí přidala do alba, boubelku mojí :dizzy_face:
2. pro 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL ahoooooj, no konecne! Tak povideeeej:slight_smile:
2. pro 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
MURY diky :dizzy_face:

AMAL ta je bozi :grinning: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem zvědavá jak probíhal porod..
a koukala jsem i na malou Terezku a všechny ty prvosenkový miminka jsou fakt nádherný :dizzy_face:
Vendulka už od půl čtvrté spinká, čekám kdy se vzbudí.. :slight_smile:
2. pro 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMááááálkooooo ahooooooooooooooooooj :slight_smile:
tak cooo? :slight_smile: jak se máte? jak zvládáte? co porod?

MURY ahoj. moc vám gratuluju k Sofince! si pospíšila...
2. pro 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AMALLI ta je rozkošnická :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky, tak jsem tu, koupila jsem úplně vše, taška do porodky je teda zbalená:slight_smile:))
Teď peru ty věcičky, snad neco nezničím, páč mám teda den blbec, víte co se mi stalo?
Chtěla jsem vysterilizovat lahvičky a dudlíky a mezi dudlíky jsem dala i ten teploměr...no a asi si dovedete představit jakej to byl smrad:frowning2:((((

Mám teď ale strach jestli tam nebyla rtuť nebo něco, mám ty ostatní dudlíky radši vyhodit?Smrdí to pořád, ale snad se to vylepší ještě to vyvařím, naštěstí teda se nic nespeklo nebo tak, ale teploměr je v tahu:frowning2:((jsem fakt kravka, jsem si toho v tom spěchu nevšimla:frowning2:((((

Nemůže to být otrávené?????nevím:frowning2:(
2. pro 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT no páááni, to je nadělení čoveče.... vůbec netuším, co s tím... :astonished:
2. pro 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat to je teda pech, ale myslím, že rtuť se už dnes nedává ne?
2. pro 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoji super že kontrola dopadla dobře.
Nestíhám dočítat, celej byt smrdí jak ten reploměr shořel.-(((byl to dudlíkovej teploměr připomínám, né ten klasickej rtuťovej, to by byl asi mega průser...
2. pro 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vypovím, ale teď musím jít, přišly jsme domů dnes, tak si musím jít vybalit a trochu to tady pochystat, páč mám všechno tak jako neuspořádané, ať si pak může,e užívat dcerušky, která spinká teďka

porod byl POROD, jako zažila jsem příjemnější chvíle, ale mám to za sebou
2. pro 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://evmi.rajce.idnes.cz/Miminko/

tady na konci alba jsou nějaké fotky té naší modelky a já jdu, ukážu se tu zas
2. pro 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsem něco našla na netu, rtuť tam není ale asi 10x tam opakují NEVYVAŘOVAT...ale nepíšou nic o jedu...nevím, ale asi dudlíky koupím nové, byly tam 2..ale taak hezký:frowning2:)do pytle...shit happens
2. pro 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amálko, Amálka je opravdová modelka, jak už kouká :dizzy_face:
2. pro 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL fakt je bozi....a urcite prijd...co manzel vubec na holcicku? :dizzy_face:

CAT ty ses trdlo :grinning: ja uz mam vyprano, prala jsem vse na 30 nakonec a par vecicek mam cmouhatych, neco me to obarvilo...me to stve pekne :angry: Ted me zbejva vytrit znovu skrin, vyzehlit a uz to tam narovnat naostro... :grinning:

...jo a jeste ty plinky vlastne vyprat.... :sweat_smile:

Jo a budeme si pujcovat od nas z nemocnice monitor dechu. Dnes o tom mluvili na tom kurzu a jdu do toho. Prej falesny poplachy nemaj, jen treba u novorozencu, kdyz maji jeste nejaky nepravidelnosti v dechu, ale jinak ne...jako 150Kc/mes....aspon tech prvnich 6 mesicu rizikovych.
2. pro 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no manžel je to tý krasavice úplně zamilovanej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amalko to věřím, že je tatínek podělanej :dizzy_face:
Svoji švagrová ještě když byla v porodnici, tak v noci kojila a druhé miminko na pokoji spinkalo, zdálo se mu že papá, tak jakoby sálo, ale najednou začalo kuckat, blinkat, modrat, nedýchalo...maminka spala hrozně tvrdě..ještě že byla švagrová vzhůru :pensive:
2. pro 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal...tak amalka fakt cekala az vyperes ty teplaky asi:slight_smile:

ang jezisi to je hrozny :astonished:
2. pro 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem rozhodnuta, ze do toho monitoru pujdu, zvlast, kdyz si ho muzu pujcit u nas v nemocnici. Jako hlasi to 20vterin od nejake "prihody"...bud je to jen treba nepravidelnej dech (tak se miminko probere a zacne dychat normalne) a nebo nejakej prusvih a ja muzu reagovat. Kdybych nasla modry dite v postylce, nezjistim, jestli uz tam takhle lezi treba dve hodiny a pak uz muze byt pozde....a kdyz rikaji, ze jim to falesny poplachy nehlasi a maji pod tim vsechny novorozence a kojence u nas v porodnici a na detskym....tak snad nelzou no...
2. pro 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsem to ještě vyvařila po staru v hrnci, trošku to ještě smrdí, ale uvidím, dudlíky, radši koupím nové, no...co se dá dělat, hlavně že mi neshořela třeba celej sterilizátor nebo odsávačka...uf!!
ale nemělo by to být jedovaté, to snad nee
Svoji hned omrknu pupík:slight_smile:)
My máme monitor dechu, ten jsem chtěla hned...
Jinak jsem teda bodýčka vyprala na 40 a krásně to tu teď voní..jupíí a nic se neobarvilo:slight_smile:)
No tak to jdu ještě dodělat a hned jsem tu:slight_smile:)
2. pro 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jen načuhuju, budu přidávat břichoňa.. a vidím, že tu byla AMAL, tak jsem hned musela mrknout :grinning: princeznička je nááááááádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulace ještě jednou...

SVOJI bříško krásný a jen na okraj o půjčení monitoru taky uvažuju.... nejdřív jsem chtěla koupit, pak jsem si to rozmyslela, ale znáte to, červíček hlodal, jestli do toho nejít... no a zjistila jsem, že tady ho taky půjčují, takže do toho půjdeme na toho půl roku taky :wink:

HYPO k tomu dárku od Maminky, já jak s nima řešila tu adresu nešťastnou moji, tak jsem zjistila, že na poslání dárku mají 6 týdnů od zaplacení.... :wink:
2. pro 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuuu amlaka, kraaasa :slight_smile: gratulace a zavist ze to mas uz za sebou :slight_smile:

prsotej az 6 tydnu tak dojde buh vi kdy.....

holky jsou i avivaze pro mimi? ja jsem ted prala plenky a roucniky a osusky a prijdou me tvrdsi.... abych to mimco neodrela pri utirani
2. pro 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
..jéééééééééééééééé Amal je tu!!!waw!!!supeer, pardon, ja byla tak zabraná do té mé tragédie s dudlikama, že jsem to přehlídla:slight_smile:
2. pro 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo lovela dela avivaz a nebo treba jinou znacku ale variantu senzitive
2. pro 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
HYPO no 6 týdnů od zaplacení, já myslím, že než bude malá na světě tak ti to dojde.. :wink:
2. pro 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek