• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Svoji lahvičky se zas tak neboj, Barunka už ví jak to vytáhnout z prsa, Vendulka taky občas dostane z lahve..ono se mlíčko nemá dávat z lahve malým miminkům..
No a když Vendulku do šátku nandavám tak se jí to taky nelíbí ale pak se uklidní..
Půjdem se projít tak papa
30. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ange užij si prochajdu:slight_smile:
Takže říkáš že lahvička neva, jo?Nás na to právě v nemocnici upozorňovali!!!

Hehe my máme návštěvy každý den, ale já to miluju, napeču, poklidim, pohrajem si s dendou:slight_smile:))ale taky se těším na klidný den:slight_smile:))
30. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
...Sac omrkla jsem fotečky, malá má strašně krásný očíčka, po maminkce,že?
No je úžasná!!!!
30. led 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, me taky varovali pred lahvickama...my to neplanujem praktikovat porad, jen jsme to chteli zkusit..a jak rika ANG u vetsich miminek uz to tolik nehrozi...

ANG no vidis to a Barunka se v satku moc nezklidni, ale treba to delam blbe, to je taky mozny...proto me je bliz manduca, tam nasadim, utahnu a je to...ale jeste ten satek zkusim...to by v tom byl cert:slight_smile:))
30. led 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT já taky návštěvy můžu, jenže v tomhle počasí pejska líná takovým hrozným způsobem, že to tu jen dvě hodiny vysáváme a čistíme od chlupů, bo je to prostě nechutný (a to jsme vysávali včera, bo jsme měli taky návštěvu) :(((( fakt mi z toho cvakne...

jdem na prochajdu... večer dovalí další návštěvníci :slight_smile:)) tak pá zatím :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
díky za pochvalu té mojí princezny :slight_smile:

Holky a já taky potom malou kojila a dávala z lahvičky co sem odstříkala a bez problému. Ale taky když už byla větší. Nejdřív přes stříkačku.

Jinak jak sem narychlo přečetla tak asi jen mně po porodu hráblo :sweat_smile: Já u malá seděla, nervózní celej den jak pes že mě z toho břicho bolelo..bylo mně strašně zle jak po fyzické tak i psychické stránce.. A vy to teda píšete že to snad byla pro vás procházka růžovým sadem či co :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak sme byly venku. Hezky svítilo slunko ale foukal dost studenej vítr. Muž večer dojede tak doufááám že zítra se bude malé věnovat na 100% a já budu relaxovááááát :grinning:

Sem zvědavá jaká zase bude noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2010 v 16:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sacvi janička je kočanda :dizzy_face:
my jsme dneska měli u nás Vítání občánku ,ale nebyli jsme, M šel na běžky tak čekám kdydorazí
30. led 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monci Terezka je moc šikovná :wink: :dizzy_face:
30. led 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooooooooooooooooj

sac..mala krasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

svoji,me vcera chcipnul net..

a jak se dnes mate?
30. led 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Carcul jsme nasraná :angry: a jak se vede tobě?
30. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsme od 4 do 6 fotili, malej pózoval, no holky to byla prča, 2x nás pokajdil a počůral když jsme ho fotili nahýho, hihihihi, ještě že jsem s sebou nabalila věci na převlečení:slight_smile:))
No fotky budou nááádherný, už se na ně strašně těšíme...a fakt celou dobu spolupracoval, usmíval se:--))a te´d chrní a chrní...bylo toho na něj asi moc:slight_smile:)

Tak hezký večer, jdu relaxovat a cvičit:slight_smile:))papapapa
30. led 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat už se moc těším na fotečky :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde jste všechny :slight_smile:
30. led 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: SAC tyjo, ta je fakt bozi ta tva holcicka:slight_smile:

Nase mala se uspava ziranim na lva lamaze...hypnotizuji se navzajem...na gauci...rozkosna :dizzy_face:

Po koupani jsem ji dala na brisko a po celou dobu, co jsem ji mazala zadicka, mela zvednutou hlavicku cca na 6 cm... :dizzy_face:
30. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jsem zas pridala fotky...ja se picnu z ni asi :dizzy_face: :dizzy_face:
30. led 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pomoc já se z té mojí segry zblázním :((((
30. led 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul..copak?

svoji..je fakt kouzelna a vam to tam slusi pohromade :wink:

cat..model po mamince :wink:

hooooolky,postylku jsem dneska nachystala :slight_smile: :slight_smile:
30. led 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!

jak se mate???nedocitam,protoze toho je mooooc

petu a copak je??ja uz se ptala minule ale nic si nenapsala,me by to treba docela zajimalo...
30. led 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PETI copa se děje???

SAC neboj, zařadím se k tobě.. já myslím, že po porodu budu taky ouplně vybzíkaná a malýho budu pořád hlídat... :sweat_smile:

CARCUL tys už povlekla postýlku???

dneska umřela moje babička... mamka si nepřeje, abych jela na pohřeb. já se upřímně teda už bojím jet 150 km a zpět zvlášť v tomhle počasí a ani nechci, aby jel manža sám a já tu trnula... :( tak nějak jsem nevěřila, že to bude mít tak rychlej konec...
30. led 2010 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko uprimnou soustrast :pensive: :pensive: :pensive:

jinak-jojo povlikla..at uz to mam sakum prdum..jinak tasku mam zabalenou,autosedacku pripravenou,veci pro malou...uz tam jen hodim neco pro me na cestu z porodky a koupim si musli tycinky a hroz.cukr k porodu..no a pak pred odjezdem hodim do tasky prezuvky a hreben a tak(co pouzivam denne,tak to tam dat nemuzu ted)

jo a asi odsavacku a dudliky a tak vyvarim az po prijezdu z porodky..v mikrovlnce to bude hnedle a cerstve vyvareno
30. led 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL díky... abych to uvedla na pravou míru... tahle babi byla zvláštní. přestože jsme celej můj dospívající život žili všichni vedle sebe, tak tihle prarodiče byli dost chladný... těžko to popsat.... no ale je to divný no. o vánocích se mi zdála ještě dobrá... už mám vlastně jen jednu babičku a teda doufám, že ta tady s náma bude ještě hooodně dlouho!

já nad tím uvažuju, ale příde mi ještě brzo povlýkat... jako mám takovej ten paranoidní pocit, že se to strašně zapráší :sweat_smile: tak to tam asi jen nachystám manžovi, aby to povlýkl, než dovalíme z porodky...

s tím vyvařováním máš pravdu, taky myslím, že to bude hned...

nebo holky využily jste dudlana už v porodce?
31. led 2010 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky ještě jsem se chtěla zeptat... balily jste si věci zvlášť na sál a na šestinedělí? :sweat_smile:
31. led 2010 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe v porodkach pry dudliky nevidi radi..takze neberu..ze se musi nejdriv naucit mimi pit z prsa nez se da dudlan

ja to povlikla..je to tam vse krasne cisty..a my uz tam lezt nebudem nez privezem malou..
31. led 2010 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my sice máme postýlku v ložnici, ale to není ten důvod proč nechystám postýlku:slight_smile: prostě nevím, asi je to blbost... :slight_smile:)))

jj o těch dudlanech vím, že to nemají rádi...
31. led 2010 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..a na sal si beres co?ja se uz asi ptala ale jsem blba

voda,luj,susenky,hroz.cukr,prezuvky(at nemusim lovit v tasce,tak ty do vody mam v tasce a ty druhy vemu do ty malinky-taova kabela jako)..ponozky..a ete neco?
31. led 2010 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no se teď nemůžu dostat na stránku PODOLí, ale oni mají na sál seznam zvlášť... no asi tam nebude nic extrovního, ale jsem si to chtěla přečíst... jen jsem řešila, jestli jako mám mít dvě tašky, nebo si prostě na sále necháš tu tašku, co s tebou poputuje i na šestinedělí :slight_smile:)) no už si taky přídu jak blb...

Kubula se teda mele jako blázen...
31. led 2010 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..no ja vemu to co jsem vypsala zvlast..a kdyby jsi ete neco dodala k tomu tak mi to pisni prosiiiim
31. led 2010 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
huš to najelo...

NA SÁL:::

* doklady (těhotenský průkaz, občanský průkaz, kartička pojišťovny)
* přezutí pro oba
* může být vlastní košile 2x (nebo dlouhé triko - krátký a širší rukáv), župan
* otec - lehký pohodlný oděv
* pití - neperlivá voda, čaj
* toaletní potřeby (můžete i jelení lůj)
* 1-2 ručníky
* YAL - gel (lze použít místo klystýru, je pouze na lékařský předpis)
* relaxační hudba - kazeta (magnetofon je na sále), CD

aha.. tak to dám všechno asi do jedný tašky a je... :slight_smile:))
31. led 2010 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady v tom seznamu nechápu ty ručníky... to jsem si fakt myslela, že na sále mi dají :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. led 2010 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
se uz z toho taky picnu..prijde mi ze furt zjistuju co bych ete mela poridit a nebo udelat

a kolik mas dek?
31. led 2010 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek