• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
tady je ten zbytek jejich seznamu...

# na oddělení šestinedělí:::

* toaletní potřeby
* 2-3 ručníky
* BEPANTHEN - krém
* podprsenky na kojení (bez kostice)
* vložky do podprsenky (prodyšné)
* 2-3 noční košile

# pro novorozence ::::

* plenkové kalhotky pro novorozence (6-10ks/den)
* je možno mít vlastní oblečení
31. led 2010 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jednu jsem kupovala v Ikea, dvě v sekáčku a jednu jsem dostala k vánocům od mamky, ale ta je velká jako běžná deka... jinak mám pocit, že dek máme hafo, tak to určitě stačí :slight_smile:
31. led 2010 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě už z těch věcí taky trochu hraboší CARCUL... :slight_smile:)) ale poslední dny jsem zas nějak prapodivně klidná...

navíc pořád nemůžu najít tu kartičku pojišťovny... grrrr.... :angry: :angry: :angry:
31. led 2010 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja ciste pro malou mam jen dve..asi ete jednu slabou koupim..

no ja myslela ze na sale mi daji jejich kosili
31. led 2010 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..tak nahlasis rodny cislo,oni si to najdou..proste reknes zes ztratila tesne pred penezenku..
31. led 2010 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no v to já doufám, taky... nechápu, proč by nám nemohli dát nemocniční... :unamused:
31. led 2010 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako ja jsem taky klidna...a kdyz uz jdu neco koupit,tak prinesu tak jednu vec a ten zbytek zas nee :sweat_smile: :sweat_smile:
autor
jo tak v tom seznamu čtu, že "může být vlastní košile...." tak jejich mi snad dají :slight_smile:)
autor
CARCUL takhle jsem asi 3x běžela do lékárny a do DM :slight_smile:)) a to jsem si i dělala seznam a stejně jsem toho půlku neměla :slight_smile:)) :grinning:
31. led 2010 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavne jako u toho porodu se pekne zasvini a i se sestinedelim nevim kolik tech kosil bych musela mit
31. led 2010 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo taky mam seznamy :sweat_smile: a pak nic nevyberu..mas retizek a pozdro na dudlik?a kolik mas capacku?
31. led 2010 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady na ten poporodní "masakr" se mi nechce ani myslet... .( a taky se trochu bojím těch návštěv na pokojích... už se vidím, jak tam před tlupou hujerů běhám se zakrvácenou košilí na záchod na chodbu :( :confounded:
31. led 2010 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..no brrrr...ja bych mela mit pokoj pro sebe a neomezeny navstevy..tak aspon ze tak
31. led 2010 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
řetížek mi dala kamarádka (v DM) a pouzdro... no koupila jsem jeden dudlan, kterej měl takovej krabičkovej - ale tvarovanej, plastovej obálek... to jsem koupila právě v DM (dudlík MAM)

capáčky mám troje myslím... ale nemám rukavky teda...
31. led 2010 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no pokoj pro sebe bych nemusela, stačilo, kdybysme tam byly dvě (né tři - to už mi z nějakýho důvodu příde moc) a hlavně to zázemí - jako wc a sprchu na pokoji... to mi fakt vadí tohle...

kamarádka rodí v malý porodce v Kolíně a tam jsou takhle pokoje běžný... v Podolí běháš na chodbu na společný hajzlíky a sprchy... :confused:

za nadstandart se v Podolí platí 700 - 2600.- - no jako ta koncová cena je už jak za 4 hvězdičkovej hotel bo co .)))) :unamused:
31. led 2010 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..tak to je fakt palka...
jinak ja mam capacky jedny ruzovy,chci koupit ete jedny bezovy..rukavicky slaby(tech mam vic)a jedny silnejsi..myslim ze staci..cepky ve silnejsi a pak slabsi tri..ak snad taky staci..no a pak zaklad obleceni,ale nemame ho nejak moc teda..fakt zaklad
31. led 2010 v 00:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu dat pradlo do pracky a umyt nadobi a jsem tu zas :grinning:
31. led 2010 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čepiček ani nevím kolik mám - všechny jsou půjčený.. ty silnější rukavky taky asi radši ještě koupím, i když teda na nákupy se mi už teda ani trochu nechce :slight_smile:)) :sweat_smile:
31. led 2010 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jsi taky dobrá noční sova :slight_smile:))) :grinning:
31. led 2010 v 00:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,no ja jsem na to magor..a manza ten je uuuplnej nocni ptak..jsem zvedava na nase dite :grinning:

pradlo v pracce,pes probehnutej,ted to nadobi :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo ete kos sem vynesla :grinning: ale jen pred barak
31. led 2010 v 00:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a budes kupovat 1?
31. led 2010 v 00:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten mam dudlik mame vlastne taky,ale nevim jestli tam je to plastovy
31. led 2010 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR já myslím, že jedny silnější stačí... snad už bude brzo tepleji... než porodíme, než se doma aklimatizujem a tak, tak snad sotva unosíme jedny silnější rukavky...
31. led 2010 v 01:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno nic... jdu chrupkat - nějako to na mě přišlo :slight_smile:)) . brou noc moc!
31. led 2010 v 01:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ty jedny silnejsi si myslim ze unosime..brezen ete bude chladno..
31. led 2010 v 01:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak brou hehe a Kubiku
31. led 2010 v 01:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brou holky :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2010 v 01:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak koukám, že dneska je teda ouplně pusto prázdno...
přeju hezkou neděli... my dneska poklízíme, třídíme, organizujeme.... ble :slight_smile:))) :grinning:
31. led 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak teď jsem si přečetla jedno album... to jsem jako neměla dělat... .((( já chápu, že některý chtějí sdělit svojí bolest, ale člověk aby byl v totálním psychu jako... :(((
31. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe hoooj, jaky album? necti ty psycharny- se zblaznis...ja si to precetla den pred porodem....

Barborka spinka v satku...jsem ji udolala, heh :grinning: :sunglasses:

A pri zvedani hlavicky zase o nejaky centaky vys!!! Den ode dne...sikula nase:slight_smile: :dizzy_face:
31. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek