• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
no koukla jsem do vzpomínkovýho alba...:( ta svíčka mě měla varovat... já teď taky řeším tu těhu cukrovku, tak prostě jsem se lekla že jo... ale i tak nic ti není a hrc a je to v háji... já vím, že si to nejde připouštět.... já to jen nechápu.. server plnej mamin v očekávání, všechny mají nějaký strachy, aby bylo všechno v pořádku a takovýhle album... :((((

Barunka je velká šikulka!!!! a řekla bych SVOJI, že je celá ty :slight_smile: :dizzy_face:
31. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :grinning:

teda svoji,ja chci taky tak sikovny a krasny dite :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic.. jdu si radši chvíli dáchnout a pokračovat v přenášení věcí sem a tam :slight_smile:)) sem nějaká cíťa poslední dny...
31. led 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko..na tyhle alba radsi nekoukej..Kubik bude krasnej zdravej chlapak...
31. led 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL no já jen prolítávala alba na první straně... občas se prostě dívám... tak jsem klikla i na tohle... ale kupodivu už tam není :confused:

jsem se nakonec byli na hodinku projít :slight_smile:))) je tam nádherně! ale i tak jsme trochu promrzli :slight_smile:))
31. led 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak jsem konecne nahazela fotky na rajce ale je jich nejak moooc, nemela jsem cas to promazat a ted koukam ze se zpetne mazat neda nebo co?? nevite jak v rajceti smazat jednotlive foto a ne cele album? :slight_smile:

http://hypo77.rajce.idnes.cz/Amalie/
31. led 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dik...ja jsem z ni uplne namekko...

a ano, je me podobna...vcera jsme u nasich koukali na moje mimi fotky...a na nekterych jako by to byla barca- v tmavem provedeni ovsem...

hehe jo, taky na neco takoveho obcas narazim...tezko rict, jestli to sem patri no...
31. led 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe v podoli jsou navstevy na pokoji jen hodinku :slight_smile: teda na P1 kde jsem byla ja 15.00 - 16.00 jinak jsou navstevy na chodbe ..... aby se nerusili maminky pri kojeni atd... a navstevy jsou do 19.00 myslim, ted uz ani nevim, kolikart sestricky tatinky a navstevniky museli vyhazovat.....
a pres tu zakrvacenou kosili das zupan ten bude cistej :slight_smile: i kdyz muzu rici ze ja i kdyz jsem krvacela dost tak jsem byla cista, si narves 3 vlozky sestricky ti povi a je to :slight_smile:
jinak ja jako spinim porad uz me to nebaaaaaaaa
31. led 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky od kdy davate mimi na brisko? ja se tak nejak porad bojim.... i kdyz uz hlavicku zveda a snazi se holka jedna..
31. led 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky při neděli:slight_smile:)

Svoji krásný fotečky:slight_smile:)okouknu hned Hypo na rajčeti.-))do albíčka dávám pár ze včerejšího focení:slight_smile:)jsou bteda zmenšené, brzy budou hotové ty originál:slight_smile:))

...holky nečtěte ty smutné věci, to nemůžete!!!!myslete pozitivně, miminko to cítí:slight_smile:)

Hehe upřímnou soustrast, ať byla babi jaká chtěla, byl to určitě v srdci hodný člověk a zaslouží si hezkou vzpomínku!!!

..malej se budí, jdeme si hrát, dnes jsme byli na dlouhé procházce s babičkama, bylo to fajn a dali jsme si koprovku..ňáááááááááááááááám
31. led 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat krasny fotecky,moc vam to vsem foti..a ten krasnej vlasacek vas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

hypo.ja taky nevim jak se mazou,ale jde to zmenit ze se tam jakoby ostatnim nezobrazi..jak das upravit a mas tam ty fotky v malym,tak zmacknes na to zeleny(jak je to jako odskrtnuty)a zmenis to na cervenej krizek..ty je pak uvidis ale ostatni ne..

holky kdyz koukam na ty fotky tak se tak hrozne na malou tesim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz ji chci mit u sebe a pomuchlat si ji
31. led 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
carkul nojo dik, to me nenapadlo...... odskrtnou to,ja porad nekde hledala napis smazat :slight_smile:

nebo i ty se dockas, mas to za par..... a pak ti zacne to nejhezci obdobi :slight_smile: ja na tu nasi panenku porad koukam jako bych ji videla poprve :slight_smile:
31. led 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo ale bohuzel treba jak to smazat uplne nevim-mi to stve celkem,jelikoz se mi to tam plete :angry: jako ze to eni tak prehledny..

a co tobe uz je dobre?
31. led 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsme zpět z chaty, krása to byla, spousta sněhu, Amálce ten vzduch prospěl, krásně spinkala, kočička naše :dizzy_face:

hypo: Amálku na bříško spát dávám, dětem to prospívá, je to proti prdíkům :wink: Jelikož se nedoporučuje, aby miminko spalo do 9-ti měsíců na bříšku, neměla bych klid, takže jenom přes den, když je pod dohledem, když třeba spí se mnou v posteli, nebo v kolíbce v obýváku, kde na ní vidím. V noci spí na boku, nebo na zádíčkách.

Jak jste se tu bavily, já jí teda nechávám samotnou nejen když jdu do sprchy. Když spinká, tak spinká sama. Buď jsem v jiném pokoji daleko, tak zapnu chůvičky, abych jí slyšela, až se vzbudí, nebo když jdu do sprchy, na záchod atd, tak je prostě v postýlce, aby někam nespadla a neřeším to. Je zdravá, tak co by se jí mohlo stát. Večer jí dám hajat nahoru do ložnice, to zapnem chůvu a jsme v obýváku dole.

V Motole jsou návštěvy na pokojích do 2 osob, jinak ve společenský místnosti. Musím říct, že jsem to maximálně ocenila, neb pokoje byly velký a jen po dvou, sprcha i záchod na pokoji, čistý košile byly ve skříni v pokoji, takže žádnou krev ani nic jinýho jiné návštěvy neviděly a já jsem byla například ráda, že můžu ležet a u toho si s někým vykládat, nebo mi manžel pomáhal malou přebalovat, přikládat na kojení, dokonce i koupat. To na chodbě nejde. Nebo mamka mi jí převlíkla a tak.

Sprchovala jsem se každé dvě hodiny a to jsem si i převlíkala košili, čůrat na záchodě jsem se odvážila až 3. den po porodu, jednou jsem to zkusila, štípalo to jako sviň, takže jsem pokračovala ve sprše.
31. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky amalky :grinning: ..je jste byly na chate?je supr ze jste si to uzili..a jak se jinak mate?
31. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
na chatě jsme byli, jupííí, to byla krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Přidělávali jsme nějaký poličky, světla a tak :wink:

Máme se dobře, jsme spokojený a už se pořád smějeme :wink:

Co ty, Carcul? Už to máš za pár ...................
31. led 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
amal.takze uz se vse uklidnilo,vid..tak to jsem rada
no me v posl dobe neni uplne echt,jak jsem predtim byla akcni tak uz to upadlo :grinning:
31. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
carcul: vše se uklidnilo, už jsem zase v pohodě :wink:
Narození dítěte sice člověku změní život, pohled na něj i priority, ovšem, víceméně se to dá vrátit do starejch kolejí

bodejť bys byla extra akční, vždyť už každou chvíli může bejt Sofinka tu! Ono je ten 9. měsíc den ode dne všechno těžší a energie ubývá
31. led 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HYPO moc děkuju za info o Podolí... předpokládám, že sprchy a wc na pokoji nejsou viď?
jinak foto parádní :slight_smile: prohlídla jsem si (nejen) Amalinku :slight_smile: je krásná... :slight_smile: na tý fotce, jak tam spolu spíte to vypadá, jakoby ten dudlan vypadl tobě :slight_smile:))) jak se jí líbí v kyblíčku?
a jinak jsem ráda, že mě čeká to nejhezčí období :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

CAT díky!!! to máš určitě pravdu. já to rozhodně nemyslela tak, že by nestála za hezkou vzpomínku...
CAT parádní fotky... tahle je super!!! http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3754260&vReferer=%2Fphotos%2Fcat79

CARCUL ahoj :slight_smile: :dizzy_face:

ségra byla v neděli u kartářky a prý budu do 14 dnů rodit :slight_smile:)) a dneska zkoušela kamarádka kyvadýlko, tak to prý vypadá na konec tohohle týdne :slight_smile:)) tak jsem zvědavá, jestli se ty předpovědi vyplní...

jinak dneska se nám tu podařilo trochu popřehazovat věci, ložnice je myslím nachystaná na Kubulu... teď jen dožehlit věci a doklidit a je to... :slight_smile: akorát mám asi fakt nějakej hnízdící pud či co, bo se mi chce přerovnávat i celá kuchyň... no prostě abych měla pomalu dokonale naklizelo a přitom se na to vrhnu a pak nevím kam s čím a jsem z toho zoufalec :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem neodolala a dala si krupičnou kaši... :sweat_smile: :confounded:
31. led 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,ja bych uklizela ale nechce se mi a nemuzu se dokopat a to chci tenhle tyden udelat vesti uklid chte nechte..a co dr,ten nic nerikal jak to vidi?

amal..no ono ale kdyz to vemu tak min tyden byl nabitej a tenhle me taky ceka par veci..ale driv jsem litala od rana do vecera a ted mi vse trva o dost dyl a ete staci kdyz dyl stojim,chodim a brisko se ozyva..takze ted uz je vsechno dle predstav vid?a co papani?
31. led 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..tak trosku se snad nic nestane..a pokud bude maly na konci tydne venku tak uz to urco neva :wink:
31. led 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL myslíš rození? no ten říkal, že by bylo dobrý kvůli tomu cukru porodit dřív... tak nějak mě ujišťoval už dvě prohlídky, že kdyby chtěl klouček na svět, tak už se nic neděje, že to zvládne... ale tohle člověk musí brát s rezervou že jo :slight_smile:)) bo to takhle můžou dr. říkat měsíc a nakonec přenášíš :slight_smile:))

co tobě?

a taky jsem pomalejší :slight_smile:)))) :angry:

AMALL to je fajn, že se všechno tak nějak vrací do stejných kolejí... kojíte teda normálně?
31. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL taky se právě pokouším o větší úklid :slight_smile:)) jsem to měla udělat už dřív - kvůli tomu zpomalení - no ale znáš to :slight_smile:)) člověk odkládá a odkládá a nakonec u toho funí a nadává si :slight_smile:))
31. led 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe ja jako myslela jestli ti nerek ze uz to vypada nadejne a taaak..ted uz jsou mimca hotovy tak muzou ven..ale jako jestli uz to nejak na to vypada?

me rekla jen ze zatim by to v nejblizsich dnech byt nemelo,ale ze stat se muze cokkoliv(coz vime ze,ze ted uz clovek nevi)no uvidime ve stredu

jinak ja si to rikam s tim uklidem a mam potiz se dokopat i k normalnimu ted :sweat_smile:
31. led 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo..jdu se pritulit a koukat na tv..paaa
31. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL no tohle mi neřekl, jen mi párkrát naznačil, že se to tam pěkně chystá a pak zmiňoval ten dřívější porod a tak, takže to beru jako naznačení, že to vypadá nadějně :slight_smile:)) já bych to ani od něj slyšet nechtěla, tohle se prostě odhadnout nedá... víš sama z diskusí tady, že někdo se takhle chystá dlouho a dr. říká, že už by to mohlo být a stejně nic a pak jsou maminy, který se nijak neotvíraj a dr. jim říká, že ještě nic a večer rodí...

a propó co pa asi TERINKA? :slight_smile: :dizzy_face: snad už je mimoušek na světě... :slight_smile:
31. led 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, tak jsem vás jen prolítla a nepostřehla nic zásadního.... tak doufám, že se nic zásadního neděje a nikdo nerodí a podobně :grinning:
31. led 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, já si plánovala, jak budeme chystat na prcka a chytlo mě nějaký šílený hnízdění, takže jsem uklidila komplet kuchyni :sweat_smile: ... manža pomáhal, tak pak se nám nechtělo už nic dělat...... takže chystání přebalováku a postýlky zůstává do budoucna.... :grinning:

a dneska jsem byla pěkně protivná i sama sobě, v podstatě poprvé za celé těhu.... chudák manža :sweat_smile: :pensive:
31. led 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ ahoooooooooj tak hnízdění? :slight_smile:))) já též... jen s tím rozdílem, že protivná jsem snad furt... :slight_smile:)))

kuchyň musím taky vyřešit - jsem z ní pološílená, bo je nejmenší ze všech podnájmů a ještě dost nepraktická... na to, že sem nechali dělat novou nějakým architektem, je to teda děsnýýýý :((( blbec asi nevím, že do malýho prostoru by se hodily nějaký šuplata, kdo se má v těch spodních policích hrabat že jo :((( logicky tam toho tudíž dáš mnohem míň... :angry: :angry: :angry:
31. led 2010 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek