• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
no holky a my jsme podle ms a podle doktorů zítra už 36tt+0 :astonished: a máme přesně 4 týdny do termínu porodu..... :grinning: tak jsem zvědavá....... nějak hrozně to letí, měla jsem strach, jak to nebude utíkat a prdlajs, letí mi to snad víc než v práci..... :grinning: za chvilku jdeme s prďolkou na kutě, tak přejeme dobrou noc, respektive dobré ránko těm co za chvíli přijdou :grinning: :grinning: :grinning: my na vás jukneme, jak se probudíme.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2010 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak ti je vůbec? co prcek.. ještě tě tak bolí žebra nebo je to o fous lepší?
jé ahojky HEHE :grinning: akorát jsem to chtěla vypnout, že tu nikdo není :grinning:
autor
tak se pěkně vychrupejte :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2010 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu kuchyni vůbec před vánoci neuklidila, takže jsme vytírali a tak..... spíš vršek, spodek ještě nemám úplně hotovej, to si zvládnu po něčem sama.... :grinning:

a jak mi je? fajn HEHE, já si nestěžuju, jen pohyby prcka jsou čím dál bolestivější...... žebra bolí, ale já bych řekla, že jsem si na to snad zvykla nebo co... :sweat_smile:
31. led 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno to klidně můžeš bouku :slight_smile: šak di spinkat - když se musí tak se musí :slight_smile:) :dizzy_face: :wink:

Kubula se dneska snad fakt uškytá chudák malej... :sweat_smile:
a jinak je nám fakt dobře, dokonce i žáha pálí míň než dřív...... a co vy?
autor
jj taky to tak mám, ale jsem samozřejmě šťastná, že se hejbe, že jo :slight_smile: :wink: ... má tam prcek čím dál míň místa no... a když máte ještě míň plodovky, tak to musí stát za to... auvajs
31. led 2010 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE prďolka se mele v bříšku, tak jsem si spíš říkala, že vypnu kompl a půjdu si lehnout, protože v bedně nic není a číst se mi nechce :sweat_smile: ale když jsi tu, tak ještě vydržíme... stejně bych nespala.....
31. led 2010 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Kubík dneska tak škytá? mě taky přijde, že někdy nic a z toho má prďola den a může se uškytat, škytá klidně i 6x za den.... :sweat_smile: prý se připravují na první nádech, tak doufám, že je to pravda :grinning:

taky jsem šťastná, že se hejbe, to jo, ale když si protáhne nohu do mýho pravýho boku tak to docela úpím :astonished: :astonished: :astonished:
31. led 2010 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE a k doktorovi kdy? zase v úterý? já si zítra budu volat na výsledky streptokoka a v pátek k zubákovi..... do poradny až 8.2. :wink:
31. led 2010 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ žáha jak kdy... někdy jsou fakt dny, kdy mám pocit, že skočím do zdi z toho :slight_smile:)) ale teď je to zas pár dní dobrý, tak ťuk ťuk... pohyby taky bolestivější, někdy je to fakt takovej tanec, že se přesně divím, že nevyskočí břichem :slight_smile:)) jinak poslíky - no na ty jsem si snad taky už zvykla, bo co :slight_smile:))

ale psala jsem, že ségra byla u kartářky a prý do 14 dnů porodím :slight_smile:)) a kamarádka mi zas kyvadýlkem vykývala tenhle pátek nebo sobotu :slight_smile:)) tak jsem fakt zvědavá, kdo se trefí .))) :sweat_smile:
31. led 2010 ve 23:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ mno zítra si musím zavolat na ty výsledky cukru... poradna v pátek. když by to bylo blbý, tak se zkusím přeobjednat na dřív, protože by jsme pak museli asi aspoň něco málo řešit... navíc v pátek má pohřeb babička, tak nevím, jestli tam taky ještě nepojedu...
31. led 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE hold ten konec těhu je fakt zajímavej...... :grinning: :grinning: :grinning:

já jsem jen tak přelítla celej víkend, jestli někdo nerodí, takže jsem to nepročítala nijak důkladně..... takže tenhle pátek nebo sobotu jo???? :grinning: :grinning: :grinning: tak to jsem zvědavá teda..... moje kámoška má termín 17. 2. a minule jí doktor řekl, že má zajímavej nález na prvorodičku a že porodí každým dnem.... no zítra má jít zase do porodky do poradny a vypadá to, že ještě neporodila.... :rolling_eyes:
31. led 2010 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE s tou babičkou jsem to postřehla..... upřímnou soustrast, je mi to moc líto :pensive: :pensive: :pensive: a ten pohřeb, no nevím, já bych to asi neriskovala, takhle daleko.... :frowning2:

jinak na ten cukr držím palec, snad to bude dobrý :wink:
31. led 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no přesně proto si už nedělám žádný naděje - nález může bejt zajímavej a stejně nic .)... ty první silnější posly mě trochu vyděsily že jo, ale teď už to beru tak nějak jako asi žáhu - holt to k tomu patří...
31. led 2010 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ díky... mě se to taky moc riskovat nechce... jízda autem je fakt nic moc, když mi tak 20x denně tvrdne břicho že jo... navíc kdybych tam začala rodit, tak to by byl mazec... by se manža ujezdil Praha-vysočina a zpět.. :( mamina teda nevrhovala, že by dojel jen manža, ale nějak nejsem v nadšení ani z toho no... :confounded:
31. led 2010 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta moje kámoška do toho právě vložila naděje dost velký a počítala s tím, že porodí..... no a v pátek z toho byla docela špatná, tak jsem se ji snažila povzbudit..... ono když se k tomu tak člověk upne, tak je to naprd.... :pensive: kolik holek už tu mělo pokročilej nález k porodu a další měsíc nic....... já si iluze o tomhle už nedělám......

tak poslíčky, já nevím, já si myslím, že už snad ani žádný nemám :grinning: občas mě bolí bříško jako na ms, ale to snad nemůžu za poslíky považovat nebo co :sweat_smile:
1. únor 2010 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE v tomhle tě fakt chápu..... je to blbý, byla to babička, ale tohle snad každej pochopí ne? já jsem srabík a nejela bych teda určitě.... a jak znám manžu, ten by nejel taky..... v takhle pokročilím stádiu těhotenství je to fakt docela risk, navíc to počasí..... já už bych se viděla zasekaná s porodníma bolestma někde ve vánici na dálnici :grinning:
1. únor 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no přesně... proto jsem se uklidnila... beztak bych se nasmála, kdybych nakonec rodila v březnu :slight_smile:))

no já tohle už za posly považuju - všichni to tak popisujou, tak to tak asi je... někdy je to slabší, jako fakt MS, jindy je to silnější, kdy se přidají i ty kyčle, nohy a je to víc nepříjemný no... ale radši neřešit... :slight_smile:)

co maliník? piješ poctivě? .) mě to moc nende teda... hlava děraváááá :sweat_smile:
1. únor 2010 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak kyčle, to je něco jinýho :grinning: ty mě berou nejvíc v noci.... mám strachy, že se pěkně roztahuje pánev :sweat_smile:

maliník HEHE piju poctivě jeden šálek denně, zatím jsem nevynechala... :wink: by mě teda ale zajímalo, jestli mi to k něčemu je :sweat_smile: prďola stejnak sedí na zadečku, tak co..... zatím budu pít dál 1 šálek denně a kdyžtak bych od toho 8.2. začala pít i 2 šálky denně....... někdo tvrdí, že to na něj zapůsobilo tak, že to i vyvovalo porod, tak když jsme KP, tak to nechci pokoušet :grinning:

a myslím, že ty rodit v březnu nebudeš HEHE :wink:
1. únor 2010 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ jo, tak taky mám takový živý představy o cestování v podstatě na konci 37. týdne .))) by se mi chtělo rodit po cestě fakt... :slight_smile:)) bysme Kubu pěkně natřásli a bylo by :slight_smile:)) :grinning:
1. únor 2010 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no přesně.... s tím cestováním je to takový naprd.... zvlášť v tomhle počasí :confounded: no uvidíš...... kdyby to bylo 10 minut cesty tak to člověk neřeší, ale takhle.....
1. únor 2010 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ jo taky piju 1 šálek denně, i když v pátek jsem myslím teda zapomněla.. ale už jsem chtěla pít dva.. :slight_smile:)) :sweat_smile: a nic... se na sebe vůůůbec nemůžu spolehnout :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
si dej upomínku do mobilu HEHE :grinning: :grinning: :grinning: aspoň ten jeden že piješ...... a lněný semínko aspoň baštíš? :sweat_smile:
1. únor 2010 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ taky né pravidelně :sweat_smile: ... dávám si to do jogurtu, ále teď žeru jen bílej a ten je fuj :slight_smile:))) ale tak snažím se no... HYPO teda psala, že jí to pomáhá na zácpu, mě teda jen lehce, tak aspoň nějakej účinek pozoruju... :dizzy_face:
1. únor 2010 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já to lněný semínko vypustila, když jsme KP...... a jestli bude prcek 8.2. otočenej, tak mě naštve :grinning: :grinning: :grinning: néééé, si dělám srandu..... bych ho letěla ještě hodně rychle koupit :grinning:

na tu zácpu to prej pomáhá víc lidem....... já se právě divím, že zácpu nemám, ani přes to železo, který beru :sweat_smile:
1. únor 2010 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a už taky škytáme :grinning:
1. únor 2010 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já mám někdy na wc pocit, že vypustím duši :slight_smile:))) naštěstí né pořád, ale někdy teda fakt jo... PA samozřejmě strašila, že kdo má zácpu před porodem, má ji i nějakou dobu po porodu, tak fakt huráááá... :slight_smile:)))

no holky tady stejně říkaly, že jim to nijak nepomohlo, tak bych si vlasy nervala PROSTEJKO :slight_smile:
1. únor 2010 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
KUBULA teď zrovna přestal... :sweat_smile: :grinning:
1. únor 2010 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek