• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
se nám ty dítka nějak střídají :grinning: :grinning: :grinning:

HEHE nějak to nehrotím, podle mě otočení nejsme, minimálně to škytání cítím pořád na stejném místě..... takže si myslím, že já skončím u maliníku, kterej mi bude taky naprd, ale aspoň mám nějakou obměnu v pitným režimu :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tou zácpou, no uvidíš...... třeba tě to trápit nebude... :wink:
1. únor 2010 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mno jsem moc zvědavá, co se dozvíš na poradně...

mno nic. jdem na kutě... manža mě tu prudí, že jako musím jít spát (on totiž někdy stávkuje, že prostě půjde spát až půjdu já :( ) a Kubík dope do žeber, asi ho štvu tím sezením u kompu... :slight_smile:))
1. únor 2010 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brou noc moc! .) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já jsem zvědavá co ty.... hlavně, ať je ten cukr v pořádku :wink: a může se vesele rodit :grinning:

jděte pěkně na kutě, já počkám, jak mrně doškytá a půjdu zkusit taky spát...... tak dobrou noc a zítra dej vědět, co ten cukr..... papa a sladké sny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda holky, co to je za docházku??? :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky, tak tady dneska nikdo není,jo?:slight_smile:)

My hlásíme asi špurt, papáme min 120ml skoro po 2,5 hod a v noci se budíme ve 3 a v 7:slight_smile:)takže je po spánku...hihihi, ale malej za min. týden přibral 375g!!!!

Dneska jdu na info hodinu a od 16.2. chodíme s denískem na cvičení a masáže pro miminka, se strašně těšim:slight_smile:))

A co nového po víkendu?Rodí někdo????už se to blíží!!!!
Jo a malej se začíná smát, já se asi po tento...hihihihihi

...jo a díky za pochvalu foteček, jsou v malé velikosti, hned jak je budu mít na CD vložím je originál!!!
1. únor 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAT ahojda :grinning: taky ti musím fotečky pochválit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj ženy... tak cukrovku nemám... huráááááá.
alébrž sladký stejně hodně omezit, bo asi ledviny prostě nějak lehce nestíhají a propouštějí cukr do moči... ovšem vyčetla jsem na jiných diskusích, že se to v těhu stává a nijak by to nemělo ohrozit mě a Kubíka... tak jsem ráda! :dizzy_face:
na poradnu mám teď nosit první ranní moč...
1. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky taková nejapná otázka - říká se špurt nebo spurt?
1. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky HEHE :dizzy_face: gratulujuuuu, že je ten cukr v pořádku.......

jinak podle mě je to spurt ne? :sweat_smile:
1. únor 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE a co jsi nosila do poradny doteď? :sweat_smile: já nosila celý těhu první ranní moč......

jinak holky, se na to vykašlu, já si volala na toho streptokoka a je to negativní....... parádička, rodit bychom mohli nádherně a o sto šest i bez antibiotik.... ale to ne, to naše dítko musí stávkovat a jít zadkem napřed že :grinning:
1. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ dííky :slight_smile:))
oni tady mají v poradně ty lakmusový papírky a nemusela to být ranní moč... prostě jsem v poradně na záchodku počůrala papír a bylo! :slight_smile: až teď mi teda vyšel 2x ten zvýšenej cukr, takže je asi normální tohle testování. manža říkal, že zkusí v lékárně dneska ty lakmusový papírky koupit a budu na to ráno čůrat... to víš, i tak jsem z toho nervozní no - ale jen lehce :slight_smile:)) prostě člověk už se bojí všeho, aby to bylo v pořádku :slight_smile:))

jé a na streptokoka jsem se zapomněla zeptat... jsem to nudle! :angry: :slight_smile:))

PROSTEJ já bych ti tak přála, aby se prcek otočil...
1. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdem na obídos :slight_smile: dneska nevařííím... to je bájo :slight_smile:)) :grinning: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha HEHE... já musela nosit ranní moč, taky to pak sestra zkontrolovala tím obyč papírkem, ale musela to být ranní moč..... tak to ti možná vyšlo takový horší proto :wink: .... hlavně, že je to ok.....

HEHE taky bych si to přála, ale nevěřím no...... už se nechci zase natěšit na další kontrolu u doktora a pak být zklamaná...to je jak s testováním, jestli jsi těhu... první 2 měsíce snažení jsi natěšená na každej test a každej příznak a pak to přestane bavit... :rolling_eyes: ale třeba nás prcek všechny překvapí....

se máš, já teda vařit taky nemusím, mám zbytky od víkendu, ale ohřát si to budu muset :grinning:
1. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, je to spurt...CAT, pockej, az ti bude jist kazdou ctvrthodinu...to je teprve poradna mimistavka:slight_smile:))) :grinning:

jinak, dobry den:slight_smile:

holky, tak uz nekdo porodte...
1. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky SVOJI :dizzy_face: na mě se nedívej, já mám termín přesně za 4 týdny..... :grinning: jsou tu jiný adepti :grinning:
1. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no PROSTEJ proto asi ne... když to předtím vycházelo normálně... ale to je fuk, vyčetla jsem, že se to stává a že se nemám znepokojovat, tak jsem v klidu .)
a chápu, že nevěříš... ono je to už bohužel teď nepravděpodobný no :( zvlášť když nemá plnej bazének...

SVOJI hoooj :slight_smile: na mě se taky nedívej... :slight_smile:))) já mám termín za necelý 4 týdny... dle MS teda za 23 dní :slight_smile:)) :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE důležitý je, že je Kubík ok ne? :wink: a cukrovku nemáte, tak to je taky dobře....... hurá do porodky :grinning:

nevěřím no, radši a třeba budu mile překvapená....... nejhorší je, že nějaká naděje tam pořád je, pořád ti ji někdo dává..... a pro mě je nejhorší ta nejistota..... jak budu rodit? bude se to plánovat nebo čekat? takhle když víš, že je mimi hlavičkou dolů, tak jsi klidná, víš, že je to ok a už jen čekáš až to vypukne........ takhle pořád nevíš, každej ti říká, uvidíme na další poradně..... to je na moji psychiku asi nejhorší..... vědět, že za 3 týdny jdu na sekci by pro mě bylo asi lepší nebo co :rolling_eyes:
1. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dobré poledne :wink:

Prostej: já myslím, že když budeš chtít, tak si termín můžeš domluvit hnedle a oni by stejně před udělali UTZ a kdyby se otočil, tak by se neřezalo. Aspoň tak nám to říkali na kurzu. A byla bys klidnější, ne?
1. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky AMAL :dizzy_face: jak se máte?

no já uvidím AMAL co příští týden v poradně v porodce, jdu poprvé... tak když bude prcek KP, tak se hned doktora zeptám, co a jak..... jediná moje "jistota" je, že nechci rodit KP přirozeně, riskovat to nebudu.... takže doufám, že by se se mnou začali nějak domlouvat...... jak píšeš, byla bych prostě klidnější.... díky :wink:
1. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Amali spinká, takže fajn se máme :grinning: :grinning: :grinning: Miminko je nejlepší, když spinká :grinning:

Do spontánního porodu tě určo nutit nebudou, pokud bys sama nechtěla. On je pro ně CS jednodušší :wink: Takže bych se být tebou hned domluvila a měla bych klid. No a kdyby náhodou, tak by to bylo jen plus :wink: :wink:
Jo a říkali nám, že se chodí ve 38tt, protože pak už je šance na otočení skoro žádná, ovšem pravděpodobnost rozjetí porodu velká, tak aby se pak nemusel dělat akutní CS.
1. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
AMAL to je krásný :grinning: :grinning: :grinning: hlavně, že pěkně spinká a nezlobí :wink: mrkala jsem, že máte už 2 měsíce, to je šílený, jak to letí......

jj, taky slyším ze všech stran, že raději se domlouvají kolem toho 38tt, nechat ženskou s KP rozrodit není prý žádná výhra...... no jak říkám, uvidím..... v pondělí jdu poprvé a budu už 37tt+0... takže vlastně budu začínat 38. týden no a jsem právě zvědavá co mi řeknou..... abych nebyla příští týden mamča :grinning:
1. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
manža říkal, že prej když už teda, tak pěkně 15.2. aby to bylo na jeho narozeniny :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky, my se jdeme nabaštit, tak si nechte chutnat všechny a já se odpolko ukážu... :wink:
1. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdem do posilky, když Amali spinká :wink:
1. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY.... japa je? :dizzy_face:

Já hlásím, že konečně vyšla nová kolekce kočárků Bumbleride 2010 a že je levnější oproti loňské a je v ceně hodně nových vychytávek...takže jupí! Jen aby dorazil včas hahahahaha

Nějak nezvládám vás dočítat, sakriš, vy jste ale drbalky :wink:

Dneska nám mění okna, jupí.... jedno samo při převozu ruplo, takže ve čtvrtek to budou opravovat.... včera sebou manža seknul a má levou ruku v sádře na 14dní, pohmoždil si kůstky v zápěstí (naštěstí nic zlomeného-uf), za týden nám začnou dělat jádro..... a budeme muset škrábat asi všechny místnosti! BLE!!!
To je tak v kostce vše....
1. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď mi psala paní z dvojcatka.cz
"Dobrý den, kočárky příjdou do CR zhruba 20.2., takže by u vás koncem měsíce mohl být. "

jupííííí .... jéééé.... tady je ale pusto prázdno... se tu musím radovat sama ...bééééé
1. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem se tu konečně dostala..:slight_smile:) tak koukám, že jsou nové fotečky, tak musím pokoukat..jinak u nás ni nového, jen týdny utíkají a manža se nějak více těší, v sobotu jsme byli plavčit v bazénku a zistii, že tam je i plavání promimi a tak to budeme mít kousek, vyvařoval nám celý víkend....tak se o nás stará..:slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj NUKI... to je paráda, že se manžílek takhle hezky stará :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek