• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
ZUZI hoooj... no super!!! :slight_smile:)) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bude kočík :slight_smile:
mě ten zbytek k teutonce furt nedošel... grrrr... a je tam i hřeben a teploměr a síť na pleny... no tak jsem fakt zvědavá... :( :angry:
ty jo čeká vás rekonstrukce co? no teda.. ble... držím pěsti!
a taky bojím, aby si teď manža něco nezlomil... :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI krása :slight_smile: já se měla podobně... jsou na nás ty manžové hodný :slight_smile: a můj už je natřepanej jak blázen... já vůbec zatím NIC :slight_smile:)) a on je natěšenej, že mám pocit, že rupne za mě :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: jojo je dobře, že to takhle berou..:slight_smile:)

Zuzi: jojo paráda, člověk si to rád užívá..:slight_smile:
tak at rekonstrukci hezky zvládáte...)
1. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj HEHENKO ... tak cukr vyšel dobře, moc gratulíruju :slight_smile:
To je děs, že ti to ještě nedošlo, vždyť už to máš objednané dávno dávno, co si pamatuju.

No jako všichni mi strašili, že kočár na dvojky mám objednat nejpozději 3měs před termínem, že nestihne dojít...no a já budu mít kočár už koncem února, to je bájo!!!!

JJ, rekonstruujeme...bléééé fuj! Ale pak už bude pokoj. Jo a co vlastně ty s výmalbou? Máš někde fotečky?
1. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI díky :slight_smile:
a jak to bude dělat s bydlením, když budete rekonstruovat... jak velkej máte byt vůbec?

na kočárek se těším za tebe, jsem zvědavá, jak pak budeš spokojená :slight_smile:

výmalbu nikde nemám... ale už jsem tak nějak poklidila a připravila komodu a přebalovací místo (ještě teda nemáme ten nástavec, ale to vyřešíme asi až za pochodu. teď je toho nějako hodně a tak nechci honit manžu do hornbachu...
no takže snad to už vyfotím :slight_smile:)) :grinning: :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky :wink: hlásíme se po obídku a dokonce jsme s prďolkou žehlili :grinning:

ZUZI paráda, normálně mám radost za tebe, že se ten kočík tak brzo vyřešil :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

NUKI ahojky, manžílek hodnej, že se tak stará, užívej si to :wink: :grinning:

HEHE tak na mě to pravý těšení tak nějak dolehlo o víkendu :wink: zdál se mi poprvé sen o miminku, porodila jsem, za 2 hodiny nás pustili domů :grinning: ... pohlaví nám nechtěli říct, že prý ať si to zjistíme doma, až budeme přebalovat :grinning: :grinning: :grinning: a byla to holčička.... :sweat_smile: a manža mi ji nechtěl vůbec půjčovat :rolling_eyes:
1. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI...díky :slight_smile:

HEHE... my bydlíme v 1+1 a rekonstruujeme 2+1, takže si hezky budeme bydlet až do doby, než to bude k nastěhování. Ono by se v 1+1 s 1mimi tak nějak dalo vetetit... ale se 2 už fakt ne.
Nakoupili jsme za super cenu plovoučku (166,-/m2), je protiskluz, zaklikávací... super! Máme rozebrané jádro, takže místnost vypadá "úžasně"... trůní si tam akorát zapojený záchod :grinning:
To je jasný, že teď je přednější něco vydělat, nástavec koupíte vždycky.

Já jsem z toho kočáru tak natěšená.... juchůůůů... bude černošedivý.
1. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI no taky jsem ráda... v sobotu tu byli kamarádi a museli konstatovat, že manža už je i vydatně nervozní :slight_smile:)) takovej malej nervík z toho rození a příchodu Kubíka... pořád se mě ptá, jak nám je, jestli Kubík kope, všude mě převádí jak důchodkyni abych neupadla... je to fajn. asi bych nebyla šťastná z apatickýho přístupu a tohle je krásný no. dneska říkal, jak už se těší, až se s ním bude válet na gauči :slight_smile:))) :grinning:
1. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI na rekonstrukci držím palec, ať je to co nejdřív za váma :wink:

HEHE a zbytek ke kočíku snad brzy dojde..... :wink:
1. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já už mám manžu taky pěkně nervózního :sweat_smile: taky se mě pořád vyptává, jak mi je, jak se má prďolka a i v noci je takovej, jako nespí úplně natvrdo :grinning: asi už se chystají chlapci :grinning:
1. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI no to je pravda, 2+1 je parádní velikost :slight_smile: zvlášť když je dobře vyřešenej :slight_smile: tak to máte fajn zařízený, že je to vlastně volný a nastěhujete po reko. držím palce, ať to jde dle plánu a nestěhujete na poslední chvíli :slight_smile:

ZUZI hoď odkaz...

PROSTEJ huš jsem taky nabaštěná :slight_smile: teda spíše přebaštěná... čkám až mi lehce slehne a půjdu na pračku a ještě nějakej úklid a mohla bych to nahoře teda vyfotit, jestli jste zvědavky :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a večer jdem na Mr.GS :slight_smile:)) jako chce se mi, ale nechce se mi tam trmácet :((( to už jsem fakt teď lenivá... bléééé :grinning:
1. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJ...chachacha... jsi mi pobavila, s tím snem..... a vidíš, bude to holčička... i tvé podvědomí to ví :wink:
Díky , snad se v půlce března zvládneme nastěhovat.
A s kočárkem jsem fakt nadšenáááááá!!!!!!

HEHE.. taky si s manžou připadám jako důchodkyně... drží mi na ledovce, převádí mi, říká, kudy je nejlepší jít... :grinning:
1. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no vyfoť, já jsem zvědavá :grinning: :grinning: :grinning: a večer si to užijte... já to mám takhle vždycky, že se sice těším, ale trmácet se mi nikam už nechce..... :wink:
autor
jo tak manža natvrdo spí teda :slight_smile:)) jsem ho už v podstatě přestěhovala do vedlejší pokoje, bo fakt chrápe o stošest a jak mám lehčí spaní a furt čurdím, tak bych se z toho zbláznila... :slight_smile:)) včera jsem mu dokonce před spaním říkala, že ségra nakonec dovalí ve středu, on se podivoval, ale ráno si to nepamatoval :slight_smile:))) :grinning:
autor
ZUZI mě se takhle taky zdávalo o holčičce, než nám řekli, že to bude klouček... takže nevím, jestli je to podvědomí... může to být i tím, že si to Prostej přeje, nebo že jí každej říká, že to bude holčička...
1. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéšmarjááá Kuba tancuje... :sweat_smile: :confused: :dizzy_face:
ZUZI :grinning: anebo to značí že to bude kluk jako buk :grinning: :grinning: :grinning:

HEHE tak já na manžovi pozoruju, že spaní má trošku narušený, jestli to vůbec u chlapa jde :grinning: naštěstí nechrápe, takže je se mnou v ložnici....... no ale nervózní je, snad nebude zmatkovat..... a taky uvidíme, co nám řeknou ten příští týden..... i díky jeho nervům bych byla ráda, kdybych se tam nějak domluvila :grinning:
autor
neboj, nebude zmatkovat, až to příde, tak bude opora tobě a na zmatky nebude mít čas... :slight_smile: no už aby byl příští týden, jsem nervozní za vás...
1. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE jj, taky bych řekla, že už to mám tak vsugerovaný od každýho, že neslyším nic jinýho než jen to, že to bude holčička....... a pak se mi o tom i zdá :grinning:
http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=1204017

HEHE... jj, já jsem zvědavka zvědavá... kor teď když chytám inspiraci na byteček :sweat_smile: :slight_smile:
Večer si Geňu se Suchošem užijte... jsou skvělí, teda hlavně na Silvestra to byl nářez! Jsem myslela, že smíchy pojdu :grinning:
ahuuj holky
1. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no manža je právě takovej trošku zmatkař ve vypjatějších situacích..... takže kdybych ho budila že mi praskla voda, tak ho musím prva uklidnit... :grinning: pak už jo, pak už je to ok, všechno zařídí, zmákne a tak.. ale ten prvotní zmatek tam vždycky je :grinning: .... a na ten příští týden jsem víc než zvědavá, hlavně jaká bude ta domluva...... :wink:
1. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI tne je krásnej :dizzy_face: už se těším na foto :wink:

ahooj CARCUL :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já věřím na Natálku :dizzy_face:

Ahoj CARCULKO... jak dopadlo čtvrteční focení s manžílkem? Budou fotečky?
1. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAR ahoooj :slight_smile:

ZUZI já zrovna ten silvouš neviděla... třeba mi tam smíchy prdne voda :slight_smile:))) :grinning: no to vlastně doufám, že ne... :grinning:
kočárek parádní :slight_smile:

tak my asi taky budem v první chvíli trošku zmatkovat :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJKO...děkujuuuuu :dizzy_face: Já už se těším, až v něm bude i náplň :wink:
1. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI z mojí výmalby se asi moc neinspiruješ.. mi to fakt příde jako do dětskýho pokoje... byt bych si vymyslela jinak...
1. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI jo to věřím.... no já jsem tak nějak po víkendu hodně natěšená :grinning: najednou to na mě nějak padlo, pořád si představuju, jak bude mimi vypadat a jaký to bude až bude spát vedle v postýlce.... no přišlo to pravý hnízdění holky :grinning:
1. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE.... to musíš vidět... teda hlavně ten konec
http://archiv.nova.cz/multimedia/mr-gs-silvestrovsky-special-aneb-politika-dieta-a-chlast.html?s=0

PROSTEJKO.. já to beru jako sci-fi, prostě 2miminka, moje, odkázaný na mojí péči, budou mi pak říkat mami..... ale už se fakt strašně těším... i když na druhou stranu si pořád říkám, že si to těhu musím užít, že už těhulka s velkou pravděpodobností jsem naposledy....
1. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek