• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
holky jen jsem vas prelitla

ahoj hehe,prostej,zuzi

hehe..jen vyfot:slight_smile:

zuzi,jee tak to jsem zvedava na kocarek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jooo a hehenko..ja taky nemusela mit s sebou ranni moc a cukr jsem tam mela,tak se me ptali jestli jsem jedla neco sladkyho a pochopitelne ze jo :grinning:
1. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI jako sci-fi... :grinning: taky dobrý.... ale ono to vlastně takový sci-fi je.... :wink:
1. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR.... a co to focení???
1. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: tak to je super, že cukr je v pořádku..:slight_smile:))

Zuzi: gratulace ke kočíku, tak za chvilku ho máte doma..:slight_smile: je moc hezký.:slight_smile:

prostej: tak to je super, že už Tě chytlo hnízdění..:slight_smile:
1. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI jak pro koho :grinning: manža mi musel pomáhat v sobotu uklízet kuchyni a moc nadšenej nebyl :grinning:
1. únor 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,zitra si je jdu vyzvednout :grinning: musim ete k hlavackovy pro naky papir..tak jestli chces muzem dat kafco :grinning:
1. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stahuju foto ženy.. :slight_smile:
1. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: no jo chlapi..:slight_smile: ale nakkonec to určitě udělal rád..:slight_smile:))
1. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE super :dizzy_face:

NUKI no já to chtěla mít hotový, takže buď mě mohl nechat šplhat po štaflích nebo na ně vlízt sám.... :grinning:
1. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe:už se těšíme..:slight_smile:
1. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR... nevím, jak to zítra bude, dopo jedeme pryč pro vanu, umyvadlo a skříňku.... obklady,.... a nevím, kdy se vrátíme. Písnu ti zítra dopo sms, jak to bude :slight_smile:
1. únor 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,tak ju :grinning:
1. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej: .. :grinning:
1. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mňam... poprvý žunkám těhotenský čaj od Teekanne, nedávno mi ho donesla kamarádka v hojném počtu.... a je to dobrý :slight_smile:
1. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI jj, ten je dobrej.... a pomáhá i na nevolnosti nebo žáhu, jak je trošku větrovej :wink: doufám, že stejně dobrej bude kojící čajík od nich :wink:

HEHE jééé, máte to tam krásnýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a máte taky popelnici na plíny :grinning:
1. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL já ho měla ale 2x v tý moči... jinak by to nikdo neřešil - sám dr. řekl, že nebude dělat závěry, že uvidíme příští týden (poprvé byly i hodně zvýšený bílkoviny a ketony)... podruhý jsem NIC sladkýho nejedla nejmíň dva dny před kontrolou a stejně ta část papírku byla zelená jak brčál... proto mě dr. poslal znovu na ten test na těhucukrovku!
autor
jo joooo PROSTEJ popelničku na plíny... koupili jsme tu menší... :slight_smile:
Jééé... HEHENKA přidala fotkyyy... tak teda ta modrá se zelenou jsou super kombinace.... ale teda ta komoda mi dostala! Nádherná :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já to říkám furt ZUZI, že je to sci-fi... :slight_smile:)) :grinning: :wink:
1. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já nevím jestli máme větší nebo menší..... máme zelenou :grinning: nám se hodí do ložnice :wink:
1. únor 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..jeee :dizzy_face: :dizzy_face: bych nikdy nemela odvahu nakombinovat takhle barvy a ono je to fakt pekny
autor
jo tu komodu máme už 4 roky :slight_smile: je super no :slight_smile: nepříliš obstarožní a ani moderní :slight_smile: za dveřma máme ještě jednu, ale není tak široká, je vyšší... teď už dělají v ikea i barevný... a ty jsou boží :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
PROSTEJ... tak i 1ks kojícího čajíku jsem dostala (ale na ten mám ještě dooost času). Čajík je fakt moc dobrej..... já teda doteď nezažila pálení žáhy.
autor
jo aha, já už vím, jakou myslíš.. tu zelenou jsem taky mooc chtěla... ale nakonec jsem zvolila tu na kterou se dá šlápnout a ona se otevře sama, bo kdybych měla plný ruce prcka a posratý plínky, tak abych nezmatkovala a plína nakonec neskončila na zdi :slight_smile:))) :grinning:
no a jinak velkou popelnici krémovou máme dole v kuchyni na odpad - tenkrát ještě nedělali barevný, když jsem kupovali...
1. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI já mám ten kojící doma, ale ještě jsem taky nevyužila.... teď už moc nepiju ani ten těhotenský, když piju ten maliník :wink: ale myslím, že ten těhotenský se neztratí, mě pomáhal fakt i na nevolnosti, takže i když nebudu těhu a bude mi třeba blbě od žaludku, tak ho určo využiju :wink: a to pálení žáhy...buď ráda....... :wink:
1. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI tak to je super... pálení žáhy je hnus, já to měla už od ouplnýho začátku těhu... pak trochu pomohlo Rennie. teď je to zas pár dní docela dobrý, ale i tak mě lehce pálí žáha po všem - i po vodě, čaji... jen po mlíku je to dobrý...
hehe... krása..:slight_smile: ta komoda je z Ikei? :slight_smile:))
autor
jj NUKI u nás je snad všechno z Ikea - krom sedačky teda .))) :grinning:

a díky holky :slight_smile: jsem ráda, že se líbí :slight_smile: :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já taky přemýšlela jestli tu obyč nebo takovou tu našlapovací a pak jsem vzala tu zelenou, ta mě dostala...... :wink: si říkám, že pokaděnou plínu můžu do té popelnice hodit až prcka celýho zabalím..... spíš jsem si říkala,že budu potřebovat i odpadkový koš, na ubrousek čistící nebo separačku nebo tak... :sweat_smile: a to dám asi za dveře ložnice, aby tam nebyl takovej smrádek :grinning:
1. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek