• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
hehe..no ja to mela dvakrat u my dr..a je tam ta blba sestra,takze se mi zeptala jestli bylo neco sladkyho a kdyz jsem rekla ze jo tak napsala jako ze dobry..a ted v mede se podivovali,ale mela jsem bombony tak rikali ze asi tim..a priste vemu ranni moc..ale zbytek mam dobrej..a ty bilkoviny a ketony to budou resit jak?
1. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL no ty podruhé nebyly, takže to asi řešit nebudou... já právě napodruhý nejedla sladkýho nic, bo dr. zakázal a i tak tam ten cukr byl... ale právě jsem četla, že to v těhu v pořádku, pokud je krev v pořádku... takže se to prostě stává.
na diskusích jsem vyčetla, že to některý mamky taky měly a taky zkoušely před poradnou tři dny nejíst teda absolutně nic sladkýho a stejně to nepomohlo, bylo to furt stejný... dle všeho ledviny trochu nestíhají a propouštějí cukr do moči, což se právě v těhu stát může, za normálního stavu by to ale problém byl...

takže je asi všechno fajn... někdo teda na diskusích strašil a říkal, že je třeba to i tak dál vyšetřit, aby nebyli ledviny příliš zatěžovaný, ale to se s dr. poradím v pátek... hlavně, že to není cukrovka že jo a prcek je v pohodě...

no jinak mi teda i tak doporučily vynechat sladký, místo ovoce jen zeleninu, pít vody, neslazený čaje a tak...
ale obdivuju mamky, co tohle mají celou půlku těhu, já mám někdy fakt takovou chuť na kousíček sladkýho, že bych si ruku uhryzla... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: tak hlavně, že je vše v pohodě a určitě bude..:slight_smile:))) neboj:slight_smile:
1. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ no ta zelená je perfektní, do tý jsem též zamilovaná :slight_smile: bych si i klidně pak koupila ještě rudou a krémovou... tři malý a dala je k sobě :slight_smile:)) já ty barvy prostě baštím :slight_smile:))

jinak z tý kombinace do ložnice jsem měla taky trochu strach, ale zase na druhou stranu všechno dětský jsem kupovala - zelenomodročervený, takže jsem si říkala, že se to navzájem bít nebude... a do čela ložnice jsem chtěla tmavší barvu... přesně vyfotit se to nedá, vždycky to vyjde na fotce trošku tmavší... na pohled je to super a to i v noci, když tam rozsvítím tu modrou lampičku... :slight_smile: ten pokoj je o dost útulnější než předtím..
1. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE hlavně že je všechno v pohodě.... já si právě myslela, že všichni musíme do poradny nosit ranní moč... a zjišťuju že to tak není :sweat_smile:

jo ty popelnice jsou fakt úžasný :grinning: a ložnici máte úžasnou HEHE :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsme se akorát vrátili z prochajdy, šla jsem do města pro fotky, stahovací kalhotky:slight_smile:)zteda to dělá s tělem divy:slight_smile:)hihihihi a pro ty lahvičky v kterých se zamrazuje mlíčko:slight_smile:)

Ráno jsem si natočila vlasy a chytla mě vánice, takže prd:slight_smile:)hihihihi

Copak tady nového????nestačím dočíst, mám tu horu práce a mailů a v půl 5 jdu na tu info hodinu.-)
1. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hooolky,tak jdu uklizet koupelnu :confounded: me se nechceeeeeeee
1. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT hoooj :slight_smile: koupilas teda stahovací gaťky jo? ty jsou teda vyšší?

novýho je to, že ZUZI bude mít kočárek a já akorát vložila pokojík... :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL se nedivííííím.. já taky už musím něco dělat, furt se flákotím... hrůza :slight_smile:))) :grinning:
1. únor 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat: Ahojky.:slight_smile:))) tak stahovací kalhoty, tak to už budeš supermodelka..:slight_smile:
1. únor 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nuki ale ňák se v tom blbě dejchá...hahahahahahha:slight_smile:)
Pás už je takovej potrhanej z toho sucháče, takže už ho budu nosit třeba jen na cvíčo, víš.-))
1. únor 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe jojo, kalhotky jsou až pod prsa, koupila jsem bílé a černé vel.M...
Jdu omrknout pokojík a super že Zuzi bude mít double káru pro mimísky:slight_smile:))
1. únor 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj CAT.... tak teda koukám, že nakupuješ stahovací kaťata... paráda. Taky to mám v plánu, ale jestli budu rodit císařem, tak to asi neklapne.
1. únor 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe kde je pokojík....????? :cry:
1. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat: tak to jo..:slight_smile:))
1. únor 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
super recept, to musím ozkoušet :slight_smile:)))
1. únor 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nuki.. :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe nádherný!!!fakt, decentbí, vkusný a mooc hezký!!

No nic, jdu kojit, pak se nachystat a razím za těhu kámoškama na info hodinu...to bude drbárna:slight_smile:)hihhi, snad to kojení v 6.30 stihnu:slight_smile:))
papapapapapa a ukážu se večer.-)))
1. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cat: tak at to všechno hezky stihneš.:slight_smile:))
1. únor 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak pracovně se stále nedaří... manža byl teď na pracovní schůzce a nabídli mu ouplně směšnej peníz :( tož já nevím... všichni asi chtějí, aby ostatní makali zadarmo nebo co..
1. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT díky :slight_smile: :dizzy_face: ty se nalítáš mámo... ty ty stahovací gatě ani cvičení nepotřebuješ, bo to všechno vyběháš :slight_smile:))
1. únor 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkám, že CAT už kupuje stahovací kalhotky...... tak super, pak napiš určo zkušenosti :wink: i když mě se to asi týkat nebude no.... po císaři těžko budu moct takhle stahovat bříško :sweat_smile: :rolling_eyes:

HEHE zadarmo, rychle a kvalitně :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: to je děs, fakt...
1. únor 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI fakt super recept :grinning: :grinning: :grinning: budu muset nachystat manžovi ke svačině.... to budou v práci hledět :grinning:
1. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už pádím..mějte se krásně..:slight_smile: papa
1. únor 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, tady se jede...
1. únor 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI páááááá... užívej odpoledne :slight_smile: :dizzy_face:

SVOJI hoj mámo :slight_smile: jak se máte? :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI papa :dizzy_face:

taky se vzdálím holky, chvilku se natáhnu než přijde manža....... :wink:
1. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí