Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
carculka
1. únor 2010
hehe..no ja to mela dvakrat u my dr..a je tam ta blba sestra,takze se mi zeptala jestli bylo neco sladkyho a kdyz jsem rekla ze jo tak napsala jako ze dobry..a ted v mede se podivovali,ale mela jsem bombony tak rikali ze asi tim..a priste vemu ranni moc..ale zbytek mam dobrej..a ty bilkoviny a ketony to budou resit jak?
hehenaautor
1. únor 2010
CARCUL no ty podruhé nebyly, takže to asi řešit nebudou... já právě napodruhý nejedla sladkýho nic, bo dr. zakázal a i tak tam ten cukr byl... ale právě jsem četla, že to v těhu v pořádku, pokud je krev v pořádku... takže se to prostě stává.
na diskusích jsem vyčetla, že to některý mamky taky měly a taky zkoušely před poradnou tři dny nejíst teda absolutně nic sladkýho a stejně to nepomohlo, bylo to furt stejný... dle všeho ledviny trochu nestíhají a propouštějí cukr do moči, což se právě v těhu stát může, za normálního stavu by to ale problém byl...

takže je asi všechno fajn... někdo teda na diskusích strašil a říkal, že je třeba to i tak dál vyšetřit, aby nebyli ledviny příliš zatěžovaný, ale to se s dr. poradím v pátek... hlavně, že to není cukrovka že jo a prcek je v pohodě...

no jinak mi teda i tak doporučily vynechat sladký, místo ovoce jen zeleninu, pít vody, neslazený čaje a tak...
ale obdivuju mamky, co tohle mají celou půlku těhu, já mám někdy fakt takovou chuť na kousíček sladkýho, že bych si ruku uhryzla... :-N :-N :-N
nuki
1. únor 2010
Hehe: tak hlavně, že je vše v pohodě a určitě bude..🙂))) neboj🙂
hehenaautor
1. únor 2010
PROSTEJ no ta zelená je perfektní, do tý jsem též zamilovaná 🙂 bych si i klidně pak koupila ještě rudou a krémovou... tři malý a dala je k sobě 🙂)) já ty barvy prostě baštím 🙂))

jinak z tý kombinace do ložnice jsem měla taky trochu strach, ale zase na druhou stranu všechno dětský jsem kupovala - zelenomodročervený, takže jsem si říkala, že se to navzájem bít nebude... a do čela ložnice jsem chtěla tmavší barvu... přesně vyfotit se to nedá, vždycky to vyjde na fotce trošku tmavší... na pohled je to super a to i v noci, když tam rozsvítím tu modrou lampičku... 🙂 ten pokoj je o dost útulnější než předtím..
prosteja
1. únor 2010
HEHE hlavně že je všechno v pohodě.... já si právě myslela, že všichni musíme do poradny nosit ranní moč... a zjišťuju že to tak není :-N

jo ty popelnice jsou fakt úžasný 😃 a ložnici máte úžasnou HEHE x-)
cat79
1. únor 2010
..tak jsme se akorát vrátili z prochajdy, šla jsem do města pro fotky, stahovací kalhotky🙂)zteda to dělá s tělem divy🙂)hihihihi a pro ty lahvičky v kterých se zamrazuje mlíčko:-))

Ráno jsem si natočila vlasy a chytla mě vánice, takže prd:-))hihihihi

Copak tady nového????nestačím dočíst, mám tu horu práce a mailů a v půl 5 jdu na tu info hodinu.-)
carculka
1. únor 2010
hooolky,tak jdu uklizet koupelnu :-S me se nechceeeeeeee
hehenaautor
1. únor 2010
CAT hoooj 🙂 koupilas teda stahovací gaťky jo? ty jsou teda vyšší?

novýho je to, že ZUZI bude mít kočárek a já akorát vložila pokojík... x-)
hehenaautor
1. únor 2010
CARCUL se nedivííííím.. já taky už musím něco dělat, furt se flákotím... hrůza 🙂))) 😃
nuki
1. únor 2010
Cat: Ahojky.🙂))) tak stahovací kalhoty, tak to už budeš supermodelka..🙂
cat79
1. únor 2010
Nuki ale ňák se v tom blbě dejchá...hahahahahahha🙂)
Pás už je takovej potrhanej z toho sucháče, takže už ho budu nosit třeba jen na cvíčo, víš.-))
cat79
1. únor 2010
Hehe jojo, kalhotky jsou až pod prsa, koupila jsem bílé a černé vel.M...
Jdu omrknout pokojík a super že Zuzi bude mít double káru pro mimísky🙂))
zuzka.o
1. únor 2010
Ahoj CAT.... tak teda koukám, že nakupuješ stahovací kaťata... paráda. Taky to mám v plánu, ale jestli budu rodit císařem, tak to asi neklapne.
cat79
1. únor 2010
hehe kde je pokojík....????? 😢
nuki
1. únor 2010
Cat: tak to jo..🙂))
nuki
1. únor 2010
hehenaautor
1. únor 2010
NUKI 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
super recept, to musím ozkoušet 🙂)))
carculka
1. únor 2010
nuki.. 😃 😃 😃
cat79
1. únor 2010
Hehe nádherný!!!fakt, decentbí, vkusný a mooc hezký!!

No nic, jdu kojit, pak se nachystat a razím za těhu kámoškama na info hodinu...to bude drbárna🙂)hihhi, snad to kojení v 6.30 stihnu🙂))
papapapapapa a ukážu se večer.-)))
nuki
1. únor 2010
Cat: tak at to všechno hezky stihneš.🙂))
hehenaautor
1. únor 2010
holky tak pracovně se stále nedaří... manža byl teď na pracovní schůzce a nabídli mu ouplně směšnej peníz 😞 tož já nevím... všichni asi chtějí, aby ostatní makali zadarmo nebo co..
hehenaautor
1. únor 2010
CAT díky 🙂 x-) ty se nalítáš mámo... ty ty stahovací gatě ani cvičení nepotřebuješ, bo to všechno vyběháš 🙂))
prosteja
1. únor 2010
mrkám, že CAT už kupuje stahovací kalhotky...... tak super, pak napiš určo zkušenosti 😉 i když mě se to asi týkat nebude no.... po císaři těžko budu moct takhle stahovat bříško :-N 8-(

HEHE zadarmo, rychle a kvalitně 8-( 8-( 8-( to je děs, fakt...
prosteja
1. únor 2010
NUKI fakt super recept 😃 😃 😃 budu muset nachystat manžovi ke svačině.... to budou v práci hledět 😃
nuki
1. únor 2010
tak já už pádím..mějte se krásně..🙂 papa
svoja
1. únor 2010
tyjo, tady se jede...
hehenaautor
1. únor 2010
NUKI páááááá... užívej odpoledne 🙂 x-)

SVOJI hoj mámo 🙂 jak se máte? 🙂
prosteja
1. únor 2010