• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
se to nedocetla teda, ale zamilovala jsem se do HEHE loznice....uuuzasny!!! fakt bomba! jak z nejakyho casopisu...
1. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ pořááádně si dáchni... já lemra ještě nenarvala pračku.. jsem fakt hrozná... psychicky už se pomalu chystám na cestu do divadla :slight_smile:)) ble...

SVOJI jé děkuju ti moc!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI...chichi... skvělej recept!!! Vyzkouším :grinning:
1. únor 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé ZUZI, kdys přidala pupínko??? je krásný... malilinkatý :slight_smile: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHENKo...jéé, to je už dávno, co jsem přidala břšo.... ono se ti to jenom zdá,to je klam černé barvy....už mi pěkně roste...chichi... brzo se mi nevejde pod stůl k počítači :grinning:
1. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI to je ještě malinkatý bříško :slight_smile: ale chápu... taky už s břuchem vrážím do všeho :slight_smile:)) a u počítače si ho chvílema kvalitně mačkám.. :sweat_smile:
1. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZKO bozi kocarek!!!!

Holky ja jsem fakt debil...vsude rikaj at maminky spej, kdyz spi miminka....no a co myslite ja? Za celou dobu co je na svete jsem s ni spala asi jednou...a to jsem utahana jako kote...vzdycky tady proste je neco, co chci udelat...jinak by me to rozcilovalo a neusnula bych...a to ani vecer...takze mala spi treba od deviti a ja jdu spat az po jedencty. No nejsem ja pitoma? Ten notas asi vyhodim z okna nebo co....to je zrout casu, to je hrozny...
1. únor 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3757900&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

teď jsem se cvakla :sweat_smile: :grinning: .... teda na těch fotkách nějak vypadá menší než když jsem nahatá a než je můj pocit z toho břichance.... nechápu!

Díky SVOJI :slight_smile: ... tak máš aspoň čas něco udělat a ne jenom se věnovat Barunce.... ale teda šlofíček není špatný nápad :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI no na to, že jsou tam dvě je to krásnej pididomek .) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

SVOJI koukej si dáchnout, i když tě teda chápu.. mě když něco dere, tak taky nezaberu ani za boha .)))
1. únor 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI taky mi to tak nějakou dobu připadalo... teď mi naopak nepřipadá až tak velký - asi už jsem si zvykla, ale fotky se vždycky leknu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE... ale nemáš ho velký... počkej, holky na disk.o dvojčatech měli teda mega břicha :confused: ... pohledám a vložím
1. únor 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: holky ja mam taky bricho, mam se vyfotit:slight_smile: :grinning:
1. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vyfoť se SVOJI :slight_smile:))) :grinning:

ZUZI a kdy tak dvojičkový mamky rodí?
1. únor 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI...vyfoooť :slight_smile:

To je různý, je tam i pár "nedonošenečků", ale málo. Spíš rodí tak 35tt+0 a víc....
1. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...musím letět...páááááá :slight_smile:
1. únor 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu dočíst...
1. únor 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
achjo, tak my za chvíli musíme razit... tak se mějte holky...
1. únor 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe paráda, že ti dopadl cukr dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a užijte si Geňu a Suchoše, na Silvestra byli faktis bombácký :grinning: :grinning: :grinning:
a máte to doma moooc krásný, už je všechno přichystaný pro Kubíka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Prostejko krásný sen, uvidíme co se vyklube :wink: :slight_smile:

Cat kráááásný fotečky :dizzy_face: oni prodávájí nějaký spešl lahvičky na zmražený mlíko? já si začnu teď odstříkávat a chtěla jsem to dát do formy na led, protože to pak chci dávat Terez do příkrmů....

Zuzi tak paráda, že už budete mít kočík :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: na dvojčátka máš břišánko krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky my byly dneska s Teri na rehábku na vojtovce, brečela zase jak želva :cry: a příští pátek jdeme k panu doktorovi na kontrolu a ten nám řekne, jestli ještě budeme muset cvičit, tak potají doufám, že nám řekne, že už nemusíme jezdit....
jdu chystat koupání, Terísek spinká, tak ji jdu vzbudit, pomazlínkujeme se, zacvičíme, vykoupeme, najíme a jdem do cejch :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a dnes jsou Terince přesně 3 měsíce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holkýý :slight_smile:
Nestíhám dočítat jen jsem tak trochu mrkla :wink:

Jé Hehenka se má,jde na šou S a G,abys tam smíchy neporodila :wink:

Zuzi,kočárek je nááádhernej,opravdu :slight_smile:

Svoji,já taky když malej usne nechodím spát,jdu něco poklidit,nebo uvařit,upíct...a jak malej roste,čím dál tím míň spí..takže i kdybych si s ním teď šla lehnout,spí tak max. hoďku a to mi nestačí,akorád bych byla pak celej den pitomá :unamused:

Monči,my byli na RHB v pátek a malej taky moc plakal..ale úplně jinak než jindy,dřív se spíš vztekal,ale teď opravdu plakal..bylo mi ho strašně líto :frowning2: ale hlavně že to pomáhá...jinak na cvíčo už budem chodit už jen jednou za měsíc,ale minimálně prý do toho 10.měsíce,1 roku :confounded:

Holky,já mám to dítě tak líný-každej večer bojujem s kojením :angry: on vypije jen to co stříká (přední mlíko) ale tahat to zadní už se mu nechce,takže řve,kroutí se u toho.. :rolling_eyes: :angry: Myslela jsem,že už nemám tolik mlíka,ale když zkusím odstříkat,mlíko teče.A on tohle dělá už asi týden vždy po vykoupání před usnutím..včera už jsem chystala sunar,ale pak jsem si řekla,že se nevzdám a bojujem dál :sweat_smile:

no,manža dorazil domů z práce,tak si jdem dát véču :wink:
1. únor 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak jsem zpět, info hodina super, teda my drbaly jedna přes druhou jak jsme se neviděli pár týdnů:slight_smile:))budeme chodit pravidelně, masáže jsou super!!!a mimi jóga:slight_smile:)

Monči od Farlinu jsou umělohmotné lahvičky do mrazáku a ledničky, páč skleněné by praskly v mrazáku, stálo to 290kč a byly tam 3....
1. únor 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak tady už zase nikdo není:frowning2:
Ale těhulky tu budou zase v noci ponocovat:slight_smile:))
Tak dobrou a já jdu kojit a od 20h koukat na českou komedii na nova cinema:slight_smile:))
1. únor 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, cat, celkem ti závidím, jak ti malej spí............. to já bych taky koukala a chodila ven, ale s Amali je to tak nepravidelný a přes den skoro nespí, že mám smolíka, jediný, co máme jakž takž pravidelný je odchod;do postýlky v osum, ovšem, teď spinká, takže se po koupání vzbudí a do půl desátý bude určo trojčit :confounded:
1. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky nespím s Amali, svoji, neb to bych pak nic neudělala, člověk musí dělat i jiný věci, než skákat kolem dítka

holky, zítra jedu na návštěvu za spolubydlíci z porodnice, se těším!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat: ten pokojíček je meblik? něco pomalu vybírám pro Amí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!!jak je??

ja vzdycky jen pres den jukam jestli nektera nerodite a zatim nic...uz se tak tesiiiiiiim na dalsi miminka!!!

amal a jak ten kocar??zabral nebo ne??

nam asi rostou zase dalsi zuby,ty nahore,takze doufam,ze to bude klidnejsi,jak ty prvni...jinak muj bratr nam Davidka strasne zavidi jak je hodnej a jak si sam dokaze hrat v postylce :grinning: oni maj totiz strasne ujeceny a ubreceny dite,ktery jim pres den skoro nespi a porad ho musi nosit a jak ho daji do postylky tak rve...pry si i nekdy hraje,ale to je jen malokdy...vubec jim to teda nezavidim :confounded:

holky ja nekdy odpolko chodim spat kdyz davidek spi,ale to jen kdyz mame horsi noc...praci si udelam dopolko,vetsinou to stihama kdyz ne tak se to taky nezblazni,ale pokousim se udelat co je potreba...dneska mi zrovna Milan rikal,ze vubec nechape jak to vsechno stiham,ze uklidim,beham kolem malyho a nekdy i varim...ted jak je doma mamka,tak mi to obcas pada nebo varime spolu,takze aspon tak mam trochu ulevu a taky veeeelkou ulevou mi je hodny dite,fakt je strasne zlatej...

HEHE koukala jsme na pokojicek s loznici a fakt krasa,uplne zaviidim...ja se tesim az nam ted skonci sporeni a taky to budem predelavat,protoze zatim je to takovy trochu provizorium,hlavne nabytek,co nam kdo dal,takze uz to potrebuje vsechno novy a super ze nemas cukrovku...

jinak jsem asi nic nepostrehla...jen to ze tady skoro neni blahu,anget,sacvi...a ja ted taky ne..fakt jen vzdycky mrknu a jdu,protoze neni cas :frowning2:

no jsem se trochu rozepsala,,se omlouvam :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,, v kolika tydnech ste uz zacali kupovat vecicky pro mimco? :slight_smile: ja jeste nevim jestli mam nebo ne,,poradte,,, :wink:
1. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj KIKU!!! ja zacala kupovat skoro hned,zacinala jsem treba po jednom kusu,kdyz se mi neco libilo..kazdy mi sice rikal,at nekupuju at to nezakriknu,ale me to prijde jako naprosta hovadina....jestli se ma neco stat tak se to proste stane a kupovanim vecicek to nezmeni...

holky tady nikdo??!!! :astonished: no co to je za dochazku :grinning: no to pise ta prava co :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu jsem :grinning:

mrkám, co jste nakecaly odpoledne a nic moc...... tady to nějak vázne holky :sweat_smile: jsem zvědavá jak to tady půjde ta diskuze až porodí CARCUL a HEHE a pak i já :grinning: to už tady nikdo nebude.... :grinning:

postřehla jsem, že MONCI cvičí poctivě Vojtovku, i když se to malé nelíbí, ale neboooj, vydržte a třeba bude na kontrole všechno ok :wink:

BAE taky pořád cvičí, tak hlavně, že to přináší výsledky..... :wink: to je důležitý.....

a CAT už má domluvený masáže a mimijógu... paráda :wink:
1. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky...

cat..jeee to mate super domluveny,na mimijogu se chci taky zeptat kde ji tady provozujou :grinning:

monci..budu drzet palecky at uz nemusite :wink:

bae..hlavne ze jsou pokroky,urco vse paradne zvladnete :grinning:

svoji..jojo vyfooot :grinning:

amal..uz malou date do svyho?a jaky pokojik bys chtela?mas predstavu?

eef..tak to je bre ze malej si hraje sam,ze si muzes i neco udelat :grinning:
1. únor 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoooj maminy :slight_smile:
tak jsme konečně doma z divadla... od 7 do 11 to byl fakt pro mě masakr... už nikdy!!! :(

mimijoga??? probůh už je i mimijoga? no to jsou věci... čubrním...

EFI díky :slight_smile: taky bych už ale jednou ráda zařizovala svoje no... :slight_smile: tady jsme sice jen malovali, neb je to tu nový...
a super, že je Davídek tak hodnej!
u mě je to jen teorie, ale všichni mi říkají, že musíme dítě naučit být i samotný, aby si prostě uměl časem i sám hrát (samozřejmě, že to nejde hned), nebrat ho pokaždý když si kníkne, bo jinak si na sebe ušijeme bič... jako nevím, Kubík tu ještě není, vím, že je každý dítě jiný, ale stejně si myslím, že se na tom dá zapracovat... kamarádka si taky neustále stěžovala na hyperaktivní dítě, ale sama je v podstatě taková a běhala kolem malý jen si kňourla a mi příde, že je to i hodně tím... pak už dítě nemá chvíli pozornost a je nevrhlý, neb je na to zvyklý... třeba za půl roku budu mluvit jinak, ale někteří si to způsobujou prostě sami...

Amálka bude mít pokojík... :slight_smile: se těším na výběr :slight_smile: :dizzy_face:

PROSTEJ jestli se v Krči domluvíte na CS, tak bych řekla, že maminkou budeš první ty :slight_smile:)) a já budu vsadím se fakt poslední :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek