• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Dobré ranko všem...teda už podruhé jsem tu za dva dny prgo:slight_smile:)))

Jojo, pokojíček je meblik!!!
já mám dnes pracovní den a pak ruštinu, ale budu tu:slight_smile:)
Všem přeju krásný den!!!!

Jo a mimi jóga...nevím teda co to bude, ale je to součást toho masážního kurzíku plus je tam urz 1. pomoci, což teda ocením strašně:slight_smile:))
2. únor 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :dizzy_face:

teda tady je ta docházka poslední dobou trestuhodná :grinning: :grinning: :grinning:

HEHE divadlo bylo teda pěkně dlouhý....... to já už bych nevěděla, jak si sednout :sweat_smile: jinak s tím rozením, no nevím, uvidíme :grinning: včera porodila synka moje kámoška, taky v Krči, termín měla 17.2. a doktoři to odhadli přesně, řekli jí, že na začátku února už bude mamča.. a on se narodil včera... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak mě to nějak chytlo a najednou bych rodila hned :grinning: :grinning: :grinning:

a s tím běháním kolem dětí a že někdo si to zaviní sám, souhlasím...... určitě jde nějakým způsobem na tom zapracovat..... mě se zdají hodně dobrý rady (a třeba to je blbost a budu taky mluvit za chvíli jinak), že když i malé miminko začne kňourat, tak není potřeba k němu hned letět a brát ho do náručí a hodinu ho utěšovat..... odborníci hodně radí, zkusit tam vytvořit vztah, že přijdeš k postýlce, ukážeš se mu hodně zblízka, pohladíš ho, mluvíš na něj a spousta dětí se prý takhle uklidní, jen stačí, že ví, že jsi tam s ním....... jasně, může mu být něco jiného, pak šáhneš k tomu druhému, že ho pochováš a ukonejšíš..... no realita bude asi zajímací, ale zkusit bych to chtěla..... :wink:

CAT zdravím :dizzy_face:
2. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre jitro...

mala v noci opet zlata :dizzy_face: mam bozi dite :dizzy_face:

kdyz ji vecer ukladam do postylky nebo pres den ji davam do lehatka spinkat, tak ona si sama povida, nez usne...nekdy to zni trochu jako knourani nebo tak...to uz ji do naruce neberu. prijdu k ni, pohladim ji po vlaskach, zazpivam, ukazu hracky...ale necham lezet. kdyz vidim, ze ji treba boli brisko, nebo narika, beru ji okamzite!!! to me srdce rve!!! obecne ji hodne chovam, hodne s ni chodim, tancim, povidam....miluju ji totiz a chci byt s ni, ne ji nechavat nekde rvat samotnou.
2. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak mi příjde že píšete o mně :pensive:
Já skoro nenechávám Janičku samotnou..když něco dělám beru jí k sobě..když kňučí tak ji hned teda neberu ale hladím ju a snažím se ji rozveselit aby nekňourala. Nevím ale když nemám nic na práci tak nenechám Janičku samotnou v postýlce abych sama seděla v obyváku a čučela do blba :sweat_smile: Takže si pořád hrajeme a nosíme a chováme a esi tady jednou budu nadávat tak mi to připomeňte.
Jinak to asi dělat nebudu..když vidím jak je spokojená když je se mnou tak proč to měnit..
Neříkám že si třeba za to jednou nebudu rvát vlasy :grinning:

Jinak prcinka právě spinká. Eště sem neměla dozpívanou druhou písničku a už chrupkala :dizzy_face:

Jdu chystat oběd ale nakouknu esi tu někdo je..spíš není.. :grinning:
2. únor 2010 v 10:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC toz ji milujes ne? dobre to delas...taky to tak mam!!!
2. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky SVOJI :dizzy_face: jako bys mi mluvila z duše, tak nějak si to představuju já...... jasně, že když začne dítko křičet a něco ho trápí, tak ho starostlivá maminka hned bere do náruče a utěšuje..... :wink: ale jde vidět, že to funguje :wink:

ahojky SAC :dizzy_face: proč o tobě? já si taky myslím, že když budu mít už půlroční dítko, tak ho nenechám někde samotné úplně...... budu si s ním asi hrát a tak...... :wink: tady šlo podle mě o trošku něco jiného....... já to třeba vidím u sestřenky.... malého dá na pohovku, pohraje si s ním, mluví na něj, ale taky se třeba věnuje nám, když tam jsme a on nevyžaduje její pozornost každou minutkou.... brouká si a tak.... a o to podle mě jde :wink:
2. únor 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky myslím, že to děláte dobře, jste dobré mámy :wink:
2. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
na zacatku, kdyz jsme malou davali spat, brali jsme ji po kazdym knournuti z postylky a davali ji tam uplne tuhou...a ted jsem zjistila, ze to neni nutny, ze ona si tam chvili brouka, parkrat za ni jdu, pohladit ji, pustit kolotoc, kterej ted uz sleduje a posloucha, dat dudlika treba...a ona se uspi sama...kdyz ji neco trapi, poznam to, a beru si ji k sobe...stejne me je nejlip, kdyz ji mam u sebe:slight_smile: a ji taky:slight_smile:
2. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI mrkala jsem na fotečky.... maličká je celá ty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej diky:slight_smile: je to pravda...podle fotek z meho mimiveku...
2. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ovsem, ja nebyla modrooka blondynka:slight_smile:
2. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak my jsme na tom stejně jako Svoja, malej když kňourá, tak ho necháváme, páč on si tak jako kňourá pro sebe, ale když už začne plakat, tak tam hned jdu a buď ho hladím, zpívám, dám dudlíčka a nebo vstáváme na kojení a přebalování.

Holky mám super knířku, od Johnsonň´johnson, jmenuje se to velká kniha o matce a dítěti a je tam vše!!O kojení, hlazení, masážích, přebalování, komunikaci...no úžasný rady...moooc doporučuju všem!!!

...jdu makat holky...papa k večeru..po ruštině, ještě nemám ani úkoly, ani navařeno:frowning2:((do pr...
a dneska poprve hlídá babička!!!!!jsem na ně zvědavá:slight_smile:))
2. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJI tak já tě neviděla jako miminko, ale takhle když se dívám, tak v ní vidím prostě tebe :grinning:

CAT máš toho nějak moc :sweat_smile: tak to všechno zvládni... papa :dizzy_face:
2. únor 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já musím jít taky makat, uvařit polívku aspoň :grinning: tak se mějte zatím krásně, já na vás zase juknu :wink:
2. únor 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem tady a juká co je nového...mii žadný....tak se snad brzy dočkáme, co Terinka? :slight_smile:)
2. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooj. tak jsem na chvíli konečně tu... máme tu pána, co spravuje kliku. manža za chvíli razí pryč a já budu pokračovat v úklidu... fuj je to tu :slight_smile:))

jinak myslím, že s dětma to máte všechny zařízený báječně! proto taky máte zlatý děti!

CAT tak držím palce, ať to zvládnete... ale babička je určitě super, takže můžeš být naprosto klidná:slight_smile:

dneska by už snad měla dorazit poslední objednávka... je to teda bez tašky na rukojeť, bo tu asi furt ještě šijou :slight_smile:))) nechápu no! :angry:

PROSTEJ to je ta kamarádka, cos o ní psala včera, že jí dr. říkají, že už to bude každou chvíli a furt jako nic? ta co měla v pátek z toho splín?
2. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj NUKI :slight_smile: jak se daří?

TERINKA bych řekla bude už rozdvojená, tak jsem zvědavá, kdy nám dá vědět .) :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem přidala další bříško..:slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI no kráááásně pomalinku roste :slight_smile:
jsem ani neviděla tu předchozí - jak seš tam celá :slight_smile: :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiši pán tady přidělává už hodinu kliku a vidí to ještě na další půl hodiny... :angry: :angry: :angry: ach joooooo tož tady s ním budu vesele vegetit... :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: Ahojky..:slight_smile: co tak dlouho dělá s 1 klikou, to bude odborník..:slight_smile:)
díky.:slight_smile: jojo roste, musí si dělat místečko..:slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak mě holky nestartuje Ravka:frowning2:()grrrrrr, debilní mrazy!!a jak nejezdím denně a není to nová baterka, je to na prd:frowning2:((snad na tu ruštinu dneska odjedu:slight_smile:)))

No nic, jdu zase makat a malýho jsem teprve teď ukolíbala, pořád si chce hrát:slight_smile:)ale ještě se nesměje a moc se ani neotáčí za náma...asi má ještě týden čas...nevím, ale chlapečci jsou pomalejší.-)))
2. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hehe: no snad se to od Terinky dovíme brzy..:slight_smile:

Cat: tak to je vždycky blbý, když člověk nejezdí každý den...ale určitě to ude lepší..:slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CAT tak snad nastartuje holka jedna... chlapečci nespěchají :slight_smile: ví, že jim i tak nic neuteče :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

huš je pryč... jupijahéééj.. mám vždycky pocit, jak když je tu vetřelec :slight_smile:))
v tom předchozím nájmu to bylo super... dům měl správce, tak když bylo něco třeba, tak přišel vždycky ten samej chlapík, tak jsem mu uvařila kafe a ještě jsme poplkali o tom, co se děje v domě .))))

NUKI mno jo musí, se podívej na moje poslední foto :slight_smile:)) ještě hromadu místa potřebuje :slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, zdravím NUKI a HEHE :dizzy_face:

NUKI no rostete krásně :dizzy_face:

HEHE jj, to je ona...... on jí doktor řekl, že to totiž bude každým dnem minulé pondělí a ona čekala že do středy bude mimi na světě.... a včera měla mít další poradnu a už mi nenapsala, tak jsem si večer říkala, že by.... a ono jo, ráno SMS, i s fotečkou malýho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže doktoři se moc nesekli :wink:

CAT já bych malého takhle nepozorovala, jestli se začne otáčet nebo smát o den dřív nebo později...... to je přece fuk :wink: uvidíš, že to pak bude nejkrásnější úsměv na světě :dizzy_face: a s autíkem je mi to líto, snad se rozjede :wink:

a TERINKA už je doufám taky maminka :wink:
2. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: Ahojky:slight_smile:)) díky :dizzy_face:
no jo někdo to chce honem honem....ale hlavně, že už to má za sebou.:slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI no oni jí hlavně doktoři řekli, že fakt může porodit od toho pondělka hned..... :wink: a ona je taková, že se ke všemu hrozně upíná.... no a v pátek už mi málem brečela na rameni, že je to hrůza, že jí slíbili, že porodí a nic :grinning: ..... no a vida, oni se fakt tak moc nesekli :wink:
2. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky,kdyby jste mě viděly před chvikou.... jsem si tu dávala první pomoc :grinning: vařím a pěkně jsem se řízla.... a jak beru to železo, tak všechno hrozně hned krvácí..... a já se samozřejmě picla na pravé ruce..... :grinning: no jestli mě někdo viděl, tak se musel smát, co tu s břuchem tancuju a krve kolem mě jak z vola :grinning:
2. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostej: prosím Tě dávej pozor....! at se Ti nic vážného nestane.. :unamused:
2. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!!
podle mě děláte ty rituály s mimčama dobře.
jinak mě teda chytl nápad s látkovýma plínkama.. hehe a to jsem byla úplně proti. No jak člověk čte a zjišťuje, tak je to i fajn.
no ale jsem z toho tumpachová co si teda pořídit.. kdopak mi poooradí???? prosíííím!!!
2. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek