• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
Tak zase nakukuju..naobědvaná a spokojená :slight_smile: Jaňuláček ještě spinká.

Prosteji šamkote holka co dělááš :grinning:
2. únor 2010 ve 12:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
NUKI to bylo maličký říznutí, opřela jsem si nůž o prst... ale jak beru to železo no, tak to hrozně všechno krvácí :angry: neboooj, dávám na sebe pozor....

TOLTEC ahojky, s těma plínama je to těžší..... jestli si to chceš usnadnit, tak jdi do nějaké sady pro mimi od nějaké značky, BAMBINO MIO nebo POPOLINKY nebo to co má HEHE..... :wink: nebo pak můžeš používat jen klasické čtvercové plíny... nebo kombinovat různé značky :wink:

SAC vařím ne? :grinning:
2. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi klasické čtvercové jsou hloupost, ty ne jenom snad když budem doma.. spíš mě šlo o ty modernější ale přijde mi těch info tolik, že jsem z toho jelen.
2. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:)Nuki bříško krásně roste:slight_smile:)
Prostě opatrně!!
hehe tak a máš klid na úklid hnízdečka:slight_smile:
Sac to je dobře že spinká, hele kdy se vám Janička začala smát???jen pro informaci.-))nám je dnes 5 týdnů a teda nic moc:slight_smile:)hihihihi
Jo a už máme 4235g a včera vypil 750ml za celej den a o půlnoci ještě 80ml..nevím kde se to ve mě bere:slight_smile:)hihihihi

Ahoj Toltec!!!!tak další látkovkářka...my jsme papíráci a jsme rádi..při mém stylu života je to ideální, ale separační vložku dáváme, je to super!!!

Terinka už musí rodit, to by jinak bylo divné, ne???
....tak a jdu zase emailovat:slight_smile:))).................................a miláček mi přes kabely startuje kháru:slight_smile:))
2. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosteji že to tak nevypadá :grinning:
2. únor 2010 ve 13:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jauvajs PROSTEJ fuuuuj... někdo zvonííííí
2. únor 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sac: no teda Vy jste ale šikulky obě..:slight_smile:))

Toltec: Ahojky, tak látkovky, jo, to je dobře, zjistit o tom vše.:slight_smile:)

Prostej: tak to jo...)

Cat. díky :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAC no dovol :grinning: :grinning: už mám i buchtu v troubě :wink: jsem šikula no

TOLTEC no tak zkus www.latkovepliny.cz aspoň myslím, že to tak je, počti si, kolik je toho potřeba a co s tím :wink:

HEHE pošťák :grinning: ten zvoní vždycky dvakrát :grinning:
2. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
TOLTEC a jinak můžeš kupovat buď plenkové kalhotky "all in one" to jen natáhneš a je to... a nebo kupuješ plenkové kalhotky, na které jsou ještě potřeba svrchní kalhotky... :wink: záleží co vybereš no... a značka může každému vyhovovat jiná, takže to je těžký..... jak říkám, pokud s tím nechceš mít moc starostí, tak jdi do nějaké sady :wink:
2. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
huráááá je to tady.. konečně :D :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
cat začala se usmívat asi kolem toho 6týdne..ale ona je taková starostka..ona se třeba usmívá že úplně má pusu dokořán ale že by se zachechtala nahlas to ne..to je jen vyjímečný. A jak se ještě tolik nesměje a něco se jí zdá vtipný tak se trošku zasměje jako nahlas a pak akorát z toho dostane šťukavku :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 13:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE že to byl pošťák? :grinning: :grinning: :grinning: jsem jasnovidec :grinning:
2. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL ahoooj...

no já koupila vícevrstvý pleny Popoliny (3x po 12 ks) a svrchní kalhotky PUL (2x vel. S)... k tomu potřebuješ ještě separačky... koupila jsme jak v roli, tak v krabičce - na vyzkoušení...
a koupila jsem to takhle na doporučení EFI a taky hlavně proto, že je to v podstatě nejlevnější varianta látkování...

první várka menších plen a těch kalhotek mě vyšla asi na 2000.- (bez těch separaček)
a další várka větších plen vyjde na cca 2500.-
dohromady teda 4500.-, ale ještě právě musíš připočíst ty separačky a praní - takže proto jsem šla do těhle...

chválí si je i SVOJI a ta pořizovala i takový ty dražší kalhotkový, že tyhle vícevrstvý jsou pro ní pohodlnější, ale každej je nadšenec do něčeho jinýho...
někdo z toho má fakt plenkovou mánii a zkouší všechno možný, já to chtěla jen jako variantu ušetření za papírový pleny a taky nám tu moc často nevyvážejí popelnici, takže bysme se z toho asi zbláznili... no ale uvidíme, jak nám to vůbec bude vyhovovat :slight_smile:)
2. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak se musím pomazlit s tou vložnou taškou a tím tyrkysovým fusakééém :slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning:

taky teda dovalilo pár dalších věcí jako teploměr, nůžky, síťka na použitý plínky, odsávačka na vysavač, pratelný vložky do práskačky... :slight_smile:)) a moskytiéra, sluneční stříška, síťka na autosedačku.. :slight_smile:)))) :grinning:
2. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE já myslím, že budeš spokojená :wink: jinak mi jedna známá co látkuje doporučovala separačky z lékárny, prý asi 200 ks stojí kolem 30,- a je to to stejné jako značkové separačky.... :sweat_smile: tak nevím, já mám myslím do začátku separačky POPOLINY a IMSE VIMSE :wink: uvidíme....
2. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no to je nákup :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC to musí bejt rozkošnýýý...

CAT rostete krásně, ale teda Denísek je stejně v 5ti týdnech skříteček... když si vezmeš, že některý děti se s váhou přes 4 kila narodí, tak je to mazec co? :slight_smile:))
2. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
joooo PROSTEJ? no tak to musím ozkoušet téééž :slight_smile:)) já si teda koupila rovnou tři rule separaček Popoliny a dvě krabičky, abych to jako nemusela moc dlouho řešit :slight_smile:))) takže zásobu mám velkou, ale pak teda zkusím ty z lékárny určitě... to je super cena...
2. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám jen jedny od POPOLIN a jedny od IMSE VIMSE..... ale taky jsem si říkala, že zkusím ty z lékárny, když ta známá říkala, že je to to stejný :wink:
2. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmhm, a ty jednorázové kalhotečky co vypadají jak jednorázovky to je co? tak se dávají taky plíny nebo jen ta separačka? :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL
* plenky All In One = AIO a jsou to třeba tyhle::
http://www.naturebaby.cz/produkty/aio-bamboozle-569

mě třeba moc zaujaly tyhle - osahala jsem si je na veletrhu::: http://www.visnaturae.cz/detail.php?zbozi=1304051
je to cena za jedno balení, a doporučuje se jich mít asi 24, takže bys musela koupit aspoň dvě balení, aby ti to během praní stihlo schnout... bo denně použiješ na mimi 6-10 plen...

* ale nakonec jsem teda vybrala ty vícevrstvý:::
http://www.bio-natural.cz/sortiment95-latkove-plenky/838-936-vicevrstve-plenky
já jsem teda kupovala nebělený - sklad je velmi jednoduchej - plenka je to menší a silnější než klasická čtvercovka...
takže to na třikrát přehneš a vložíš to kalhotek, na to separačku a nasadíš...

tohle jsou ty svrchní kalhotky... říká se jim PUL, bo mají polyuretanovej zátěr, aby neprotýkaly
http://www.nejenprodeti.cz/popolini-popowrap-bile-194
2. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe: tak to je super..konečně si se dočkala..:slight_smile:)))
2. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já musím pádit..papa :slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže když to shrnu, tak těch AIO bys měla mít aspoň dva balíky po 12 komplet plínkách... dohromady 24!!!
cena by byla za ty POP-IN cca 8500.- (plus teda separačky) = cena za celý plenkový období, bo je máš nastavovací, né velikost S, M a L

vícevrstvých jsem koupila 3 balení = 36 plenek - velikost S - cena cca 1300.-
+ dvoje PUL kalhotky = 500.- (za oboje...)
no a pak budu dokupovat už jen velikost M - zase 36 plenek - cca 1600.- cenu přesně nevím, ale jsou o něco dražší
+ zase dvoje PUL kalhotky M

* jinak tady jsou ty separačky v roli:::
http://www.nejenprodeti.cz/separacni-pleny-popolini-celuloza-100-ks-16x38cm-332
a nebo v krabičce::: (ty už jsou naporcovaný .)))
http://www.nejenprodeti.cz/separacni-pleny-popolini-viskoza-100-ks-333

* no ale PROSTEJ psala o těch separačkách z lékárny - 200 ks za 30.- (což je fakt parádní cena!)
2. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NUKI tak zas páááá... ty taky pořád lítáš ženo :slight_smile: :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no já doufám, že je budou prodávat i tady, ona ta známá bydlí na Moravě :grinning: abych tam ještě nejezdila na velký nákupy do lékárny :wink:
2. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL já všechno objednávala z www.nejenprodeti.cz - ale teda paní měla asi špatný období, plenky jsem objednávala na konci listopadu a došly mi až v půlce ledna... objednala jsem tam pak i klasický látkovky a Tetra osušky:::
http://www.nejenprodeti.cz/bavlnena-detska-tetra-osuska-kikko-90x100-cm-s-pot-822 (ovečky :slight_smile:))

na látkový plíny se ti ještě hodí síťka na použitý pleny - dáš do koše na pleny, jednoduše přeneseš a i s tím pytlem strčím do pračky...

tuším, že ANGE objednává z www.branakdetem.cz a tam je to fofr, do 14 dnů určitě! :slight_smile: :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je fakt PROSTEJ :slight_smile:)) v Praze jeden nikdy neví :slight_smile:))
2. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE ale snad to budou prodávat i tady..... já těch separaček moc nemám, takže po tom budu pátrat asi dřív než ty,tak dám pak vědět :wink:

a jinak jo, ANGE objednává přes bránu k dětem a ta má i kamenné prodejny, kde si to můžeš ošahat :wink:
2. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek