• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
já taky přes bránu nebo jdu k nim do obchodůůůů :grinning:
2. únor 2010 ve 13:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehenko moc díky!! a ty svrchňáčci se používají vždycky? :confused:
2. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych k tomu ještě dodala HEHE, že ty vícevrstvý se používají jako čtvercovky...... je to určo jednoduší, ten sklad je jednoduchej, no ale použiješ vícevrstvou plenu a na to ty svrchní kalhotky :wink: takže pokud by chtěla TOLTEC ještě tu jednodušší variantu, tak určo jít do AIO plenek :wink: jako třeba SVOJA :wink: ......

HEHE a kolik máš těch vícevrstvých plín? :wink:
2. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to mě čoveče až štve, že jsem toho objednala tolik... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE myslím, že ona mluvila o CANPOL..... ale fakt říkala 200 ks :confounded: no ale i za 100 ks je to dobrá cena těch 30,- :wink:
2. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem na to látkování naše zvědavá :grinning: hrozně se na to těším.....
2. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL na AIO plenky svrchňáčky nepotřebuješ - to je právě to VŠE V JEDNOM!

ALE - potřebuješ je ale na kalhotkový pleny - to je v podstatě tvarovaná plenka (po těch jsem se ale ani nedívala - to by zas poradila PROSTEJ), no a pak je potřebuješ i na ty vícevrstvý (co mám já) - tam by ani plenka jinak nedržela a prcek by všechno pročůral! :wink:
2. únor 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE to říká správně..... ty svrchní kalhotky jsou potřeba buď na čtvercovky klasický nebo na ty vícevrstvý..... to vložíš do toho a je to :wink: no a ty kalhotkový plenky se rozlišují, na některé ty svrchní kalhotky musíš dát taky, na některé už ne, to jsou ty AIO :wink:
2. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no šak jsem to napsala PROSTEJ, že AIO je jednoduchý, bo je to vše v jednom, kdežto ty vícevrstvý musíš vložit do kalhotek - je to na předchozí straně i s odkazama...

a těch vícevrstvých mám, jak jsem taky psala, 36 kousků = což jsou tři balení... prostě jsem vzala o balík víc, abych nemusela právě tak často prát...
2. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.visnaturae.cz/detail.php?zbozi=1304051

ahaaa, takže tohle jsou ty co jsou jako jednorázovky... aha aha.. no ale je jich tam deset a když mi jich deset pokajdí a počurá, tak tím asi jak jsou silnější tak nevim nevim jak by teda schly? :astonished: to bych pak spíš viděla na tři sady. hmhmhm...
nevíte jak to vyřešila svoja když je používá?
2. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ no já jsem na to taky zvědavá... jsem si to zkoušela skládat v ložit do pleny a přídu si ouplně chromá :slight_smile:))) ale to chce asi jen cvik no :slight_smile:)) :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
jj HEHE, už jsem to viděla..... tys to popsala jak hotovej odborník :grinning: :grinning: :grinning:

a ty vícevrstvý jsem nepostřehla.... takže 36 kousků..... jj, já jen porovnávám, protože mám ty vícevrstvý taky, abych mohla vkládat do kapsovek a tak :wink: díky :dizzy_face:
TOLTEC já mám s praním zatím takový zkušenosti, že teď v zimě to hůř schne, na ty AIO fakt počítat tak 2 dny..... uvidíme, jak to bude schnout v létě.... ale určo ti jedna sada stačit nebude... a SVOJA se snad ukáže, kolik jich má těch plenek přesně nevím, ale kupovala jich dost.... :wink:

HEHE to chce fakt jen cvik..... :wink: já chci zkusit do začátku i novorozenecký sklad z klasických čtvercovek, ale tím, že mám nakoupeno hodně těch kalhotkových plen, tak si myslím, že od toho rychle upustím :grinning:
2. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nedávno jsem četla, že miminka co jsou KP, tak jak mají nožičky u hlavičky, tak mají prý hodně problémy s kyčlíkama :confounded: ..... jak ty nožky asi nepřekříží, tak mají kyčlíky u sebe a pak mají prý problémy.... takže my asi budeme muset balit naširoko :wink:
2. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no už v tom mám víc jasno :slight_smile:)) odborník ale určitě ne e :slight_smile:)) každopádně jsem z toho taky byla na začátku totálně paf, přesně si to pamatuju... :grinning:

TOL já myslím, že je jich tam 12, ale taky jsem to právě viděla pomalu na tři balení a i ty dvě už se mi zdály drahý no :( právě proto jsem šla do těch levných vícevrstvých...

nevím jeslti má SVOJI přímo AIO (All In One)... já myslím, že má právě PLENKOVÝ KALHOTKY, takže i tak na to dává ty svrchňáčky... vím, jen že SVOJI má u všeho značku Popoliny...

neboj, si to přečti ještě jednou a hned se v tom vyznáš... :slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže novorozeneckej sklad se mi asi do začátku shodí....... a budu to právě kombinovat s tou vícevrstvou plenou....... a na to svrchňáčky..... :wink:
2. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TOL dvě sady by ti stačily, když bys měla sušičku... to máš pak suchý hned...

a jinak se opravdu u těhle AIO doporučují dvě balení - abys měla určitě 24 plínek!
2. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono to chce, aby se v tom každej trošku poorientoval sám...... nám už se to lehko vysvětluje :grinning:

já taky vím, že SVOJA má POPOLINY, ale zabte mě, jestli používá AIO nebo dává svrchňáčky nevím :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tobě se určitě hodit bude PROSTEJ... já ho snad potřebovat nebudu, bo se do toho akorát tak s Kubíkem zamotám :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE no asi jo, abychom neměli pak problémy s kyčlema...... a taky mám strach, že se do toho zamotám :grinning: :grinning: :grinning: ........
2. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak jednoduše pro TOL:::

* klasický čtvercovky - složitější sklad, než u vícevrstvých / na to PUL kalhotky!
* buď jsou vícevrstvý / na to potřebuješ nepromokavý svrchňáčky PUL
* nebo kalhotkový plínky - to je prostě ve tvaru dnešní jednárový pleny / a na to taky potřebuješ PUL kalhotky
kalhotkový látkový plenky: http://www.na-dlani.cz/detail.php?zbozi=1362703
* no a nakonec jsou AIO - All in One! vše v jendom...

do všeho dáš ještě pro usnadnění práce jen tu separační vložku - to prcek pokadí, ty to vezmeš a hodíš do záchodku!!!

tady jsou ještě rozšířený informace TOL :slight_smile:
http://latkovepleny.cz/taxonomy/term/50
2. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE hezký shrnutí :wink:
2. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždyť říkám, hotovej odborník :grinning:
autor
snad jsem ti v tom TOL neudělala ještě větší hokej,... ale je to fakt v celku jednoduchý... :slight_smile: za chvíli budeš vědět, co a jak :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
hihi, tak sušička mě minula :angry: není kam dát, ale jestli se bude stavět ještě jeden doumeček, tak tam to bude víc vychytané. já vim, že se v tomu musim poorientovat samy, vy latkoharcovnice :wink: ale nějak jsem si přišla jak blb, co to fakt nechápe a má ikvé tykvé. ale už lepší. hehe mi to popsala jak odborník.
2. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty pliny: ja mam ted nejradsi ty nase kalhotky popolinky. sice se hur vymenujou, ale lip to pochytaji...ty vicevrstvy me vetsinou ty vajicka nepochytaj a protece to po stranach na ty svrchnaky...uz jsem si na to zvykla a nemenila bych- stridam kalhotky, vicevrstvy a papiraky. peru jednou za dva az tri dny a uschne me to vetsinou do druhyho dne. mam 20plenkovych kalhotek popolini, dvoje svrchnaky imse vimse, jedny flesovy haipa daipa, dvoje aio imse vimse a 12 vicevrstvych(znacku uz nevim-je to jedna z techto asi) no a papiraky pempers. jo a kos na pliny nemame, mam to v te siti v kosi na spinave pradlo kam davam vsechno.
2. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedocitam, nestiham....aio mam jen dvoje, jeste jsem nepouzila...davam nejcasteji ty plenkovy kalhotky...mit prachy, nakoupim aio a davam jen ty, to je asi nejpohodlnejsi....ale co uz....
2. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
SVOJA přichází jako na zavolanou :grinning: no nic holky, jdu baštit, zatím se mějte :wink:
2. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky..ted jsem dovalila...tak jsem vas jen prolitla ale necetla jsem vse

toltec..my jsme liny,jdem do papirovek :sweat_smile: ale holky ti tu poradi,vetsina ma latkovky :grinning:

cat..a babi hlida kdyz jdes na tu rustinu nebo nekam razite?
a denisek krasne roste :wink: a co auti uz jede?

holky jinak jsem pridala zbytek profi fotek :grinning:
2. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek