Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
sacvi
2. únor 2010
já taky přes bránu nebo jdu k nim do obchodůůůů 😃
toltec
2. únor 2010
hehenko moc díky!! a ty svrchňáčci se používají vždycky? =-)
prosteja
2. únor 2010
já bych k tomu ještě dodala HEHE, že ty vícevrstvý se používají jako čtvercovky...... je to určo jednoduší, ten sklad je jednoduchej, no ale použiješ vícevrstvou plenu a na to ty svrchní kalhotky 😉 takže pokud by chtěla TOLTEC ještě tu jednodušší variantu, tak určo jít do AIO plenek 😉 jako třeba SVOJA 😉 ......

HEHE a kolik máš těch vícevrstvých plín? 😉
hehenaautor
2. únor 2010
to mě čoveče až štve, že jsem toho objednala tolik... :-N :-N :-N
prosteja
2. únor 2010
HEHE myslím, že ona mluvila o CANPOL..... ale fakt říkala 200 ks :-S no ale i za 100 ks je to dobrá cena těch 30,- 😉
prosteja
2. únor 2010
já jsem na to látkování naše zvědavá 😃 hrozně se na to těším.....
hehenaautor
2. únor 2010
TOL na AIO plenky svrchňáčky nepotřebuješ - to je právě to VŠE V JEDNOM!

ALE - potřebuješ je ale na kalhotkový pleny - to je v podstatě tvarovaná plenka (po těch jsem se ale ani nedívala - to by zas poradila PROSTEJ), no a pak je potřebuješ i na ty vícevrstvý (co mám já) - tam by ani plenka jinak nedržela a prcek by všechno pročůral! 😉
prosteja
2. únor 2010
HEHE to říká správně..... ty svrchní kalhotky jsou potřeba buď na čtvercovky klasický nebo na ty vícevrstvý..... to vložíš do toho a je to 😉 no a ty kalhotkový plenky se rozlišují, na některé ty svrchní kalhotky musíš dát taky, na některé už ne, to jsou ty AIO 😉
hehenaautor
2. únor 2010
no šak jsem to napsala PROSTEJ, že AIO je jednoduchý, bo je to vše v jednom, kdežto ty vícevrstvý musíš vložit do kalhotek - je to na předchozí straně i s odkazama...

a těch vícevrstvých mám, jak jsem taky psala, 36 kousků = což jsou tři balení... prostě jsem vzala o balík víc, abych nemusela právě tak často prát...
toltec
2. únor 2010
http://www.visnaturae.cz/detail.php?zbozi=1304051

ahaaa, takže tohle jsou ty co jsou jako jednorázovky... aha aha.. no ale je jich tam deset a když mi jich deset pokajdí a počurá, tak tím asi jak jsou silnější tak nevim nevim jak by teda schly? :-o to bych pak spíš viděla na tři sady. hmhmhm...
nevíte jak to vyřešila svoja když je používá?
hehenaautor
2. únor 2010
PROSTEJ no já jsem na to taky zvědavá... jsem si to zkoušela skládat v ložit do pleny a přídu si ouplně chromá 🙂))) ale to chce asi jen cvik no 🙂)) 😃 :-N x-)
prosteja
2. únor 2010
jj HEHE, už jsem to viděla..... tys to popsala jak hotovej odborník 😃 😃 😃

a ty vícevrstvý jsem nepostřehla.... takže 36 kousků..... jj, já jen porovnávám, protože mám ty vícevrstvý taky, abych mohla vkládat do kapsovek a tak 😉 díky x-)
prosteja
2. únor 2010
TOLTEC já mám s praním zatím takový zkušenosti, že teď v zimě to hůř schne, na ty AIO fakt počítat tak 2 dny..... uvidíme, jak to bude schnout v létě.... ale určo ti jedna sada stačit nebude... a SVOJA se snad ukáže, kolik jich má těch plenek přesně nevím, ale kupovala jich dost.... 😉

HEHE to chce fakt jen cvik..... 😉 já chci zkusit do začátku i novorozenecký sklad z klasických čtvercovek, ale tím, že mám nakoupeno hodně těch kalhotkových plen, tak si myslím, že od toho rychle upustím 😃
prosteja
2. únor 2010
a nedávno jsem četla, že miminka co jsou KP, tak jak mají nožičky u hlavičky, tak mají prý hodně problémy s kyčlíkama :-S ..... jak ty nožky asi nepřekříží, tak mají kyčlíky u sebe a pak mají prý problémy.... takže my asi budeme muset balit naširoko 😉
hehenaautor
2. únor 2010
no už v tom mám víc jasno 🙂)) odborník ale určitě ne e 🙂)) každopádně jsem z toho taky byla na začátku totálně paf, přesně si to pamatuju... 😃

TOL já myslím, že je jich tam 12, ale taky jsem to právě viděla pomalu na tři balení a i ty dvě už se mi zdály drahý no 😞 právě proto jsem šla do těch levných vícevrstvých...

nevím jeslti má SVOJI přímo AIO (All In One)... já myslím, že má právě PLENKOVÝ KALHOTKY, takže i tak na to dává ty svrchňáčky... vím, jen že SVOJI má u všeho značku Popoliny...

neboj, si to přečti ještě jednou a hned se v tom vyznáš... 🙂
prosteja
2. únor 2010
takže novorozeneckej sklad se mi asi do začátku shodí....... a budu to právě kombinovat s tou vícevrstvou plenou....... a na to svrchňáčky..... 😉
hehenaautor
2. únor 2010
TOL dvě sady by ti stačily, když bys měla sušičku... to máš pak suchý hned...

a jinak se opravdu u těhle AIO doporučují dvě balení - abys měla určitě 24 plínek!
prosteja
2. únor 2010
no ono to chce, aby se v tom každej trošku poorientoval sám...... nám už se to lehko vysvětluje 😃

já taky vím, že SVOJA má POPOLINY, ale zabte mě, jestli používá AIO nebo dává svrchňáčky nevím :-N
hehenaautor
2. únor 2010
no tobě se určitě hodit bude PROSTEJ... já ho snad potřebovat nebudu, bo se do toho akorát tak s Kubíkem zamotám 🙂)))) 😃 😃 😃
prosteja
2. únor 2010
HEHE no asi jo, abychom neměli pak problémy s kyčlema...... a taky mám strach, že se do toho zamotám 😃 😃 😃 ........
hehenaautor
2. únor 2010
no tak jednoduše pro TOL:::

* klasický čtvercovky - složitější sklad, než u vícevrstvých / na to PUL kalhotky!
* buď jsou vícevrstvý / na to potřebuješ nepromokavý svrchňáčky PUL
* nebo kalhotkový plínky - to je prostě ve tvaru dnešní jednárový pleny / a na to taky potřebuješ PUL kalhotky
kalhotkový látkový plenky: http://www.na-dlani.cz/detail.php?zbozi=1362703
* no a nakonec jsou AIO - All in One! vše v jendom...

do všeho dáš ještě pro usnadnění práce jen tu separační vložku - to prcek pokadí, ty to vezmeš a hodíš do záchodku!!!

tady jsou ještě rozšířený informace TOL 🙂
http://latkovepleny.cz/taxonomy/term/50
prosteja
2. únor 2010
HEHE hezký shrnutí 😉
prosteja
2. únor 2010
vždyť říkám, hotovej odborník 😃
hehenaautor
2. únor 2010
snad jsem ti v tom TOL neudělala ještě větší hokej,... ale je to fakt v celku jednoduchý... 🙂 za chvíli budeš vědět, co a jak 🙂 😉 x-)
toltec
2. únor 2010
hihi, tak sušička mě minula ]-( není kam dát, ale jestli se bude stavět ještě jeden doumeček, tak tam to bude víc vychytané. já vim, že se v tomu musim poorientovat samy, vy latkoharcovnice 😉 ale nějak jsem si přišla jak blb, co to fakt nechápe a má ikvé tykvé. ale už lepší. hehe mi to popsala jak odborník.
svoja
2. únor 2010
ty pliny: ja mam ted nejradsi ty nase kalhotky popolinky. sice se hur vymenujou, ale lip to pochytaji...ty vicevrstvy me vetsinou ty vajicka nepochytaj a protece to po stranach na ty svrchnaky...uz jsem si na to zvykla a nemenila bych- stridam kalhotky, vicevrstvy a papiraky. peru jednou za dva az tri dny a uschne me to vetsinou do druhyho dne. mam 20plenkovych kalhotek popolini, dvoje svrchnaky imse vimse, jedny flesovy haipa daipa, dvoje aio imse vimse a 12 vicevrstvych(znacku uz nevim-je to jedna z techto asi) no a papiraky pempers. jo a kos na pliny nemame, mam to v te siti v kosi na spinave pradlo kam davam vsechno.
svoja
2. únor 2010
nedocitam, nestiham....aio mam jen dvoje, jeste jsem nepouzila...davam nejcasteji ty plenkovy kalhotky...mit prachy, nakoupim aio a davam jen ty, to je asi nejpohodlnejsi....ale co uz....
prosteja
2. únor 2010
SVOJA přichází jako na zavolanou 😃 no nic holky, jdu baštit, zatím se mějte 😉
carculka
2. únor 2010
ahojky holky..ted jsem dovalila...tak jsem vas jen prolitla ale necetla jsem vse

toltec..my jsme liny,jdem do papirovek :-N ale holky ti tu poradi,vetsina ma latkovky 😃

cat..a babi hlida kdyz jdes na tu rustinu nebo nekam razite?
a denisek krasne roste 😉 a co auti uz jede?

holky jinak jsem pridala zbytek profi fotek 😃
hehenaautor
2. únor 2010
holky tu jest vložná taška s MiniNest fusakem 🙂 x-) http://picasaweb.google.com/synackovi/Vybavujem...

Začni psát odpověď...

Odešli