• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
autor
kráááásný CARCUL!!!!!! fakt super! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
někdo tu má fotky z aťasu a jsou až směšný, jak tam chlap třeba stojí v trenclích, ale ty vaše jsou moc povedený!!!
a zvlášť se mi líbí ty první dvě s manžou - jak tam vlastně nejste vidět - jen bříško a ruce, to je paráda!!!!
no a moc zajímavá je ta poslední, jak manža kouká nahoru...

no a pupíka máš výstavního teda! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ta s těma rukama na bříšku, jak tvoří srdíčko - tak ta fotka má obzvlášť krásný světlo!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to si zaslouží rovnou tisk na plátno! :slight_smile: :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak teda musím říct, že černobílá fotka se na tenhle typ focení fakt maximálně hodí!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL kdepa jsi?
2. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..uz jsem tu..dekuuuuuujuuu mooooc...

no a nakou si chcem dat na platno a nad postel :grinning:

a jak se mate s kubikem?a ten mininest s tou hnedou vypada paradne :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
car kráásnýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face:

holky to není možný :astonished: Prdelka ještě pořád spíííííí :astonished: :astonished:
2. únor 2010 ve 14:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac..dekujeem :grinning:
ete spinka?a jakpak uz dlouho?uz se nemuzes dockat pomuchlani vid :grinning:
2. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
už od 10.30 :astonished: :astonished:

před asi půlhoďkou sem slyšela z chůvy kňourání tak sem rychle dala ohřát zeleninku, udělala mlíko a příjdu k ní a ona ještě spinká :astonished: :sweat_smile: Tak nevím esi mám mlíko vylit a udělat druhý..? Mám ho v termoobalu..ale říkají že se má spotřebovat hned..
2. únor 2010 ve 14:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ju snad jdu nenápadně vzbudit :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 14:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL máme se fajn... :slight_smile: jsme doma, v pohodičce v teple, co víc si tak můžeme přát viď... teď jsem snědla saláta a užívám si... za chvíli se musím vrhnout na vysávání - to mě fakt ničí :slight_smile:)))) snad už nebude tolik mrznout, aby už pejska toliko nelínala... je to fakt neustálej boj... to chci vidět, až tu bude lozit prcek, to se z toho normálně fakt picnu... :grinning: :sweat_smile: :angry: no ale Kubík pěkně kope, tak jsem celkově prostě spokojená :slight_smile:))

a co vy?

SAC :slight_smile:)) neboj, šak se za chvíli probudí :slight_smile: :dizzy_face: :wink:
2. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe,kde jsi??,sem mijime vid

sac..s tim mlickem nevim,ono pry se nema ohrivat ale pokud je ete teply tak myslim ze mu nic nebude
2. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sem šla konečně sníst ten salát CAR :slight_smile:)) :grinning:
2. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem se byla na ňu podívat a jen odfukuje..a dudle :grinning: :grinning:

No myslím že než se probudí tak bude mlíko studený aji v termoobalu :grinning:
2. únor 2010 ve 14:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sac..to je fakt prdelka zlata :dizzy_face: :dizzy_face:

hehe a jakej salatek jsi mela?no ja byla pryc a ted se valim..a k veciru musim jit taky neco delat :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak se mame taky fajn :grinning: akorat noc byla teda otres..n zachode co hodinu i min a nebylo mi echt..
2. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
SAC mno jo, se jí asi zdá něco krásnýho :slight_smile:))

CAR tak to jsme měli stejnou noc... ve 4 ráno jsem slezla dolů, abych se napila mlíka, jsem myslela, že se pozvracím... :slight_smile:)) a jinak salát - ledovej s orestovaným kuřecím masem s červenou paprikou, sýrem - oliv. olej a balsamiko... mlask :slight_smile:))
2. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..hmmmm,mnam :slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak jsem zas pobavená....

kontroluju objednávku a poslali nám blbý adaptéry na kočár a autosedačku :(((
a nedošel mi hřeben!

šmejdi... a prej už je to kompletní, jen taška na rukojeť chybí :slight_smile:))) se fakt bavím s těma e-shopama... :grinning: :angry: :angry: :angry:
2. únor 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..tak to uz je fakt sprdni :angry: :angry: :angry: a co uz se pripravujes na ten patek? :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcete videt pokojik???????

album pokojik-zbytek znas akorat koukam ze je tam videt flek na zdi od lepidla jak jsme prelepovali obrazky,tak to ete zamalujem joo a ete se doladi naky veci,jako box na hracky a taaak..a dalsi kravovinky casem-co bude dle maly..jo a na ty velky posteli chybi prosteradlo-dnes jsem koupila ..budem tam spat nez nam privezou novou loznici..
ete chcem koupit prehoz na postel a peknej malej koberecek se zviratky-uz mam vyhlidnuto :grinning:
2. únor 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj PRVUŠKY.... jdu na vás nachvilku juknout :slight_smile:

Jééé... CARCULKA je už doma ... ještě jednou ti moc musím pochválit fotečky...krása :dizzy_face:
A jdu juknout na pokojíček
:wink:
2. únor 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj zuzi..tak ti ete jednou dekujuu :grinning: a co kdy se chystate vy fotit?
2. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR... prosím o heslo na ten pokojik .... děkujuuuu :slight_smile:
2. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyy.... prosím ... dejte hlas dvojčátkům z disk Čekáme dvojčata, narodili se předčasně a můžou dostat nějaké hračky od Pompo.... odkaz pošlu kdyžtak do IP, aby to adminům nevadilo.... děkujuuu (hlasování je jen do dnešních 17hod)
2. únor 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR....až tak v březnu, aby tam bylo nějaké bříško vidět :wink:
2. únor 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi tak mi posli ten odkaz..a na pokojik heslo stejny jak u tehu alba :grinning:
2. únor 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj chceme vidět pokojíííík.. huráááá...

tak jsem narvala ten mininest fusak do autosedačky... tak CARCUL vyfotím ti to, ale i tak myslím, že fakt tu zavinku nepotřebujeme... :slight_smile: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE... krásná vlož.taška :dizzy_face:
2. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..ja uz to taky zkousela..a stejne ta zavinka pry v tariu ani nesedi jak by mela
2. únor 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ZUZI pošli to hromadně do IP

CARCUL mě tam nejde to heslo zadat.. píše mi to špatný heslo a přitom zadávám stejný jako u těhu alba...
2. únor 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL no tak vida... jsem ani nečekala, že tam půjde dát i ten zadní díl... takže je to fakt super!!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bude to mít prcek až nad hlavičku :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek