Prvotěhulky a prvomaminky 🙂

tak a konečně je to tu... když už jsme skoro zahltily těhulkama a maminkama diskusi prvosenkovou snažilkovskou, je čas se přemístit tam, kam patříme 🙂)) a nechat tak prostor pro znovuzaplnění původní diskuse snažilkami .) x-)
snad se k nám snažilky z PRVOSENEK začnou zase časem přidávat a budeme se znovu rozrůstat o nové šťastné prvotěhulky 🙂

* domovská snažilkovská diskuse (aneb tady jsme se narodily, vyrostly a ke štěstí přišly)::: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread... *

* tabulka prvotěhulek a prvomaminek::: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum... *

x-) x-) x-) x-) x-)
hehenaautor
2. únor 2010
kráááásný CARCUL!!!!!! fakt super! x-) x-) x-)
někdo tu má fotky z aťasu a jsou až směšný, jak tam chlap třeba stojí v trenclích, ale ty vaše jsou moc povedený!!!
a zvlášť se mi líbí ty první dvě s manžou - jak tam vlastně nejste vidět - jen bříško a ruce, to je paráda!!!!
no a moc zajímavá je ta poslední, jak manža kouká nahoru...

no a pupíka máš výstavního teda! 🙂 x-) x-) x-)
hehenaautor
2. únor 2010
ta s těma rukama na bříšku, jak tvoří srdíčko - tak ta fotka má obzvlášť krásný světlo!!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) to si zaslouží rovnou tisk na plátno! 🙂 x-)
hehenaautor
2. únor 2010
jinak teda musím říct, že černobílá fotka se na tenhle typ focení fakt maximálně hodí!!! x-) x-) x-)
hehenaautor
2. únor 2010
CARCUL kdepa jsi?
carculka
2. únor 2010
hehe..uz jsem tu..dekuuuuuujuuu mooooc...

no a nakou si chcem dat na platno a nad postel 😃

a jak se mate s kubikem?a ten mininest s tou hnedou vypada paradne x-) x-)
sacvi
2. únor 2010
car kráásnýýýýý x-) x-)

holky to není možný :-o Prdelka ještě pořád spíííííí :-o :-o
carculka
2. únor 2010
sac..dekujeem 😃
ete spinka?a jakpak uz dlouho?uz se nemuzes dockat pomuchlani vid 😃
sacvi
2. únor 2010
už od 10.30 :-o :-o

před asi půlhoďkou sem slyšela z chůvy kňourání tak sem rychle dala ohřát zeleninku, udělala mlíko a příjdu k ní a ona ještě spinká :-o :-N Tak nevím esi mám mlíko vylit a udělat druhý..? Mám ho v termoobalu..ale říkají že se má spotřebovat hned..
sacvi
2. únor 2010
no já ju snad jdu nenápadně vzbudit :-N
hehenaautor
2. únor 2010
CARCUL máme se fajn... 🙂 jsme doma, v pohodičce v teple, co víc si tak můžeme přát viď... teď jsem snědla saláta a užívám si... za chvíli se musím vrhnout na vysávání - to mě fakt ničí 🙂)))) snad už nebude tolik mrznout, aby už pejska toliko nelínala... je to fakt neustálej boj... to chci vidět, až tu bude lozit prcek, to se z toho normálně fakt picnu... 😃 :-N ]-( no ale Kubík pěkně kope, tak jsem celkově prostě spokojená 🙂))

a co vy?

SAC 🙂)) neboj, šak se za chvíli probudí 🙂 x-) 😉
carculka
2. únor 2010
hehe,kde jsi??,sem mijime vid

sac..s tim mlickem nevim,ono pry se nema ohrivat ale pokud je ete teply tak myslim ze mu nic nebude
hehenaautor
2. únor 2010
sem šla konečně sníst ten salát CAR 🙂)) 😃
sacvi
2. únor 2010
tak sem se byla na ňu podívat a jen odfukuje..a dudle 😃 😃

No myslím že než se probudí tak bude mlíko studený aji v termoobalu 😃
carculka
2. únor 2010
sac..to je fakt prdelka zlata x-) x-)

hehe a jakej salatek jsi mela?no ja byla pryc a ted se valim..a k veciru musim jit taky neco delat :-p jinak se mame taky fajn 😃 akorat noc byla teda otres..n zachode co hodinu i min a nebylo mi echt..
hehenaautor
2. únor 2010
SAC mno jo, se jí asi zdá něco krásnýho 🙂))

CAR tak to jsme měli stejnou noc... ve 4 ráno jsem slezla dolů, abych se napila mlíka, jsem myslela, že se pozvracím... 🙂)) a jinak salát - ledovej s orestovaným kuřecím masem s červenou paprikou, sýrem - oliv. olej a balsamiko... mlask 🙂))
carculka
2. únor 2010
hehe..hmmmm,mnam 🙂
hehenaautor
2. únor 2010
no tak jsem zas pobavená....

kontroluju objednávku a poslali nám blbý adaptéry na kočár a autosedačku 😞((
a nedošel mi hřeben!

šmejdi... a prej už je to kompletní, jen taška na rukojeť chybí 🙂))) se fakt bavím s těma e-shopama... 😃 ]-( ]-( ]-(
carculka
2. únor 2010
hehe..tak to uz je fakt sprdni ]-( ]-( ]-( a co uz se pripravujes na ten patek? 😃 😃
carculka
2. únor 2010
chcete videt pokojik???????

album pokojik-zbytek znas akorat koukam ze je tam videt flek na zdi od lepidla jak jsme prelepovali obrazky,tak to ete zamalujem joo a ete se doladi naky veci,jako box na hracky a taaak..a dalsi kravovinky casem-co bude dle maly..jo a na ty velky posteli chybi prosteradlo-dnes jsem koupila ..budem tam spat nez nam privezou novou loznici..
ete chcem koupit prehoz na postel a peknej malej koberecek se zviratky-uz mam vyhlidnuto 😃
zuzka.o
2. únor 2010
Ahoooj PRVUŠKY.... jdu na vás nachvilku juknout 🙂

Jééé... CARCULKA je už doma ... ještě jednou ti moc musím pochválit fotečky...krása x-)
A jdu juknout na pokojíček
😉
carculka
2. únor 2010
ahooj zuzi..tak ti ete jednou dekujuu 😃 a co kdy se chystate vy fotit?
zuzka.o
2. únor 2010
CAR... prosím o heslo na ten pokojik .... děkujuuuu 🙂
zuzka.o
2. únor 2010
Holkyyy.... prosím ... dejte hlas dvojčátkům z disk Čekáme dvojčata, narodili se předčasně a můžou dostat nějaké hračky od Pompo.... odkaz pošlu kdyžtak do IP, aby to adminům nevadilo.... děkujuuu (hlasování je jen do dnešních 17hod)
zuzka.o
2. únor 2010
CAR....až tak v březnu, aby tam bylo nějaké bříško vidět 😉
carculka
2. únor 2010
zuzi tak mi posli ten odkaz..a na pokojik heslo stejny jak u tehu alba 😃
hehenaautor
2. únor 2010
jj chceme vidět pokojíííík.. huráááá...

tak jsem narvala ten mininest fusak do autosedačky... tak CARCUL vyfotím ti to, ale i tak myslím, že fakt tu zavinku nepotřebujeme... 🙂 x-)
zuzka.o
2. únor 2010
HEHE... krásná vlož.taška x-)
carculka
2. únor 2010
hehe..ja uz to taky zkousela..a stejne ta zavinka pry v tariu ani nesedi jak by mela
hehenaautor
2. únor 2010
ZUZI pošli to hromadně do IP

CARCUL mě tam nejde to heslo zadat.. píše mi to špatný heslo a přitom zadávám stejný jako u těhu alba...
hehenaautor
2. únor 2010
CARCUL no tak vida... jsem ani nečekala, že tam půjde dát i ten zadní díl... takže je to fakt super!!!! 🙂 x-) x-) x-) bude to mít prcek až nad hlavičku 🙂 x-) x-) x-)

Začni psát odpověď...

Odešli