• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prvotěhulky a prvomaminky :)

15. dubna 2010 
uz by to melo jit..ja zapomnela pismenko :sweat_smile:
2. únor 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CARCUL tak brý, už mi to fungujeééé :slight_smile:)))

parááádní pokojík... ten nábytek je teda super!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe..dekujeem..jen ta postel je v bilej..jelikoz jsem nesehnala aby sla k tomu nabytku(v ty tmavej)..a zas ta bila bude hezka az mala bude vetsi a budem ji delat nez pujde do skoly novej pokojik..tak by se udelal v bily..
no jen se musi premalovat ten flek na zdi po tom lepidle..manzilek to nalepil blbe tak jsem to strhla a prelepila :sweat_smile:
2. únor 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe a uz si vyfotila tu autosedajdu?
2. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no teď jsem byla hore vyfotit autosedajdu s fusakem :slight_smile:)) tady lítám nahoru dolu jak magor :slight_smile:)) :grinning: čkejte za chvíli vložím :slight_smile:
2. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ufff.... HEHE.. .tak jsem to poslala holkám do IP, doufám, že se nebudou zlobit, já tohle moc nemusím, ale když jde o tyhle prcky, co měli fakt těžkej začátek života, tak si ty hračky moc zaslouží....

a děkuju všem, co hlasovaly :dizzy_face:

CAR... hezký pokojíček, podkroví je prostě nej.
2. únor 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi..akorat to fakt nevynikne..je to dost zkoseny a etedo L..takze to jde hrozne blbe fotit
2. únor 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tady to je...

tož autosedačka, bez zavinky, ale s fusakem, kterej jde dát i do kočárku! :slight_smile: :dizzy_face:
http://picasaweb.google.com/synackovi/Vybavujeme?authkey=Gv1sRgCNixn4WUxpDxpAE&pli=1&gsessionid=zvAyjvCU4qQtiAaX54zwMQ#5433655151731966402
2. únor 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
HEHE...bomba! Ta hnědá s tyrkysovou.... super kombinace. Moc se mi to líbí, Kubík bude fešák! :slight_smile:
2. únor 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky.... zdravím CARCUL a ZUZI :dizzy_face:
autor
CARCUL mno to jo... na to bys potřebovala nejlíp širokoúhlej objektiv a externí blesk, aby to vyšlo dobře... ale pro představu to určitě stačí :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: flek zamalujete a bude to super! :slight_smile:
HEHE omrkla jsem fotos vložné tašky a i tu sedajdu s fusakem, paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zavinku fakt nebudete potřebovat... :wink:
2. únor 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj PROSTEJKO :dizzy_face:
já vyfotila věci, v kterých pojedeme z porodky, konečně jsem to dochystala... tak můžete mrknout, úplně dole.... http://prosteja.rajce.idnes.cz/Vybavicka_pro_miminko/
a jdu mrknout na fotky CARCUL :wink:
2. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, teda car hezké fotky!
co dělá manžel? není to nějaký DJ? :wink:
pokojíček je fajn, já to zatim nehrotim, je to bordeliště a zatim bude mrňous se mnou a u nás a ve dvuo letech dostane svoje království ji :sunglasses:
jinak hehe, na tom odkazu na AIO se normálně píše, že se nemá dávat do sušičky nebo blízko ke zdroji tepla.. tož nevim teda, už jsem začala uvažovat kam tu sušičku event. pichnu a zas nic :slight_smile:
autor
odhlasováno ZUZI :slight_smile: jsou překráááásný!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
prostej ahuuuj

hehe..fakt paradni :dizzy_face: :dizzy_face:
CARCUL fotečky úúúúúžasnýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky HEHENKO za hlasík :slight_smile:

Ahoj TOLTEC, jak je, těhulko?
2. únor 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,my taky hlasik poslaly

toltec a prostej..dekuju..jsem rada ze se vam libi

tol..nene,manza podnika
2. únor 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
PROSTEJ krááásný věci... to bude kočka, nebo kocour :slight_smile:))) akorát teda nevím, jak chceš dát ten pytel do autosedačky, když nemá nožky... tam přeci nezapneš ne? :sweat_smile: :confused:

TOL tyhle POP-IN nejdou do sušky??? to je divný... já vyčetla kdysi že jo, proto jsem je zvažovala... teď sušku taky nemám, ale chcem jí taky pořídit... ono je to fakt super! měli jsme jí v předchozím nájmu a nemůžu si vynachválit!

TOL my zatím taky nemáme pokoj pro prcka... zatím mi to takhle přišlo praktičtější a pak se prostě uvidí za provozu...
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3757649&vReferer=%2Fphotos%2Fhehena
2. únor 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
CAR a Sofinko...moc díky :slight_smile:
2. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi! je mi ouplně supr! včera jsem nakoupila nějaké nové hadříky, tak se cítím jak nový člověk. no a už mi tady blikla 27.. jdu prozkoumat co se ve 27. týdnu děje vevnitř :confused:
no a jak se máš Ty?
2. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostej,oblceni kraaasny :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI kluci jsou úžasní, hned jsem jim dala hlas :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
PROSTEJKO... krásný věcičky....pro Natálku...chichi (a bude to holka!)

Dneska jsem CARCUL vyvěštila den porodu... teda spíš jsem jí to naplánovala chacha na 10.2.2010(pěkný datum, ne?)
2. únor 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky.... :dizzy_face:

HEHE ten pytel je celej rozepínací :grinning: udělás z toho skoro deku...... rozepne se to na zip a mezi nožičkama to má druky.... takže ty rozepneš a tak můžeš mimi zapnout do sedajdy :wink:

ZUZI no jen aby :grinning:
2. únor 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi..jsem zvedava jak ti ta tva vestba vyjde :grinning:
2. únor 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZI krásný datum :grinning:
2. únor 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek